z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:17:19 00:17:20
2 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:30 00:17:31
3 86 SADOWSKI ROBERT Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1985 M30 00:17:51 00:17:51
4 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:58 00:17:59
5 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:06 00:18:07
6 400 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:18:20 00:18:22
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:18:34 00:18:35
8 288 SZTEYTER JAKUB PRUSZCZ GDAŃSKI AZS AWF GDAŃSK 2001 M16 00:18:38 00:18:40
9 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:53 00:18:53
10 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:54 00:18:55
11 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:59 00:19:01
12 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:04 00:19:06
13 290 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOSNE BIEGANIA 1981 M30 00:19:09 00:19:12
14 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:19:16 00:19:17
15 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:19:26 00:19:27
16 350 KULIK KAMIL Gdynia KULIKIKUREK 2002 M16 00:19:32 00:19:34
17 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:40 00:19:40
18 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:19:43 00:19:45
19 454 STANIAK JAKUB Gdańsk AZS AWF GDAŃSK 2001 M16 00:19:48 00:19:49
20 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:19:47 00:19:50
21 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:51 00:19:53
22 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:20:00 00:20:03
23 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:20:09 00:20:10
24 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:20:12 00:20:14
25 1191 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:23 00:20:26
26 113 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:36 00:20:37
27 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:20:36 00:20:38
28 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:20:37 00:20:41
29 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:20:40 00:20:43
30 449 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA SWAVEK KEVAWS 1979 M30 00:20:38 00:20:48
31 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:52 00:20:54
32 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:47 00:20:55
33 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:00 00:21:02
34 435 WNUK MACIEJ Gdańsk LECHIA GDAŃSK PANY 1988 M30 00:21:10 00:21:13
35 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:21:12 00:21:14
36 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:13 00:21:16
37 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:15 00:21:19
38 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:12 00:21:21
39 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:21:20 00:21:22
40 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:23 00:21:26
41 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:32 00:21:37
42 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:43 00:21:48
43 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:44 00:21:49
44 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:47 00:21:49
45 385 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:21:42 00:21:56
46 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:53 00:21:57
47 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:22:04 00:22:05
48 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:22:04 00:22:14
49 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:05 00:22:09
50 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:05 00:22:11
51 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:06 00:22:07
52 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:08 00:22:12
53 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:22:10 00:22:15
54 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:22:10 00:22:14
55 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:22:12 00:22:18
56 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:22:14 00:22:16
57 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:22:16 00:22:22
58 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:21 00:22:28
59 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:33 00:22:38
60 453 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:36 00:22:40
61 445 WILOCH RADOSLAW Gdansk THUNDER RUNNER -TEAM 1982 M30 00:22:40 00:22:45
62 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:41 00:22:48
63 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:47 00:22:51
64 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:51 00:22:57
65 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:22:58 00:23:04
66 1067 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:22:58 00:23:02
67 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:23:00 00:23:03
68 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:23:01 00:23:05
69 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:23:04 00:23:24
70 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:05 00:23:07
71 1193 PALUCH JACEK Gdańsk 1977 M40 00:23:07 00:23:11
72 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:08 00:23:12
73 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:23:08 00:23:20
74 475 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:23:09 00:23:14
75 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:23:13 00:23:16
76 82 LEŚNIEWSKI TOMASZ Poznań 1962 M50 00:23:14 00:23:17
77 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:14 00:23:21
78 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:23:22 00:23:35
79 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:23:22 00:23:26
80 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:23:29 00:23:33
81 351 MYDLARSKI JAREK Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1977 M40 00:23:30 00:23:44
82 478 BODZAK MICHAŁ Gdynia SZYBKIE RADOSŁAWY 1982 M30 00:23:30 00:23:39
83 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:23:33 00:23:45
84 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:23:34 00:23:47
85 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:23:38 00:23:44
86 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:23:40 00:23:51
87 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:42 00:23:55
88 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:42 00:23:49
89 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:23:44 00:23:52
90 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:46 00:23:57
91 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:23:49 00:24:13
92 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:51 00:24:06
93 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:52 00:24:00
94 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:23:52 00:24:05
95 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:23:54 00:24:04
96 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:23:56 00:24:03
97 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:56 00:24:13
98 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:23:58 00:24:10
99 473 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:23:59 00:24:03
100 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:24:02 00:24:11
101 416 JUSZA MACIEJ GDAŃSK INTEL RUNNERS 1984 M30 00:24:04 00:24:14
102 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:24:06 00:24:15
103 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:09 00:24:12
104 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:24:10 00:24:20
105 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:14 00:24:22
106 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:24:27 00:24:37
107 253 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1984 M30 00:24:30 00:24:45
108 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:32 00:24:40
109 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:24:39 00:24:52
110 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:24:42 00:24:49
111 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:45 00:24:51
112 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:24:46 00:25:03
113 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:46 00:24:49
114 1037 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:48 00:24:56
115 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:24:48 00:25:00
116 1079 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 00:24:51 00:25:02
117 456 JAREMKO MARCIN Gdansk 1986 M30 00:24:52 00:25:10
118 466 WARZOCHA ANDRZEJ Gdańsk OSTEOSPORT TEAM 1977 M40 00:24:52 00:24:59
119 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:55 00:25:08
120 420 DESOGUS ALESSANDRO Gdansk 1976 M40 00:24:55 00:25:09
121 1155 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M30 00:24:59 00:25:04
122 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:24:59 00:25:09
123 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:08 00:25:14
124 412 OKRÓJ KJ KRZYSZTOF Nowy klincz 1986 M30 00:25:10 00:25:29
125 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:25:14 00:25:24
126 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:18 00:25:25
127 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:25:22 00:25:35
128 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:25:25 00:25:43
129 474 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia 1976 M40 00:25:31 00:25:44
130 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:25:32 00:25:44
131 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:25:32 00:25:49
132 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:25:45 00:26:09
133 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:25:49 00:25:57
134 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:52 00:26:08
135 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:26:10 00:26:22
136 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:26:12 00:26:28
137 440 MALIŃSKI MAREK Gdynia JESZCZE TROCHĘ - TRÓJMIASTO 1969 M40 00:26:17 00:26:29
138 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:26:20 00:26:37
139 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:26:28 00:26:43
140 388 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:26:38 00:26:46
141 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:57 00:27:13
142 367 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:27:01 00:27:24
143 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:27:02 00:27:16
144 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:27:02 00:27:34
145 1132 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:27:15 00:27:28
146 430 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:27:15 00:27:45
147 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:27:19 00:27:39
148 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:24 00:27:48
149 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:27:26 00:27:50
150 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:27:30 00:27:32
151 1179 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:27:35 00:27:52
152 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:27:38 00:27:48
153 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1966 M50 00:27:39 00:27:53
154 469 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia 1973 M40 00:27:53 00:28:17
155 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:55 00:28:18
156 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:58 00:28:13
157 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:28:07 00:28:24
158 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:28:11 00:28:44
159 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:38 00:28:53
160 271 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:28:39 00:28:58
161 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:28:43 00:29:01
162 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:47 00:29:01
163 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:48 00:29:14
164 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:02 00:29:29
165 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:04 00:29:33
166 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:05 00:29:34
167 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:29:06 00:29:11
168 452 BACZEWSKI JACEK Gdańsk 1977 M40 00:29:06 00:29:32
169 446 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M60 00:29:07 00:29:16
170 413 GRACZ MATEUSZ Gdańsk 1988 M30 00:29:10 00:29:29
171 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:29:14 00:29:22
172 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:29:18 00:29:42
173 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:29:20 00:29:31
174 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:29:21 00:29:49
175 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:29:26 00:29:45
176 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:29:29 00:29:56
177 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:37 00:29:55
178 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:29:42 00:30:08
179 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:29:49 00:30:12
180 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:29:57 00:30:21
181 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:30:01 00:30:32
182 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:30:09 00:30:28
183 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:16 00:30:42
184 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:22 00:30:29
185 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:30:29 00:30:46
186 442 HANIECKI DOMINIK Gdansk 1986 M30 00:30:33 00:30:50
187 429 POMIRSKI JAKUB GDAŃSK F3TEAM / DECATHLON KARTUSKA 1998 M20 00:30:42 00:30:58
188 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:31:11 00:31:31
189 1063 RUDNICKI MACIEJ Gdynia GOYELLO POWER CLUB 1985 M30 00:31:22 00:32:48
190 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:25 00:31:33
191 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:27 00:31:49
192 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:31:38 00:32:10
193 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:32:30 00:32:57
194 463 GRUPA FRANCISZEK Gdańsk PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 1983 M30 00:32:47 00:33:23
195 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:53 00:33:14
196 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:06 00:33:34
197 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:12 00:33:37
198 233 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:33:46 00:34:11
199 439 DEJA ARTUR Gdynia MTM TEAM 1975 M40 00:36:18 00:36:46
200 357 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:36:32 00:36:53
201 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:39 00:37:09
202 465 ULKO BARTLOMIEJ Gdansk 1986 M30 00:36:43 00:37:00
203 407 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:37:26 00:38:02
204 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:37:28 00:37:59
205 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:39:06 00:39:39
206 432 HOROWSKI KRZYSZTOF Gdańsk BUBU TEAM 1987 M30 00:39:30 00:40:03
207 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:47:21 00:47:46
208 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:47:34 00:47:46
209 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:49:12 00:49:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni