z

CITY TRAIL Daje Dzieciom Siłę!

25.09.2017

CITY TRAIL Daje Dzieciom Siłę!

Od kilku edycji nasz cykl CITY TRAIL Junior to nie tylko zachęcanie do aktywności najmłodszych, ale także pomaganie. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę i to na jej rzecz będziemy przekazywać połowę każdej opłaty startowej z biegów dziecięco-młodzieżowych.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) działa od 1991 roku. Misją Fundacji jest pomoc dzieciom – ofiarom przemocy.

Realizując swoją misję Fundacja:

  • Oferuje krzywdzonym dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną.
  • Uczy dzieci, jak mogą uniknąć przemocy i wykorzystywania.
  • Uczy dorosłych, jak traktować dzieci/co mogą zrobić, żeby nie były krzywdzone.
  • Informuje dorosłych, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda.
  • Wpływa na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka.

Uczestnicy naszych biegów CITY TRAIL Junior to dzieci pełne energii, radosne i zapewne szczęśliwe. Wspierając Fundację Dajemy Dzieciom Siłę chcemy zwrócić uwagę na fakt, że są rodziny, w których dzieci mają mniej szczęścia, codziennie spotykają się z agresją lub przemocą, słowem – nie mają bezpiecznego i godnego dzieciństwa. Chcemy pomóc wrócić im do normalności,uwierzyć w siebie, cieszyć się życiem.

Każdy z Was będzie mógł wesprzeć Fundację dodatkowymi kwotami – w biurze zawodów każdej z naszych imprez będą specjalne skarbonki, do których będziecie mogli wrzucać dodatkowe kwoty – a my przekażemy je na rzecz Fundacji.

Zachęcamy także do szerszego zapoznania się z działalnością Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę – wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.fdds.pl.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni