z

Olsztyn i Trójmiasto zamkną piątą kolejkę

24.02.2020

Olsztyn i Trójmiasto zamkną piątą kolejkę

W sobotę widzimy się w Olsztynie, a w niedzielę w Trójmieście (Gdańsku). Będą to biegi zamykające piątą serię edycji! Elektroniczne zapisy kończymy jak zawsze na 4 dni przed zawodami, a więc dla Olsztyna potrwają do końca dnia we wtorek (25 lutego), a dla Trójmiasta – do końca dnia w środę (26 lutego).

INFORMACJE DLA OBU MIAST

OPŁATY STARTOWE

Koszt udziału w pojedynczym biegu to 25 zł (podczas rejestracji przez internet) lub 30 zł (jeśli dokonujemy opłaty w dniu zawodów). W CITY TRAIL Junior opłaty to odpowiednio 7,5 oraz 10 zł.

PLAN MINUTOWY

Harmonogram wszystkich biegów:

8:30 – otwarcie biura zawodów

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

INFORMACJE LOKALNE DLA OLSZTYNA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu imprezy – 29 lutego, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – w pobliżu kładki nad Jeziorem Długim (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w sobotę - na oddzielnym stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA

Nasze zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

PARKINGI

Pojedyncze miejsca parkingowe znajdują się w osiedlowych uliczkach w okolicy Jeziora Długiego, ale zachęcamy do parkowania przy Jeziorze Krzywym – dojazd od ul. Kapitańskiej lub Żeglarskiej - parkingi znajdują się około kilometra od biura zawodów i startu naszego biegu.

GALA PODSUMOWUJĄCA SEZON

Uroczyste podsumowanie edycji zaplanowaliśmy w Olsztynie na 1 kwietnia. Zapraszamy o godz. 18:30 do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,  ul. Dybowskiego 11 (Aula Kongresowa). Tego dnia nagrodzimy najszybszych zawodników, a także wręczymy Wam pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej czterech biegów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane olsztyńskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

INFORMACJE LOKALNE DLA TRÓJMIASTA

FUNKCJONOWANIE BIURA ZAWODÓW

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu biegu - 1 marca, w godz. 8:30-10:30. Biuro zawodów będzie mieściło się w okolicy startu i mety zawodów – okolice AWFiS w Gdańsku - skraj ulicy Szpaczej (dokładna lokalizacja) – możliwy jest TYLKO osobisty odbiór pakietu.

Zakupione dodatki będą do odbioru w niedzielę - na stanowisku oznaczonym tabliczką „GADŻETY”. Będziecie mogli zgłosić się po gadżety zarówno przed biegiem, jak i już po zawodach.

TRASA I PARKINGI

Nasze zawody w Gdańsku odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna w zakładce TRASA.

Parkowanie aut będzie możliwe na specjalnie przygotowanym parkingu, na terenach sportowych AWFiS – w pobliżu startu naszego biegu (wjeżdżając z ulicy Czyżewskiego w Szpaczą, po prawej stronie). 

GALA PODSUMOWUJĄCA SEZON

Uroczyste podsumowanie edycji zaplanowaliśmy w Trójmieście na 31 marca. Zapraszamy o godz. 18:30 do Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku (Sala Kongresowa). Tego dnia nagrodzimy najszybszych zawodników, a także wręczymy Wam pamiątkowe medale za ukończenie co najmniej czterech biegów.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Na naszym facebookowym profilu funkcjonuje WYDARZENIE dedykowane trójmiejskiej odsłonie naszych biegów. Zachęcamy, by do niego dołączyć i aktywnie w nim uczestniczyć.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś wątpliwości – zapraszamy do przeczytania FAQ

Do zobaczenia!

fot. Kacper Kirklewski

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni