z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 389 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:20:08 00:20:09
2 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:20:43 00:20:44
3 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:55 00:20:57
4 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:21:10 00:21:12
5 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:40 00:21:43
6 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:47 00:21:50
7 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:17 00:22:20
8 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:13 00:23:22
9 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:42 00:23:49
10 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:43 00:23:50
11 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:23:44 00:23:53
12 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:23:40 00:23:56
13 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:26 00:24:36
14 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:31 00:24:38
15 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:24:45 00:24:55
16 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:25:06 00:25:14
17 207 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:24:49 00:25:28
18 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:18 00:25:30
19 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:25:23 00:25:39
20 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:24:55 00:26:11
21 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:26:00 00:26:11
22 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia OLL4FAN 1977 K40 00:26:13 00:26:21
23 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:27 00:26:36
24 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:26:24 00:26:36
25 205 MYSZK JULIA Rybno SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:26:14 00:26:53
26 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:39 00:26:55
27 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:27:13 00:27:13
28 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:26:58 00:27:15
29 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:27:18 00:27:34
30 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:20 00:27:37
31 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:27:06 00:27:41
32 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:50 00:28:00
33 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:28:05 00:28:18
34 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:55 00:28:19
35 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:28:10 00:28:28
36 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:07 00:28:29
37 1083 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:28:08 00:28:32
38 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:28:28 00:28:38
39 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:38 00:28:53
40 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:38 00:28:56
41 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:42 00:28:58
42 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:28:51 00:29:03
43 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:41 00:29:04
44 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:05 00:29:07
45 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:28:36 00:29:10
46 360 HINC IWONA Żukowo-Borkowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1975 K40 00:29:11 00:29:24
47 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:29:08 00:29:27
48 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:48 00:29:29
49 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:10 00:29:29
50 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:03 00:29:32
51 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:05 00:29:39
52 298 ARCISZEWSKA MAGDA Gdynia LPP TEAM 1986 K30 00:28:57 00:29:39
53 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:29:27 00:29:43
54 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:29:28 00:29:54
55 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:29:47 00:30:00
56 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:29:47 00:30:06
57 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:43 00:30:10
58 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:08 00:30:20
59 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:17 00:30:32
60 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:36 00:30:39
61 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:30:20 00:30:44
62 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:30:24 00:30:47
63 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:30:38 00:30:59
64 1166 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:30:36 00:31:00
65 536 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:30:37 00:31:03
66 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:30:35 00:31:06
67 562 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:30:48 00:31:17
68 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:05 00:31:27
69 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:17 00:31:32
70 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:07 00:31:34
71 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:31:18 00:31:43
72 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:31:20 00:31:57
73 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:31:39 00:32:01
74 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:31:50 00:32:23
75 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:32:03 00:32:24
76 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:18 00:32:50
77 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:32:20 00:32:56
78 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:32:31 00:32:58
79 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:00 00:33:16
80 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:45 00:33:22
81 595 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 00:33:09 00:33:36
82 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:33:19 00:33:39
83 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:21 00:33:50
84 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:33:29 00:33:58
85 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:33:26 00:34:00
86 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:33 00:34:01
87 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:33:34 00:34:11
88 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:33:35 00:34:12
89 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:33:47 00:34:20
90 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:33:51 00:34:32
91 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:33:57 00:34:37
92 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:34:55 00:35:16
93 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:34:49 00:35:23
94 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:35:27 00:35:44
95 518 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:35:29 00:35:56
96 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:35:15 00:35:58
97 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:35:32 00:36:13
98 601 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:35:56 00:36:40
99 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:38:18 00:38:47
100 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:38:37 00:39:07
101 600 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:38:54 00:39:42
102 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:39:39 00:40:02
103 529 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:39:39 00:40:17
104 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:40:06 00:40:40
105 57 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:40:04 00:40:52
106 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:41:37 00:42:08
107 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:41:32 00:42:09
108 603 PAŁKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:42:08 00:42:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni