z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

23.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 545 FORMELA DANIEL Gdynia 1986 M30 00:16:18 00:16:18
2 536 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo STUDIO S7 BANINO 1988 M20 00:16:24 00:16:24
3 552 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:19 00:17:19
4 390 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:17:36 00:17:36
5 77 JANOWSKI FILIP Szczecin LKS OLIMPIC SZCZECIN 1991 M20 00:17:45 00:17:45
6 169 WĄSICKI SEBASTIAN Reda AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:17:46 00:17:46
7 484 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew KS TEAM RUN GDAŃSK 1994 M20 00:17:48 00:17:48
8 247 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:18:11 00:18:11
9 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:30 00:18:30
10 327 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1997 M16 00:18:36 00:18:36
11 158 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 1987 K20 00:19:15 00:19:15
12 184 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT 1986 M30 00:19:26 00:19:26
13 459 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:19:29 00:19:29
14 530 KUJAWSKA MONIKA Żukowo STUDIO S7 BANINO 1994 K20 00:19:31 00:19:31
15 196 FORMELA GRZEGORZ Sopot AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:19:36 00:19:37
16 170 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:19:42 00:19:42
17 529 GARSKI KRYSPIN Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40 00:19:53 00:19:53
18 291 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN ORŁOWO 1977 M30 00:19:54 00:19:55
19 499 ZAMOJSKI RAFAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:59 00:20:00
20 516 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:20:06 00:20:07
21 501 OSEŃKO ADAM Wejherowo MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1984 M30 00:20:11 00:20:11
22 235 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:23 00:20:24
23 479 ZIELIŃSKI BARTOSZ Gdynia ECOFORLIFE24 1988 M20 00:20:25 00:20:27
24 79 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:20:31 00:20:31
25 13 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:31 00:20:31
26 483 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:31 00:20:31
27 425 RZECHOWSKI FILIP Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:20:32 00:20:33
28 178 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO PROFANRUN GOŚCICINO 1997 M16 00:20:38 00:20:39
29 503 GRZELAK MICHAŁ Gdynia 3CITY TRAIL RUNNING TEAM 1979 M30 00:20:40 00:20:40
30 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:20:44 00:20:49
31 12 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:56 00:20:56
32 534 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:21:01 00:21:01
33 495 KALINOWSKI ARKADIUSZ GDAŃSK TYGRYSY POMORSKIE 1971 M40 00:21:01 00:21:01
34 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:02 00:21:02
35 55 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:02 00:21:03
36 377 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:21:08 00:21:08
37 414 GRYGOROWICZ MARCIN Rumia AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1982 M30 00:21:11 00:21:12
38 360 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:21:13 00:21:13
39 244 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M30 00:21:11 00:21:14
40 563 RADCZUK MARCIN Tuchom STUDIO S7 BANINO 1981 M30 00:21:13 00:21:16
41 374 KRAKOWSKI JAN Gdynia SBRT 1994 M20 00:21:14 00:21:16
42 255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:14 00:21:16
43 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:17 00:21:18
44 528 DREWA PRZEMYSŁAW Borkowo KUZYNI BIEGAJĄ DLA WOLNEJ PALESTYNY 1989 M20 00:21:15 00:21:19
45 458 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA 1988 M20 00:21:23 00:21:23
46 259 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:23 00:21:23
47 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:21:23 00:21:23
48 381 GRUBA ADAM Luzino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:21:21 00:21:24
49 89 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:21:25 00:21:25
50 301 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk 1986 M30 00:21:19 00:21:27
51 336 ZAŁOGA MICHAŁ Borkowo ZAPIER PAPIER NNI 1991 M20 00:21:21 00:21:28
52 261 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:39 00:21:39
53 540 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:46 00:21:46
54 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo 1977 M30 00:21:48 00:21:49
55 182 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:49 00:21:49
56 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PROFIL 1984 M30 00:21:52 00:21:56
57 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:56 00:21:58
58 472 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:22:00 00:22:07
59 382 MISZKA ARTUR Gościcino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1998 M16 00:22:02 00:22:04
60 195 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:22:03 00:22:06
61 51 MALEK DANIEL Wejherowo BIEGNĘ DLA CELINKI 1982 M30 00:22:13 00:22:14
62 465 ORZECH WOJCIECH Gdańsk 1970 M40 00:22:13 00:22:22
63 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:13 00:22:19
64 119 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:22:16 00:22:22
65 555 JAROŃ ANDRZEJ Olsztyn 1991 M20 00:22:17 00:22:22
66 197 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:18 00:22:20
67 257 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:27 00:22:30
68 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:22:28 00:22:39
69 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:22:29 00:22:39
70 544 SZAPIEL ANDRZEJ PODGÓRZE TRIATHLON TRÓJMIASTO 1990 M20 00:22:36 00:22:36
71 304 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:36 00:22:41
72 86 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:22:37 00:22:40
73 230 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 49 BAZA LOTNICZA 1989 M20 00:22:38 00:22:47
74 273 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:22:40 00:22:45
75 388 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk 1998 K16 00:22:55 00:22:55
76 469 KONKOL-KLIMCZAK WIOLETTA Wejherowo UKS SIÓDEMKA RUMIA 1980 K30 00:22:56 00:22:57
77 549 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:22:58 00:22:59
78 154 DEDO MATEUSZ Garczegorze DZIKIE STACHY 1989 M20 00:23:02 00:23:04
79 523 CZAPLIŃSKI PRZEMEK Banino STUDIO S7 BANINO 1980 M30 00:23:03 00:23:09
80 389 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:23:04 00:23:05
81 30 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:05 00:23:10
82 149 KOPEĆ IGOR Gdynia 1976 M40 00:23:07 00:23:21
83 527 GRODZKI KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:23:07 00:23:12
84 405 SIWIELA MATEUSZ Reda RUNEDA/CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:23:10 00:23:13
85 136 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:23:12 00:23:26
86 436 GBUR KRZYSZTOF Białystok 1988 M20 00:23:13 00:23:22
87 348 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:21 00:23:22
88 542 GRZYBOWSKI ADAM WILCZYN 1983 M30 00:23:23 00:23:25
89 248 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:23:23 00:23:35
90 497 KONKEL PIOTR Gdynia KONKEERUNNINGTEAM 1988 M20 00:23:24 00:23:37
91 148 MAJEWSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M30 00:23:25 00:23:40
92 412 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:23:25 00:23:41
93 287 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin 1999 M16 00:23:30 00:23:39
94 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:23:30 00:23:32
95 153 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:23:30 00:23:33
96 208 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:23:32 00:23:37
97 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:23:35 00:23:51
98 408 SKRZYPKOWSKI SZYMON Strzepcz NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:23:36 00:23:38
99 525 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:23:36 00:23:37
100 384 PAŁYSKA DARIUSZ Morąg MON 1990 M20 00:23:37 00:23:41
101 391 OZIMIŃSKI TOMASZ GDYNIA 1981 M30 00:23:39 00:23:53
102 562 BUTNY RAFAŁ Gdynia 1978 M30 00:23:43 00:23:51
103 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:44 00:24:02
104 502 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:23:49 00:23:49
105 109 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk F3TEAM 1978 M30 00:23:52 00:23:57
106 537 RADOSŁAW SZLAS TUCHOM 1977 M30 00:23:55 00:24:02
107 448 FLORCZUK MAREK gdynia 1988 M20 00:23:56 00:24:15
108 554 KOTASIŃSKI FILIP Gdynia 1985 M30 00:23:59 00:24:13
109 62 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia WYMIATACZE 1983 M30 00:24:08 00:24:27
110 475 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 K20 00:24:13 00:24:20
111 517 MORAWSKA ANNA Gdańsk "AZYMUT 45" GDYNIA 1993 K20 00:24:14 00:24:20
112 117 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 1979 M30 00:24:16 00:24:19
113 509 ROSZCZYNIALSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:24:22 00:24:29
114 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:24:25 00:24:28
115 526 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1981 M30 00:24:25 00:24:32
116 112 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:24:26 00:24:33
117 236 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:24:28 00:24:31
118 176 GEPPERT ALEKSANDRA Sopot BODY IN MOTION 2000 K16 00:24:30 00:24:40
119 140 OWCZAREK KATARZYNA Kosakowo 1977 K30 00:24:31 00:24:33
120 531 GARSKA JOANNA Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1974 K40 00:24:32 00:24:34
121 481 DĄBROWSKI MARIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:24:37 00:24:43
122 61 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:24:37 00:24:48
123 74 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:24:39 00:24:45
124 550 SZCZEPAŃSKI PATRYK Rumia RUNEDA 1987 M20 00:24:43 00:24:43
125 546
419*
MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:24:44 00:25:01
126 39 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:24:46 00:25:03
127 565 ŻYNDUL MICHAŁ Pozezdrze FANTASTIK FAJF 1987 M20 00:24:48 00:25:09
128 80 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:24:49 00:25:02
129 372 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:24:52 00:25:03
130 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:24:52 00:25:03
131 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:03 00:25:19
132 282 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 M40 00:25:04 00:25:16
133 369 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:25:10 00:25:23
134 101 GAJDUS WIKTOR Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1982 M30 00:25:11 00:25:23
135 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:25:14 00:25:26
136 364 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:25:14 00:25:42
137 211 ROBASZKIEWICZ TOMASZ Rumia 1977 M30 00:25:14 00:25:28
138 35 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:25:17 00:25:30
139 476 OWERCZUK LUKASZ Gdansk NOVEO INTERACTIVE 1982 M30 00:25:21 00:25:36
140 68 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:25 00:25:26
141 325 MISZEWSKI ROMUALD Rumia WINAZMOLDAWI.PL 1954 M60 00:25:25 00:25:40
142 512 SZWEDA AXEL Gdańsk 1992 M20 00:25:26 00:25:38
143 106 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:25:27 00:25:42
144 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:25:28 00:25:43
145 564 KURIATA MARCIN Rumia KLIM 1971 M40 00:25:28 00:25:40
146 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:34 00:25:42
147 423 ZIELONKA ADAM gdynia AMICUS AR 1965 M50 00:25:35 00:25:44
148 298 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:25:35 00:25:49
149 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:25:36 00:25:52
150 34 KŁOSOWSKI DAMIAN Gdynia WYMIATACZE 1981 M30 00:25:36 00:25:56
151 133 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:25:37 00:25:50
152 260 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia RUNEDA 1985 K30 00:25:37 00:25:47
153 223 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:25:38 00:25:49
154 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:25:40 00:25:52
155 351 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:25:42 00:25:45
156 100 JANKOWSKI MAREK gdańsk 1978 M30 00:25:45 00:26:12
157 392 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:25:48 00:26:04
158 491 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk „INTEL RUNNERS 1980 M30 00:25:49 00:25:56
159 591 RUDNICKA MARIOLA GDAŃSK SKLEPBIEGOWY.COM 1985 K30 00:25:49 00:25:53
160 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:25:55 00:26:10
161 313 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:26:01 00:26:23
162 522 PÓŁROLA ROBERT Banino STUDIO S7 BANINO 1975 M40 00:26:03 00:26:10
163 164 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:04 00:26:26
164 505 LEMKE LESZEK Gdynia 1977 M30 00:26:04 00:26:34
165 532 LACH ANDRZEJ Gdynia 1977 M30 00:26:05 00:26:14
166 123 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:05 00:26:28
167 175 ADAMCZYK SZYMON Gdańsk 1978 M30 00:26:08 00:26:25
168 66 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:26:10 00:26:28
169 69 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:26:11 00:26:16
170 429 HORSTEN PETER Gdansk GOYELLO POWER CLUB 1969 M40 00:26:13 00:26:19
171 453 ŚLESZYCKA EDYTA GDAŃSK SPORTOWYDOKTOR 1971 K40 00:26:20 00:26:38
172 410 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:26:31 00:26:42
173 543
538*
ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia HOSSA TEAM 1978 M30 00:26:31 00:26:54
174 31 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:33 00:26:51
175 561 BRZEZIŃSKI MACIEJ SOPOT WITC 1986 M30 00:26:34 00:26:54
176 26 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:26:38 00:26:51
177 246 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:26:38 00:26:53
178 94 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:26:38 00:26:48
179 489 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:26:39 00:26:51
180 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:26:40 00:26:52
181 558 MĄCZYŃSKA KAMILA PODGÓRZE 1981 K30 00:26:41 00:26:55
182 56 STOPA MACIEJ Gdańsk FANTASTIK FAJF 1970 M40 00:26:41 00:27:04
183 145 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:26:41 00:27:05
184 157 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M30 00:26:42 00:27:09
185 166 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:26:42 00:27:10
186 265 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:42 00:26:57
187 411 WASIELEWSKA ROMA Gdańsk 1999 K16 00:26:46 00:27:09
188 18 ZIELIŃSKA IWONA Warzenko BIEGAJ Z GŁOWĄ 1975 K40 00:26:51 00:27:01
189 431 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:26:51 00:27:32
190 418 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K16 00:26:52 00:27:12
191 462 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:53 00:27:04
192 451 KOŁODZIEJSKI SŁAWOMIR Gdynia AP TIKI TAKA 1982 M30 00:26:55 00:27:19
193 297 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:26:57 00:27:10
194 553
539*
CIEŚLAK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:26:57 00:27:15
195 330 WESTA MATEUSZ Gdynia 1987 M20 00:26:58 00:27:20
196 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:27:05 00:27:28
197 130 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz EDUTEAM 1989 M20 00:27:05 00:27:33
198 560 WŁOCH MICHAŁ Gdynia 1977 M30 00:27:09 00:27:49
199 85 WĄSIK ANDRZEJ Borkowo F3TEAM 1973 M40 00:27:14 00:27:35
200 115 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:18 00:27:23
201 474 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:19 00:27:39
202 278 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia RUNEDA 1985 K30 00:27:20 00:27:29
203 72 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:27:22 00:27:45
204 238 ZAPLAWA GRZEGORZ Warszawa MIDNIGHT MARAUDERS 1976 M40 00:27:24 00:27:52
205 515 MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:27:27 00:27:53
206 202 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:30 00:27:51
207 358 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:27:33 00:27:55
208 22 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:27:37 00:27:46
209 214 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1992 K20 00:27:38 00:28:00
210 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:27:39 00:27:59
211 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:27:48 00:27:56
212 326 BRAUER MAGDALENA Gdańsk 1982 K30 00:27:48 00:28:15
213 506 KONKEL LUCYNA Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1983 K30 00:27:51 00:28:05
214 64 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:27:51 00:28:12
215 547 KOSTRZAK MALGORZATA Kosakowo 1986 K30 00:27:51 00:28:17
216 285 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk TEAM FRIENDS 1981 M30 00:27:51 00:28:03
217 288 PETTKE EMILIA Gdynia BE 1989 K20 00:27:56 00:28:37
218 281 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:27:56 00:27:58
219 47 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk INVICTUS 3CITY 1992 K20 00:28:03 00:28:28
220 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:28:11 00:28:42
221 357 OKROY AGATA gościcino MAJA TEAM 1997 K16 00:28:11 00:28:43
222 456 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:28:15 00:28:37
223 144 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:28:18 00:28:41
224 439 KRYŃSKA AGNIESZKA Białystok 1988 K20 00:28:23 00:28:48
225 93 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:28:25 00:28:36
226 33 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:28:28 00:28:40
227 468 LEPA MICHAŁ Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:28:34 00:29:16
228 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:28:36 00:29:07
229 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:28:37 00:28:45
230 132 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:28:38 00:29:07
231 455 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:28:42 00:29:03
232 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:48 00:29:21
233 17 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:28:48 00:28:55
234 464 KONIECZKA ALINA Gdynia 1972 K40 00:28:52 00:29:19
235 194 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:28:53 00:29:15
236 492 BOCZULA BARTOSZ Bielawa INTEL RUNNERS 1986 M30 00:28:53 00:29:32
237 449 FRACZAK RADOSŁAW Gdynia RAGE 1982 M30 00:28:55 00:29:20
238 161 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:29:06 00:29:30
239 490 SKALIK JAKUB Gdansk INTEL RUNNERS 1987 M20 00:29:07 00:29:24
240 380 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:29:09 00:29:45
241 445 KNOT MARTYNA Borkowo 1986 K30 00:29:13 00:29:30
242 59 OKAPIEC DAGMARA Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:29:13 00:29:36
243 174 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M20 00:29:14 00:29:35
244 143 DĄBSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:29:15 00:29:36
245 96 RETZLAFF BRUNON Gdynia KRT 1974 M40 00:29:16 00:29:50
246 354 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:29:19 00:29:52
247 173 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:22 00:29:56
248 524 DĄBROWSKI ARKADIUSZ Gdynia 1978 M30 00:29:23 00:29:58
249 437 KAS DOROTA Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1972 K40 00:29:23 00:29:55
250 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:29:24 00:29:35
251 359 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:24 00:29:52
252 232 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ 1973 K40 00:29:26 00:29:52
253 134 KANIEWSKI MICHAŁ Gdynia DZIKI DZIK TEAM 1993 M20 00:29:28 00:30:04
254 398 ROSINSKA PATRYCJA gdynia EKS KRABY :) 1987 K20 00:29:29 00:29:57
255 507 ŁOBODZIŃSKA DOROTA Gdynia 1976 K40 00:29:30 00:29:35
256 314 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:29:31 00:29:57
257 209 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:35 00:30:00
258 81 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:29:37 00:30:13
259 444 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:29:39 00:30:18
260 551 BOŻEŃSKI DARIUSZ RUMIA 1971 M40 00:29:40 00:30:06
261 498 DEPTULSKA AGNIESZKA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:29:40 00:30:12
262 107 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:29:44 00:30:06
263 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:29:44 00:30:16
264 478 MUŻA DOROTA Wejherowo 1978 K30 00:29:47 00:30:18
265 559 BIEL MARCIN Pogórze NAVIGUM RUNNERS 1977 M30 00:29:49 00:29:55
266 487 PELPLIŃSKI PIOTR Sopot INTEL RUNNERS 1986 M30 00:29:49 00:30:19
267 488 SIUDZIŃSKA MARTA Sopot INTEL RUNNERS 1989 K20 00:29:49 00:30:19
268 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:29:50 00:29:54
269 556 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:29:51 00:30:10
270 40 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:29:52 00:30:10
271 324 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:29:55 00:30:07
272 24 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:56 00:30:26
273 416 OLSZEWSKI KAROL Gdynia PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:29:59 00:30:17
274 27 BECKER AGATA Lubin 1993 K20 00:30:00 00:30:36
275 187 KREFT KATARZYNA Gdynia 1994 K20 00:30:01 00:30:05
276 402 KUJAWSKA MARCELINA Pruszcz Gdański IRON WOMAN 1985 K30 00:30:01 00:30:21
277 84 KRAWCZYK NATALIA Wejherowo RUN NATKA 1980 K30 00:30:02 00:30:28
278 274 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:30:02 00:30:25
279 548 ŁOPUSZYŃSKI MICHAŁ GDAŃSK 1982 M30 00:30:04 00:30:28
280 460 JATCZAK KATARZYNA Gdynia 1972 K40 00:30:06 00:30:31
281 441 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:30:09 00:30:44
282 203 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia USAA RUCZKO 1977 M30 00:30:14 00:30:32
283 368 LACHIEWICZ SYLWESTER Gdańsk 1978 M30 00:30:18 00:30:32
284 162 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk 1986 K30 00:30:20 00:30:51
285 508 KONOPKA ANNA Gdańsk KASZUBSKA PONIEWIERKA 1983 K30 00:30:21 00:30:53
286 95 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:30:24 00:30:56
287 557
510*
MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:30:27 00:30:55
288 155 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:30:28 00:30:33
289 440 STRZELCZYK DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:30:37 00:31:11
290 217 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:30:41 00:31:12
291 338 GOSZ ADAM Gdynia COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 1973 M40 00:30:42 00:31:02
292 151 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:30:43 00:31:12
293 406 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:30:52 00:31:19
294 120 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:30:53 00:31:30
295 295 JANKOWSKA EMILIA Mabork BRAK 1980 K30 00:30:55 00:31:28
296 482 MICKIEWICZ ILONA Wejherowo 1988 K20 00:30:58 00:31:30
297 322 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:31:08 00:31:41
298 428 ERDMANN PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:31:10 00:31:29
299 424 ZIELONKA JAN gdynia 2000 M16 00:31:11 00:31:21
300 504 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:31:12 00:31:53
301 541 JOKIEL JOANNA Gdańsk 1985 K30 00:31:18 00:31:56
302 486 LUCZKO MILENA Torun INTEL RUNNERS 1987 K20 00:31:18 00:31:54
303 467 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:31:24 00:32:06
304 477 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:27 00:32:06
305 367 KRUPA MICHAŁ Gdańsk POLITECHNIKA GDAŃSKA <3 1991 M20 00:31:29 00:31:36
306 53 KONKEL ANETA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:31:31 00:32:09
307 78 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:31:38 00:32:05
308 127 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:31:39 00:32:11
309 138 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:39 00:32:08
310 98 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:31:48 00:32:22
311 172 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:31:52 00:32:26
312 514 WYSOCKA MARIA Mosty WYMIATACZE 1985 K30 00:32:09 00:32:13
313 254 KUBIK MARCIN Gdańsk 1987 M20 00:32:12 00:32:30
314 473 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:32:15 00:32:40
315 447 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:32:18 00:32:53
316 457 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:32:23 00:32:45
317 446 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:32:38 00:33:12
318 28 GALIŃSKI MARCIN Suchy Dwór WYMIATACZE 1975 M40 00:32:48 00:33:26
319 296 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K30 00:32:49 00:33:30
320 471 KWAPISZ SEBASTIAN Reda 1982 M30 00:32:54 00:33:36
321 480 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:32:57 00:33:31
322 407 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:33:03 00:33:36
323 346 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:33:07 00:33:24
324 533 GARBACZ MAGDALENA Gdańsk NOVEO INTERACTIVE 1989 K20 00:33:10 00:33:49
325 54 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:33:12 00:33:49
326 108 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:33:17 00:33:43
327 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:33:27 00:33:58
328 249 KOSATKO IZABELA Gdynia KOSATKOWO 1976 K40 00:33:28 00:34:03
329 90 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia MAMY-BIEGAMY 1983 K30 00:33:33 00:34:12
330 466 GRZEGOREK ANNA Zbychowo 1983 1983 K30 00:33:33 00:34:11
331 227 MIELEWSKA BRYGIDA Gdańsk 1972 K40 00:33:40 00:34:03
332 521 PIONK ALICJA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:33:45 00:34:05
333 394 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:33:46 00:34:16
334 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia NO RISK NO FUN 1976 M40 00:33:54 00:33:54
335 520 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:33:55 00:34:14
336 269 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:04 00:34:39
337 73 PISARSKA EWA Gdansk RUNEXPERT LEJDIS 1984 K30 00:34:07 00:34:36
338 420 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:34:22 00:34:50
339 337 KRZYSTEK MAGDALENA Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM 1982 K30 00:34:34 00:35:04
340 442 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:34:48 00:34:53
341 87 CIEMNA-SARNOWSKA DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:35:00 00:35:41
342 432 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:35:05 00:35:45
343 409 DZIUBA LIDIA Straszyn 1975 K40 00:35:22 00:35:58
344 163 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:35:35 00:36:11
345 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:36:16 00:36:53
346 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:36:17 00:36:54
347 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:36:39 00:37:25
348 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:36:41 00:37:27
349 65 MICHALOWSKA BARBARA Pierwoszyno WYMIATACZE 1980 K30 00:36:56 00:37:00
350 216 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:37:17 00:37:33
351 222 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:37:22 00:37:56
352 52 TRZASKOWSKA ANNA MARIA Gdańsk ARDMENA 1974 K40 00:37:46 00:38:24
353 518 OLEJNICZAK MALGORZATA Tczew ŚWISTAKI 1990 K20 00:37:58 00:38:02
354 321 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze AWLNPD TEAM 1979 M30 00:38:03 00:38:42
355 417 JANKOWIAK DARIUSZ Koleczkowo 1972 M40 00:39:02 00:39:34
356 519 PIOTRZKOWSKA KLAUDIA Tczew ŚWISTAKI 1994 K20 00:39:44 00:39:46
357 454 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K40 00:40:03 00:40:34
358 29 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1979 M30 00:40:14 00:40:58
359 496 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:42:31 00:43:14
360 463 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:42:32 00:43:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni