z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:19:59 00:20:00
2 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:54 00:20:56
3 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:21:29 00:21:31
4 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:22:22 00:22:25
5 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:33 00:22:35
6 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:41 00:22:43
7 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:44 00:22:46
8 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:54 00:22:59
9 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:23:01 00:23:10
10 503 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:23:33 00:23:35
11 565 GĄSIEWICZ ANNA Gdansk 1982 K30 00:23:44 00:23:47
12 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:53 00:23:58
13 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:24:10 00:24:15
14 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:12 00:24:18
15 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk BIKE U UP 1992 K20 00:24:13 00:24:21
16 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:24:23 00:24:28
17 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:24:27 00:24:35
18 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:24:31 00:24:36
19 585 SKUTKIEWICZ JOANNA SOPOT 1990 K20 00:24:37 00:24:40
20 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:47 00:24:51
21 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:24:51 00:24:58
22 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:54 00:24:56
23 1041 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:24:55 00:25:03
24 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:25:03 00:25:10
25 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:25:11 00:25:24
26 207 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:25:21 00:25:28
27 34 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:25:27 00:25:39
28 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:25:31 00:27:30
29 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:32 00:25:44
30 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:25:34 00:25:42
31 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:26:03 00:26:13
32 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:26:10 00:26:21
33 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:26:12 00:26:18
34 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:26:13 00:26:22
35 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:27 00:26:34
36 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:33 00:26:41
37 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:26:34 00:26:40
38 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:48 00:26:55
39 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:26:50 00:26:58
40 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:26:59 00:27:15
41 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:27:37 00:27:49
42 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:48 00:27:56
43 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:27:50 00:28:03
44 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K40 00:28:23 00:28:34
45 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:28:25 00:28:40
46 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:28:31 00:28:44
47 421 WITT DOROTA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1992 K20 00:28:32 00:28:40
48 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:28:33 00:28:38
49 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:28:42 00:28:51
50 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:28:46 00:28:58
51 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:28:48 00:29:11
52 213 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:28:51 00:29:02
53 424 BARUFFI SANDRA Gdańsk CIKLUMERS 1989 K20 00:29:01 00:29:07
54 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:29:05 00:29:20
55 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:29:06 00:29:16
56 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:29:11 00:29:39
57 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:29:16 00:29:25
58 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:29:18 00:29:29
59 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:29:19 00:29:30
60 181 MALISZEWSKA AGATA Gościcino SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:29:28 00:29:42
61 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:29:29 00:29:43
62 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:30 00:29:49
63 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:40 00:29:55
64 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:29:43 00:29:56
65 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:54 00:30:10
66 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:30:01 00:30:13
67 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:30:05 00:30:22
68 532 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:30:17 00:30:23
69 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:30:22 00:30:33
70 123 STELMACH AGATA Gdańsk 1993 K20 00:30:30 00:30:49
71 1096 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1986 K30 00:30:44 00:30:57
72 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:30:47 00:30:54
73 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:30:50 00:30:59
74 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:31:05 00:31:21
75 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:31:06 00:31:25
76 536 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:31:16 00:31:28
77 128 ROGOWSKA AGNIESZKA Gdynia PIĘKNI I BESTIE 1983 K30 00:31:19 00:31:43
78 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:40 00:31:59
79 573 GOLLNIK DARIA Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1986 K30 00:31:44 00:31:56
80 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:32:11 00:32:21
81 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:32:18 00:32:33
82 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:32:22 00:32:28
83 589 MICIELSKA KATARZYNA GDAŃSK 1991 K20 00:32:28 00:32:46
84 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:32:34 00:32:48
85 579 ARCYZ ALEKSANDRA Gdynia 1982 K30 00:32:41 00:33:05
86 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:32:48 00:33:04
87 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:59 00:33:26
88 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:24 00:33:31
89 562 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:33:26 00:33:44
90 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:28 00:33:40
91 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:33:46 00:34:11
92 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:48 00:34:12
93 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:55 00:34:17
94 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:33:59 00:34:09
95 587 SZYCA KATARZYNA GDAŃSK 1979 K30 00:34:12 00:34:28
96 1028 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:34:21 00:34:34
97 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:34:21 00:34:31
98 586 MODRAS AGNIESZKA Warszawa 1979 K30 00:34:22 00:34:39
99 581 BLOK MARTA Pruszcz Gdanski 1986 K30 00:34:26 00:34:32
100 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:34:39 00:34:52
101 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:34:40 00:34:59
102 518 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:34:51 00:35:08
103 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:34:53 00:35:19
104 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:34:54 00:35:19
105 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:35:02 00:35:22
106 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:35:19 00:35:35
107 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:35:54 00:36:16
108 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:35:57 00:36:19
109 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:36:41 00:37:09
110 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:42 00:37:00
111 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:11 00:37:33
112 1187 WOŹNICKA-KLOTZKE ANITA Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:37:30 00:37:46
113 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:37:39 00:37:56
114 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:37:40 00:37:57
115 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:37:40 00:37:57
116 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:37:47 00:37:47
117 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:37:59 00:38:07
118 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:38:07 00:38:28
119 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:38:08 00:38:28
120 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:38:19 00:38:33
121 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:39:36 00:39:48
122 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:39:43 00:40:03
123 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:40:43 00:41:07
124 262
529*
TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:50 00:41:11
125 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:41:21 00:41:33
126 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo 1982 K30 00:42:00 00:42:22
127 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:44:05 00:46:24
128 70 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM 1981 K30 00:44:07 00:46:26
129 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:44:09 00:46:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni