z

Trzecie biegi we Wrocławiu i Katowicach przed nami

13.01.2022

Trzecie biegi we Wrocławiu i Katowicach przed nami

W weekend 15-16 stycznia zapraszamy na trasy we wrocławskim Lesie Osobowickim i nad katowickimi stawami Janina i Barbara.  Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze facebookowe wydarzenia.

„Masz karnet? Przyprowadź znajomego!”

Podczas styczniowych biegów kontynuujemy akcję „Masz karnet? Przyprowadź znajomego!”, w ramach której osoby, które wykupiły udział w naszym cyklu z góry na wszystkie biegi, mogą zaprosić do udziału w CITY TRAIL inną osobę, która pobiegnie zupełnie bezpłatnie (warunek - osoba ta nie startowała jeszcze w naszym cyklu w trwającym sezonie). Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Rozruch przed CITY TRAIL

W przededniu biegów zapraszamy na "Rozruch przed CITY TRAIL". Proponujemy kilka kilometrów biegu i pobudzające przebieżki w asfaltowych butach marki Salomon, które będzie można przetestować podczas naszego krótkiego treningu. We Wrocławiu spotykamy się w piątek, 14 stycznia, o godz. 18:30, ul. Ruska, Fontanna Alegoria Walki i Zwycięstwa. W Katowicach zapraszamy pod Spodek, plac Sławika i Antalla - sobota, 15 stycznia, godz. 18:30. Zapisy znajdują się na stronie Salomon [kliknij]. 

WROCŁAW – zapraszamy do Lasu Osobowickiego

Trasa naszego biegu we Wrocławiu poprowadzona została ścieżkami w Lesie Osobowickim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy boiska leśnego – ok. 150 m od startu i mety - sprawdź lokalizację. Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

KATOWICE – tradycyjnie widzimy się nad stawami Janina i Barbara

Nasze biegi w Katowicach odbywają się nad stawami Janina i Barbara. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się w ośrodku Rybaczówka. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

#sprzątaMY LAS wokół nas

Włączamy się w akcję sprzątania lasu w okolicy stawów Janina i Barbara w Katowicach. Od piątku do niedzieli, w okolicy ośrodka "Rybaczówka" będzie stał kontener, do którego można wyrzucić zebrane śmieci. A jeśli posprzątacie w trakcie naszego niedzielnego wydarzenia (przygotujemy worki i rękawiczki) - otrzymacie od nas upominek w postaci czapki. Pamiętajcie, by zgłosić się do nas z zebranymi śmieciami zanim je wrzucicie do kontenera :)

Do zobaczenia!

fot. Tomasz Pawlicki 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni