z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

27.10.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1345 PYSZEL FLORIAN Gdańsk GKS PROJECT 1995 M20 00:16:51 00:16:52
2 1249 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno GKS PROJECT 1997 M20 00:17:03 00:17:04
3 1340 KUROWSKI TOMASZ Kartuzy GKS "CARTUSIA" KARTUZY 2000 M16 00:17:30 00:17:30
4 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BIKE U UP TEAM 1982 M30 00:17:31 00:17:32
5 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1997 M20 00:17:42 00:17:42
6 1087 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M20 00:17:47 00:17:48
7 4 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:50 00:17:50
8 1170 STRASZAK PIOTR Szemud ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:17:57 00:17:57
9 1250 KRYZEL DANIEL Kołczygłowy GKS PROJECT 2000 M16 00:18:04 00:18:04
10 1230 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:18:36 00:18:37
11 1 JANOWSKI FILIP Szczecin MKL SZCZECIN 1991 M20 00:18:41 00:18:41
12 220 HORSTEN DORIAN Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 2001 M16 00:18:44 00:18:45
13 146 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:49 00:18:49
14 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:53 00:18:55
15 1251 GROTH PATRYK Glincz GKS PROJECT 2000 M16 00:19:02 00:19:02
16 1273 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:04 00:19:05
17 1134 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański ZORZA GDYNIA 1994 M20 00:19:09 00:19:11
18 85 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:19:17 00:19:18
19 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:22 00:19:22
20 79 WĄSICKI SEBASTIAN Reda MOTYWATORNIA TEAM 1988 M30 00:19:29 00:19:29
21 1081 WOJNOWSKI MICHAŁ gdańsk DREAM TRI TEAM 1984 M30 00:19:31 00:19:31
22 105 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:36 00:19:37
23 7 SUCHENIA PIOTR Reda RUNPASSION.PL TEAM 1980 M30 00:19:42 00:19:44
24 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:19:52 00:19:53
25 1110 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP 1986 M30 00:19:54 00:19:54
26 154 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:56 00:19:57
27 138 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:20:06 00:20:06
28 1335 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 1993 M20 00:20:11 00:20:12
29 1183 PREJC MIKOŁAJ Koleczkowo LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:15 00:20:16
30 1168 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia WTM GDYNIA 1991 M20 00:20:18 00:20:19
31 1109 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:20:19 00:20:19
32 108 BOGUSZ TOMASZ Gdynia OKAS GDYNIA 1981 M30 00:20:24 00:20:26
33 1237 CHĘTNIK RAFAŁ Sztum 1977 M40 00:20:27 00:20:29
34 1189 KUŚKA ADAM Gdańsk AZS AWF KATOWICE/ YNOTEAM/ YNOTRENER 1992 M20 00:20:28 00:20:29
35 221 HORSTEN BASTIAN Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 2003 M16 00:20:31 00:20:32
36 34 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:32 00:20:32
37 1303 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:20:32 00:20:34
38 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:20:33 00:20:35
39 145 BEDNARCZYK TOMASZ Gdynia BIKE U UP 1987 M30 00:20:37 00:20:38
40 1224 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:41 00:20:42
41 1012 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:44 00:20:47
42 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:47 00:20:49
43 12 DIAS MAGDALENA Gdynia GKS PROJECT 1997 K20 00:20:50 00:20:51
44 1160 ZAREMBA MARCIN Gdańsk AUTOPAY TEAM 1979 M40 00:20:51 00:20:53
45 1019 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:20:52 00:20:54
46 1308 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1971 M40 00:20:55 00:20:56
47 1198 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M30 00:20:55 00:20:57
48 1327 PESTA PIOTR Gdynia UKS "AZYMUT45" 2001 M16 00:20:58 00:21:01
49 1135 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:59 00:21:02
50 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:21:02 00:21:03
51 1107 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:14 00:21:15
52 130 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:17 00:21:20
53 1272 KOTŁOWSKA AGATA Żukowo GKS PROJECT 2000 K16 00:21:18 00:21:21
54 189 POPŁAWSKI JAKUB Gdańsk BIKE U UP / WETERYNEK.PL 1989 M30 00:21:20 00:21:20
55 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko 1984 M30 00:21:20 00:21:25
56 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:21:22 00:21:23
57 1287 GLEINERT SZYMON Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1989 M30 00:21:26 00:21:31
58 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:26 00:21:28
59 14 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:21:30 00:21:33
60 82 ZINKA MACIEJ Łubiana 1978 M40 00:21:31 00:21:32
61 239 SPRENGEL GRZEGORZ Gdańsk F3TEAM / LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. 1980 M30 00:21:32 00:21:36
62 1316 MIKOŁAJEWSKA WERONIKA Banino GKS ŻUKOWO 2002 K16 00:21:33 00:21:35
63 1286 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1974 M40 00:21:34 00:23:14
64 1163 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:21:39 00:21:40
65 1096 JĘDRKOWIAK PIOTR Paczewo 1988 M30 00:21:41 00:21:44
66 1118 PARACKI TOMASZ Sierakowice F3TEAM 1992 M20 00:21:44 00:21:47
67 207 SMENTOCH MARIUSZ Lipusz 1982 M30 00:21:44 00:21:47
68 16 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:21:44 00:21:46
69 174 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:21:50 00:21:52
70 1125 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:51 00:21:54
71 1290 DEMBEK TOMASZ Gdańsk BIKE U UP 1978 M40 00:21:58 00:21:58
72 1242 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo BIKE U UP TEAM GDYNIA ORŁOWO 1973 M40 00:22:03 00:22:05
73 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:22:04 00:22:07
74 13 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K20 00:22:06 00:22:06
75 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:22:06 00:22:10
76 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:22:07 00:22:15
77 1108 HOJNOWSKI PAWEL Gdańsk F3TEAM 1976 M40 00:22:09 00:22:10
78 1051 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:22:13 00:22:18
79 1215 SEKUŁA KASIA Dębogórze CTS CZAJA 1993 K20 00:22:13 00:22:14
80 1334 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2001 M16 00:22:14 00:22:19
81 1225 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:15 00:22:20
82 1229 PASZKOWSKI PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:22:22 00:22:26
83 1001 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:22:24 00:22:25
84 1337 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF Banino NO EXCUSES 1980 M30 00:22:24 00:22:27
85 1247 KOŁATKA MONIKA Iława IŁAWA BIEGA 1997 K20 00:22:25 00:22:28
86 182 BLUJ MIKOŁAJ Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1993 M20 00:22:27 00:22:34
87 1005 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:27 00:22:28
88 147 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:22:27 00:22:33
89 1271 GROHS NIKODEM Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 2002 M16 00:22:31 00:22:37
90 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:22:31 00:22:36
91 1358 KLEIN MAREK Gdańsk OSOWA BIEGA 1985 M30 00:22:32 00:22:36
92 125 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:33 00:22:36
93 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:22:34 00:22:41
94 1348 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:34 00:22:37
95 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:35 00:22:38
96 1332 PORZYCZ GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2002 M16 00:22:42 00:22:45
97 1309 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ SIERAKOWICE 1990 M20 00:22:45 00:22:47
98 1119 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:22:55 00:22:59
99 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:55 00:23:01
100 133 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:22:56 00:23:03
101 87 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:58 00:23:09
102 1357 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:22:59 00:22:59
103 70 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M30 00:22:59 00:23:06
104 1048 JEREMICZ MARCIN Gdansk SZTAFETA NADZIEI 1979 M40 00:23:07 00:23:17
105 1356 PILARSKI PIOTR INOWROCŁAW 1977 M40 00:23:08 00:23:19
106 98 MOSKOT KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1980 M30 00:23:13 00:23:19
107 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:14 00:23:22
108 1156 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:14 00:23:17
109 1333 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2002 M16 00:23:15 00:23:18
110 1257 BELTER DANIEL Wejherowo BIKE U UP 1996 M20 00:23:15 00:23:21
111 1288 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia NEUROSANA 2000 K16 00:23:16 00:23:20
112 1246 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K30 00:23:20 00:23:24
113 1241 REDZIMSKI WOJCIECH Pępowo PRZYJACIELE W BIEGU 1975 M40 00:23:29 00:23:36
114 1150 KURNYTA ROBERT Gdynia LABOSPORT 1976 M40 00:23:30 00:23:43
115 1177 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:23:30 00:23:38
116 1259 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:36 00:23:37
117 1253 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:23:36 00:23:40
118 206 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:39 00:23:43
119 119 LEDWOROWSKI JAKUB Brak INTEL RUNNERS 1993 M20 00:23:40 00:23:50
120 1101 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M40 00:23:45 00:23:52
121 1055 SANNER MARCIN Gdynia POWSINOGA 1982 M30 00:23:46 00:23:49
122 1062 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M50 00:23:47 00:23:51
123 88 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:23:49 00:23:54
124 1142 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1981 M30 00:23:51 00:23:57
125 1222 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW Bojano 1965 M50 00:23:52 00:23:56
126 86 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:54 00:23:59
127 1274 DĘBIEC EWA Gdańsk CTS 1982 K30 00:23:54 00:24:01
128 1015 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:58 00:24:06
129 1221 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:59 00:24:07
130 215 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:03 00:25:35
131 1269 SALDANA CRISTIAN Gdansk 1991 M20 00:24:04 00:24:10
132 1319 LISZEWSKI MAREK CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO 1979 M40 00:24:05 00:24:07
133 1205 LEHMANN DAWID Gdańsk F3TEAM 1986 M30 00:24:05 00:24:09
134 1162 CZAPNIK ADAM Gdynia BIKE U UP 1995 M20 00:24:06 00:24:11
135 1122 MILLER BARTOSZ Gdańsk ACXIOM 1980 M30 00:24:08 00:25:43
136 1192 NALEPA JAKUB Gdańsk BRAK 1998 M20 00:24:12 00:24:21
137 1121 ŁUCKA-WOWCZUK KINGA Gdynia ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:24:14 00:24:17
138 1043 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA CHWARZNO WICZLINO BIEGA 1981 M30 00:24:14 00:24:17
139 173 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 K40 00:24:15 00:24:24
140 1228 SZUMACHER MARTA Gdańsk 1991 K20 00:24:19 00:24:22
141 1161 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:20 00:24:27
142 123 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:24:21 00:24:32
143 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:22 00:24:29
144 1197 KAROLEWSKA ANNA Wejherowo KUJAWSCY RUNNERS 1981 K30 00:24:24 00:24:30
145 124 WITKE ARKADIUSZ Gdańsk INTEL RUNNERS 1984 M30 00:24:24 00:24:29
146 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:25 00:25:56
147 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:24:25 00:26:10
148 1277 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:24:28 00:26:01
149 1207 JÓŹWIAK PIOTR Gdańsk IHS MARKIT 1984 M30 00:24:33 00:24:44
150 1070 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M30 00:24:34 00:26:07
151 122 GRABAN EMILIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1991 K20 00:24:35 00:24:45
152 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:24:36 00:26:13
153 172 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:24:41 00:24:50
154 1238 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY RUNNERS 1977 K40 00:24:41 00:24:47
155 32 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk TOYOTA WALDER 1974 M40 00:24:44 00:24:52
156 1344 GAWLIKOWSKI ROBERT Reda MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:24:47 00:24:55
157 39 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:24:47 00:26:19
158 1231 BRZOZOWICZ ANNA Mosty MAJA TEAM 1981 K30 00:24:47 00:24:52
159 1363 GRABICKI MICHAŁ Gdańsk 1987 M30 00:24:48 00:24:59
160 33 SCHOK LUKASZ Gdynia F3TEAM 1994 M20 00:24:51 00:25:00
161 1210 STANIEC KAMIL Gdańsk 1989 M30 00:24:53 00:25:03
162 1318 KURNOWSKI PAWEŁ MOSTY 1976 M40 00:24:54 00:26:29
163 1053 CZERWIŃSKI MARCIN Pruszcz Gdański 1984 M30 00:24:56 00:26:31
164 1034 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:58 00:25:03
165 163 SZPUNAR MACIEJ 81-589 RDS 1973 M40 00:24:59 00:25:13
166 9 KWIATKOWSKI ADRIAN Warszawa NADYSTANSIE.PL / CITY TRAIL TEAM 1985 M30 00:25:02 00:25:05
167 1158 BIELIŃSKI DOMINIK Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1993 M20 00:25:03 00:25:09
168 1279 WILK MICHAŁ Gdańsk 1989 M30 00:25:03 00:25:11
169 1026 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:25:04 00:26:38
170 76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:25:09 00:25:15
171 1182 MILEWSKA WERONIKA Gdańsk 1994 K20 00:25:13 00:25:23
172 1047 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM 1985 K30 00:25:19 00:25:28
173 209 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:25:33 00:25:39
174 241 WOŁODKIEWICZ MARCIN Gdynia 1982 M30 00:25:33 00:27:15
175 144 PODGÓRSKI WITOLD Gdańsk F3TEAM 1973 M40 00:25:34 00:25:43
176 1159 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:25:36 00:25:45
177 1255 JABŁONOWSKI PAWEŁ Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:25:36 00:25:40
178 1234 ANOLIK MONIKA Gdansk 1973 K40 00:25:37 00:25:44
179 1364 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M30 00:25:38 00:27:15
180 1014 GRODZKI KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:25:39 00:25:55
181 1181 KWIATEK MACIEJ Gdańsk 1994 M20 00:25:40 00:25:50
182 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:25:42 00:25:58
183 1233 BIELECKI MICHAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2003 M16 00:25:43 00:27:15
184 69 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:25:43 00:27:15
185 1067 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:25:47 00:25:52
186 153 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M40 00:25:47 00:25:59
187 1178 GROTH DAGMARA Żukowo KUJAWSCYRUNNERS 1999 K20 00:25:49 00:25:55
188 71 KOSAŁKA ŁUKASZ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:50 00:27:26
189 1212 MOLLUS KINGA Gdańsk 1995 K20 00:25:52 00:27:27
190 18 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:56 00:26:07
191 234 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:25:57 00:27:36
192 193 MICHALAK OSKAR Charzykowy 1994 M20 00:26:00 00:26:09
193 1307 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:26:02 00:27:49
194 168 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA/ CTS 1975 K40 00:26:05 00:26:12
195 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:26:08 00:26:17
196 185 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:10 00:27:43
197 180 MARTUZALSKI JACEK Gdynia SII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW 1983 M30 00:26:10 00:27:52
198 1011 FILIPKOWSKI WOJCIECH Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1989 M30 00:26:12 00:27:59
199 29 OREMUS ZUZANNA Warlubie 2000 K16 00:26:13 00:26:22
200 218 HORSTEN PETER Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1969 M50 00:26:14 00:27:47
201 8 KSIĄŻKIEWICZ JACEK Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1979 M40 00:26:14 00:26:24
202 179 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA Rumia NORDA ACTIVE TEAM 1981 K30 00:26:16 00:26:23
203 238 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:16 00:27:53
204 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:26:18 00:28:00
205 1260 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:26:18 00:26:23
206 104 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:26:20 00:26:30
207 44 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA RUNEDA 1977 M40 00:26:22 00:26:29
208 1278 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:26:23 00:26:36
209 1341 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:26:24 00:26:32
210 204 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:26:24 00:26:32
211 1187 KUCEL ŁUKASZ Gdynia 1986 M30 00:26:27 00:28:10
212 231 KALINOWSKI KACPER Ełk LECIMY TUTEJ 1997 M20 00:26:29 00:28:03
213 1154 ZYGMUNCIAK KRZYSZTOF Gdańsk 1996 M20 00:26:31 00:28:20
214 1127 LATOSINSKI JACEK Gdansk O-SOWA BIEGA 1985 M30 00:26:31 00:26:50
215 118 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:26:33 00:26:44
216 1030 GOŁOWIENKO MAREK Gdańsk S.M. VII DWÓR 1985 M30 00:26:35 00:28:16
217 1094 ŚWIĄTKOWSKI DAWID Łódź F3TEAM 1987 M30 00:26:36 00:28:24
218 1301 HINCKA MARZENA Gnieżdżewo PRZYJACIELE W BIEGU 1983 K30 00:26:37 00:26:44
219 1129 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K50 00:26:42 00:26:58
220 1351 HINCKA JACEK GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1984 M30 00:26:42 00:26:50
221 1064 KARBOWSKI MICHAŁ Gdańsk 1985 M30 00:26:44 00:28:23
222 177 DEPCZYŃSKA AGANESU Gdańsk O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:26:45 00:28:25
223 1240 WODZIKOWSKI WOJCIECH GDAŃSK 1983 M30 00:26:46 00:26:57
224 1214 WODZIKOWSKI MARCIN GDAŃSK 1988 M30 00:26:46 00:26:58
225 235 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:26:47 00:28:29
226 1024 KOBAKA WERONIKA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1988 K30 00:26:47 00:28:20
227 1147 KARPIŃSKI ZBIGNIEW Gdańsk 1969 M50 00:26:49 00:28:24
228 92 SOLLICH JAKUB Gdańsk DZIEKIE ŻYCIE RUNNING TEAM 1980 M30 00:26:50 00:26:53
229 165 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:51 00:28:30
230 1330 PESTA ANNA GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2003 K16 00:26:52 00:27:00
231 1130 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:26:52 00:28:31
232 198 WOLNY MARCIN Rotmanka DBK GDAŃSK 1982 M30 00:26:56 00:28:39
233 1298 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA Chojnice PRZYJACIELE W BIEGU 1982 K30 00:26:57 00:27:04
234 1052 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:27:06 00:28:46
235 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:27:08 00:27:13
236 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:27:09 00:27:12
237 81 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:27:11 00:27:16
238 1235 GOLIŃSKI JANUSZ Frombork 1953 M60 00:27:12 00:29:06
239 237 KWIATKOWSKI TOMASZ Łęgowo 1978 M40 00:27:12 00:28:54
240 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:27:12 00:28:55
241 1236 KŁOS JANINA Gdańsk F3TEAM 1980 K30 00:27:15 00:28:47
242 219 SZEMRO KATARZYNA Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1973 K40 00:27:16 00:28:49
243 68 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:16 00:28:52
244 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:27:18 00:28:56
245 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:27:18 00:28:59
246 55 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1969 K50 00:27:19 00:28:56
247 1102 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI POLSKA TEAM 1979 K40 00:27:19 00:27:29
248 1190 POREDA ANNA Kowale F3TEAM 1989 K30 00:27:19 00:28:58
249 1299 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1984 M30 00:27:21 00:28:56
250 225 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:27:23 00:29:10
251 1120 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:23 00:27:28
252 1223 LUBIŃSKA IZABELA Kościerzyna BIEGIEM KU MARZENIOM 1975 K40 00:27:25 00:27:37
253 1180 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:27:27 00:29:06
254 1365 KOPCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1980 K30 00:27:28 00:29:02
255 1148 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:27:29 00:29:02
256 1188 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk YNOTEAM 1988 K30 00:27:32 00:27:32
257 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:27:34 00:29:31
258 45 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:34 00:29:17
259 83 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH Gdynia OKAS GDYNIA 1978 M40 00:27:35 00:29:08
260 1239 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:36 00:29:21
261 53 JANCZAK HANIA Pszczółki DREAM TRI TEAM 1987 K30 00:27:39 00:29:13
262 164 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:27:44 00:29:24
263 1041 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:49 00:27:55
264 1211 DOLIŃSKA KAROLINA Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1985 K30 00:27:50 00:28:03
265 135 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:27:50 00:27:56
266 1185 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1978 K40 00:27:51 00:29:23
267 1264 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:27:53 00:29:30
268 167 WIECHOWSKI RADOSŁAW Morąg #PANZAPARATEMTEAM 1988 M30 00:27:54 00:29:42
269 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:27:55 00:29:52
270 1068 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:57 00:29:40
271 1256 LASZCZYK NADJA Reda RUNEDA 1983 K30 00:27:57 00:29:33
272 42 MROCZEK ROBERT Rumia PARKRUN RUMIA 1972 M40 00:27:58 00:29:33
273 213 WENTOWSKA ALEKSANDRA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:28:01 00:29:53
274 1245 THRUN MIKOŁAJ GDAŃSK FAST FOOT 1982 M30 00:28:02 00:30:44
275 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:28:06 00:28:06
276 1355 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:28:06 00:29:40
277 1069 DALECKA DOROTA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:13 00:28:23
278 210 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:28:15 00:29:55
279 236 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:28:18 00:29:56
280 1336 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M30 00:28:21 00:30:01
281 186 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia BIKE U UP/WETERYNEK.PL 1965 M50 00:28:22 00:29:58
282 175 ZIELIŃSKI TOMASZ Gdynia 1974 M40 00:28:23 00:29:55
283 1194 RINC MAŁGORZATA Gdynia 1988 K30 00:28:24 00:28:34
284 1151 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M50 00:28:31 00:30:16
285 1346 SZPEK PAWEŁ GDAŃSK 1983 M30 00:28:35 00:30:19
286 197 WOŹNIAK-PIERNICKA ANETA Karczemki 1980 K30 00:28:36 00:30:11
287 41 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:28:37 00:30:11
288 93 PACZKOWSKI KONRAD Gdańsk 1986 M30 00:28:38 00:30:26
289 1173 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:28:40 00:30:14
290 52 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:28:41 00:30:13
291 1008 WITT DOROTA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1992 K20 00:28:43 00:30:29
292 134 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:28:48 00:30:24
293 1312 PAWLAK MICHAŁ gdansk 1978 M40 00:28:49 00:30:43
294 1128 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:28:51 00:30:29
295 1203 WITKOWSKI PIOTR Gdynia 1986 M30 00:28:54 00:30:44
296 28 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:28:54 00:30:26
297 116 MIĄSKOWSKI JACEK Miszewko KUJAWSCY RUNNERS 1970 M40 00:28:58 00:30:34
298 1201 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:28:58 00:30:34
299 89 NIEKURZAK KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:29:01 00:30:51
300 1124 GRĘBECKA MAGDALENA Gdańsk TEAM KOPEĆ 1984 K30 00:29:04 00:30:41
301 109 MIZERA ARTUR Myślenice 1989 M30 00:29:06 00:31:03
302 1362 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk SPORTERO 1986 K30 00:29:06 00:30:47
303 1226 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K40 00:29:11 00:30:46
304 176 MIKOŁAJCZYK ANNA Juszkowo ZAWSZE DO METY 1982 K30 00:29:12 00:30:52
305 1146 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:29:13 00:30:45
306 1056 SKIBIŃSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1995 M20 00:29:13 00:31:02
307 1254 RECLAF DARIA Borzestowo 1992 K20 00:29:14 00:30:55
308 1100 BARCZAK KAROL Gdańsk 1984 M30 00:29:14 00:30:51
309 1006 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:14 00:30:57
310 1232 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:17 00:30:50
311 1123 ATRASZKIEWICZ MAGDA Gdańsk TRIWISE 1974 K40 00:29:20 00:30:54
312 1075 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:20 00:31:00
313 96 MYŚKIEWICZ ZBIGNIEW Straszyn GRUPA DBK GDAŃSK 1987 M30 00:29:20 00:31:04
314 1324 LENKIEWICZ RYSZARD Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1957 M60 00:29:21 00:30:59
315 1065 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:29:21 00:30:55
316 121 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS / RYCERZE OMNADRENU / SZWAGRY 1985 M30 00:29:21 00:30:54
317 183 WRÓBLEWSKA BEATA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1973 K40 00:29:21 00:31:01
318 1219 LISZEWSKI PAWEŁ Gdańsk 1990 M20 00:29:22 00:31:16
319 1220 PRZYBYLSKA JOLANTA Gdańsk 1988 K30 00:29:22 00:31:16
320 1199 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:24 00:31:18
321 1304 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:29:26 00:31:07
322 1361 FERET JOANNA SOPOT 1976 K40 00:29:27 00:31:07
323 1243 ZIELINSKI PAWEL Gdansk 1986 M30 00:29:27 00:31:17
324 1208 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M40 00:29:30 00:31:07
325 1114 WASZCZUK IZABELA Gdynia KONTENER FORMY 1991 K20 00:29:32 00:31:24
326 1023 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:29:32 00:31:04
327 1166 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:29:35 00:31:07
328 102 MEYER ADRIANA Pogorze OKAS GDYNIA 1984 K30 00:29:37 00:31:11
329 1296 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:29:43 00:31:28
330 54 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:44 00:31:28
331 202 KOHNKE TOMASZ Gdańsk BBL AWFIS GDAŃSK 1969 M50 00:29:45 00:31:48
332 1021 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:29:50 00:31:45
333 1095 POREDA PIOTR Kowale F3TEAM 1986 M30 00:29:50 00:31:41
334 1145 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M30 00:29:51 00:31:24
335 6 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:29:59 00:31:38
336 151 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:30:00 00:31:46
337 1314 FOLWARSKA MARTYNA Gdańsk 1986 K30 00:30:03 00:31:35
338 1073 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:03 00:31:42
339 1084 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:30:04 00:31:52
340 140 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BBL 1967 K50 00:30:09 00:31:44
341 1216 KRYGEL JOANNA Kwidzyn FIGHTING DREAMERS 1984 K30 00:30:11 00:31:52
342 30 SADŁOWSKI PIOTR Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1984 M30 00:30:16 00:31:59
343 1144 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:30:17 00:32:17
344 1343 SERWIN SEBASTIAN Gdańsk 1983 M30 00:30:26 00:32:22
345 1049 NIELEK TOMASZ Strzebielino 1975 M40 00:30:28 00:32:21
346 58 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:28 00:32:12
347 1322 ŁAPIŃSKI PAWEŁ Gdańsk VEGERUNNERS 1985 M30 00:30:32 00:32:17
348 160 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:30:32 00:32:23
349 1022 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M40 00:30:37 00:32:26
350 90 RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:30:38 00:32:26
351 214 PISARZAK MARTA Gdańsk 1982 K30 00:30:38 00:32:26
352 1359 OLEJCZUK ALEKSANDER Straszyn 1977 M40 00:30:38 00:32:12
353 1315 ROMANOWSKA JOANNA Gdynia 1978 K40 00:30:39 00:32:31
354 94 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:30:39 00:32:12
355 1360 SIKORSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk OSOWA BIEGA 1979 M40 00:30:43 00:32:22
356 157 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:30:49 00:32:39
357 226 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:49 00:32:25
358 1111 LATOSIŃSKA KAMILA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1987 K30 00:30:49 00:32:29
359 156 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk SII RUNNING TEAM 1988 K30 00:30:52 00:32:43
360 131 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:30:55 00:32:29
361 1280 KLEKOTKO ANNA Gdynia TRIEAGLES 1982 K30 00:30:56 00:32:46
362 1325 ŁUKASZEWICZ BARBARA Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1971 K40 00:31:06 00:32:44
363 1331 GNIEWKOWSKA JULIA GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2002 K16 00:31:09 00:31:20
364 67 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:31:09 00:32:56
365 1349 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:31:11 00:32:53
366 1104 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:13 00:32:53
367 1350
1401*
RECLAF RAFAŁ Borzestowo 1997 M20 00:31:15 00:32:57
368 1347 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:26 00:33:05
369 1175 GOZDEK ALEKSANDRA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1992 K20 00:31:27 00:33:07
370 1136 SIKORSKA AGNIESZKA Sopot 1976 K40 00:31:27 00:33:04
371 50 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:31:27 00:33:06
372 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:31:29 00:33:14
373 1339 KOPCZEWSKI DARIUSZ Koszalin ELITE TEAM 1965 M50 00:31:31 00:33:22
374 1338 WOJTYNA AGATA GDAŃSK 1991 K20 00:31:39 00:33:19
375 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:31:40 00:33:27
376 72 PATEK SYLWIA Zbychowo 1983 K30 00:31:40 00:33:30
377 1297 KĄCKA KATARZYNA Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1992 K20 00:31:41 00:33:22
378 242 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:31:48 00:33:29
379 1294 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:31:49 00:33:30
380 1098 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:31:50 00:33:44
381 217 WIŃSKA IWONA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1972 K40 00:31:51 00:33:31
382 1020 KUJAT JOANNA GDYNIA KONTENER FORMY 1988 K30 00:31:52 00:33:44
383 15 WISNIEWSKI JERZY Rumia MORE ACTIVE 1950 M60 00:31:53 00:33:47
384 35 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:31:55 00:33:34
385 1140 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:31:58 00:33:53
386 229 KUPTZ MARIOLA Sopieszyno AKKUS 1960 K50 00:32:01 00:33:38
387 1058 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:32:03 00:33:45
388 37 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M40 00:32:09 00:34:06
389 1270 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K50 00:32:11 00:33:56
390 1302 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:32:13 00:33:59
391 10 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:32:15 00:34:08
392 1328 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:32:15 00:34:04
393 161 WASILEWSKI MARCIN Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M40 00:32:16 00:34:10
394 106 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:32:19 00:34:05
395 1261 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:32:23 00:34:07
396 1262 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K50 00:32:25 00:34:17
397 166 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:32:28 00:34:09
398 1321 SIDOROWICZ ANNA Stogi Malborskie 1957 K60 00:32:30 00:34:21
399 148 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:31 00:34:19
400 184 JUSZCZAK DOMINIKA Rotmanka 1994 K20 00:32:34 00:34:18
401 1320 TOMASZEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:32:35 00:32:38
402 1326 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:32:37 00:34:36
403 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:32:45 00:34:37
404 1103 SURMACZ ANITA otomin 2002 K16 00:32:48 00:34:26
405 1265 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K30 00:32:49 00:34:43
406 91 MOSKOT MARTA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:32:51 00:34:43
407 1227 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:32:59 00:34:35
408 1050 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M40 00:33:02 00:34:40
409 190 ABRAMOWICZ ADAM Pruszcz Gdański 1980 M30 00:33:04 00:34:46
410 1153 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:06 00:34:53
411 1184 LEPA-ROMAN MAGDALENA Bolszewo PRZECINAK77 1978 K40 00:33:08 00:35:04
412 1039 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia 1954 M60 00:33:10 00:34:52
413 171 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:33:11 00:34:52
414 227 KACZMARZ AGATA Gdańsk 1992 K20 00:33:15 00:34:56
415 1013 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:33:21 00:35:13
416 1036 KANDYBOWICZ MACIEJ Gdynia 1982 M30 00:33:26 00:35:08
417 75 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:33:26 00:35:11
418 1313 KUSIAK WŁODZIMIERZ Gdańsk 1950 M60 00:33:27 00:35:18
419 1141 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:33:28 00:35:22
420 192 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:33:33 00:35:21
421 38 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:33:46 00:35:39
422 1200 ŁAWRÓW SYLWIA Gdańsk IHS MARKIT 1990 K20 00:33:52 00:35:49
423 1054 KONSTANTYNOWICZ ALICJA Gdynia OKAS GDYNIA 1983 K30 00:33:52 00:35:44
424 26 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:59 00:35:43
425 63 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:34:09 00:35:43
426 1169 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:11 00:35:58
427 57 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:34:11 00:35:59
428 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:34:18 00:36:11
429 99 CZECHOWSKA KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:34:20 00:36:08
430 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:34:21 00:36:15
431 178 WODZIKOWSKA ANNA GDAŃSK 1985 K30 00:34:22 00:36:10
432 1282 SETA ANNA Straszyn KURKA, JAK TU PIĘKNIE 1990 K20 00:34:24 00:36:16
433 170 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:34:28 00:36:07
434 49 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:34:28 00:36:07
435 196 ORZOŁ KINGA Gdynia TEAM ORLIC 2002 K16 00:34:37 00:36:17
436 195 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:34:37 00:36:17
437 40 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M40 00:34:44 00:36:31
438 56 ABRAMIK MARIA Gdańsk 1973 K40 00:34:44 00:36:30
439 80 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:34:48 00:36:47
440 22 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:34:49 00:36:45
441 111 CIEŚLARCZYK KAROL Gdynia 1984 M30 00:34:54 00:36:38
442 60 BUKOWSKI MATEUSZ Gdańsk 1993 M20 00:35:06 00:36:58
443 36 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:35:09 00:36:55
444 1323 AFTYKA ANNA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1973 K40 00:35:13 00:36:57
445 142 KAWCZAK PIOTR Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1979 M40 00:35:17 00:37:13
446 1040 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:35:34 00:37:13
447 1285 MAZUR MICHAŁ skarszewy 1970 M40 00:35:35 00:37:33
448 1310 SKIBIŃSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 1977 M40 00:35:35 00:37:33
449 1295 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia 1978 K40 00:36:00 00:37:50
450 1072 ŹREBIEC KLAUDIA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1994 K20 00:36:00 00:37:47
451 143 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:36:01 00:37:57
452 1044 KROMER ELŻBIETA Gdańsk 1972 K40 00:36:02 00:37:48
453 77 BUKOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1992 K20 00:36:04 00:37:58
454 62 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:36:09 00:37:47
455 1202 SZPILMAN KASIA Gdynia BIEGAMY 1968 K50 00:36:13 00:38:04
456 43 OSSOWSKA MONIKA Rumia #TRILOSZKI/RUNEDA 1980 K30 00:36:15 00:38:05
457 139 JOACHIMIAK EMILIA Gdansk 1979 K40 00:36:19 00:38:10
458 1010 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:36:31 00:38:24
459 1172 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:36:40 00:38:18
460 78 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:36:53 00:38:43
461 23 HOROWSKI KRZYSZTOF Gdańsk BUBU TEAM 1987 M30 00:37:04 00:39:00
462 1028 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 M40 00:37:10 00:39:08
463 1003 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:37:25 00:39:11
464 1002 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:37:25 00:39:11
465 1311 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:33 00:39:26
466 1342 SKWIERZ MIROSŁAW GDAŃSK 1969 M50 00:37:42 00:39:31
467 1115 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:37:44 00:39:37
468 1244 PRZYSOWA EWELINA Kwidzyn CD TRENTINO 1983 K30 00:37:51 00:39:45
469 230 KUPTZ DANIEL Sopieszyno AKKUS 1958 M60 00:37:52 00:39:28
470 137 DOBOSZ KINGA Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:38:09 00:39:54
471 1018 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA 1981 K30 00:38:14 00:40:05
472 1061 PAWLAK KATARZYNA GDYNIA 1975 K40 00:38:16 00:39:59
473 1157 SIENIAWSKI ADAM Gdańsk AMATOR 1968 M50 00:38:16 00:40:05
474 1045 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:38:18 00:40:10
475 155 KUCZMAŃSKA MAGDALENA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1979 K40 00:38:50 00:40:37
476 73 CIESIELSKA AGNIESZKA Gdańsk 1979 K40 00:38:51 00:40:37
477 169 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:39:21 00:41:15
478 46 SZCZYPKA JOANNA Gdynia 1971 K40 00:39:31 00:41:26
479 1276 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:39:43 00:41:37
480 1091 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:39:53 00:41:38
481 240 BAŁACHOWSKA JOANNA Gdańsk 1972 K40 00:41:20 00:42:54
482 65 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:41:56 00:43:34
483 1317 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk TUMBO TEAM FUNDACJA HOSPICYJNA 1962 K50 00:42:58 00:44:53
484 129 SYREWICZ MAŁGORZATA Wiślina TRIMAMA TEAM 1978 K40 00:44:46 00:46:31
485 1007 SALNIK PATRYCJA Gdańsk 1996 K20 00:44:59 00:46:54
486 17 WAWRZONKOWSKA MIROSŁAWA Gdynia 1971 K40 00:44:59 00:46:54
487 47 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:49:07 00:51:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni