Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas gali?

15.02.2018

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas gali?

Nasz sześciomiesięczny cykl kończymy uroczystymi galami podsumowującymi Wasze dokonania, podczas których wręczamy pamiątkowe medale. Chielibyśmy, aby wszyscy mogli pojawić się na naszych ceremoniach, ale zdajemy sobie sprawę, że czasami inne obowiązki mogą w tym przeszkodzić. Sprawdź, co zrobić jeśli nie możesz osobiście odebrać medalu na zakończeniu edycji.

Medale będą dostępne w Sklepach Biegacza w miastach, w których rozgrywany jest nasz cykl (poza Szczecinem, gdzie nie ma Sklepu Biegacza, więc mamy inne rozwiązanie - o nim poniżej) w godzinach otwarcia sklepu, do 15 maja - później medale będą od odbioru na naszych letnich biegach CITY TRAIL onTour oraz w kolejnej edycji jesienno-zimowego Grand Prix.

W Warszawie medale dostarczymy do wszystkich trzech sklepów, w Poznaniu – do dwóch. W Trójmieście będą dostępne w Gdańsku i w Gdyni. W pozostałych miastach (Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Olsztyn, Wrocław) Sklep Biegacza znajduje się tylko w jednej lokalizacji. Adresy Sklepów znajdziecie na stronie Sklepu Biegacza, w zakładce SKLEPY. Aby odebrać medal, trzeba mieć dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Pamiątkowe „krążki” będą dostępne od poniedziałku następującego po ceremonii zakończenia w danym mieście, czyli np. jeśli w Olsztynie zakończenie jest 3 kwietnia (wtorek), medale będą do odbioru w Sklepie Biegacza od 9 kwietnia.  

W Szczecinie medale będą do odbioru podczas treningów:

- organizowanych przez Stowarzyszenie Puszczyk Bukowy – w cztery niedziele: 25.03, 8.04, 15.04 i 22.04. Treningi są organizowane nad Jeziorem Szmaragdowym (start przy ulicy Kopalnianej), o godz. 10;

- Wieczornego Biegania w Szczecinie – we wtorki: 27.03, 3.04, 10.04 i 17.04. Treningi zaczynają się o godz. 19, przy fontannie Bartłomiejce w okolicach Urzędu Miasta (Jasne Błonia).

Zarówno w niedziele, jak i wtorki prosimy o odbiór medali 10 minut przed rozpoczęcie treningu.

Medale należy odebrać osobiście – czy to podczas ceremonii, czy w Sklepie Biegacza, czy podczas szczecińskich treningów.

W przypadku nagród (w tym przypadku nie mamy na myśli medali), które nie mogą zostać odebrane osobiście prosimy o upoważnienie bliskiej osoby, która będzie mogła odebrać nagrodę. W przypadku nieodebrania nagrody, prosimy o wiadomość na adres kontakt@citytrail.pl (koszt wysyłki nieodebranych nagród ponosi zawodnik).

 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni