W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach!

25.11.2021

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach!

W ostatni weekend listopada widzimy się w dwóch miastach - w sobotę, 27 listopada we Wrocławiu, a w niedzielę, 28 listopada – w Katowicach.  Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Przypominamy, że na Facebooku funkcjonują wydarzenia dedykowane każdemu z naszych miast – znajdziecie je TUTAJ. Warto dołączyć, bo to miejsce, gdzie publikujemy lokalne aktualności, w tym pierwsze zdjęcia po każdych zawodach.

Klasyfikacja drużynowa – ostatni moment na zgłoszenia

Rejestracja drużyn trwa w każdym z naszych miast do końca dnia drugiego biegu. To oznacza, że dla Wrocławia zgłoszenia kończą się w najbliższą sobotę, a dla Katowic- w niedzielę.

Tworzenie drużyny jest bardzo proste - wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać z menu znajdującego się po prawej stronie opcję „Zapisy drużyn”. Osoba tworząca drużynę automatycznie zostaje Kapitanem, a to oznacza, że ma za zadanie m.in. rozesłać zaproszenia do drużyny, a także przypilnowanie, aby każdy z zaproszonych biegaczy przyjął zaproszenie i dodatkowo miał na swoim koncie wpisaną nazwę drużyny.

W naszej klasyfikacji drużynowej liczą się zespoły, które składają się z czterech osób – każda z nich musi ukończyć min. trzy biegi (w jednym mieście). W przypadku większej liczby członków, kolejni czterej zawodnicy utworzą kolejny skład (np. CITY TRAIL Team II) itd. Można być członkiem tylko jednej drużyny w danym mieście.

Informacje o klasyfikacji zespołowej znajdziecie także w punkcie XI (podpunkt 3) naszego regulaminu.

WROCŁAW – zapraszamy do Lasu Osobowickiego

Trasa biegu we Wrocławiu poprowadzona została ścieżkami w Lesie Osobowickim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy boiska leśnego – ok. 150 m od startu i mety - sprawdź lokalizację. Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

KATOWICE – tradycyjnie widzimy się nad stawami Janina i Barbara

Nasze biegi w Katowicach odbywają się nad stawami Janina i Barbara. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się w ośrodku Rybaczówka. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

Do zobaczenia!

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni