z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:55 00:20:57
2 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:21:10 00:21:12
3 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:47 00:21:50
4 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:17 00:22:20
5 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:13 00:23:22
6 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:42 00:23:49
7 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:26 00:24:36
8 207 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:24:49 00:25:28
9 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:18 00:25:30
10 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:24:55 00:26:11
11 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:26:24 00:26:36
12 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:39 00:26:55
13 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:50 00:28:00
14 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:28:05 00:28:18
15 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:55 00:28:19
16 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:07 00:28:29
17 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:42 00:28:58
18 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:41 00:29:04
19 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:28:36 00:29:10
20 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:29:08 00:29:27
21 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:48 00:29:29
22 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:05 00:29:39
23 298 ARCISZEWSKA MAGDA Gdynia LPP TEAM 1986 K30 00:28:57 00:29:39
24 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:29:27 00:29:43
25 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:29:47 00:30:00
26 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:29:47 00:30:06
27 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:43 00:30:10
28 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:30:38 00:30:59
29 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:30:35 00:31:06
30 562 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:30:48 00:31:17
31 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:05 00:31:27
32 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:07 00:31:34
33 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:31:18 00:31:43
34 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:31:50 00:32:23
35 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:32:31 00:32:58
36 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:21 00:33:50
37 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:33:29 00:33:58
38 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:33:26 00:34:00
39 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:33:51 00:34:32
40 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:35:27 00:35:44
41 601 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:35:56 00:36:40
42 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:39:39 00:40:02
43 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:41:37 00:42:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni