Poznań i Szczecin – zapraszamy po raz trzeci!

16.12.2021

Poznań i Szczecin – zapraszamy po raz trzeci!

Przedświąteczne bieganie w tym roku organizujemy w Poznaniu (w sobotę, 18 grudnia) oraz w Szczecinie (w niedzielę, 19 grudnia). Elektroniczna rejestracja do obu biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Zachęcamy do zerknięcia na zapowiedź weekendowych wydarzeń.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze facebookowe wydarzenia.

POZNAŃ

Trasa biegu w Poznaniu poprowadzona została ścieżkami nad jeziorem Rusałka, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy plaży miejskiej oraz Restauracji Rusałka - sprawdź lokalizację. Informacje dla osób zmotoryzowanych - parkingi znajdują się zarówno w okolicy biura zawodów/mety, jak i bliżej startu (1-1,5 km od biura zawodów/mety). Trzeba liczyć się z opłatą parkingową. 

SZCZECIN

Nasze biegi w Szczecinie odbywają się w Puszczy Bukowej, nad jeziorem Szmaragdowym. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Możliwe będzie zaparkowanie auta w okolicy Zajazdu Szmaragd oraz wzdłuż ulicy Kopalnianej - oczywiście zgodnie z przepisami ruchu drogowego. 

Rozruch przed CITY TRAIL

W przededniu weekendowych biegów w zapraszamy na "Rozruch przed CITY TRAIL". Proponujemy kilka kilometrów biegu i pobudzające przebieżki w asfaltowych butach marki Salomon, które będzie można przetestować podczas naszego krótkiego treningu. W Poznaniu spotykamy się w piątek, 17 grudnia, o godz. 18:30 na Placu Adama Mickiewicza. W Szczecinie zapraszamy na Wały Chrobrego, pod Fontannę – sobota, 18 grudnia, godz. 18:30. Zapisy znajdują się na stronie Salomon [kliknij]. 

fot. Piotr Oleszak

Sponsor tytularny