z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

CITY TRAIL onTour

28.07.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 57 URBANOWSKI ADAM Piastusiowa Chatka 2016 M 00:01:34
2 51 RUDNICKI TYMON 2015 M 00:01:34
3 73 KOWALSKA ZUZANNA 2016 K 00:01:35
4 47 SKRAJNY JAN Ozziki 2016 M 00:01:36
5 63 KUSZTELAK ZIEMOWIT Ziemo-Wit Team 2016 M 00:01:45
6 65 GŁOMBA ADAŚ SYSTEM ERROR 2016 M 00:01:49
7 70 BEDNAREK KALINA 2017 K 00:01:50
8 41 ŻÓŁTOWSKA ANTONINA Stumilowy Las 2017 K 00:01:53
9 53 BORKOWSKI JAN Przedszkole Ślęza 2017 M 00:01:57
10 58 SOŁTYS ALEKSANDRA 2016 K 00:02:00
11 45 CHRZANOWSKI WITOLD 2017 M 00:02:02
12 60 MĘŻYK NATALIA Alto 2017 K 00:02:11
13 62 STAROŚCIAK LAURA Klub Kubusia Puchatka IV 2017 K 00:02:12
14 59 OLACZEK DAWID Tata startuje TEAM 2018 M 00:02:17
15 69 JĘDRZEJCZYK JAN 2017 M 00:02:18
16 66 CIEPŁA ZOSIA 2017 K 00:02:21
17 48 PODEMSKA OLIWIA 2016 K 00:02:22
18 67 CIEPŁY MAKS 2019 M 00:02:28
19 72 BRODA JAN 2018 M 00:02:33
20 52 RUDNICKA MAJA 2018 M 00:02:41
21 43 MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2018 M 00:02:44
22 68 ŚLIMAK JAN 2019 M 00:02:55
23 55 SZCZEPAŃSKA OLIWIA 2019 K 00:03:00
24 42 GALA IDA Wesola Gromadka 2016 K 00:03:03
25 54 STRZAŁKA ALEKSANDER Akademia Bystrzaków 2017 M 00:03:12
26 61 MĘŻYK TYMON Alto 2019 M 00:03:17
27 71 KURAL RYSZARD Twórcza Kraina 2019 M 00:03:23
28 49 PODEMSKI FELIKS 2019 M 00:03:27
29 44 GRABOWSKI ERYK WATAHA 2019 M 00:03:35
30 50 KINAL GABRIELA 2019 K 00:03:39
31 46 GRABOWSKI IGOR WATAHA 2019 M 00:03:43
32 56 SZUMNY FILIP Szumni 2018 M 00:03:49

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 135 KUBICA FILIP MKS Siechnice 2015 M 00:01:03
2 129 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 2014 M 00:01:05
3 139 SUPROŃ RADOSŁAW 2015 M 00:01:06
4 130 MIKOŁAJCZAK ANTONI Przedszkole nr 56 Niezapominajka 2015 M 00:01:14
5 132 POZNAŃSKA EMILIA 2014 K 00:01:16
6 134 BUDZIEWSKA KALINA Łab Łagiewniki 2015 K 00:01:17
7 140 ZACHARA ALEKSANDER Sp 2 Kąty Wrocławskie 2014 M 00:01:20
8 131 BERNADZIKOWSKI HUGO P32 2015 M 00:01:21
9 136 KLESZYK KASPIAN 2015 M 00:01:21
10 138 GŁOMBA STAŚ SYSTEM ERROR 2014 M 00:01:26
11 133 FRYGA MARTYNA 2015 K 00:01:30
12 126 WOLANIN KAROL SPnr 118 2014 M 00:01:31
13 141 BEDNAREK ALICJA 2015 K 00:01:38
14 128 JASZCZUK LILIANA 2015 K 00:01:49
15 127 ŻÓŁTOWSKI JAKUB Stumilowy Las 2014 M 00:02:07

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 SUPROŃ PRZEMYSŁAW 2012 M 00:02:20
2 16 POTOCKI MACIEJ 2012 M 00:02:29
3 18 KUBICA ZOFIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:31
4 13 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 2012 M 00:02:35
5 15 BERNADZIKOWSKI MAKSYM SP32 2012 M 00:02:37
6 20 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp51 2013 K 00:02:40
7 21 HENDZELEK MARIKA 2012 K 00:02:50
8 17 MURMYŁO JADWIGA Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5 2013 K 00:02:56
9 14 NOWACZYK MARTYNA Szkoła Podstawowa na 21 2013 K 00:03:07
10 12 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 GŁÓD MARIA MKS Parasol Wrocław 2009 K 00:03:58
2 33 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:04:05
3 38 GRONOWSKI PIOTR 2011 M 00:04:08
4 30 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:13
5 32 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO Wrocław 2011 M 00:04:17
6 37 MISZKIEŁO ALEKSANDRA 2009 K 00:04:28
7 23 CIEŚLA KAROLINA Sp 22 2011 K 00:04:33
8 22 SIPURZYŃSKA LENA SP Mąkoszyce 2011 K 00:04:33
9 36 KACZOROWSKA EMILIA Sp. nr 61 2010 K 00:04:39
10 35 KLUCZKA DOMINIKA SP 61 2010 K 00:04:52
11 29 ZACHARA ANTONI Sp 2 Kąty Wrocławskie 2011 M 00:04:54
12 24 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 M 00:04:56
13 26 OLACZEK MICHAŁ SP Iskry 2010 M 00:05:11
14 34 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:14
15 28 STASZKOWIAN AMELIA 2011 K 00:05:19
16 25 BOMIRSKI TOMEK SP119 Wrocław 2010 M 00:05:38
17 27 KLESZYK AMELIA 2011 K 00:05:40
18 31 ZENTKOWSKA ZUZANNA Sp51 2010 K 00:05:54

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 73 KLUCZKA MATEUSZ 2006 M 00:08:12
2 74 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:08:17
3 76 GRONOWSKI FRANCISZEK 2007 M 00:08:18
4 71 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL 2008 M 00:08:19
5 70 WÓJCIK MATEUSZ 2008 M 00:08:49
6 66 OLACZEK PATRYK SP Iskry 2006 M 00:09:10
7 65 SIPURZYŃSKA HANNA Orkan Ostrzeszów 2006 K 00:09:17
8 75 OLKUSKI JAKUB 2006 M 00:09:52
9 68 PISKOROWSKA DAGMARA 2006 K 00:10:12
10 67 OLACZEK WIKTORIA SP Zdrój 2008 K 00:10:49
11 69 CICHOSZ RAFAŁ 2007 M 00:10:56
12 72 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:11:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni