z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:07 00:19:09
2 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:19:52 00:19:54
3 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:51 00:19:54
4 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:46 00:20:48
5 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:01 00:21:05
6 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:32 00:21:37
7 395 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:36 00:21:43
8 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:21:40 00:21:43
9 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:40 00:21:45
10 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:47 00:21:51
11 457 SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:21:48 00:21:53
12 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:49 00:21:54
13 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:53 00:21:57
14 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:00 00:22:03
15 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:22:43 00:22:47
16 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:46 00:22:49
17 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:59 00:23:10
18 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:11 00:23:18
19 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:23:10 00:23:19
20 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:20 00:23:27
21 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:45 00:23:50
22 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:51 00:24:00
23 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:23:53 00:24:04
24 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:01 00:24:11
25 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:23:58 00:24:13
26 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:24:17 00:24:25
27 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:24:24 00:24:28
28 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:24:26 00:24:40
29 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:44 00:24:51
30 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:48 00:24:56
31 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:30 00:25:00
32 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:58 00:25:04
33 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:25:11 00:25:26
34 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:25:30 00:25:43
35 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:25:44 00:26:02
36 594 KORNOWSKI PAWEŁ Mosty 1976 M40 00:25:21 00:26:04
37 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:24:57 00:26:11
38 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:01 00:26:20
39 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:26:19 00:26:30
40 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:26:35 00:26:50
41 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:37 00:26:51
42 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:26:27 00:26:52
43 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:26:45 00:26:57
44 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:35 00:28:13
45 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:40 00:29:00
46 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:28:36 00:29:02
47 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:28:39 00:29:15
48 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:12 00:29:36
49 507 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:29:35 00:30:13
50 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:30:08 00:30:30
51 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:34:26 00:34:54
52 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:40 00:37:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni