z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:09 00:17:10
2 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:29 00:17:30
3 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:35 00:17:35
4 97 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY KTB 1998 M20 00:17:44 00:17:44
5 257 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M16 00:18:11 00:18:11
6 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:14 00:18:14
7 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:22 00:18:23
8 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:31 00:18:32
9 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:38 00:18:38
10 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:46 00:18:47
11 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:49 00:18:50
12 350 KULIK KAMIL Gdynia KULIKIKUREK 2002 M16 00:18:50 00:18:51
13 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:19:02 00:19:02
14 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:19:10 00:19:10
15 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:19:10 00:19:11
16 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:18 00:19:19
17 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:26 00:19:28
18 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:19:39 00:19:39
19 537 HEWELT MACIEJ Gdynia GDYNIA ZACHÓD RUNNERS 1990 M20 00:19:38 00:19:39
20 1191 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:49 00:19:50
21 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:19:48 00:19:50
22 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:19:59 00:20:00
23 113 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:11 00:20:12
24 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:20:15 00:20:18
25 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:20:19 00:20:20
26 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:21 00:20:24
27 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:20:24 00:20:25
28 523 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:20:36 00:20:38
29 515 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 1989 M20 00:20:49 00:20:51
30 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:20:51 00:20:54
31 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:51 00:20:54
32 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:52 00:20:54
33 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:20:58 00:21:00
34 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:57 00:21:02
35 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:01 00:21:05
36 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:02 00:21:05
37 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:09 00:21:09
38 353 TATROCKI DANIEL Gdynia ORŁOWO 1977 M40 00:21:08 00:21:13
39 385 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:21:09 00:21:17
40 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:21:17 00:21:19
41 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:17 00:21:20
42 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:21:17 00:21:21
43 506 SUCHORZ KRZYSZTOF Gdynia GDYŃSKI TRIATHLON 1969 M40 00:21:23 00:21:29
44 457 SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:21:26 00:21:30
45 403 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:32 00:21:37
46 10 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF Banino 1980 M30 00:21:34 00:21:38
47 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:36 00:21:43
48 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:37 00:21:42
49 508 DOBRZYŃSKI TOMASZ Gdynia XRUNNERS 1980 M30 00:21:40 00:21:44
50 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:21:42 00:21:46
51 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:45 00:21:51
52 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:21:50 00:21:53
53 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:53 00:21:58
54 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:21:54 00:22:41
55 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:21:57 00:22:31
56 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:00 00:22:04
57 52 KLAJNA JAKUB Gdańsk NAVA 1990 M20 00:22:03 00:22:12
58 227 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:22:06 00:22:08
59 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:22:07 00:22:11
60 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:22:07 00:22:16
61 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:22:12 00:22:13
62 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:13 00:22:20
63 1086 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:22:18 00:22:25
64 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:22 00:22:31
65 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:29 00:22:36
66 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:22:31 00:22:39
67 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:37 00:22:49
68 7 LACHOWICZ ADRIAN Gdynia 1981 M30 00:22:38 00:22:47
69 534 PETTKE RAFAŁ Gdańsk 1994 M20 00:22:40 00:22:54
70 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:42 00:22:44
71 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:43 00:22:47
72 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:22:44 00:22:50
73 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:45 00:22:54
74 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:48 00:22:55
75 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:22:54 00:22:59
76 535 KRAKOWSKI JAN Gdynia INVICTUS 3CITY 1994 M20 00:22:56 00:23:06
77 156 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:22:58 00:23:02
78 453 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:59 00:23:04
79 547 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2001 M16 00:23:00 00:23:18
80 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:23:06 00:23:14
81 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:23:06 00:23:17
82 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:08 00:23:18
83 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:23:09 00:23:10
84 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:11 00:23:13
85 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:11 00:23:21
86 528 DEDO MATEUSZ Garczegorze DZIKIE STACHY 1989 M20 00:23:20 00:23:27
87 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:23:23 00:23:50
88 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:23:28 00:23:37
89 456 JAREMKO MARCIN Gdansk 1986 M30 00:23:28 00:23:35
90 540 ARENDT MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:23:31 00:23:34
91 551 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M30 00:23:32 00:23:32
92 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:32 00:23:39
93 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:35 00:23:37
94 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:23:36 00:23:49
95 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:23:39 00:23:46
96 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:23:42 00:23:48
97 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:23:45 00:23:45
98 544 PORZYCZ GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:23:46 00:24:03
99 552 ZAKRZEWSKI LESZEK MOSTY WWW.TELEFONY-GSM.PL 1972 M40 00:23:47 00:24:19
100 1132 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:23:47 00:23:53
101 324 VOSS MARCIN Reda 1984 M30 00:23:48 00:23:57
102 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:23:48 00:23:56
103 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:23:49 00:23:59
104 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:23:50 00:24:04
105 475 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:23:51 00:23:56
106 412 OKRÓJ KJ KRZYSZTOF Nowy klincz 1986 M30 00:23:51 00:23:58
107 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:56 00:24:04
108 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:23:57 00:24:14
109 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:58 00:24:12
110 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:24:00 00:24:13
111 525 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:24:00 00:24:10
112 473 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:24:03 00:24:08
113 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:24:10 00:24:22
114 513 FORMELA KAMIL Gdańsk 1987 M30 00:24:10 00:24:17
115 1037 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:18 00:24:32
116 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:24:21 00:24:33
117 545 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:24:26 00:24:43
118 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:24:29 00:25:02
119 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:24:30 00:25:09
120 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:24:33 00:24:40
121 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:34 00:24:48
122 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:35 00:24:52
123 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:40 00:24:43
124 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:24:43 00:24:56
125 1027 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:43 00:25:04
126 549
574*
WAWRZYNIAK TOMASZ Gdańsk TOYOTA WALDER 1987 M30 00:24:45 00:25:06
127 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:49 00:25:07
128 466 WARZOCHA ANDRZEJ Gdańsk OSTEOSPORT TEAM 1977 M40 00:24:58 00:25:22
129 522 CHEŁMIŃSKI MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:24:58 00:25:15
130 6 CELIŃSKI TOMASZ Otwock TUPTUŚ OTWOCK 1968 M50 00:24:59 00:25:03
131 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:25:03 00:25:24
132 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:08 00:25:29
133 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:25:09 00:25:22
134 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:25:14 00:26:16
135 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:25:19 00:25:34
136 514 SZUSTAK TOMASZ Gdynia CTS 1987 M30 00:25:26 00:26:00
137 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:25:29 00:25:48
138 331 WIRKUS PIOTR Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 M30 00:25:29 00:25:48
139 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:30 00:25:43
140 501 KUCEL ŁUKASZ Gdynia 1986 M30 00:25:35 00:26:17
141 478 BODZAK MICHAŁ Gdynia 1982 M30 00:25:37 00:25:44
142 45 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:25:37 00:25:41
143 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:25:42 00:25:51
144 1090 NOWICKI MICHAŁ Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1975 M40 00:25:48 00:26:03
145 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:25:54 00:26:12
146 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:25:55 00:26:06
147 533 CZAPIEWSKI ANDRZEJ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/MORSYGDYŃKIE.PL 1977 M40 00:25:55 00:26:10
148 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:26:01 00:26:20
149 235 JAKUBOWSKI PAWEŁ Gdańsk SOLWIT TEAM/ BBL GDAŃSK AWFIS 1978 M40 00:26:07 00:26:52
150 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:15 00:26:38
151 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:26:15 00:26:25
152 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:27 00:26:45
153 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:26:33 00:26:50
154 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:26:33 00:26:56
155 367 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:26:41 00:26:58
156 388 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:26:46 00:27:08
157 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:26:48 00:27:06
158 550 KONASZEWSKI SŁAWOMIR GDAŃSK 1972 M40 00:26:51 00:27:36
159 557 DUSZYŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1980 M30 00:26:55 00:27:38
160 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:26:56 00:27:10
161 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:26:59 00:27:12
162 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:27:04 00:27:19
163 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:27:13 00:27:41
164 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:27:21 00:27:35
165 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:27:22 00:27:50
166 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:27:29 00:27:56
167 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:27:30 00:27:46
168 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:27:37 00:27:55
169 413 GRACZ MATEUSZ Gdańsk 1988 M30 00:27:37 00:27:47
170 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:38 00:28:06
171 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:27:38 00:28:01
172 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:27:39 00:28:07
173 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:27:39 00:27:52
174 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:42 00:27:58
175 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:27:42 00:27:53
176 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:27:47 00:28:09
177 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:27:51 00:28:10
178 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:54 00:28:03
179 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:27:54 00:28:24
180 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:27:55 00:28:06
181 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:27:58 00:28:15
182 516 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:28:01 00:28:33
183 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:17 00:28:50
184 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:19 00:28:53
185 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:28:24 00:28:46
186 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:28:27 00:28:27
187 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:37 00:28:55
188 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:28:40 00:29:08
189 1071 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Gdańsk THE LOST 1981 M30 00:28:40 00:29:11
190 530 FORMELLA JAKUB Gdynia 1994 M20 00:28:43 00:28:49
191 542 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:28:45 00:29:18
192 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:28:53 00:29:05
193 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:28:56 00:29:31
194 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:29:01 00:29:37
195 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:29:04 00:30:43
196 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:08 00:29:49
197 511 KRAUSE KRZYSZTOF Gdańsk WWW.SCANCENTRE.PL 1979 M30 00:29:09 00:29:20
198 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:29:20 00:29:45
199 543 MADEJSKI ANDRZEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:29:26 00:29:54
200 15 WIETESKA GRZEGORZ RUMIA OCR EVENTS 1975 M40 00:29:28 00:29:55
201 519 CYWINSKI MARCIN Gdynia 1983 M30 00:29:46 00:29:46
202 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:29:59 00:30:18
203 527 CZERWINSKI WOJTEK Gdansk POLISH COMMANDO 1987 M30 00:30:06 00:30:37
204 165 DARROCH CHRISTOPHER Newcastle PUCK 1987 M30 00:30:17 00:30:47
205 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:30:22 00:30:52
206 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:30:24 00:30:50
207 553 JACHOWICZ ADAM GDYNIA 2000 M16 00:30:25 00:30:47
208 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:25 00:31:00
209 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:30:27 00:31:06
210 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:30:42 00:31:24
211 555 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia 1976 M40 00:30:48 00:31:27
212 554 OLESZCZUK MIECZYSŁAW LĘBORK WWW.TELEFONY-GSM.PL 1957 M60 00:30:52 00:31:23
213 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:31:15 00:31:39
214 212 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:31:36 00:31:40
215 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:31:38 00:31:59
216 1102 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:31:42 00:32:23
217 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:52 00:32:18
218 510 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:32:17 00:33:02
219 1075 STASIK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:32:28 00:33:08
220 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:46 00:33:24
221 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:33:21 00:33:33
222 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:36 00:34:17
223 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:54 00:34:36
224 512 WASZAK KRZYSZTOF Wodzisław Śląski 1986 M30 00:34:33 00:35:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni