z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 389 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:19:24 00:19:25
2 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:19:45 00:19:45
3 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:29 00:20:30
4 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:21:41 00:21:42
5 503 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:22:05 00:22:07
6 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:17 00:22:19
7 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:25 00:22:28
8 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:31 00:22:33
9 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:22:49 00:22:52
10 524 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:23:02 00:23:07
11 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:23:06 00:23:14
12 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:16 00:23:20
13 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:21 00:23:26
14 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:27 00:23:36
15 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:29 00:23:36
16 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:23:34 00:23:41
17 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:23:52 00:24:00
18 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk BIKE U UP 1992 K20 00:23:57 00:24:16
19 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:00 00:24:05
20 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:24:04 00:24:19
21 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:10 00:24:15
22 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:24:11 00:24:17
23 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:24:23 00:24:31
24 548 KONKOL-KLIMCZAK WIOLETTA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:24:28 00:24:31
25 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:24:28 00:24:37
26 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:24:36 00:24:46
27 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:51 00:24:54
28 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:24:57 00:24:59
29 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:25:01 00:25:14
30 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:25:08 00:25:17
31 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:25:14 00:25:24
32 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:25:26 00:26:30
33 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:25:38 00:25:51
34 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:42 00:25:56
35 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:25:42 00:25:57
36 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:25:49 00:26:02
37 556 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:25:54 00:26:11
38 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:25:57 00:26:18
39 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:26:06 00:26:10
40 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:14 00:26:26
41 207 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:26:17 00:26:33
42 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:26:18 00:26:52
43 284 KOSIŃSKA ANNA MALBORK 1980 K30 00:26:24 00:26:46
44 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:26:29 00:26:44
45 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:51 00:27:02
46 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:26:58 00:27:09
47 1129 BANASZEWSKA SANDRA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1991 K20 00:27:13 00:27:28
48 140 MACISZKA MARTA Starzyno 1992 K20 00:27:15 00:27:25
49 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:27:16 00:27:38
50 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:27:35 00:27:58
51 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:27:35 00:27:41
52 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:41 00:28:04
53 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:42 00:28:14
54 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:44 00:27:59
55 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:27:44 00:28:29
56 9 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:27:45 00:28:07
57 205 MYSZK JULIA Rybno SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:27:49 00:28:08
58 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:49 00:28:06
59 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:27:54 00:28:33
60 546 GNIEWKOWSKA JULIA GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 K16 00:27:57 00:28:26
61 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:02 00:28:21
62 1072 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:08 00:28:18
63 141 MACISZKA WERONIKA GDYNIA 1989 K20 00:28:08 00:28:21
64 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:28:08 00:28:39
65 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:28:11 00:28:23
66 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:28:20 00:28:52
67 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:21 00:28:42
68 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:28:23 00:28:40
69 382 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K40 00:28:24 00:28:32
70 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:28:31 00:28:54
71 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:28:33 00:28:45
72 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:28:34 00:29:14
73 213 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:28:37 00:28:41
74 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:37 00:28:52
75 451 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:28:39 00:28:59
76 1083 RICHERT DANUTA Tuchom 1977 K40 00:28:46 00:29:23
77 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:47 00:29:10
78 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:48 00:29:37
79 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:28:50 00:29:13
80 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:28:51 00:29:26
81 1096 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1986 K30 00:28:57 00:29:18
82 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:01 00:29:42
83 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:02 00:29:27
84 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:29:03 00:29:15
85 421 WITT DOROTA Gdynia 1992 K20 00:29:04 00:29:47
86 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:05 00:29:46
87 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:10 00:29:34
88 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:18 00:29:45
89 532 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:29:26 00:30:10
90 1166 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:29:27 00:30:12
91 481 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:29:36 00:29:56
92 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:36 00:29:55
93 1091 NOWICKA BEATA Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1974 K40 00:29:42 00:30:05
94 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:29:44 00:30:03
95 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:48 00:30:28
96 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:51 00:30:23
97 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:29:54 00:30:35
98 173 PTACH JOANNA Pruszcz Gdański 1990 K20 00:30:07 00:30:38
99 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:15 00:30:31
100 1150 PRZYSTUP DOROTA Tczew 1985 K30 00:30:25 00:31:10
101 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:25 00:30:40
102 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:30:35 00:30:50
103 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:42 00:31:05
104 539 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:30:42 00:31:17
105 521 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 1981 K30 00:30:47 00:31:15
106 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:30:48 00:31:08
107 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:30:50 00:31:30
108 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:52 00:31:07
109 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:30:57 00:31:15
110 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:00 00:31:29
111 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:31:23 00:31:59
112 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:31:25 00:31:50
113 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:31 00:32:00
114 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:31:32 00:32:10
115 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:31:42 00:31:58
116 149 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA Gdynia FITLESSMUMMY 1979 K30 00:31:47 00:32:33
117 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:31:55 00:32:22
118 335 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:32:08 00:32:44
119 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:16 00:32:40
120 536 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:32:21 00:33:04
121 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:32:21 00:32:51
122 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:22 00:33:00
123 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:22 00:33:00
124 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:32:24 00:33:03
125 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:32:27 00:33:10
126 14
579*
ARCYZ ALEKSANDRA Gdynia 1982 K30 00:32:36 00:33:10
127 128 ROGOWSKA AGNIESZKA Gdynia PIĘKNI I BESTIE 1983 K30 00:32:37 00:33:11
128 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY/TRIWIATRAKI 1976 K40 00:32:44 00:32:53
129 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:47 00:33:14
130 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:32:55 00:33:17
131 150 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1977 K40 00:33:04 00:33:24
132 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:33:04 00:33:38
133 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:33:07 00:33:44
134 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:33:20 00:34:06
135 1048 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:33:29 00:33:29
136 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:36 00:34:17
137 145 PŁOCHOCKA EMILIA Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1983 K30 00:33:40 00:33:58
138 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:46 00:34:09
139 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:33:47 00:34:10
140 531 NURZYŃSKA MONIKA Gdynia MAMA W TRÓJMIEŚCIE 1993 K20 00:33:52 00:33:58
141 518 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:33:53 00:34:23
142 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:34:00 00:34:42
143 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:34:02 00:34:39
144 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:34:07 00:34:45
145 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:34:08 00:34:42
146 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:34:23 00:34:43
147 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:34:24 00:35:04
148 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:53 00:35:30
149 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:00 00:35:42
150 541 TOWARNICKA IZABELA Gdynia TEAM DEAF 1972 K40 00:35:32 00:35:53
151 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:35:51 00:36:25
152 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:35:51 00:36:25
153 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:35:52 00:36:25
154 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:36:15 00:36:46
155 180 BARANOWSKA PATRYCJA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:36:34 00:37:03
156 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:37:32 00:38:17
157 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:38:34 00:39:26
158 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:39:12 00:39:51
159 529 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:41:04 00:41:43
160 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:46:40 00:47:29
161 70 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM 1981 K30 00:46:42 00:47:29
162 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:46:42 00:47:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni