z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:17:06 00:17:06
2 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:09 00:17:09
3 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:10 00:17:12
4 484 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:18:23 00:18:24
5 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:27 00:18:29
6 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:35 00:18:37
7 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:18:42 00:18:45
8 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:52 00:18:52
9 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:18:52 00:18:54
10 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:19:43 00:19:45
11 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:19:55 00:19:57
12 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:01 00:20:04
13 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:04 00:20:06
14 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:11 00:20:15
15 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:37 00:20:40
16 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:41 00:20:46
17 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:05 00:21:08
18 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:10 00:21:15
19 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:35 00:21:38
20 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:47 00:21:51
21 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:21:52 00:21:56
22 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:05 00:22:05
23 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:59 00:22:06
24 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:08 00:22:14
25 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:35 00:22:43
26 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:22:43 00:22:49
27 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:51 00:23:02
28 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:23:08 00:23:15
29 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:23:09 00:23:17
30 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:40 00:23:40
31 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:23:30 00:23:41
32 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:23:29 00:23:42
33 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:37 00:23:54
34 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:23:44 00:23:54
35 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:23:50 00:23:59
36 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:23:51 00:24:09
37 501
607*
PLISZKA ŁUKASZ GDAŃSK LUKI 1988 M30 00:24:05 00:24:10
38 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:24:02 00:24:10
39 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:14 00:24:22
40 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:18 00:24:31
41 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:24:13 00:24:41
42 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:24:36 00:24:42
43 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:24:40 00:25:01
44 572 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:25:22 00:25:36
45 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:25:30 00:25:55
46 1155 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M30 00:25:48 00:25:59
47 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:26:12 00:26:14
48 409 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:26:00 00:26:17
49 430 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:26:09 00:26:24
50 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:08 00:26:26
51 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:26:16 00:26:32
52 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:26:30 00:26:40
53 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:26:50 00:27:02
54 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:09 00:27:32
55 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:28:11 00:28:29
56 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:37 00:28:37
57 596 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:28:21 00:28:46
58 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:57 00:29:08
59 510 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:28:41 00:29:09
60 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:28:49 00:29:11
61 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:28:59 00:29:18
62 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:29:01 00:29:20
63 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:28:44 00:29:21
64 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:29:05 00:29:25
65 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:29:03 00:29:30
66 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:29:26 00:29:42
67 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:30:24 00:30:42
68 599 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:30:31 00:30:59
69 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:23 00:31:50
70 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:31:21 00:31:52
71 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:31:42 00:32:08
72 414 RYCIO KAROL Gdańsk 1985 M30 00:34:58 00:35:33
73 394 KOWALCZYK FABIAN Gdańsk 1988 M30 00:35:16 00:35:50
74 602 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:35:56 00:36:40
75 483
1093*
PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:38:25 00:39:03
76 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:39:37 00:40:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni