Wrocław i Katowice zamkną czwartą serię edycji

24.02.2022

Wrocław i Katowice zamkną czwartą serię edycji

Sobotni bieg we Wrocławiu (26 lutego) oraz niedzielne zawody w Katowicach (27 lutego) zakończą czwartą z pięciu kolejek naszego cyklu zaplanowanych na edycję 2021/2022. W obu miastach czekają nas duże emocje, bo sytuacja w klasyfikacji generalnej nadal jest nierozstrzygnięta. Zapraszamy do przeczytania najważniejszych informacji przedstartowych.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z minimami kwalifikacyjnymi do pierwszego, ogólnopolskiego finału - biegu CITY TRAIL Gold, który od będzie się 9 kwietnia w Bydgoszczy.  Szczegóły znajdziecie w TYM newsie.

A jeśli jeszcze nie dołączyliście - koniecznie zerknijcie na nasze facebookowe wydarzenia.

PROMOCYJNA OPŁATA STARTOWA DLA NOWYCH, CZY RACZEJ POWRACAJĄCYCH NA NASZE TRASY ZAWODNIKÓW

Mamy niespodziankę dla osób, które jeszcze z nami nie biegały w trwającej edycji. W czwartej i piątej serii można skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

WROCŁAW – zapraszamy do Lasu Osobowickiego

Trasa naszego biegu we Wrocławiu poprowadzona została ścieżkami w Lesie Osobowickim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy boiska leśnego – ok. 150 m od startu i mety - sprawdź lokalizację. Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

KATOWICE – tradycyjnie widzimy się nad stawami Janina i Barbara

Nasze biegi w Katowicach odbywają się nad stawami Janina i Barbara. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się w ośrodku Rybaczówka. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny