z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

08.11.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:17:10 00:17:10
2 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo MAJA TEAM 1986 M20 00:17:17 00:17:18
3 116 CHUCHAŁA DANIEL Reda LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER 1983 M30 00:17:18 00:17:18
4 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:17:37 00:17:38
5 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:21 00:18:21
6 4 JANOWSKI FILIP Szczecin LKS OLIMPIC SZCZECIN 1991 M20 00:18:25 00:18:25
7 41 BURCZYK ROBERT Kleszczewo Kościerskie KKB STAROGARD GDAŃSKI / AZS PG 1994 M20 00:18:48 00:18:49
8 405 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:19:06 00:19:07
9 193 HASS ROBERT Gdynia R70 1970 M40 00:19:21 00:19:22
10 416 WALKOWIAK MIŁOSZ Subkowy MKS SAMBOR TCZEW 1999 M16 00:19:22 00:19:23
11 420 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:26 00:19:28
12 95 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:54 00:19:55
13 451 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:57 00:20:01
14 28 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN Warszawa TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:20:09 00:20:10
15 168 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:17 00:20:18
16 326 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:20:19 00:20:20
17 311 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:20:21 00:20:23
18 89 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:22 00:20:24
19 508 PIETRZAK PIOTR Gdańsk 1968 M40 00:20:25 00:20:26
20 535 MROŻEK DAMIAN Chwaszczyno HYDROSTACJA.PL 1976 M30 00:20:24 00:20:27
21 501 DIAS MAGDALENA Gdynia WKS FLOTA GDYNIA 1997 K16 00:20:28 00:20:29
22 542 SKOMSKI ADAM Mosty 360 SAILING TEAM 1971 M40 00:20:30 00:20:30
23 550 BASIS MARCIN Milanówek BIEGAM NATURALNIE 1974 M40 00:20:33 00:20:34
24 112 WRONKA CEZARY Gdańsk INTEL RUNNERS / GT RAT 1986 M20 00:20:46 00:20:48
25 536 KRAWCZYŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA 1957 M50 00:20:50 00:20:52
26 481 JANKOWSKI SEBASTIAN Starogard Gdański MTB 1987 M20 00:20:52 00:20:53
27 509 KLOSKOWSKI ADAM Gdynia 1973 M40 00:20:53 00:20:55
28 199 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:55 00:20:56
29 233 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1982 M30 00:20:55 00:20:58
30 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:21:03 00:21:05
31 528 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA 1968 M40 00:21:02 00:21:06
32 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:21:10 00:21:13
33 444 ZAGÓRSKI ADAM Gdańsk 3CITY RUNS 1992 M20 00:21:19 00:21:20
34 266 GAŁKA ŁUKASZ Gdańsk ZORZA GDYNIA 1991 M20 00:21:19 00:21:21
35 512 JĘDRZEJEWSKI DANIEL Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI 1975 M40 00:21:18 00:21:21
36 530
348*
KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:00:00 00:21:22
37 346 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:27 00:21:28
38 475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1974 M40 00:00:00 00:21:31
39 26 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:21:30 00:21:33
40 419 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI / IRONTEAM3CITY 1977 M30 00:21:30 00:21:34
41 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:21:38 00:21:40
42 172 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:38 00:21:42
43 277 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:21:41 00:21:44
44 105 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:44 00:21:45
45 249 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:21:45 00:21:47
46 372 ŁOWICKI BARTOSZ Pruszcz Gdański POMORZE BIEGA I POMAGA 1989 M20 00:21:47 00:21:49
47 256 OGDOWSKI BARTEK Rumia SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:21:48 00:21:50
48 209 BŁAŻUK JAREK Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1979 M30 00:21:48 00:21:52
49 375 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:51 00:21:54
50 389 ZYGMUNT MARCIN Gdansk 1980 M30 00:21:52 00:21:55
51 496 MISIAK ALICJA Susz UKS TRS SUSZ 1993 K20 00:21:55 00:21:58
52 19 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:21:55 00:21:58
53 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:21:56 00:21:59
54 300 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:21:58 00:22:00
55 521 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:22:01 00:22:03
56 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:22:02 00:22:06
57 196 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia XTRAINER.PL 1983 M30 00:22:07 00:22:09
58 231 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:10 00:22:14
59 503 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:22:10 00:22:12
60 429 KOZŁOWSKI GRZEGORZ Szczecin RAZ SZCZECIN 1984 M30 00:22:14 00:22:17
61 20 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:22:22 00:22:25
62 520
223*
SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:22 00:22:24
63 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:25 00:22:26
64 541 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA MAMY TO! 1976 M30 00:22:26 00:22:32
65 349 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia "BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!!! 1997 M16 00:22:26 00:22:29
66 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:28 00:22:29
67 40 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:30 00:22:32
68 244 MICHNA MICHAŁ Borkowo Łostowickie KUJATT RUNNERS TEAM 1980 M30 00:22:31 00:22:38
69 299 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:31 00:22:34
70 327 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:22:34 00:22:37
71 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:36 00:22:42
72 523 KOBIEROWSKI ALEKSANDER Gdańsk CITY RUNNER 1983 M30 00:22:39 00:22:41
73 180 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:22:40 00:22:46
74 210 KUR DANIEL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 M30 00:22:41 00:22:44
75 195 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:41 00:22:46
76 373 ROZMUS WIKTOR Gdańsk 1982 M30 00:22:42 00:22:45
77 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:43 00:22:48
78 61 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:22:48 00:22:54
79 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:22:50 00:22:52
80 417 WALKOWIAK MARCIN Subkowy MKS SAMBOR TCZEW 1975 M40 00:22:50 00:22:56
81 437 JANKOWSKI ADAM Przodkowo 1985 M30 00:22:53 00:22:55
82 474 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:22:53 00:23:00
83 532 SAWICZ MICHAŁ Gdańsk FINISZ MORĄG 1989 M20 00:23:00 00:23:05
84 384 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale IRONTEAM3CITY 1977 M30 00:23:03 00:23:08
85 379 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:23:04 00:23:08
86 90 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:23:05 00:23:11
87 480 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1967 M40 00:23:06 00:23:13
88 364 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:23:08 00:23:17
89 142 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo REM ELBLĄG (WEJHEROWO) 1977 M30 00:23:08 00:23:12
90 470 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:23:10 00:23:14
91 487 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:12 00:23:15
92 484 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:23:15 00:23:30
93 464 SZLEGIER DARIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:23:15 00:23:19
94 240 BLOCH PRZEMYSŁAW Czersk CZERSK 1981 M30 00:23:18 00:23:21
95 185 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:23:20 00:23:26
96 31 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:21 00:23:25
97 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:23:25 00:23:30
98 102 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:23:30 00:23:36
99 68 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:23:32 00:23:42
100 170 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:23:33 00:23:39
101 504 KOŁECKI MAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:23:35 00:23:37
102 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:23:38 00:23:44
103 286 WAŁĘSA WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:23:39 00:23:43
104 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:23:40 00:23:44
105 403 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:23:43 00:23:49
106 253 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:23:43 00:23:48
107 71 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:23:47 00:23:47
108 459 DĘBIEC EWA Gdańsk TRIBABECZKI/COMPLEXSPORTS 1982 K30 00:23:50 00:23:55
109 485 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:23:56 00:24:06
110 272 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:23:57 00:24:00
111 175 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:24:00 00:24:05
112 124 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:24:06 00:24:11
113 100 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:24:20 00:24:31
114 119 KULEWICZ ARKADIUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:24:20 00:24:30
115 226 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M40 00:24:22 00:24:29
116 310 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:24:22 00:24:31
117 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:24:23 00:24:26
118 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:24:24 00:24:41
119 221 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:24:27 00:24:36
120 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:24:29 00:24:33
121 467 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:24:30 00:24:37
122 125 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:32 00:24:39
123 135 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:24:39 00:24:48
124 324 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M40 00:24:40 00:24:52
125 76 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:42 00:24:49
126 531
355*
GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:24:46 00:24:55
127 548 GRABOWSKI SEBASTIAN MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1983 M30 00:24:47 00:24:53
128 242 KACZOROWSKI MICHAŁ Gdynia TEAM PONIEWIERKA / NAPIERAMY! 1977 M30 00:24:48 00:25:04
129 533 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:24:48 00:24:53
130 260 MAŃKOWSKA JOLANTA Gdańsk 1983 K30 00:24:55 00:25:02
131 452 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:25:07 00:25:14
132 515 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:25:08 00:25:17
133 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:25:09 00:25:18
134 62 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:10 00:25:18
135 543 CYGERT ANDRZEJ GDYNIA 1979 M30 00:25:13 00:25:24
136 176 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:16 00:25:23
137 290 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:25:28 00:25:34
138 166 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M40 00:25:28 00:25:35
139 27 WOJCIK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:25:30 00:25:40
140 545 WIKTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA MAMY TO! 1972 M40 00:25:31 00:25:34
141 96 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:25:32 00:25:45
142 456 ADAMCZUK MARIUSZ Sopot NAPIERAMY! 1980 M30 00:25:32 00:25:47
143 406 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk ULTRAMARATON KASZUBSKA PONIEWIERKA 1978 M30 00:25:33 00:25:47
144 91 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:25:34 00:25:44
145 476 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:25:39 00:25:46
146 308 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:40 00:25:57
147 361 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:25:46 00:25:57
148 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:25:47 00:25:55
149 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:25:51 00:26:01
150 86 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K50 00:25:52 00:26:00
151 123 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:25:56 00:27:00
152 368 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1988 K20 00:25:56 00:26:03
153 463 SZELEŻYŃSKI BARTOSZ Rumia 1987 M20 00:25:57 00:26:06
154 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:25:59 00:26:02
155 469 TUREK TOMASZ Gdynia 2RKI 1980 M30 00:25:59 00:26:08
156 67 CHICA LORENZO NACHO Gdansk 1983 M30 00:26:04 00:26:12
157 75 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia 1996 K16 00:26:08 00:26:10
158 273 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:26:09 00:26:16
159 479 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:26:11 00:26:25
160 418 ŚWIDERSKI JACEK gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:26:16 00:26:21
161 37 BEYER MONIKA Gdynia 1975 K40 00:26:16 00:26:26
162 162 RYBCZONEK MATEUSZ Gdynia 1984 M30 00:26:18 00:26:32
163 344 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:26:18 00:26:27
164 236 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:18 00:26:27
165 130 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:26:18 00:26:28
166 214 IRCZUK ANNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:26:19 00:26:30
167 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:26:19 00:26:35
168 322 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:26:26 00:26:38
169 514 SANDBERG DAWID Bytom 1989 M20 00:26:28 00:26:38
170 106 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:26:29 00:26:45
171 88 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:26:30 00:26:42
172 505 PENK DANIEL Gdańsk 1981 M30 00:26:31 00:26:41
173 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:26:32 00:26:45
174 99 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:26:35 00:26:52
175 295 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:26:35 00:26:50
176 81 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:26:37 00:26:54
177 435 RESZKA WITOLD Gdańsk IRONTEAM3CITY 1972 M40 00:26:39 00:26:43
178 507 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:26:40 00:26:55
179 409 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór STENA LINE RUNNERS 1977 M30 00:26:40 00:26:53
180 108 OLSZEWSKI KAROL Gdynia PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:26:42 00:26:56
181 30 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:26:45 00:26:50
182 122 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:26:45 00:26:50
183 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:47 00:27:04
184 222 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:26:50 00:27:02
185 235 STYŚ ADAM Gdynia 1995 M20 00:26:50 00:27:10
186 457 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:26:51 00:27:03
187 386 JANKIEWICZ DANIEL Gdynia 1973 M40 00:26:52 00:27:18
188 410 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:26:54 00:27:03
189 285 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:26:58 00:27:04
190 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:27:01 00:27:11
191 97 HEJMOWSKI SYLWESTER Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:27:01 00:27:25
192 280 GRUBBA KASIA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:27:04 00:27:32
193 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:04 00:27:17
194 93 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:27:05 00:27:21
195 92 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:27:11 00:27:32
196 613
359*
LASZCZYK NADJA Reda SEA HORSE 1983 K30 00:27:14 00:27:26
197 291 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:14 00:27:23
198 173 RETZLAFF BRUNON Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:27:14 00:27:38
199 247 MALONA TOMASZ Gdańsk PRODUCENT KILOMETRÓW 1986 M20 00:27:15 00:27:25
200 522 CISOWSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:27:18 00:27:26
201 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:27:19 00:27:35
202 552 KOBIELA KLAUDIUSZ Sianowo 1989 M20 00:27:21 00:27:31
203 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:27:21 00:27:28
204 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:27:22 00:27:36
205 449 JELIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk IRONTEAM3CITY 1977 M30 00:27:29 00:27:34
206 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:31 00:27:46
207 259 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:27:31 00:27:43
208 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:27:32 00:28:00
209 551 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:27:33 00:27:45
210 495 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K30 00:27:33 00:27:39
211 513 WIERZBA-KRYGIEL MONIKA Gdansk PONIEWIERKA 1986 K20 00:27:33 00:27:48
212 187 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:27:36 00:27:51
213 390 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia J/F 1982 K30 00:27:40 00:28:05
214 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:27:40 00:27:52
215 225 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:27:47 00:28:00
216 294 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K16 00:27:48 00:27:57
217 137 KRÓL ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1977 M30 00:27:48 00:28:05
218 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:27:52 00:28:06
219 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/ZOŁZY TEAM 1975 K40 00:27:58 00:28:09
220 490 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia HANZA LIDER 1985 M30 00:28:01 00:28:19
221 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:28:02 00:28:11
222 458 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:28:03 00:28:11
223 49 STASIŃSKI HENRYK Gdańsk 1959 M50 00:28:08 00:28:21
224 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:28:11 00:28:25
225 478 DABULIS MARCIN Gdańsk 1994 M20 00:28:13 00:28:27
226 331 POKORSKA JUSTYNA Gdynia 1979 K30 00:28:13 00:28:34
227 283 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:28:17 00:28:34
228 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:28:20 00:28:33
229 317 LAMKOWSKA KAMILLA Grudziądz KOBIETY BIEGAJĄ 1980 K30 00:28:21 00:28:37
230 537 WESTA MATEUSZ Gdynia 1987 M20 00:28:22 00:28:35
231 141 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia SISQO 1981 M30 00:28:25 00:29:26
232 329 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:28:27 00:28:41
233 465 LIGĘZA KRZYSZTOF Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1965 M50 00:28:27 00:28:38
234 460 SOBOTA AGATA Gdańsk COMPLEXSPORTS 1990 K20 00:28:27 00:28:41
235 270 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K30 00:28:28 00:28:34
236 518 CHRAPKOWSKI JACEK Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:28:29 00:28:48
237 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:28:30 00:28:43
238 156 GŁĘBOCKI RADEK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1970 M40 00:28:33 00:28:52
239 430 SUSZKIEWICZ JOANNA Gdańsk 1988 K20 00:28:34 00:28:45
240 516 MAY LUCYNA Gdańsk 1980 K30 00:28:36 00:28:50
241 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:28:39 00:28:48
242 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:28:41 00:28:51
243 544 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M30 00:28:41 00:29:10
244 534 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:28:42 00:29:03
245 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:28:42 00:28:43
246 363 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:28:42 00:28:59
247 442 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA Gdynia 1972 K40 00:28:42 00:28:49
248 246 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:28:43 00:28:47
249 163 ROMANOWSKA JOANNA Gdynia 1978 K30 00:28:53 00:29:14
250 321 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:28:58 00:29:15
251 164 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:59 00:29:14
252 147 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:29:02 00:29:18
253 304 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K30 00:29:08 00:29:29
254 381 SZYMCZUK JAN Gdynia GROMIK GDYNIA 1961 M50 00:29:12 00:29:34
255 427 KONIECZNA AGNIESZKA Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40 00:29:15 00:29:20
256 178 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:16 00:29:30
257 399 KIEPEL MATEUSZ Warszawa ZACIERKI 1988 M20 00:29:16 00:29:50
258 143 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:16 00:29:36
259 398 BĘDZISZEWSKA SANDRA LAURA Warszawa ZACIERKI 1988 K20 00:29:16 00:29:50
260 131 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:29:19 00:29:32
261 385 POHL SEBASTIAN Gdynia 1977 M30 00:29:27 00:29:51
262 207 BUCZMA DOROTA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:29:40 00:30:08
263 540 THEUS AGNIESZKA Gdańsk MALINA TEAM 1986 K20 00:29:43 00:30:00
264 330 MICHNA ADAM Gdańsk NIXOR 1979 M30 00:29:47 00:30:08
265 38 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1976 K30 00:29:48 00:30:11
266 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:29:50 00:30:10
267 136 TOMASZUNAS WALDEK GDYNIA CHWNO 1981 M30 00:29:51 00:30:06
268 448 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:52 00:30:18
269 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:29:53 00:30:37
270 438 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:30:01 00:30:13
271 370 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:30:09 00:30:28
272 497 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K20 00:30:14 00:30:35
273 138 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk 1985 K30 00:30:14 00:30:32
274 436 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:30:15 00:30:41
275 388 OKAPIEC DAGMARA Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:22 00:30:40
276 498 MADEJ ROBERT Gdańsk 1989 M20 00:30:23 00:30:44
277 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:30:27 00:30:58
278 282 OKROY AGATA gościcino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:30:31 00:30:56
279 182 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:30:35 00:31:10
280 340 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:30:36 00:31:02
281 454 NOWICKA GRAZYNA Gdansk 1980 K30 00:31:06 00:31:29
282 215 BRZOZA MATEUSZ Żnin BPH RUNNERS TEAM 1986 M20 00:31:07 00:31:36
283 425 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:31:11 00:31:34
284 55 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:31:13 00:31:35
285 500 BRZESKI MARCIN Gdynia 1983 M30 00:31:17 00:31:35
286 319 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:31:17 00:31:40
287 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:31:18 00:31:43
288 546 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M20 00:31:22 00:31:43
289 415 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY 1976 K30 00:31:23 00:31:41
290 110 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:31:24 00:31:39
291 392 WYSOCKA MARIA Mosty TTT 1985 K30 00:31:25 00:31:50
292 477 DĄBSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:31:26 00:31:44
293 46 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:31:26 00:31:45
294 506 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:31:30 00:31:45
295 21 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:31:32 00:31:41
296 287 BUŻAN KAMILA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:31:56 00:32:22
297 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:31:57 00:32:06
298 494 EREMUS ANNA Gościcino MAJATEAM 1982 K30 00:32:04 00:32:19
299 64 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:32:13 00:32:36
300 84 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:32:16 00:32:45
301 441 KRUCZKOWSKI RAFAŁ Gdynia 1983 M30 00:32:17 00:32:45
302 77 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K30 00:32:27 00:32:38
303 434 RESZKA BEATA Gdańsk IRONTEAM3CITY 1973 K40 00:32:28 00:32:47
304 87 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:32:28 00:32:50
305 203 MORAWIECKA MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1981 K30 00:32:31 00:32:59
306 213 PAWŁOWSKA-WALCZAK KATARZYNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:32:31 00:32:59
307 217 HONCZARUK MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:32:31 00:33:00
308 397 RUTKOWSKA ANNA Reda UKS SIMBA REDA 1983 K30 00:32:33 00:32:53
309 404 MELZER SYLWIA Reda SIMBA JUDO REDA 1974 K40 00:32:34 00:32:54
310 132 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:32:35 00:33:07
311 183 WINSKA-MAŻUL EWA Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1977 K30 00:32:40 00:33:05
312 445 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K30 00:32:40 00:32:57
313 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:32:46 00:33:16
314 274 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:47 00:33:08
315 426 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:32:55 00:33:19
316 174 MARCINIAK PIOTR Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1975 M40 00:32:57 00:33:27
317 539 KANIEWKA ALINA GDYNIA 1972 K40 00:32:57 00:33:17
318 491 SORÓWKA MAGDALENA Gdynia 1981 K30 00:33:05 00:33:23
319 547 DĘBICKA OLA GDAŃSK 1983 K30 00:33:05 00:33:20
320 216 DYLAŃSKI LESZEK Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:33:06 00:33:34
321 462 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:33:07 00:33:29
322 401 KREFT DOROTA Gdynia KW TRÓJMIASTO 1979 K30 00:33:17 00:33:38
323 439 GALIŃSKI MARCIN Suchy Dwór PSG CITRONE 1975 M40 00:33:21 00:33:43
324 252 BENET ANGELIKA Gdynia 1989 K20 00:33:41 00:34:09
325 374 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:33:45 00:34:06
326 206 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:33:53 00:34:20
327 394 BIESZKE IZABELA mosty MAMY RUSZAMY 1983 K30 00:34:00 00:34:23
328 238 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:34:01 00:34:32
329 189 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:34:12 00:34:37
330 314 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ 1973 K40 00:34:12 00:34:35
331 519 MARIAN MITKOWSKI GDAŃSK 1967 M40 00:34:20 00:34:32
332 492 GODLEWSKI WALDEMAR Gdańsk DBK TEAM /GDAŃSK 1977 M30 00:34:30 00:35:02
333 431 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:34:34 00:34:53
334 396 LEWANDOWSKI KAMIL Gdynia 1985 M30 00:34:44 00:35:07
335 393 BIESZKE RAFAŁ Gdynia MAMY RUSZAMY 1980 M30 00:34:49 00:35:15
336 422 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:34:53 00:35:24
337 402 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:34:57 00:35:22
338 126 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:59 00:35:26
339 446 SKWIERAWSKA KARINA Gdynia 1963 K50 00:35:06 00:35:36
340 365 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M40 00:35:12 00:35:22
341 524 KRAWCZYK KAMILA Gdańsk 1978 K30 00:35:27 00:36:01
342 525 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GROUP 1969 M40 00:35:28 00:36:01
343 493 DZIEMIDOWICZ MARCIN Gdańsk DBK TEAM /GDAŃSK 1977 M30 00:35:28 00:36:02
344 455 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:35:41 00:36:11
345 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:35:46 00:36:32
346 549 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:35:51 00:36:32
347 526 ADAMIAK PRZEMYSŁAW Juszkowo DBK GDAŃSK TEAM 1990 M20 00:36:03 00:36:34
348 288 DRAWC MAGDALENA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:36:13 00:36:39
349 468 BAR OLGA Gdynia 2RKI 1986 K20 00:36:45 00:37:07
350 232 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:36:51 00:37:13
351 83 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:36:54 00:37:26
352 471 KAMIŃSKA AGNIESZKA Gdynia 1983 K30 00:36:59 00:37:17
353 450 JELIŃSKA MAŁGORZATA Cieplewo IRONTEAM3CITY/TRIBABECZKI 1979 K30 00:37:27 00:37:46
354 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:37:33 00:37:47
355 292 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:37:43 00:38:25
356 461 KACZMAR AGNIESZKA Gdynia AWLNPD TEAM 1980 K30 00:37:59 00:38:17
357 527 DZWONKOWSKI JAKUB Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1990 M20 00:37:59 00:38:31
358 424 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze AWLNPD TEAM 1979 M30 00:38:06 00:38:29
359 412 BOGUCKA BEATA Gdynia 1970 K40 00:38:41 00:39:03
360 414 KISZKURNO ANDRZEJ Gdynia ASTMATYCY NA STERYDACH 1963 M50 00:38:41 00:39:03
361 529 SZUMLAS MARCIN Połchowo 1980 M30 00:39:35 00:40:05
362 201 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:39:35 00:40:06
363 538 KOPROWICZ ARTUR Gdańsk DBK TEAM /GDAŃSK 1984 M30 00:40:58 00:41:27
364 208 BARANOWSKI ADAM Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1984 M30 00:41:16 00:41:44

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni