z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 131 FORMELA DANIEL Gdynia KM SPORT PRO TEAM 1986 M30 00:17:21 00:17:22
2 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:47 00:17:48
3 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:57 00:17:57
4 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:18:16 00:18:17
5 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:42 00:18:43
6 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:00 00:19:00
7 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:03 00:19:04
8 564 WICENBACH ARKADIUSZ Pruszcz Gdański STRASZYN BIEGA 1988 M30 00:19:10 00:19:11
9 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:19:12 00:19:13
10 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:19:22 00:19:23
11 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:34 00:19:35
12 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:19:43 00:19:44
13 344 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:02 00:20:05
14 570 GORGOŃ CEZARY Gdańsk CTS-CZAJATRAININGSYSTEM 1981 M30 00:20:20 00:20:25
15 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:26 00:20:28
16 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:37 00:20:39
17 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M30 00:20:47 00:20:47
18 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:20:47 00:20:50
19 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:20:56 00:21:01
20 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:33 00:21:37
21 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:36 00:21:38
22 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:46 00:21:51
23 590
591*
BANAŚ MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:21:49 00:21:54
24 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:54 00:22:00
25 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:22:01 00:22:15
26 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:05 00:22:10
27 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:22:06 00:22:08
28 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:26 00:22:32
29 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:22:44 00:22:51
30 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:49 00:22:53
31 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:53 00:22:56
32 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:00 00:23:06
33 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:23:21 00:23:24
34 551 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ GDAŃSK 1983 M30 00:23:30 00:23:36
35 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:44 00:23:53
36 576 WIERZBICKI MARCIN Lublin 1985 M30 00:24:01 00:24:12
37 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:24:03 00:24:16
38 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:24:06 00:24:14
39 588 KRYCZKO MICHAŁ Gdańsk BIEGNĘ Z WIERZBIM 1987 M30 00:24:11 00:24:22
40 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:24:19 00:24:22
41 582 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 1980 M30 00:24:21 00:24:23
42 514 SZUSTAK TOMASZ Gdynia CTS 1987 M30 00:24:22 00:24:27
43 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:24:24 00:24:33
44 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:25 00:24:32
45 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:25 00:24:32
46 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:24:26 00:24:35
47 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:24:27 00:24:33
48 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:35 00:24:48
49 578 ĆWIK DAMIAN Gdynia CTS 1979 M30 00:24:51 00:24:56
50 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:24:58 00:25:06
51 522 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:25:04 00:25:17
52 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:25:16 00:25:34
53 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:25:50 00:26:00
54 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:26:12 00:26:31
55 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:26:16 00:26:31
56 572 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:26:21 00:26:30
57 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:26:33 00:26:33
58 574 WAWRZYNIAK TOMASZ Gdańsk TOYOTA WALDER 1987 M30 00:26:42 00:26:42
59 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:44 00:26:50
60 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:26:53 00:27:01
61 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:27:33 00:28:00
62 568 GOLLNIK ADAM Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1988 M30 00:27:37 00:27:50
63 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:57 00:28:11
64 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:27:58 00:28:19
65 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:28:53 00:29:14
66 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:29:00 00:29:17
67 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:29:18 00:29:28
68 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:29:39 00:29:39
69 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:30:08 00:30:31
70 1102 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:30:27 00:30:45
71 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:30:52 00:31:16
72 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:32:19 00:32:34
73 577 HARABIN MARCIN Gdynia FRACTAL 1983 M30 00:32:23 00:32:52
74 139 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:32:24 00:32:43
75 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:37:37 00:37:59
76 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:40:31 00:40:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni