z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

26.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 26 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska 1987 K30 00:19:29 00:19:29
2 351 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 1995 K20 00:20:15 00:20:16
3 301 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:49 00:20:52
4 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:59 00:21:01
5 1051 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia RUNNERSI S7 BANINO 1979 K30 00:21:32 00:21:34
6 389 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:52 00:21:55
7 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:07 00:22:10
8 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:22:48 00:22:51
9 499 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 1984 K30 00:23:04 00:23:09
10 404 DUDEK AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 00:23:11 00:23:13
11 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:23:15 00:23:20
12 9 SUSEK JULIA GDYNIA 2000 K16 00:23:40 00:24:01
13 1045 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K20 00:23:52 00:23:57
14 284 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:59 00:24:03
15 185 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 K16 00:24:01 00:24:07
16 380 SOŁTYS KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:24:13 00:24:19
17 246 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:24 00:24:29
18 166 FORNALSKA JOANNA Gdańsk DUDYCZ TEAM 1985 K30 00:24:26 00:24:38
19 472 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:47 00:24:58
20 339 MALISZEWSKA AGATA Gościcino ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:24:49 00:24:59
21 462 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:24:53 00:24:59
22 304 STENCEL ANGELIKA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:24:56 00:25:06
23 514 DĘBIEC EWA Gdańsk SMARUJ NA TRENING TEAM 1982 K30 00:25:06 00:25:13
24 512 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk 1988 K20 00:25:20 00:25:32
25 22 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:25:23 00:25:39
26 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:26 00:25:34
27 249 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:25:29 00:25:37
28 392 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:25:35 00:25:40
29 480 HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA Gdańsk CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM 1977 K40 00:25:40 00:25:46
30 124 POSZYTEK JAGODA REDA 1990 K20 00:25:46 00:26:08
31 1013 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:25:50 00:26:00
32 505 BARGAŃSKA JUSTYNA BYTÓW 1979 K30 00:25:51 00:26:11
33 218 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn 1981 K30 00:25:58 00:26:05
34 54 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:26:12 00:26:24
35 162 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:26:13 00:26:23
36 356 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:32 00:26:56
37 464 PES MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:26:54 00:27:06
38 10 SZCZEBIOT MARTA Lidzbark Warmiński 1989 K20 00:27:01 00:27:09
39 465 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:27:09 00:27:20
40 88 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:27:16 00:27:34
41 283 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:27:27 00:27:41
42 498 PODOLSKA JOANNA Elbląg 1986 K30 00:27:31 00:27:43
43 371 PRYŚKO MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM / LABOSPORT TEAM 1985 K30 00:27:34 00:27:44
44 1078 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk BBL GDAŃSK AWFIS 1978 K30 00:27:38 00:27:53
45 212 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:39 00:28:07
46 322 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:41 00:27:46
47 51 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:27:53 00:28:10
48 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:54 00:28:13
49 99 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:57 00:28:20
50 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:00 00:28:17
51 83 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:28:08 00:28:24
52 431 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:28:10 00:28:20
53 407 SCIEPURO KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:28:29 00:28:41
54 1044 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk GAŁGANY 1982 K30 00:28:30 00:28:43
55 207 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:28:31 00:28:39
56 49 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:28:46 00:29:00
57 189 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:46 00:29:04
58 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:28:57 00:29:10
59 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:29:03 00:29:20
60 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:06 00:29:26
61 446 BOBA DARIA Polanka Wielka 1989 K20 00:29:16 00:29:46
62 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:29:17 00:29:34
63 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:29:19 00:29:33
64 134 POHL DUCZMAL ELZBIETA Rekowo- Górne STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:29:22 00:29:29
65 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:29:26 00:29:51
66 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:29:28 00:29:54
67 329 STUDNIAK ALEKSANDRA Gdynia INTEL RUNNERS 1990 K20 00:29:28 00:29:53
68 483 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk 1983 K30 00:29:36 00:29:48
69 524 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:29:44 00:29:49
70 230 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:29:50 00:30:10
71 1005 BARANOWSKA KATARZYNA Osiecznica 1992 K20 00:29:55 00:30:11
72 1010 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:29:58 00:30:09
73 43 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:29:59 00:30:21
74 506 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:30:01 00:30:20
75 227 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:30:03 00:30:22
76 1063 GULCZ KATARZYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:30:12 00:30:36
77 191 CZAPA MAGDALENA Gdańsk BIKEUUP 1973 K40 00:30:12 00:30:34
78 272 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:30:13 00:30:31
79 318 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K30 00:30:22 00:30:40
80 1048 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:30:23 00:30:40
81 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:30:27 00:30:49
82 1047 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:32 00:30:49
83 119 PAPPE AGNIESZKA Gdańsk 1998 K16 00:30:36 00:31:00
84 81 SŁABIŃSKA MAGDALENA Gdańsk 1977 K40 00:30:38 00:30:52
85 1015 SZULC ANDŻELIKA Gdańsk 1976 K40 00:30:42 00:31:02
86 388 RAKOWSKA KATARZYNA Gdynia 1991 K20 00:30:43 00:31:10
87 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:46 00:31:08
88 1077 MYSZK KATARZYNA Kościerzyna 1982 K30 00:30:49 00:31:14
89 475 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:30:54 00:31:12
90 393 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:57 00:31:15
91 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:31:02 00:31:27
92 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:31:08 00:31:33
93 169 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia MAJA TEAM 1984 K30 00:31:12 00:31:37
94 486 PAWLAK KRYSTYNA Gdańsk 1977 K40 00:31:17 00:31:21
95 467 ORŁOŚ MARIA Sopot 1988 K20 00:31:18 00:31:39
96 396 JASTRZĘBSKA JOWITA Sopot 1989 K20 00:31:20 00:31:42
97 1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:31:21 00:31:46
98 28 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia KOBIETA W BIEGU GDYNIA 1974 K40 00:31:29 00:31:51
99 476 ORŁOWSKA AGATA Gdynia FRACTAL FLYBALL TEAM 1982 K30 00:31:30 00:31:48
100 487 USZACKA MALGOSIA Gdansk USHATKI 1982 K30 00:31:40 00:31:40
101 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:31:42 00:32:04
102 172 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:32:02 00:32:28
103 1032 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:32:08 00:32:24
104 127 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:32:08 00:32:30
105 97 WOŁOSZYK NATALIA Gdańsk GALION BIEGA 1990 K20 00:32:21 00:32:40
106 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:35 00:33:01
107 264 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:36 00:32:57
108 489 ŻAKOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1982 K30 00:32:50 00:33:18
109 292 KOMOROWSKA MARTYNA Gdańsk 1999 K16 00:33:01 00:33:16
110 248 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K40 00:33:07 00:33:20
111 1030 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:13 00:33:42
112 303 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN 1977 K40 00:33:16 00:33:33
113 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:33:33 00:33:42
114 14 WOZNIAK JULIA Gdańsk 1980 K30 00:33:34 00:33:57
115 1008 NIECHOĆKO AGATA Gdańsk RBM TEAM 1979 K30 00:33:34 00:33:57
116 534 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:33:49 00:34:20
117 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:52 00:34:16
118 397 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk ZDECHŁA SARNA 1977 K40 00:34:01 00:34:30
119 1025 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:34:38 00:35:07
120 409 TYPIŃSKA KASIA Rawicz 1989 K20 00:34:38 00:34:58
121 129 ADAMSKA JUSTYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1976 K40 00:34:39 00:35:03
122 164 KORDEK MONIKA Gdańsk 1988 K20 00:34:40 00:35:08
123 131 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:34:45 00:35:08
124 1133 CZARNOWSKA NATALIA Gdańsk 1986 K30 00:34:58 00:35:29
125 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:35:10 00:35:23
126 1049 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:35:12 00:35:34
127 515 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:35:27 00:35:54
128 1056 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:35:32 00:35:59
129 228 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:35:44 00:36:07
130 1026 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:44 00:36:13
131 190 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:35:48 00:36:10
132 254 NIJAK JOLANTA Gdańsk 1988 K20 00:36:12 00:36:35
133 299 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:36:28 00:36:58
134 471 KONDRACKA IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1981 K30 00:36:36 00:37:02
135 128 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:36:45 00:37:09
136 159 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:36:46 00:37:08
137 155 PARUSZEWSKA KATARZYNA Gdynia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:36:57 00:37:19
138 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:36:58 00:37:19
139 532 KLEINA DOROTA Bojano BOJANO BIEGA 1976 K40 00:36:59 00:37:20
140 332 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:14 00:37:40
141 262 SZYCHOWSKA MAŁGORZATA Gdynia INTEL RUNNERS 1977 K40 00:37:45 00:38:18
142 435 NAGÓRSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:37:58 00:38:27
143 112 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52PLUS 1962 K50 00:38:48 00:39:17
144 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:39:02 00:39:27
145 1053 WOJEWSKA NATALIA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1994 K20 00:39:17 00:39:50
146 289 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:40:28 00:40:48
147 286 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:40:28 00:40:48
148 485 SZAWIEC ANNA Gdańsk 1977 K40 00:42:08 00:42:35
149 508 MUSIAŁ ŻUCHOWSKA ROKSANA Rotmanka BANK BPH RUNNERS TEAM 1980 K30 00:42:09 00:42:37
150 482 STOBBA ALICJA Gdańsk 1972 K40 00:42:20 00:42:47
151 1067 SZYMECZKO MAŁGORZATA Kowalewo Pomorskie 1983 K30 00:42:21 00:42:37
152 32 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:42:30 00:43:03
153 519 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:43:02 00:43:37
154 511 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K50 00:43:03 00:43:38
155 1111 TREDER MAGDALENA Sopot CROSSCORE 1985 K30 00:43:54 00:44:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni