z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 563 NIEMCZYK MATEUSZ Starogard Gdanski KKB STAROGARD GDAŃSKI 1992 M20 00:16:50 00:16:50
2 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:16 00:17:17
3 131 FORMELA DANIEL Gdynia KM SPORT PRO TEAM 1986 M30 00:17:21 00:17:22
4 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:47 00:17:48
5 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:53 00:17:54
6 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:57 00:17:57
7 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:13 00:18:14
8 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:18:16 00:18:17
9 97 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY KTB 1998 M20 00:18:28 00:18:29
10 350 KULIK KAMIL Gdynia KULIKIKUREK 2002 M16 00:18:36 00:18:36
11 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:42 00:18:43
12 583 KOSMALA MACIEJ Elblag CZAJA TRAINING SYSTEM 1994 M20 00:18:47 00:18:48
13 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:56 00:18:57
14 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:00 00:19:00
15 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:03 00:19:04
16 564 WICENBACH ARKADIUSZ Pruszcz Gdański STRASZYN BIEGA 1988 M30 00:19:10 00:19:11
17 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:19:12 00:19:13
18 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:19:22 00:19:23
19 269 SITEK MATEUSZ Gdańsk 1993 M20 00:19:32 00:19:35
20 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:34 00:19:35
21 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:40 00:19:42
22 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:19:43 00:19:44
23 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:19:52 00:19:54
24 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:19:59 00:20:00
25 344 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:02 00:20:05
26 580 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:05 00:20:06
27 537 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:20:17 00:20:19
28 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:20:19 00:20:21
29 113 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:19 00:20:21
30 570 GORGOŃ CEZARY Gdańsk CTS-CZAJATRAININGSYSTEM 1981 M30 00:20:20 00:20:25
31 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:26 00:20:28
32 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:37 00:20:39
33 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M30 00:20:47 00:20:47
34 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:20:47 00:20:50
35 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:54 00:20:56
36 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:20:56 00:21:01
37 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:03 00:21:04
38 4 KALINOWSKI GRZEGORZ Toruń MKL TORUŃ 1990 M20 00:21:26 00:21:27
39 257 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M16 00:21:28 00:21:30
40 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:21:29 00:21:31
41 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:33 00:21:37
42 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:36 00:21:38
43 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG/16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG 1994 M20 00:21:37 00:21:40
44 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:21:28 00:21:40
45 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:21:46 00:21:49
46 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:46 00:21:51
47 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:48 00:21:52
48 590
591*
BANAŚ MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:21:49 00:21:54
49 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:21:53 00:21:55
50 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:21:56 00:21:57
51 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:54 00:22:00
52 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:59 00:22:02
53 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:22:01 00:22:15
54 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:22:04 00:22:11
55 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:05 00:22:10
56 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:22:06 00:22:08
57 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:22:22 00:22:25
58 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:26 00:22:32
59 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:33 00:22:35
60 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:41 00:22:43
61 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:22:41 00:22:45
62 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:44 00:22:46
63 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:22:44 00:22:51
64 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:47 00:22:50
65 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:49 00:22:53
66 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:49 00:22:53
67 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:53 00:22:56
68 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:54 00:22:59
69 385 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:22:57 00:23:04
70 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:00 00:23:06
71 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:23:01 00:23:10
72 1086 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:23:02 00:23:02
73 520 BARANOWSKI KRZYSZTOF Siwiałka 1989 M20 00:23:02 00:23:15
74 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:23:12 00:23:14
75 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:12 00:23:16
76 525 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:20 00:23:26
77 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:23:21 00:23:24
78 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:23:29 00:23:34
79 551 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ GDAŃSK 1983 M30 00:23:30 00:23:36
80 503 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:23:33 00:23:35
81 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:37 00:23:43
82 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:38 00:23:46
83 351 MYDLARSKI JAREK Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1977 M40 00:23:40 00:23:46
84 565 GĄSIEWICZ ANNA Gdansk 1982 K30 00:23:44 00:23:47
85 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:44 00:23:53
86 156 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:23:45 00:23:52
87 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:53 00:23:58
88 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:23:54 00:24:00
89 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:57 00:24:01
90 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:59 00:24:14
91 576 WIERZBICKI MARCIN Lublin 1985 M30 00:24:01 00:24:12
92 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:24:02 00:24:05
93 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:24:03 00:24:16
94 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:24:06 00:24:14
95 566 ŻMUDZKI TOMASZ Gdańsk DECATHLON TEAM KARTUSKA 1990 M20 00:24:10 00:24:19
96 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:24:10 00:24:15
97 588 KRYCZKO MICHAŁ Gdańsk BIEGNĘ Z WIERZBIM 1987 M30 00:24:11 00:24:22
98 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:12 00:24:18
99 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk BIKE U UP 1992 K20 00:24:13 00:24:21
100 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:24:19 00:24:22
101 582 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA OSP KLONÓWKA 1980 M30 00:24:21 00:24:23
102 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:22 00:24:34
103 514 SZUSTAK TOMASZ Gdynia CTS 1987 M30 00:24:22 00:24:27
104 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:24:23 00:24:28
105 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:24:24 00:24:33
106 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:25 00:24:32
107 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:25 00:24:32
108 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:24:26 00:24:31
109 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:24:26 00:24:35
110 567 COPE JASON Gdańsk 1970 M40 00:24:27 00:24:30
111 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:24:27 00:24:35
112 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:24:27 00:24:33
113 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:24:31 00:24:36
114 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:35 00:24:48
115 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:24:35 00:24:36
116 585 SKUTKIEWICZ JOANNA SOPOT 1990 K20 00:24:37 00:24:40
117 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:42 00:24:49
118 528 DEDO MATEUSZ Garczegorze DZIKIE STACHY 1989 M20 00:24:43 00:24:49
119 401 MULARCZYK JACEK Gdańsk ROWING RUNNING TEAM 1970 M40 00:24:45 00:24:50
120 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:47 00:24:51
121 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:48 00:24:59
122 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:24:51 00:24:58
123 578 ĆWIK DAMIAN Gdynia CTS 1979 M30 00:24:51 00:24:56
124 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:24:52 00:25:04
125 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:54 00:24:56
126 1041 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:24:55 00:25:03
127 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:24:58 00:25:06
128 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:00 00:25:07
129 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:25:03 00:25:10
130 522 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:25:04 00:25:17
131 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:25:11 00:25:24
132 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:16 00:25:21
133 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:25:16 00:25:34
134 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:25:20 00:25:26
135 207 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:25:21 00:25:28
136 575 DRAPELLA DARIUSZ Gdańsk CZAJA TRAINING SYSTEM 1957 M60 00:25:23 00:25:26
137 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:25:25 00:25:35
138 34 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:25:27 00:25:39
139 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:25:31 00:27:30
140 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:32 00:25:44
141 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:25:34 00:25:42
142 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:25:38 00:25:41
143 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:43 00:25:45
144 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:25:50 00:26:00
145 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:25:56 00:26:11
146 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:26:03 00:26:13
147 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:26:10 00:26:21
148 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:26:12 00:26:18
149 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:26:12 00:26:31
150 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:26:13 00:26:22
151 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:26:16 00:26:31
152 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:26:17 00:26:29
153 572 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:26:21 00:26:30
154 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:27 00:26:34
155 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:26:28 00:26:39
156 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:26:31 00:26:42
157 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:33 00:26:41
158 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:26:33 00:26:33
159 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:26:34 00:26:40
160 574 WAWRZYNIAK TOMASZ Gdańsk TOYOTA WALDER 1987 M30 00:26:42 00:26:42
161 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:44 00:26:50
162 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:48 00:26:55
163 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:26:49 00:27:03
164 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:50 00:27:04
165 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:26:50 00:26:58
166 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:26:53 00:27:01
167 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:56 00:27:06
168 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:26:57 00:27:08
169 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:26:59 00:27:15
170 561 LANGNER MICHAŁ Gdańsk 1990 M20 00:27:11 00:27:22
171 1179 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:27:12 00:27:25
172 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:19 00:27:27
173 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:27:19 00:27:28
174 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:27:33 00:28:00
175 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:27:33 00:27:47
176 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:27:37 00:27:49
177 568 GOLLNIK ADAM Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1988 M30 00:27:37 00:27:50
178 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:47 00:28:03
179 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:48 00:27:56
180 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:27:50 00:28:03
181 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:27:52 00:28:25
182 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:57 00:28:11
183 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:27:58 00:28:19
184 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:09 00:28:17
185 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:28:14 00:28:22
186 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:28:18 00:28:36
187 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:22 00:28:33
188 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K40 00:28:23 00:28:34
189 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:28:25 00:28:40
190 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:28:31 00:28:44
191 421 WITT DOROTA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1992 K20 00:28:32 00:28:40
192 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:28:33 00:28:38
193 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:28:42 00:28:51
194 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:28:46 00:28:58
195 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:28:48 00:29:11
196 213 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:28:51 00:29:02
197 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:28:53 00:29:14
198 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:57 00:29:15
199 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:29:00 00:29:17
200 424 BARUFFI SANDRA Gdańsk CIKLUMERS 1989 K20 00:29:01 00:29:07
201 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:29:05 00:29:20
202 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:29:06 00:29:16
203 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:09 00:29:30
204 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:29:11 00:29:39
205 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:29:16 00:29:25
206 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:29:18 00:29:29
207 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:29:18 00:29:28
208 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:29:19 00:29:30
209 181 MALISZEWSKA AGATA Gościcino SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:29:28 00:29:42
210 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:29:29 00:29:43
211 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:29:29 00:29:38
212 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:30 00:29:49
213 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:29:39 00:29:39
214 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:40 00:29:55
215 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:29:43 00:29:56
216 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:29:48 00:29:57
217 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:54 00:30:10
218 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:30:01 00:30:13
219 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:04 00:30:22
220 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:30:05 00:30:22
221 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:30:08 00:30:31
222 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:30:12 00:30:37
223 532 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:30:17 00:30:23
224 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:30:22 00:30:33
225 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:30:26 00:30:46
226 1102 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:30:27 00:30:45
227 123 STELMACH AGATA Gdańsk 1993 K20 00:30:30 00:30:49
228 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:30:41 00:31:53
229 1096 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1986 K30 00:30:44 00:30:57
230 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:30:47 00:30:54
231 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:30:50 00:30:59
232 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:30:52 00:31:16
233 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:31:05 00:31:21
234 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:31:06 00:31:25
235 536 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:31:16 00:31:28
236 128 ROGOWSKA AGNIESZKA Gdynia PIĘKNI I BESTIE 1983 K30 00:31:19 00:31:43
237 507 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:31:26 00:31:36
238 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:40 00:31:59
239 573 GOLLNIK DARIA Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 1986 K30 00:31:44 00:31:56
240 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:32:11 00:32:21
241 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:32:18 00:32:33
242 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:32:19 00:32:34
243 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:32:22 00:32:28
244 577 HARABIN MARCIN Gdynia FRACTAL 1983 M30 00:32:23 00:32:52
245 139 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:32:24 00:32:43
246 589 MICIELSKA KATARZYNA GDAŃSK 1991 K20 00:32:28 00:32:46
247 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:32:34 00:32:48
248 579 ARCYZ ALEKSANDRA Gdynia 1982 K30 00:32:41 00:33:05
249 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:32:48 00:33:04
250 1075 STASIK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:32:52 00:33:16
251 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:59 00:33:26
252 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:24 00:33:31
253 562 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:33:26 00:33:44
254 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:28 00:33:40
255 212 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:33:30 00:33:34
256 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:31 00:33:48
257 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:33:46 00:34:11
258 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:48 00:34:12
259 584 SOLSKI PIOTR GDAŃSK 1960 M50 00:33:49 00:34:15
260 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:55 00:34:17
261 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:33:59 00:34:09
262 587 SZYCA KATARZYNA GDAŃSK 1979 K30 00:34:12 00:34:28
263 1028 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:34:21 00:34:34
264 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:34:21 00:34:31
265 586 MODRAS AGNIESZKA Warszawa 1979 K30 00:34:22 00:34:39
266 581 BLOK MARTA Pruszcz Gdanski 1986 K30 00:34:26 00:34:32
267 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:34:39 00:34:52
268 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:34:40 00:34:59
269 518 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:34:51 00:35:08
270 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:34:53 00:35:19
271 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:34:54 00:35:19
272 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:35:02 00:35:22
273 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:35:19 00:35:35
274 1077 WISNIEWSKI JERZY rumia 1950 M60 00:35:34 00:35:54
275 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:35:54 00:36:16
276 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:35:57 00:36:19
277 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:36:41 00:37:09
278 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:42 00:37:00
279 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:11 00:37:33
280 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:37:25 00:37:43
281 1187 WOŹNICKA-KLOTZKE ANITA Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:37:30 00:37:46
282 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:37:37 00:37:59
283 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:37:39 00:37:56
284 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:37:40 00:37:57
285 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:37:40 00:37:57
286 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:37:47 00:37:47
287 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:37:59 00:38:07
288 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:38:07 00:38:28
289 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:38:08 00:38:28
290 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:38:19 00:38:33
291 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:39:36 00:39:48
292 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:39:43 00:40:03
293 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:40:31 00:40:57
294 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:40:43 00:41:07
295 262
529*
TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:50 00:41:11
296 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:41:21 00:41:33
297 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo 1982 K30 00:42:00 00:42:22
298 569 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE NIE MARNUJ TLENU GDAŃSKIE AUTOB 1976 M40 00:42:42 00:42:59
299 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:44:05 00:46:24
300 70 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM 1981 K30 00:44:07 00:46:26
301 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:44:09 00:46:29
302 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:47:31 00:47:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni