z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:16:17 00:16:17
2 86 SADOWSKI ROBERT Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1985 M30 00:16:48 00:16:48
3 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:03 00:17:03
4 402 GOLENIEWSKI MATEUSZ Toruń CITY TRAIL TEAM 1992 M20 00:17:07 00:17:07
5 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:27 00:17:27
6 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:33 00:17:33
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:44 00:17:45
8 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:17:46 00:17:46
9 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:17:50 00:17:50
10 400 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:17:57 00:17:57
11 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:11 00:18:11
12 164 KOŁODZIK RAFAŁ Luzino MAJA TEAM 1986 M30 00:18:22 00:18:22
13 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:26 00:18:29
14 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:34 00:18:34
15 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:44 00:18:44
16 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:19:02 00:19:03
17 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:04 00:19:04
18 399
1191*
DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:17 00:19:18
19 113 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:19:22 00:19:23
20 344 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:28 00:19:29
21 380 GRZYBOWSKI MAKSYM Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:29 00:19:29
22 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:19:35 00:19:35
23 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:34 00:19:36
24 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:19:37 00:19:39
25 350 KULIK KAMIL Gdynia 2002 M16 00:19:39 00:19:40
26 394
189*
GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:19:43 00:19:44
27 353 TATROCKI DANIEL Gdynia ORŁOWO 1977 M40 00:19:52 00:19:55
28 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:54 00:19:56
29 306 OSTROWSKI MACIEJ Gdynia INVICTUS 3CITY 1996 M20 00:19:55 00:19:58
30 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M30 00:20:06 00:20:06
31 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:07 00:20:11
32 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:20:07 00:20:11
33 363 KSIĄŻEK GRZEGORZ Rumia 1991 M20 00:20:15 00:20:17
34 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:20:13 00:20:17
35 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:20:17 00:20:17
36 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:17 00:20:19
37 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:20:21 00:20:23
38 319 CHYŁA PRZEMEK Gdańsk 1977 M40 00:20:18 00:20:24
39 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:34 00:20:35
40 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:38 00:20:47
41 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:20:50 00:20:51
42 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:20:45 00:20:51
43 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:53 00:20:54
44 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:20:52 00:20:54
45 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:20:58 00:21:02
46 396 JANKOWSKI ADAM Przodkowo MAJA TEAM 1985 M30 00:21:01 00:21:02
47 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:02 00:21:05
48 359 KOWALSKI WALDEMAR Borkowo LEASING POLSKI TEAM 1985 M30 00:21:07 00:21:07
49 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:07 00:21:11
50 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:13 00:21:16
51 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:21:18 00:21:22
52 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:21:19 00:21:22
53 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:22 00:21:25
54 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:24 00:21:28
55 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:26 00:21:26
56 156 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:21:30 00:21:31
57 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:21:32 00:21:33
58 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:21:36 00:21:38
59 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:21:37 00:22:01
60 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:38 00:21:41
61 280
453*
DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:21:38 00:21:41
62 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:21:38 00:21:44
63 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:21:48 00:21:52
64 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:49 00:21:57
65 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:51 00:21:51
66 1086 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:21:52 00:22:05
67 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:21:57 00:22:02
68 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:21:58 00:21:59
69 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:05 00:22:08
70 252
457*
SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:22:05 00:22:23
71 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:05 00:22:17
72 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:22:06 00:22:16
73 258
395*
BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:07 00:22:11
74 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:14 00:22:30
75 52 KLAJNA JAKUB Gdańsk NAVA 1990 M20 00:22:15 00:22:21
76 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:22:19 00:22:24
77 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:20 00:22:22
78 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:22 00:22:27
79 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:22:23 00:22:30
80 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:22:23 00:22:29
81 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:28 00:22:40
82 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:32 00:22:37
83 333 HEJZNER ARKADIUSZ Gdańsk 1984 M30 00:22:34 00:22:35
84 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:37 00:22:46
85 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:47 00:23:08
86 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:22:50 00:22:59
87 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:52 00:22:58
88 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:22:52 00:22:56
89 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:53 00:23:07
90 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:22:54 00:23:04
91 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:22:55 00:22:58
92 401 MULARCZYK JACEK Gdańsk 1970 M40 00:22:57 00:23:04
93 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:00 00:23:19
94 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:23:05 00:23:14
95 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:23:08 00:23:20
96 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:10 00:23:24
97 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:23:10 00:23:12
98 1027 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:23:16 00:23:32
99 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:23:18 00:23:28
100 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:18 00:23:30
101 332 BESALA BOGDAN Katowice 1962 M50 00:23:23 00:23:34
102 112 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M30 00:23:29 00:23:46
103 1122 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk PIRANHA GRAPPLING 1984 M30 00:23:35 00:24:09
104 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:23:38 00:23:41
105 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:23:39 00:23:50
106 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:40 00:23:53
107 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:23:46 00:23:55
108 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:47 00:23:58
109 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:23:51 00:24:00
110 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:54 00:23:56
111 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:54 00:24:03
112 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:23:54 00:24:03
113 1155 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M30 00:23:57 00:24:03
114 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:24:02 00:24:03
115 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:24:06 00:24:25
116 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:24:10 00:24:22
117 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:24:13 00:24:20
118 355 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:24:21 00:24:34
119 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:27 00:25:21
120 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:29 00:24:32
121 356 STANGEL PIOTR Gdynia KONTENER FORMY 1984 M30 00:24:30 00:24:39
122 45 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:24:32 00:24:47
123 395
337*
PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:38 00:24:49
124 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:40 00:24:57
125 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:43 00:25:28
126 286 BITOWT GRZEGORZ Gdańsk 1989 M20 00:24:43 00:24:55
127 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:45 00:24:53
128 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:24:46 00:25:13
129 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:24:50 00:25:18
130 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:24:51 00:25:18
131 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:00 00:25:06
132 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:25:09 00:25:42
133 410 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:25:10 00:25:36
134 358 BOGDAŃSKI ŁUKASZ Gdynia BOGGIO TEAM 1981 M30 00:25:10 00:25:25
135 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:25:11 00:25:31
136 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:15 00:25:37
137 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:25:24 00:26:10
138 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:25:26 00:25:37
139 331 WIRKUS PIOTR Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 M30 00:25:29 00:25:51
140 148 ROBAKOWSKI DARIUSZ Gdynia OLL4FAN 1968 M50 00:25:31 00:25:39
141 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:43 00:25:52
142 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:25:45 00:25:58
143 1090 NOWICKI MICHAŁ Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1975 M40 00:25:46 00:26:17
144 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:25:55 00:26:19
145 388 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:57 00:26:07
146 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:25:58 00:26:22
147 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:05 00:26:32
148 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:16 00:26:34
149 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:26:19 00:26:38
150 367 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:26:20 00:26:45
151 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia 1984 M30 00:26:24 00:26:50
152 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:26:26 00:26:43
153 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:26:26 00:27:09
154 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:26:27 00:26:51
155 235 JAKUBOWSKI PAWEŁ Gdańsk SOLWIT TEAM/ BBL GDAŃSK AWFIS 1978 M40 00:26:34 00:27:05
156 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:39 00:26:52
157 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:26:41 00:26:59
158 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:42 00:27:02
159 271 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:50 00:27:11
160 1151 LOREK MACIEJ Banino KUJAWSCY KTB 1969 M40 00:26:54 00:27:05
161 357 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:26:57 00:27:31
162 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:26:57 00:27:21
163 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:26:58 00:28:01
164 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:26:59 00:27:07
165 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:00 00:27:20
166 369 SŁOMION ŁUKASZ Borkowo 1980 M30 00:27:01 00:27:45
167 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:27:06 00:27:44
168 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:27:09 00:27:22
169 406 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M40 00:27:16 00:28:08
170 102 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:27:19 00:27:53
171 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:19 00:27:35
172 1160 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:27:21 00:27:37
173 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:27:32 00:27:52
174 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:27:34 00:27:57
175 393 CHOJNACKI MARIUSZ Połchowo 1976 M40 00:27:34 00:28:04
176 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:27:37 00:28:03
177 1179 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:27:42 00:27:42
178 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:27:43 00:28:21
179 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:27:44 00:27:58
180 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:27:54 00:27:59
181 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:28:04 00:28:34
182 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:12 00:28:43
183 1183 MALISZEWSKI ADRIAN Gdynia FREELANCER 1979 M30 00:28:22 00:28:40
184 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:23 00:29:17
185 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:28:25 00:29:06
186 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:26 00:29:05
187 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:28:27 00:28:50
188 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:28:38 00:29:22
189 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:28:45 00:29:22
190 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:46 00:29:19
191 127 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:28:48 00:29:18
192 391 RUMEJKO ADAM PRZERWANKI 1993 M20 00:28:57 00:29:40
193 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:29:04 00:29:40
194 381 SZUMLAS MARCIN Połchowo #SZUMITEAM 1980 M30 00:29:08 00:29:37
195 403 SIEROCIN JAKUB Sopot 1982 M30 00:29:08 00:29:38
196 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:29:14 00:29:46
197 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:29:18 00:29:34
198 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:18 00:29:59
199 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:29:21 00:29:43
200 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:29:30 00:29:49
201 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:29:46 00:30:12
202 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:29:55 00:30:49
203 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:04 00:30:58
204 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:30:11 00:31:09
205 139 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:30:29 00:31:11
206 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:30:30 00:31:12
207 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:30:30 00:31:10
208 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:30:35 00:31:02
209 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:30:58 00:31:40
210 1003 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:03 00:31:15
211 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:05 00:31:51
212 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:13 00:31:57
213 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:20 00:32:02
214 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:32:11 00:32:58
215 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:32:14 00:32:41
216 337
258*
LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk ZORZA 1974 M40 00:32:39 00:33:01
217 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:33:24 00:34:11
218 1063 RUDNICKI MACIEJ Gdynia GOYELLO POWER CLUB 1985 M30 00:33:45 00:34:08
219 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:34:33 00:34:56
220 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:35:17 00:36:08
221 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:35:34 00:35:45
222 407 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:36:28 00:37:23
223 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:37:45 00:38:40
224 243 EREMUS KAROL Gościcino MAJATEAM 1982 M30 00:38:25 00:38:25
225 233 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:47:39 00:48:15
226 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:47:53 00:48:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni