Zakończenie edycji w Warszawie i Lublinie!

22.03.2017

Zakończenie edycji w Warszawie i Lublinie!

Sześć biegów to nie wszystko – w każdej z naszych lokalizacji podsumowanie edycji odbywa się na siódmej imprezie – uroczystej gali. W mijającym tygodniu zorganizowaliśmy dwa podsumowania – w środę w Warszawie i w czwartek – w Lublinie.

Warszawa

Nasze biegi w stolicy odbywają się w Lesie Młociny. Z Waszych relacji (i rosnącej z roku na rok frekwencji) wiemy, że płaska, przyjemna trasa przypadła Was do gustu. W tym roku zaprosiliśmy Was na Młociny jeszcze raz – ceremonia zakończenia została zorganizowana na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na Młocinach właśnie.

Środowa uroczystość była okazją do podsumowania sezonu i przede wszystkim wręczenia pamiątkowych medali oraz nagrodzenia najszybszych zawodników. W klasyfikacji generalnej nagrodami były zegarki Suunto Spartan, a także sprzęt sportowy marki Salomon. Zwycięzcy klasyfikacji wiekowych otrzymali upominki Salomon oraz książki Wydawnictwa Galaktyka. Najlepsze drużyny dostały "doładowanie" w postaci odżywek i suplementów od Etixx-a. W cyklu CITY TRAIL Junior nagrodami były niespodzianki od marki Keeeper oraz książki Wydawnictwa Skrzat i Wydawnictwa Galaktyka.

W trakcie sześciu miesięcy rywalizacji, na naszych biegach w Warszawie pojawiło się 1337 dorosłych i 448 dzieci, a sklasyfikowanych zostało 583 dorosłych (w tym 226 kobiet) i 204 uczestników CITY TRAIL Junior.

Najlepsze panie to Angelika Mach, Izabela Parszczyńska, Edyta Rybacka, Joanna Rybacka i Martyna Wiśniewska. Najszybsi panowie to z kolei Łukasz Oskierko, Piotr Mielewczyk, Artur Jabłoński, Mikołaj Raczyński oraz Filip Babik. W klasyfikacji drużynowej najlepsze zespoły to: Adidas Runners Warsaw, Dream Run I, Entre.pl Team I.

Dwójka zawodników – Artur Jabłoński i Angelika Mach zajęli miejsca w pierwszej piątce naszego Plebiscytu na Najlepszego Biegacza 2016 roku – Artur uplasował się na trzecim miejscu, Angelika - na piątym. Oboje otrzymali w środę pamiątkowe statuetki oraz nagrody - po 500 zł.

Dodatkową klasyfikacją w Warszawie była rywalizacja Pracowników Nationale-Nederlanden - naszego Partnera Tytularnego, którzy właśnie w stolicy regularnie biegają w naszych zawodach. Podczas ceremonii nagrodziliśmy najszybsze panie i najszybszych panów w tej kategorii.

Lublin

Lublin to jedna z lokalizacji, w której bardzo mocno daje się odczuć Wasze zaangażowanie w cykl. Wiemy, że część z Was startuje w biegach przez nas organizowanych od pierwszej edycji, czyli od 2013 roku i że nasze zawody były Waszymi pierwszymi w życiu! To dla nas dodatkowa motywacja, by co roku wprowadzać nowości, tak byście chętnie do nas wracali :)

W tym sezonie Lublin odnotował bardzo dobre wyniki – w drugim biegu po raz pierwszy przekroczyliśmy barierę 400 zawodników – na mecie zameldowało się 426 osób. W każdym z sześciu biegów wzięło udział więcej osób niż w rekordowej imprezie poprzedniego sezonu! W przyszłym roku liczymy na kolejny krok – marzy nam się, aby nad Zalewem pobiegło pół tysiąca zawodników! W edycji 2016/2017 w naszych biegach wzięło udział 681 dorosłych i 118 dzieci. Sklasyfikowanych zostało: w biegu głównym – 381 osób (w tym 98 pań) i w biegach dziecięco-młodzieżowych – 63 uczestników.

W czwartek, w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, której serdecznie dziękujemy za gościnność, pojawiło się blisko 400 osób. Były medale, były nagrody, były brawa i podziękowania. Zasłużone nagrody odebrali najszybsi – wśród pań: Joanna Wasilewska, Magdalena Kłoda, Monika Kosz, Małgorzata Siembida i Magdalena Sekuła oraz wśród panów: Artur Kern, Jarosław Bimkiewicz, Łukasz Nestorowicz, Paweł Wysocki i Cezary Bednarz. Najlepsze zespoły to Banda Grudnia I, Lubelskibiegacz.pl Team I oraz Sygnał Chodel. Wyróżnienie w Plebiscycie CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku otrzymał Artur Kern.

Z przyjemnością podkreślamy, że lubelską edycję naszego cyklu od kilku lat wspiera Miasto Lublin.

Fot. Karolina KrawczykJustyna Grzywaczewska 

Zobacz także:

Galeria zdjęć - Warszawa

Galeria zdjęć - Lublin

Co zrobić, jeśli nie mogę odebrać medalu podczas ceremonii?

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni