W weekend zapraszamy Wrocław i Katowice!

28.10.2021

W weekend zapraszamy Wrocław i Katowice!

Najbliższy weekend to dwa biegi CITY TRAIL – w sobotę, 30 października we Wrocławiu oraz w niedzielę, 31 października w Katowicach. Elektroniczna rejestracja do obu biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. 

Harmonogram naszych imprez jest identyczny dla każdego biegu, bez względu na lokalizację:

  • godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
  • godz. 9:20 - zbiórka najmłodszych Uczestników biegów Junior - kategorie D0 i D1 (ok. 300 m)
  • godz. 9:50 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D2 (ok. 600 m)
  • godz. 10:10 - zbiórka Uczestników biegów Junior - kategoria D3 (ok. 1 km) i D4 (ok. 2 km)
  • godz. 10:30 - zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11:00 - start biegu głównego na 5 km

Podrzucamy także newsa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi edycji 2021/2022: kliknij TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze facebookowe wydarzenia.

WROCŁAW - widzimy się 30 października

Trasa biegu we Wrocławiu poprowadzona została ścieżkami w Lesie Osobowickim, a jej przebieg znajdziecie w zakładce TRASA. Biuro zawodów jest zlokalizowane w okolicy boiska leśnego – ok. 150 m od startu i mety - sprawdź lokalizację. Parkowanie aut będzie możliwe wzdłuż ulicy Osobowickiej – prosimy o współpracę z osobą z obsługi, która wyznaczy miejsca parkingowe i będzie czuwać nad tym, by samochody nie stwarzały problemu w poruszaniu się ulicą Osobowicką.

Zapraszamy Was także do skorzystania z możliwości przetestowania butów Salomona – modeli Salomon Sonic 4 Confidence oraz Sonic 4 Balance. Testy trwają we wrocławskim Sklepie Biegacza do 2 listopada, a adres sklepu to ul. Legnicka 55B (godziny otwarcia: pon-pt 11:00-19:00, sob 10:00-15:00).

KATOWICE - do zobaczenia 31 października

Nasze biegi w Katowicach odbywają się nad stawami Janina i Barbara. Zapraszamy do zakładki TRASA, by zapoznać się z jej szczegółami. Biuro zawodów będzie znajdować się w ośrodku Rybaczówka. Lokalizację biura zawodów znajdziecie TUTAJ. Zalecamy zostawienie aut na parkingu przy ul. Karolinki (w pobliżu KWK Stasznic, ok. 400m od biura zawodów). Nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod biuro, ani parkowania aut wzdłuż ulicy Pszczyńskiej.

Do zobaczenia!

fot. Tomasz Pawlicki


Sponsor tytularny