z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

27.10.2019
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

29.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

09.02.2020
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

01.03.2020
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2020
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:04 00:18:04
2 1417 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:18:07 00:18:09
3 19 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale DREAM TRI TEAM 1977 M40 00:18:20 00:18:21
4 1416 CHYB RADOSŁAW Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:18:38 00:18:39
5 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:19:56 00:19:59
6 1437 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia ASTRAINER 1979 M40 00:20:17 00:20:18
7 1372 KULCZYK MARCIN Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:26 00:20:27
8 1160 ZAREMBA MARCIN Gdańsk AUTOPAY TEAM 1979 M40 00:20:37 00:20:39
9 1376 SOBCZAK MARCIN Borkowo IHS MARKIT/SMASHING PĄPKINS 1979 M40 00:20:37 00:20:40
10 130 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:20:39 00:20:42
11 1293 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M40 00:20:41 00:20:44
12 1204 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:53 00:20:57
13 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:20:55 00:21:01
14 1412 SIKORA ROGER Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 M40 00:21:10 00:21:13
15 82 ZINKA MACIEJ Łubiana 1978 M40 00:21:15 00:21:17
16 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M40 00:21:16 00:21:16
17 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:17 00:21:20
18 97 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:22 00:21:24
19 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:21:51 00:21:54
20 1430 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:57 00:22:46
21 1177 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:21:59 00:22:03
22 1408 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:04 00:22:07
23 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:10 00:22:15
24 1383 DANIELEWICZ GRZEGORZ Gdynia BIEGAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI 1974 M40 00:22:12 00:23:06
25 215 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:23 00:23:11
26 88 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:22:23 00:23:53
27 1241 REDZIMSKI WOJCIECH Pępowo PRZYJACIELE W BIEGU 1975 M40 00:22:25 00:22:31
28 1048 JEREMICZ MARCIN Gdansk SZTAFETA NADZIEI 1979 M40 00:22:25 00:23:13
29 87 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:29 00:23:21
30 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:22:32 00:24:06
31 1464 DADEJ RAFAL Gdynia 1975 M40 00:22:40 00:23:40
32 1415 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M40 00:22:46 00:23:36
33 1101 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M40 00:22:51 00:22:54
34 1150 KURNYTA ROBERT Gdynia LABOSPORT 1976 M40 00:22:55 00:24:35
35 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:23:19 00:24:09
36 144 PODGÓRSKI WITOLD Gdańsk F3TEAM 1973 M40 00:23:19 00:24:05
37 32 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk TOYOTA WALDER 1974 M40 00:23:44 00:24:29
38 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:23:54 00:24:02
39 31 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:23:58 00:24:03
40 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:23:59 00:25:29
41 232 JANKOWSKI MACIEJ Gdynia OSTEOSPORT 1976 M40 00:24:01 00:24:50
42 222 SZTANDAR JACK Gdynia 1972 M40 00:24:04 00:24:52
43 163 SZPUNAR MACIEJ 81-589 RDS 1973 M40 00:24:11 00:25:51
44 1319 LISZEWSKI MAREK CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO 1979 M40 00:24:12 00:25:01
45 1193 RATAJCZAK KONRAD Rumia TROCHĘ JUŻ BIEGAM 1978 M40 00:24:22 00:25:59
46 1133 PIEKUT MARCIN Wejherowo WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1974 M40 00:24:23 00:25:15
47 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:24:29 00:26:00
48 1344 GAWLIKOWSKI ROBERT Reda MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:24:40 00:25:37
49 237 KWIATKOWSKI TOMASZ Łęgowo 1978 M40 00:24:56 00:25:52
50 20 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA ADASIA 1978 M40 00:24:57 00:26:27
51 1381 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:25:04 00:25:59
52 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:06 00:25:51
53 153 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M40 00:25:08 00:26:41
54 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:18 00:25:28
55 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:25:31 00:27:02
56 235 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:25:33 00:26:29
57 1454 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:25:35 00:27:10
58 164 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:43 00:26:34
59 1355 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:25:49 00:26:47
60 238 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:02 00:29:03
61 83 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH Gdynia OKAS GDYNIA 1978 M40 00:26:17 00:27:48
62 24 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1975 M40 00:26:22 00:27:58
63 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:26:28 00:28:12
64 8 KSIĄŻKIEWICZ JACEK Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1979 M40 00:26:32 00:28:31
65 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:26:36 00:28:09
66 1354 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:48 00:27:39
67 194 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:26:53 00:28:26
68 1022 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M40 00:26:54 00:28:29
69 135 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:27:10 00:28:01
70 44 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA RUNEDA 1977 M40 00:27:11 00:28:03
71 1180 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:27:20 00:28:10
72 1093 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:27:50 00:29:42
73 1239 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:54 00:29:27
74 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:29:04 00:30:48
75 243 RZEPA MACIEJ Gdynia 1973 M40 00:29:09 00:31:01
76 248 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M40 00:29:12 00:31:41
77 1049 NIELEK TOMASZ Strzebielino 1975 M40 00:29:37 00:31:29
78 151 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:29:46 00:32:13
79 1444 RACHWALSKI WOJCIECH Gdańsk 1979 M40 00:29:57 00:32:24
80 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:30:10 00:31:42
81 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:30:18 00:31:57
82 1456
1359*
OLEJCZUK ALEKSANDER Straszyn 1977 M40 00:30:38 00:33:15
83 1227 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:30:43 00:32:16
84 94 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:30:50 00:33:26
85 142 KAWCZAK PIOTR Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1979 M40 00:31:35 00:34:04
86 1139 KUBICKI MARIUSZ Kluczbork 1976 M40 00:31:42 00:33:15
87 161 WASILEWSKI MARCIN Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M40 00:31:56 00:34:28
88 1261 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:32:51 00:34:36
89 159 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:52 00:35:22
90 75 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:33:26 00:35:02
91 1285 MAZUR MICHAŁ skarszewy 1970 M40 00:33:54 00:36:30
92 1310 SKIBIŃSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 1977 M40 00:33:55 00:36:31
93 1058 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:35:57 00:38:25
94 40 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M40 00:41:34 00:44:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni