z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 597 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno GKS ŻUKOWO 1997 M20 00:16:31 00:16:32
2 605 KUROWSKI TOMASZ Kartuzy GKS CARTUSIA 2000 M16 00:16:38 00:16:39
3 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:17:06 00:17:06
4 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:09 00:17:09
5 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:10 00:17:12
6 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:21 00:17:21
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:45 00:17:48
8 97 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY KTB 1998 M20 00:17:57 00:17:58
9 484 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:18:23 00:18:24
10 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:27 00:18:29
11 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:35 00:18:37
12 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:18:42 00:18:45
13 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:52 00:18:52
14 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:18:52 00:18:54
15 257 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M16 00:19:04 00:19:06
16 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:07 00:19:09
17 537 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:19:10 00:19:12
18 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:14 00:19:16
19 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:19:26 00:19:29
20 606 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:19:39 00:19:43
21 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:19:43 00:19:45
22 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:19:52 00:19:54
23 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:51 00:19:54
24 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:19:55 00:19:57
25 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:01 00:20:04
26 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:04 00:20:06
27 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:06 00:20:09
28 113 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:09 00:20:12
29 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:11 00:20:15
30 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:37 00:20:40
31 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:41 00:20:46
32 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:46 00:20:48
33 482 PESTA PIOTR Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 2001 M16 00:20:49 00:21:02
34 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:01 00:21:05
35 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:05 00:21:08
36 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:10 00:21:15
37 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:21:22 00:21:25
38 547 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2001 M16 00:21:20 00:21:29
39 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:32 00:21:37
40 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:35 00:21:38
41 395 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:36 00:21:43
42 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:21:40 00:21:43
43 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:40 00:21:45
44 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:47 00:21:51
45 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:47 00:21:51
46 457 SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:21:48 00:21:53
47 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:49 00:21:54
48 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:21:52 00:21:56
49 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:53 00:21:57
50 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:50 00:21:57
51 544 PORZYCZ GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:21:52 00:22:01
52 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:00 00:22:03
53 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:05 00:22:05
54 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:59 00:22:06
55 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:08 00:22:14
56 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:28 00:22:32
57 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:35 00:22:41
58 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:35 00:22:43
59 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:22:43 00:22:47
60 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:46 00:22:49
61 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:22:43 00:22:49
62 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:22:42 00:22:49
63 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:22:49 00:22:53
64 545 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:22:55 00:22:59
65 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:51 00:23:02
66 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:55 00:23:06
67 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:59 00:23:10
68 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:06 00:23:11
69 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:23:08 00:23:15
70 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:23:09 00:23:17
71 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:11 00:23:18
72 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:23:10 00:23:19
73 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:23:07 00:23:19
74 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:20 00:23:27
75 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:34 00:23:34
76 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:40 00:23:40
77 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:23:30 00:23:41
78 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:23:29 00:23:42
79 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:45 00:23:50
80 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:37 00:23:54
81 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:23:44 00:23:54
82 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:23:50 00:23:59
83 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:51 00:24:00
84 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:23:53 00:24:04
85 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:23:51 00:24:09
86 501
607*
PLISZKA ŁUKASZ GDAŃSK LUKI 1988 M30 00:24:05 00:24:10
87 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:24:02 00:24:10
88 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:01 00:24:11
89 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:23:58 00:24:13
90 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:14 00:24:22
91 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:24:17 00:24:23
92 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:24:17 00:24:25
93 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:24:20 00:24:27
94 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:24:24 00:24:28
95 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:24:18 00:24:31
96 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:18 00:24:31
97 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:24:26 00:24:40
98 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:24:13 00:24:41
99 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:24:36 00:24:42
100 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:44 00:24:51
101 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:48 00:24:56
102 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:30 00:25:00
103 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:24:40 00:25:01
104 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:58 00:25:04
105 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:25:11 00:25:26
106 572 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:25:22 00:25:36
107 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:25:30 00:25:43
108 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:25:30 00:25:55
109 1155 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M30 00:25:48 00:25:59
110 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:25:44 00:26:02
111 594 KORNOWSKI PAWEŁ Mosty 1976 M40 00:25:21 00:26:04
112 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:24:57 00:26:11
113 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:26:12 00:26:14
114 409 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:26:00 00:26:17
115 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:01 00:26:20
116 430 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:26:09 00:26:24
117 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:08 00:26:26
118 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:26:19 00:26:30
119 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:26:16 00:26:32
120 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:26:30 00:26:40
121 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:26:35 00:26:50
122 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:37 00:26:51
123 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:26:27 00:26:52
124 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:26:45 00:26:57
125 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:26:50 00:27:02
126 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:26:53 00:27:11
127 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:05 00:27:23
128 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:09 00:27:32
129 148 ROBAKOWSKI DARIUSZ Gdynia OLL4FAN 1968 M50 00:27:46 00:28:06
130 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:35 00:28:13
131 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:28:12 00:28:22
132 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:06 00:28:26
133 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:28:11 00:28:29
134 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:37 00:28:37
135 596 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:28:21 00:28:46
136 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:40 00:29:00
137 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:28:36 00:29:02
138 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:57 00:29:08
139 510 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:28:41 00:29:09
140 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:28:49 00:29:11
141 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:28:39 00:29:15
142 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:29:12 00:29:17
143 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:28:59 00:29:18
144 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:29:01 00:29:20
145 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:28:44 00:29:21
146 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:29:05 00:29:25
147 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:29:03 00:29:30
148 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:12 00:29:36
149 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:29:26 00:29:42
150 507 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:29:35 00:30:13
151 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:30:08 00:30:30
152 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:30:24 00:30:42
153 599 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:30:31 00:30:59
154 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:30:27 00:31:03
155 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:23 00:31:50
156 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:31:21 00:31:52
157 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:31:42 00:32:08
158 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:33:00 00:33:22
159 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:34:26 00:34:54
160 414 RYCIO KAROL Gdańsk 1985 M30 00:34:58 00:35:33
161 394 KOWALCZYK FABIAN Gdańsk 1988 M30 00:35:16 00:35:50
162 602 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:35:56 00:36:40
163 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:40 00:37:23
164 483
1093*
PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:38:25 00:39:03
165 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:39:37 00:40:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni