z

Trójmiasto

Listy startowe

Bieg 1 - Gdańsk

01.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Rymarkiewicz Karol 1980 M30 Czaja Trening System
17 Mielewczyk MIchał 1998 M16 zsp4 Wejherowo
18 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
19 Strażewicz Witold 1984 M30
20 Grębosz Joanna 1982 K30
21 Wiśniewski Michał 1977 M40 Invicta Power Team
22 Kałas Magdalena 1992 K20
23 Żygenda Krzysztof 1997 M20 Zorza Gdynia
24 Klajna Jakub 1990 M20
25 Mroczek Sylwia 1972 K40
26 PAPROCKA Ewelina 1987 K30
27 Chronowski Waldemar 1964 M50 DUCZYCZ team
28 Armatyńska Małgorzata 1974 K40 Kobieta w biegu Gdynia
29 Błachewicz Krzysztof 1976 M40
30 Baltrukas Sebastian 1998 M16
31 Lendzion Grzegorz 1982 M30 KDATP
32 Szumlas Anna 1981 K30
33 Jakubowski Piotr 1970 M40 SCALAR
34 Beyer Monika 1975 K40 MEWA Gdynia
35 Piórko Ewa 1975 K40
36 Roczyński Michał 1977 M40
37 Okapiec Dagmara 1981 K30 Górskie Pędziwiatry
38 Krzyśko Krzysztof 1981 M30 Runnersi S7 Banino
39 Rudnicki Dariusz 1985 M30
40 Urbaniak Daniel 1979 M30
41 Kowalewski Dariusz 1959 M50
42 Ostrowski Mateusz 1988 M20 Jeppesen
43 Zaszczyryńska Lidia 1984 K30
44 Skrzypkowski Daniel 1972 M40 SPORTFAZA.pl
45 Kamiński Paweł 1979 M30 trener24h.com.pl
46 Chmielowski Michał 1980 M30 Górskie Pędziwiatry
47 florczuk marek 1988 M20
48 Dębicki Artur 1968 M40
49 Spisak Katarzyna 1981 K30
50 Sułek Grzegorz 1981 M30 Jeppesen
51 Zdrojewska Katarzyna 1986 K30
52 Wróbel Piotr 1979 M30 Jeppesen
53 Galiński Maciej 1984 M30
54 Szczupakowska Izabela 1975 K40
56 Bury Paweł 1981 M30 biegamyrazem.pl
57 Szulc Kamila 1984 K30
58 Chmielewski Michał 1972 M40 Dream Tri Team
59 Adamowicz Piotr 1976 M40 Dream Tri Team
60 Kawecki Wojtek 1975 M40 RunForFun Trójmiasto
61 Koszewski Sławomir 1973 M40 Saltus Sport Team
62 ROLBIECKI Michał 1986 M30 LKB im. Braci Petk Lębork
63 Półrola Robert 1975 M40 Runnersi S7 Banino
64 Sywanycz Ireneusz 1978 M30
65 Melzer Arkadiusz 1973 M40 UKS Siódemka Rumia
66 Wróbel Tomasz 1987 M30 Trener24H OCR Team
67 Beczek Sławomir 1977 M40 Parkrun Gdynia
68 ROBLES JOSE CARLOS 1988 M20 CASTILLA
69 Sierocin Agata 1985 K30
70 Lepa Michał 1978 M30
71 Bistuła Krzysztof 1966 M50 SAG Sport Team
72 Głombiowska Zuzanna 1996 K20 BigYellowFoot Adventure Team
73 Jędrzejak Magdalena 1978 K30 BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO
74 Ruciński Jakub 1975 M40 Bike U Up
75 Bednarski Marcin 1977 M40 Nordea Capital Markets
76 Krzyżanowski Piotr 1991 M20 TriSide Team
77 Kuptz Marcin 1978 M30 Gemini Sopot Team
78 Kaczmarek Krzysztof 1974 M40 BIEGACZE PÓŁNOCY
79 Jakubek Zbigniew zibi 1971 M40 Team Trójmiasto
80 Kamiński Krzysztof 1982 M30 pmnavigator.pl
81 Słabińska Magdalena 1977 K40
82 Labudda Wojciech 1983 M30 LKS PUCK
83 Sertel Ula 1984 K30 LOTOS Running Team
84 Stacherski Łukasz 1989 M20 Biegamyrazem.pl/MAMY TO
85 Rybarczyk Krzysztof 1988 M20
86 Kmiecik Agnieszka 1976 K40 LOTOS Running Team
87 Wilkus Norbert 1976 M40
88 Zygry-Wiśniewska Karolina 1979 K30 Apteka Gemini Team
89 Kwas Michał 1979 M30
90 Dawidowicz Iza 1982 K30 Bogatka Biega
91 Zieliński Łukasz 1991 M20 Pan Z Aparatem
92 Kaczmarek Sławomir 1976 M40
93 Wierziński Piotr 1972 M40
94 Łuczyńska Joanna 1983 K30
95 Domka Krzysztof 1983 M30 Rezerwowe Psy
96 Kruszyńska Magdalena 1980 K30 biegamyrazem.pl
97 Wołoszyk Natalia 1990 K20 Galion Biega
98 Korpusik Marta 1985 K30
99 Beczek Aleksandra 1979 K30 Parkrun Gdynia
100 Napolski Bartosz 1985 M30 1985
101 Kopeć Zdzisław 1963 M50
102 Piotrowski Sławek 1978 M30 Barcelona Team
103 DAWIDOWSKI Roman 1967 M50
104 Jachimowicz Bartosz 1984 M30 Barcelona Team
105 Chuchała Daniel 1983 M30 ChuchałaTeam
106 Grodzki Krzysztof 1983 M30 Runnersi S7
107 Zydorek Marzena 1973 K40
108 Sławiński Damian 1987 M30 Zorza Gdynia
109 Szymański Piotr 1977 M40 Barcelona Team
110 Piotrowski Radosław 1996 M20 UKS Azymut 45
111 Piotrowski Kazimierz 1959 M50 55plus
112 Piotrowska Danuta 1962 K50 52plus
113 Barejko Mirosław 1979 M30 Runnersi S7 Banino
114 Liana Jolanta 1977 K40 Runnersi S7 Banino
115 Golec Iwona 1977 K40
116 Wensław Beata 1984 K30
117 Skiba Łukasz 1981 M30 Parówydżoany
118 Sosnowski Wojciech 1989 M20
119 Pappe Agnieszka 1998 K16
120 Rachfał Piotr 1976 M40
121 Krzysztofiak Marek 1958 M50 Grupa Trójmiasto
122 Grochowski Marek 1970 M40 DUDYCZ team / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE
123 KRÓL BŁAŻEJ 1987 M30 GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA
125 Młynarczyk Filip 1976 M40 EZA
126 Redzimski Adam 1968 M40 Saturn Gdynia
127 Pawlikowska Elżbieta 1955 K60 Stowarzyszenie More Active
128 Kuliś Anna 1975 K40 MTB
129 Adamska Justyna 1976 K40 Runnersi S7 Banino
130 Piesik Patryk 1990 M20 FerPie Team!
131 Cichowska Joanna 1993 K20
132 Krawczyk KAMILA 1978 K30 DBK TEAM /GDAŃSK
133 Dużyńska Agata 1986 K30 Biegaj z Głową
134 Pohl Duczmal Elzbieta 1973 K40 Stowarzyszenie More Active
135 Sadowska Natalia 1997 K20
136 Formela Daniel 1986 M30 KM Sport / CTS- Czaja Training System
137 Bąkowski Zbigniew 1951 M60 Akademia Biegania
138 Śmiełowski Dawid 1979 M30 Bike U Up
139 LABUDDA MIROSŁAW 1960 M50 MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA
140 Kujawski Łukasz 1988 M20 Runnersi S7 Banino
141 Janusz Iwona 1985 K30 WYMIATACZE
142 Filipski Aleksander 1975 M40 WYMIATACZE
143 Filipska Ewa 1975 K40 WYMIATACZE
144 Grzybczyk Szymon 1999 M16 AZS AWFiS Gdańsk
145 Miller Bartosz 1980 M30
146 Zyborowicz Bartłomiej 1998 M16 Runnersi S7 Banino
147 Mrówka Michał 1984 M30 MajaTeam
148 MAJNA Kazimierz 1951 M60
149 Richert Jarosław 1980 M30 Maja Team
150 Bryłka Katarzyna 1981 K30
151 WIŚNIEWSKI JERZY 1950 M60 Stwarzyszenie More Active
152 Łakomski Mateusz 1984 M30
153 Ficht Witold 1981 M30 42.195 Wejherowo
154 Kepka Grzegorz 1989 M20 MajaTeam
155 Paruszewska Katarzyna 1981 K30 Bojano Biega
156 Wytrwał Tomasz 1970 M40
157 Wytrwał Barbara 1975 K40
158 Gumkowski Szymon 1999 M16
159 Drazkiewicz Ela 1973 K40
160 Gładkowski Grzegorz 1986 M30 BigYellowFoot Adwenture Team
161 Typiński Paweł 1992 M20 PnB
162 Konecko Izabela 1967 K50 SGS POLAND TEAM
163 Górkowska Elżbieta 1981 K30 Bojano Biega
164 Kordek Monika 1988 K20
165 Kłudziak Andrzej 1983 M30 Bojano Biega
166 FORNALSKA JOANNA 1985 K30 DUDYCZ team
167 Zawisza Dariusz 1971 M40 BCT TEAM
168 Sikora Iwona 1979 K30 MEWA Gdynia
169 Chyła Agnieszka 1984 K30 Maja Team
170 SIKORA Roger 1979 M30 MEWA Gdynia
171 Kołodziejski Marcin 1997 M20 Kaszubskie DZIKI
172 Kuźba Justyna 1994 K20 UKS Siódemka Rumia
173 OSEŃKO Adam 1984 M30 Maja Team
174 Horbaczewski Mariusz 1975 M40
175 Makarenko Adam 1976 M40
176 Szymczak Adam 1987 M30
177 Felon Michał 1977 M40 OPEC Gdynia
178 Kosmala Maciej 1994 M20 CZAJA TRAINING SYSTEM
179 Ciesielski Witold 1973 M40
180 Swinarski Maciej 1978 M30 MotoSyberia.com Bike U Up
181 Paszkowski Tadeusz 1984 M30
182 Ucińska Agnieszka 1981 K30
183 Dembicki Piotr 1981 M30 KM PSP Gdynia
184 Niewiedziała Robert 1993 M20 UKS Siódemka Rumia
185 Zamarripa Karolina 2000 K16 LKS Zorza Gdynia
186 Szpyra Edward 1947 M60 Parkrun Gdynia
187 Gazarkiewicz Michał 1977 M40 TRI BIEGOWE GAZARY
188 Sieciński Marcin 1986 M30 Runnersi S7 Banino
189 Głuszek Bożena 1963 K50
190 Głuszek Iwona 1961 K50
191 Czapa Magdalena 1973 K40 BikeUup
192 Raszewski Mateusz 1988 M20 Maja Team
193 Kalita Katarzyna 1982 K30 Tri mama team
194 Nuszel Paweł 1983 M30 biegamyrazem.pl
195 Oliwniak Marcin 1983 M30
196 Pieńkowski Tomasz 1979 M30 SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA
197 Chyła Mateusz 1984 M30
198 Drewa Przemysław 1989 M20 Studio S7 Banino
199 Cichoń Maciej 1972 M40 42.195 Wejherowo
200 Młodzińska Małgorzata 1978 K30 ASCONI
201 Bałdyga Anna 1978 K30 Runeda
202 Bałdyga Sławomir 1974 M40 Runeda
203 ZGLEŃSKI IRENEUSZ 1975 M40
1001 Wiśniewski Krzysztof 1976 M40 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN
1002 Stopa Krzysztof 1972 M40 K&K
1003 Szajdziuk Piotr 1975 M40 ADVA OPTICAL NETWORKING
1004 Maksymiuk Piotr 1982 M30
1005 Baranowska Katarzyna 1992 K20
1006 Dragan Karol 1974 M40
1007 Olszewski Karol 1982 M30 parówydżoany
1008 Niechoćko Agata 1979 K30 RBM Team
1009 Szemberski Szymon 1981 M30
1010 Dragan Dorota 1978 K30
1011 Skwarło Paweł 1986 M30
1012 Strzelczyk Dorota 1986 K30
1013 Janik Marzena 1973 K40
1014 Sadowski Grzegorz 1974 M40
1015 Szulc Andżelika 1976 K40
1016 Rogowski Leszek 1974 M40 Oprychy Team
1017 Pytel Marcin 1984 M30 Commando Pytle
1018 Wysocki Michał 1977 M40
1019 Pallach Lech 1980 M30 Biegamyrazem.pl
1020 Zydlewski Szymon 1980 M30
1021 Szulakowska Bogumiła 1987 K30
1022 Nowak Artur 1973 M40 A/G Carp Team
1023 Pilecki Piotr 1978 M30
1024 Wronka Cezary 1986 M30 GT RAT
1025 Kamińska Karolina 1988 K20
1026 Prasek Marta 1982 K30
1027 Boryczko Maciej 1989 M20
1028 Matczyński Marek 1960 M50
1029 Lipko Adrianna 1988 K20 Biegamyrazem.pl
1030 Prasek Lucyna 1956 K60
1031 Kleban Paweł 1989 M20 Szybkie Ziomki
1032 Korda Agata 1993 K20
1033 Walczak Jakub 1993 M20
1034 Jaszczuk Jarosław 1977 M40 ORO
1035 jaszczuk aneta 1975 K40
1036 Grabowska Marzena 1969 K40 Biegam Bo Lubię
1037 Cudnowski Leszek 1970 M40 biegambowarto.pl
1038 Maciejewski Łukasz 1981 M30 The Lost
1039 Tabaczyński Łukasz 1983 M30 wD.
1040 Kaczmarek Dorota 1983 K30 SUT/ Running Tricity Team
1041 Śliwiński Sebastian 1979 M30 SLIVA
1042 ŚLIWIŃSKA MONIKA 1981 K30 SLIVA
1043 Gadomski Marcin 1981 M30
1044 Gadamska-Kabata Paulina 1982 K30 gałgany
1045 KAZYAKA Katarzyna 1989 K20 biegamyrazem.pl
1046 Grzeszczak Adam 1971 M40 biegamyrazem.pl
1047 Grzeszczak Małgorzata 1975 K40 biegamyrazem.pl
1048 Zalewska Agnieszka 1973 K40 Biegamyrazem.pl
1049 Golasz Halina 1964 K50
1050 Szczypka Arkadiusz 1967 M50
1051 Baranowska - Trzasko Aleksandra 1979 K30 Runnersi S7 Banino
1052 orłowski radosław 1978 M30 BIEGAMYRAZEM.PL #kaszanienamoka
1053 Wojewska Natalia 1994 K20 Biegamyrazem.pl
1054 Wieczorek Anna 1982 K30
1055 Borowiak Monika 1984 K30
1056 Erdmann Agnieszka 1975 K40
1057 Brucka Magdalena 1975 K40
1058 Gutowski Daniel 1980 M30
1059 Trzaskowska Anna Maria 1974 K40 Wydziałowy Team Biegowy WZiE
1060 Nikodem Damian 1988 M20
1061 Sztandar Jack 1972 M40 Triteam Rumia
1062 Richert Danuta 1977 K40 Kobieta w biegu
1063 Gulcz Katarzyna 1977 K40 Runnersi S7 Banino
1064 Lebiedź Artur 1982 M30 NEODENTAL
1065 Paschke Roman 1978 M30 ShipCup
1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA 1974 K40 Zabiegane Dwie
1067 Szymeczko Małgorzata 1983 K30
1068 Jabłoński Ryszard 1964 M50
1069 Dalke Jowita 1983 K30 Zabiegane Dwie
1070 Janowski Filip 1991 M20
1071 Nawrocki Jacek 1968 M40 Bojano Biega
1072 Wróblewska Dorota 1967 K50 BzG
1073 Zalewski Marcin 1975 M40 parówydżoany
1074 Kulka-Dolecka Anna 1978 K30 parówydżoany
1075 Kulka Janek 1982 M30 parówydżoany
1076 Fibich Dorota 1981 K30
1077 Myszk Katarzyna 1982 K30
1078 Sowińska Olga 1978 K30 BBL Gdańsk AWFiS
1079 Szynkowski Karol 1987 M30
1080 Długosz Tomasz 1985 M30
1081 Mahiat Thibault 1984 M30
1082 Paruszewski Robert 1980 M30 Bojano Biega
1083 Gmitrowski Marek 1976 M40 Brak
1084 Tamkun-Pawłowska Małgorzata 1974 K40
1085 Lorek Maciej 1969 M40 Runersi S7 Banino
1086 Kozłów Wojciech 1960 M50 LKS Zantyr Sztum
1087 LULIS ZBIGNIEW 1960 M50
1088 Łapuć Krzysztof 1981 M30
1089 Jeremicz Kamil 1998 M16 Polonia Środa
1090 Smółkowski Marcin 1984 M30 RUMIA RUNNER