z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:19:45 00:19:45
2 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:29 00:20:30
3 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:25 00:22:28
4 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:31 00:22:33
5 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:22:49 00:22:52
6 524 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:23:02 00:23:07
7 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:23:06 00:23:14
8 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:16 00:23:20
9 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:27 00:23:36
10 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:29 00:23:36
11 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:10 00:24:15
12 548 KONKOL-KLIMCZAK WIOLETTA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:24:28 00:24:31
13 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:51 00:24:54
14 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:24:57 00:24:59
15 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:25:08 00:25:17
16 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:25:14 00:25:24
17 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:25:26 00:26:30
18 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:25:38 00:25:51
19 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:42 00:25:56
20 556 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:25:54 00:26:11
21 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:25:57 00:26:18
22 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:26:06 00:26:10
23 207 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:26:17 00:26:33
24 284 KOSIŃSKA ANNA MALBORK 1980 K30 00:26:24 00:26:46
25 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:26:29 00:26:44
26 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:41 00:28:04
27 9 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:27:45 00:28:07
28 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:49 00:28:06
29 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:02 00:28:21
30 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:28:11 00:28:23
31 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:21 00:28:42
32 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:28:23 00:28:40
33 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:28:33 00:28:45
34 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:28:34 00:29:14
35 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:37 00:28:52
36 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:47 00:29:10
37 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:48 00:29:37
38 1096 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1986 K30 00:28:57 00:29:18
39 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:01 00:29:42
40 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:02 00:29:27
41 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:18 00:29:45
42 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:51 00:30:23
43 1150 PRZYSTUP DOROTA Tczew 1985 K30 00:30:25 00:31:10
44 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:42 00:31:05
45 521 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 1981 K30 00:30:47 00:31:15
46 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:30:50 00:31:30
47 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:30:57 00:31:15
48 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:00 00:31:29
49 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:31:23 00:31:59
50 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:31:25 00:31:50
51 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:31 00:32:00
52 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:31:42 00:31:58
53 149 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA Gdynia FITLESSMUMMY 1979 K30 00:31:47 00:32:33
54 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:31:55 00:32:22
55 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:32:21 00:32:51
56 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:22 00:33:00
57 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:32:27 00:33:10
58 14
579*
ARCYZ ALEKSANDRA Gdynia 1982 K30 00:32:36 00:33:10
59 128 ROGOWSKA AGNIESZKA Gdynia PIĘKNI I BESTIE 1983 K30 00:32:37 00:33:11
60 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:47 00:33:14
61 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:32:55 00:33:17
62 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:33:07 00:33:44
63 1048 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:33:29 00:33:29
64 145 PŁOCHOCKA EMILIA Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1983 K30 00:33:40 00:33:58
65 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:46 00:34:09
66 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:53 00:35:30
67 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:00 00:35:42
68 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:35:52 00:36:25
69 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:36:15 00:36:46
70 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:37:32 00:38:17
71 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:46:40 00:47:29
72 70 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM 1981 K30 00:46:42 00:47:29
73 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:46:42 00:47:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni