z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:21 00:23:26
2 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:23:52 00:24:00
3 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:00 00:24:05
4 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:24:11 00:24:17
5 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:24:23 00:24:31
6 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:24:28 00:24:37
7 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:25:42 00:25:57
8 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:25:49 00:26:02
9 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:51 00:27:02
10 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:42 00:28:14
11 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:44 00:27:59
12 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:27:44 00:28:29
13 1072 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:08 00:28:18
14 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:28:20 00:28:52
15 382 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K40 00:28:24 00:28:32
16 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:28:31 00:28:54
17 451 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:28:39 00:28:59
18 1083 RICHERT DANUTA Tuchom 1977 K40 00:28:46 00:29:23
19 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:28:50 00:29:13
20 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:28:51 00:29:26
21 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:29:03 00:29:15
22 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:05 00:29:46
23 532 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:29:26 00:30:10
24 481 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:29:36 00:29:56
25 1091 NOWICKA BEATA Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1974 K40 00:29:42 00:30:05
26 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:29:44 00:30:03
27 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:48 00:30:28
28 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:29:54 00:30:35
29 539 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:30:42 00:31:17
30 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:52 00:31:07
31 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:16 00:32:40
32 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:22 00:33:00
33 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:32:24 00:33:03
34 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY/TRIWIATRAKI 1976 K40 00:32:44 00:32:53
35 150 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1977 K40 00:33:04 00:33:24
36 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:33:04 00:33:38
37 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:33:20 00:34:06
38 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:36 00:34:17
39 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:33:47 00:34:10
40 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:34:02 00:34:39
41 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:34:23 00:34:43
42 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:34:24 00:35:04
43 541 TOWARNICKA IZABELA Gdynia TEAM DEAF 1972 K40 00:35:32 00:35:53
44 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:35:51 00:36:25
45 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:35:51 00:36:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni