z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 389 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:19:55 00:19:56
2 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:20:02 00:20:03
3 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:20:16 00:20:18
4 302 KUJAWSKA MONIKA Żukowo KUJAWSCY KTB 1994 K20 00:20:21 00:20:23
5 287 MIKSZUTA EMILIA STRASZYN 2001 K16 00:20:22 00:20:24
6 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:21:12 00:21:14
7 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:19 00:22:21
8 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:46 00:22:52
9 274 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1994 K20 00:23:03 00:23:07
10 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:23 00:23:30
11 462 CYCH AGNIESZKA Twardogóra WKS ŚLĄSK WROCŁAW 1999 K16 00:23:31 00:23:36
12 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:23:32 00:23:41
13 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:33 00:23:38
14 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:23:40 00:23:47
15 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:23:49 00:23:55
16 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:23:52 00:24:01
17 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:03 00:24:11
18 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:07 00:24:17
19 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:24:38 00:24:44
20 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia OLL4FAN 1977 K40 00:24:42 00:24:51
21 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:24:51 00:24:57
22 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:54 00:24:57
23 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:24:56 00:25:12
24 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:25:14 00:25:21
25 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:25:15 00:25:26
26 181 MALISZEWSKA AGATA Gościcino SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:25:20 00:25:32
27 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:25:26 00:25:38
28 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:25:27 00:25:41
29 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:32 00:25:40
30 374 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K30 00:25:36 00:25:46
31 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:47 00:25:54
32 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:25:48 00:26:00
33 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:25:48 00:25:55
34 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:25:50 00:26:09
35 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:25:50 00:26:00
36 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:25:57 00:26:07
37 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:26:27 00:26:38
38 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:26:33 00:26:53
39 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:38 00:26:50
40 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:52 00:27:02
41 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:27:01 00:27:17
42 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:27:03 00:27:21
43 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:27:04 00:27:12
44 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:27:06 00:27:40
45 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:10 00:27:22
46 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:27:13 00:27:18
47 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:17 00:27:27
48 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:30 00:27:40
49 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:34 00:27:49
50 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:37 00:27:44
51 140 MACISZKA MARTA Starzyno 1992 K20 00:27:38 00:27:54
52 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:44 00:27:59
53 247 JOKEL KATARZYNA Gdańsk 1985 K30 00:28:01 00:28:25
54 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:28:10 00:28:25
55 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:28:10 00:28:24
56 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:14 00:28:25
57 1072 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:18 00:28:37
58 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:28:20 00:28:39
59 443 KARWEL EWELINA Gdańsk KONTENER FORMY 1988 K30 00:28:25 00:28:31
60 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:28:28 00:28:51
61 213 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:28:35 00:28:49
62 470 SIKORA PATRYCJA Gdynia 2002 K16 00:28:35 00:28:55
63 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:38 00:28:59
64 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:28:41 00:29:01
65 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:45 00:29:04
66 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:46 00:29:01
67 1172 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:28:55 00:29:14
68 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:29:04 00:29:19
69 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:07 00:29:20
70 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:29:07 00:29:31
71 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:29:09 00:29:21
72 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:29:21 00:29:36
73 451 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:29:23 00:29:39
74 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:26 00:29:51
75 141 MACISZKA WERONIKA GDYNIA 1989 K20 00:29:32 00:29:46
76 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:29:35 00:29:56
77 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:38 00:30:05
78 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:39 00:29:58
79 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:29:46 00:30:07
80 126 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:29:47 00:34:50
81 425 BASIUKIEWICZ MARTYNA Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1993 K20 00:29:49 00:30:12
82 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:29:55 00:30:07
83 110 PIESIEWICZ MAŁGORZATA Rumia 1978 K40 00:30:01 00:30:10
84 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:30:04 00:30:15
85 408 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk MTM TEAM 1962 K50 00:30:06 00:30:33
86 477 POŁOMSKA SYLWIA Gdańsk HARPAGAN GDAŃSK 1992 K20 00:30:07 00:30:29
87 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:09 00:30:21
88 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:30:12 00:30:36
89 481 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:30:14 00:30:34
90 450 WOLSKA SYLWIA Rumia MTM TEAM 1975 K40 00:30:15 00:30:41
91 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:17 00:30:38
92 289 WASZCZUK IZABELA Gdynia KONTENER FORMY 1991 K20 00:30:21 00:30:43
93 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:30:23 00:30:40
94 424 BARUFFI SANDRA Gdańsk CIKLUMERS 1989 K20 00:30:23 00:30:41
95 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:29 00:30:45
96 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:42 00:31:03
97 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:30:45 00:31:15
98 336 GERTNER ANNA Łeba 1979 K30 00:30:49 00:30:56
99 176 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:30:52 00:30:52
100 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:30:57 00:31:30
101 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:31:00 00:31:22
102 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:31:07 00:31:20
103 146 OLBRYŚ AGNIESZKA Gdańsk 1987 K30 00:31:29 00:31:51
104 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:29 00:31:48
105 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:31:35 00:31:50
106 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:31:36 00:32:01
107 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:31:38 00:32:07
108 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:31:55 00:32:21
109 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:56 00:32:13
110 427 NIEMCZYCKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / BBL GDYNIA 1979 K30 00:31:59 00:32:18
111 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:03 00:32:16
112 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:32:05 00:32:18
113 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:06 00:32:31
114 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:32:17 00:32:42
115 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:32:18 00:32:40
116 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY/TRIWIATRAKI 1976 K40 00:32:26 00:32:37
117 1048 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:32 00:33:02
118 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:32:40 00:33:07
119 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:44 00:33:14
120 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:44 00:33:14
121 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:46 00:33:08
122 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:32:55 00:33:11
123 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:56 00:33:25
124 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:32:57 00:33:17
125 476 KIELIŃSKA KAMILA Bolszewo 1989 K20 00:32:59 00:33:14
126 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:05 00:33:29
127 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:33:05 00:33:20
128 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:33:06 00:33:20
129 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:06 00:33:34
130 145 PŁOCHOCKA EMILIA Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1983 K30 00:33:11 00:33:30
131 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:33:13 00:33:21
132 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:27 00:33:54
133 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:28 00:33:53
134 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:34 00:34:05
135 123 MIKOŁAJCZYK AGATA Gdańsk 1993 K20 00:33:51 00:34:19
136 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:34:18 00:34:43
137 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:34:21 00:34:34
138 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:34:21 00:36:31
139 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:22 00:34:43
140 436 SYLDATK KATARZYNA GDYNIA KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:22 00:34:44
141 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:30 00:34:59
142 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:34:31 00:34:57
143 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:34:36 00:34:58
144 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:35:10 00:35:25
145 254 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:35:17 00:35:33
146 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:35:40 00:36:09
147 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:35:52 00:36:14
148 423 JAWORSKA KASIA Gdańsk PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 1986 K30 00:36:03 00:36:38
149 29 BĄKOWSKA DOMINIKA Gdańsk HARPAGAN GDAŃSK 1992 K20 00:36:15 00:36:37
150 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:23 00:36:50
151 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:23 00:36:50
152 433 PRUSZKOWSKA MAGDALENA Gdańsk 1996 K20 00:36:32 00:36:53
153 464 ULKO JUSTYNA gdańsk 1987 K30 00:36:44 00:37:01
154 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:01 00:37:30
155 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:37:30 00:38:01
156 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:37:30 00:38:01
157 1189 DĄBROWSKA PAULINA Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1991 K20 00:37:53 00:38:23
158 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:38:17 00:38:48
159 70 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K30 00:38:17 00:38:48
160 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:40:10 00:40:41
161 262
529*
TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:57 00:41:28
162 480 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:41:25 00:41:55
163 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:47:31 00:47:46
164 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:47:32 00:47:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni