z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

27.10.2019
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

29.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

09.02.2020
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

01.03.2020
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2020
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:16:59 00:17:01
2 146 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:01 00:18:01
3 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:13 00:18:15
4 1230 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:18:24 00:18:25
5 1273 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:32 00:18:34
6 105 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:45 00:18:45
7 1105 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk BARCELTEAM 1983 M30 00:18:56 00:18:57
8 1012 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:12 00:19:13
9 1083 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:19:23 00:19:24
10 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:19:31 00:19:32
11 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:19:32 00:19:33
12 1224 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M30 00:19:33 00:19:34
13 79 WĄSICKI SEBASTIAN Reda MOTYWATORNIA TEAM 1988 M30 00:19:51 00:19:52
14 1074 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:19:51 00:19:53
15 1109 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:19:58 00:19:59
16 34 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:21 00:20:22
17 145 BEDNARCZYK TOMASZ Gdynia BIKE U UP 1987 M30 00:20:24 00:20:25
18 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:25 00:20:28
19 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:31 00:20:32
20 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:20:46 00:20:49
21 1287 GLEINERT SZYMON Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1989 M30 00:20:48 00:20:52
22 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko AIC TEAM 1984 M30 00:20:52 00:20:56
23 1019 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:20:53 00:21:38
24 1393 SZYMANEK MICHAŁ Gdynia 1989 M30 00:21:06 00:21:07
25 16 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:21:06 00:21:10
26 1398 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk OKAS GDYNIA 1981 M30 00:21:11 00:21:59
27 1369 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:19 00:21:22
28 1125 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:22 00:21:22
29 1225 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:21:35 00:21:39
30 188 ZIEMIANIN PRZEMEK Gdynia KM PSP GDYNIA 1983 M30 00:21:36 00:21:38
31 207 SMENTOCH MARIUSZ Lipusz 1982 M30 00:21:43 00:21:47
32 1447 HABAJ PIOTR Gdynia WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1981 M30 00:21:44 00:21:56
33 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:52 00:22:38
34 95 RASZKOWSKI PIOTR Gdańsk RUNPASSION.PL 1987 M30 00:21:53 00:21:55
35 70 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M30 00:21:54 00:21:59
36 1004 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:07 00:22:12
37 98 MOSKOT KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1980 M30 00:22:07 00:22:13
38 1051 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:22:18 00:22:21
39 1432 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:22 00:22:28
40 1442
1546*
BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:22:25 00:22:37
41 1070 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M30 00:22:26 00:23:57
42 1143 BŁADYKO DAMIAN Gdynia BYLE DO METY 1985 M30 00:22:31 00:22:46
43 133 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:22:32 00:22:45
44 1457 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:22:40 00:23:33
45 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:47 00:23:34
46 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:53 00:23:43
47 250 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M30 00:22:57 00:23:47
48 1283 BOCIAN ŁUKASZ Gdańsk F3TEAM 1982 M30 00:23:02 00:23:48
49 141 WOŹNIAK JACEK Gdańsk PORT ACTIVE TEAM 1980 M30 00:23:08 00:23:55
50 86 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:10 00:23:57
51 1358 KLEIN MAREK Gdańsk O-SOWA BIEGA 1985 M30 00:23:12 00:23:58
52 1077 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:23:18 00:24:10
53 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:23:24 00:24:21
54 1161 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:30 00:24:18
55 1094 ŚWIĄTKOWSKI DAWID Łódź F3TEAM 1987 M30 00:23:35 00:24:20
56 1043 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA CHWARZNO WICZLINO BIEGA 1981 M30 00:23:54 00:23:57
57 1142 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1981 M30 00:24:04 00:24:11
58 1443 BRANDT PAWEŁ SOPOT 1984 M30 00:24:10 00:24:56
59 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:15 00:24:22
60 39 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:24:27 00:26:01
61 198 WOLNY MARCIN Rotmanka DBK GDAŃSK 1982 M30 00:24:41 00:25:28
62 1367 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M30 00:24:56 00:25:48
63 247 KRAUZE ŁUKASZ Gdynia ŁUKASZ KRAUZE 1984 M30 00:24:58 00:25:46
64 234 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:25:17 00:28:18
65 71 KOSAŁKA ŁUKASZ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:18 00:27:05
66 180 MARTUZALSKI JACEK Gdynia SII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW 1983 M30 00:25:39 00:27:14
67 1463 CZASZYŃSKI ADRIAN Kosakowo 1980 M30 00:25:42 00:27:19
68 204 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:25:50 00:26:40
69 1214 WODZIKOWSKI MARCIN GDAŃSK 1988 M30 00:26:02 00:27:02
70 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:26:06 00:27:41
71 147 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:26:13 00:28:02
72 1346 SZPEK PAWEŁ GDAŃSK 1983 M30 00:26:17 00:27:56
73 1245 THRUN MIKOŁAJ GDAŃSK FAST FOOT 1982 M30 00:26:24 00:28:49
74 1203 WITKOWSKI PIOTR Gdynia 1986 M30 00:26:33 00:28:11
75 1364 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M30 00:26:38 00:27:29
76 1382 STELMACH ŁUKASZ Luzino 1980 M30 00:26:44 00:28:24
77 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:26:46 00:29:21
78 245 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:48 00:27:36
79 1407 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:26:53 00:29:23
80 69 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:27:00 00:29:37
81 1021 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:27:08 00:29:37
82 96 MYŚKIEWICZ ZBIGNIEW Straszyn GRUPA DBK GDAŃSK 1987 M30 00:27:09 00:28:39
83 1130 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:27:10 00:29:36
84 1351 HINCKA JACEK GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1984 M30 00:27:19 00:28:57
85 93 PACZKOWSKI KONRAD Gdańsk 1986 M30 00:27:25 00:29:00
86 113 SIKORSKI MARCIN Gdańsk MONOLIT IT 1981 M30 00:27:37 00:28:27
87 121 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:27:42 00:29:17
88 1030 GOŁOWIENKO MAREK Gdańsk S.M. VII DWÓR 1985 M30 00:27:48 00:29:34
89 1145 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M30 00:27:54 00:30:21
90 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:28:00 00:30:58
91 191 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:28:34 00:30:08
92 1294 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:30:50 00:32:31
93 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:30:51 00:31:41
94 1404 MAJEWSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M30 00:31:01 00:33:31
95 1036 KANDYBOWICZ MACIEJ Gdynia VASTINT 1982 M30 00:31:09 00:32:06
96 1455 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia OAKS GDYNIA 1984 M30 00:31:55 00:34:32
97 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:32:05 00:34:32
98 192 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:32:29 00:34:16
99 1451 DABEK MACIEJ Gdynia MISTRZÓW JEDI 1980 M30 00:33:01 00:35:35
100 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:33:44 00:36:23
101 1010 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:34:07 00:36:46
102 149 DEWERA ŁUKASZ Gdynia 1982 M30 00:34:42 00:37:20
103 80 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:35:24 00:38:08
104 111 CIEŚLARCZYK KAROL Gdynia 1984 M30 00:37:15 00:39:59

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni