z

Katowice

Wyniki

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:28 00:16:28
2 128 MRACHACZ PIOTR Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1997 M20 00:17:01 00:17:01
3 335 GRABOWSKI KAROL Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1989 M20 00:17:12 00:17:13
4 403 CZAPLA KAMIL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1989 M20 00:17:31 00:17:33
5 436 KASPRZAK RADOSŁAW Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:17:42 00:17:44
6 3 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:17:47 00:17:47
7 416 KOŻDOŃ JAREK Żory INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:17:49 00:17:50
8 449 PORĘBA GRZEGORZ Żory NIEWYBIEGANI 1983 M30 00:17:57 00:17:57
9 531 KARDAS ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TEAM PASEK 1989 M20 00:18:14 00:18:14
10 535 SIKORA ADAM Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA 1986 M30 00:18:23 00:18:25
11 427 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice RETRO RUNNERS 1983 M30 00:18:30 00:18:30
12 198 BEDNORZ KAMIL Rybnik COJABIEGNE.PL TEAM 1995 M20 00:18:34 00:18:36
13 1064 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:18:38 00:18:39
14 504 SZCZECIŃSKI MACIEJ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1982 M30 00:18:44 00:18:45
15 421 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M40 00:18:45 00:18:46
16 501 KADŁUCZKA JAN Głogówek SPRINTER GŁOGÓWEK-WALCE 1983 M30 00:18:49 00:18:51
17 124 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń GALEN TEAM 1992 M20 00:18:50 00:18:53
18 276 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:53 00:18:55
19 528 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza WKB META LUBLINIEC 1985 M30 00:19:07 00:19:08
20 28 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety COJABIEGNE.PL TEAM 1988 M30 00:19:12 00:19:14
21 129 DORIGHI WOJCIECH Żory HRMAX ŻORY / NIEWYBIEGANI 1987 M30 00:19:16 00:19:17
22 120 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:19:16 00:19:17
23 1040 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie 1992 M20 00:19:18 00:19:19
24 433 AMBORSKI RAFAŁ Katowice RATEL TRI TEAM 1989 M20 00:19:19 00:19:20
25 363 MAZUR KAMIL Sosnowiec 1988 M30 00:19:25 00:19:27
26 1087 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:19:35 00:19:37
27 260 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M40 00:19:45 00:19:46
28 1124 MROWIEC KACPER Żywiec 1997 M20 00:19:50 00:19:51
29 1148 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:19:54 00:19:55
30 366 BUCHTA ADAM Katowice 1981 M30 00:19:55 00:19:57
31 211 KOWOLIK MACIEJ Katowice 1989 M20 00:20:00 00:20:05
32 122 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:20:09 00:20:11
33 1182 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:20:14 00:20:16
34 117 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów RETRO RUNNERS 1988 M30 00:20:17 00:20:20
35 505 PANIBRATETS NIKOLAY Horiszi Plavni 1995 M20 00:20:24 00:20:26
36 137 STARZYCKI PRZEMEK Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1990 M20 00:20:25 00:20:28
37 239 DZIUBAŃSKI GRZEGORZ Pyskowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1981 M30 00:20:28 00:20:30
38 43 ZWOLAK TOMASZ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:29 00:20:31
39 26 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:20:30 00:20:33
40 214 BOJKO BOGDAN Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1962 M50 00:20:34 00:20:35
41 1105 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY / FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:35 00:20:37
42 291 PASEK DAMIAN Bytom ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH 1985 M30 00:20:37 00:20:40
43 1151 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:53 00:20:56
44 1177 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M20 00:21:02 00:21:02
45 1101 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:20:58 00:21:04
46 102 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:21:00 00:21:05
47 237 IDZIKOWSKI ADAM Świętochłowice ZAPIEKATO TEAM 1990 M20 00:21:05 00:21:11
48 1160 KOWALCZYK ADAM Tychy OCTAGON RUNNERS TYCHY 1997 M20 00:21:09 00:22:42
49 385 LECH MIŁOSZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1982 M30 00:21:12 00:21:15
50 209 SURWIŁO SANDRO Tychy TRIASS TYCHY 1985 M30 00:21:19 00:21:25
51 83 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:21:22 00:21:27
52 521 KUŚ DAWID Katowice POLSKA GRUPA GÓRNICZA 1987 M30 00:21:22 00:21:26
53 141 BEZUCH PAWEŁ Wodzisław Śląski 1996 M20 00:21:22 00:21:28
54 21 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:21:23 00:22:11
55 519 SIEKAN GRZEGORZ Tychy 1983 M30 00:21:23 00:21:31
56 522 TKACZEWSKI RAFAŁ Katowice KS KREPLE OCHOJEC 1992 M20 00:21:24 00:22:15
57 67 GORCZYCKI ARKADIUSZ Chorzów MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 M30 00:21:26 00:21:30
58 1163 SMOCZYŃSKI MACIEJ Mikołów SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:21:33 00:21:36
59 58 OCHOT BŁAŻEJ Mysłowice 1983 M30 00:21:38 00:21:41
60 246 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:21:40 00:21:45
61 235 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:21:42 00:21:44
62 278 FERDEK IGOR Chorzów 2001 M16 00:21:42 00:22:31
63 538 LASKOWSKI TOMASZ Gliwice AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 1979 M30 00:21:47 00:21:49
64 303 PYTEL JANUSZ Sosnowiec TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1958 M60 00:21:48 00:21:51
65 1192 PISKUŃ PIOTR Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1990 M20 00:21:54 00:21:58
66 541
1217*
MRÓZ GRZEGORZ Tychy WARSZTAT FORMY 1977 M40 00:21:57 00:22:00
67 317 PUZIK JAN Ozimek GRUPA DBK OPOLE 1982 M30 00:22:01 00:22:51
68 182 TYMIEC PRZEMYSŁAW Katowice ZAPIEKATO TEAM 1981 M30 00:22:11 00:23:00
69 1156 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:22:11 00:23:02
70 336 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF Czestochowa 1974 M40 00:22:12 00:22:15
71 1201 BURZYŃSKI KONRAD Tarnowskie Góry 1979 M30 00:22:12 00:22:16
72 431 BROL MARCIN Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:22:13 00:22:17
73 248 BARSKI RAFAŁ MYSŁOWICE ZAPIEKATO TEAM 1977 M40 00:22:13 00:23:02
74 400 ŁYCZAK ARTUR Knurów BYLE DO PRZODU 1971 M40 00:22:15 00:22:23
75 251 PIWOWARCZYK ADAM Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1974 M40 00:22:17 00:23:04
76 66 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:22:18 00:22:21
77 1185 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:22:22 00:22:28
78 440 STARZYCKI PAWEŁ TYCHY CITY TRAIL TEAM / NOTUS RUNNING TEAM 1980 M30 00:22:26 00:22:31
79 475 ŁAWECZKO RADOSŁAW Brzeszcze ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1997 M20 00:22:33 00:22:37
80 1079 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:22:53 00:23:43
81 184 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:54 00:23:03
82 155 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:22:55 00:23:45
83 201 BLUS MARCIN Zabrze 1978 M40 00:22:59 00:23:02
84 81 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:23:00 00:23:52
85 34 ŁUKAJCZYK KAMIL Jaworzno KPRM INFRASTRUKTURA. 1992 M20 00:23:02 00:23:52
86 534 JANECZEK MARCIN Katowice 1992 M20 00:23:05 00:23:56
87 1118 KAZEK SEBASTIAN Katowice DRUŻYNA PIERSI I CIENIA. 1980 M30 00:23:06 00:23:57
88 123 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 M30 00:23:07 00:23:13
89 49 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M40 00:23:08 00:23:59
90 1058 BIEDROŃ DARIUSZ Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:23:09 00:23:15
91 253 UZARSKI ARTUR Rybnik 1983 M30 00:23:10 00:24:00
92 1117 RATAJ ARTUR Katowice 1979 M30 00:23:13 00:24:01
93 267 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:23:14 00:23:19
94 1067 ZIELIŃSKI MACIEJ Bielsko-Biała DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:23:19 00:24:52
95 271 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1999 M16 00:23:21 00:24:11
96 349 PASTERNOK MARIAN ZABRZE ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:23:23 00:23:27
97 1048 MILBRANT KORNEL Ruda Śląska ADS MASNA 1983 M30 00:23:24 00:24:17
98 1138 SOWA MATEUSZ Chorzów 1997 M20 00:23:24 00:23:32
99 1150 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M40 00:23:31 00:23:35
100 375 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:23:33 00:24:25
101 1062 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M40 00:23:36 00:25:12
102 188 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:37 00:23:46
103 312 CZAPIEWSKI JANUSZ Bieruń PRZENOSIMY GÓRY 1962 M50 00:23:40 00:24:29
104 44 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M40 00:23:40 00:25:16
105 1025 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:23:42 00:23:47
106 180 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:43 00:23:59
107 146 BUJOK TOMASZ SOSNOWIEC DRUŻYNA PIERSI I CIENIA 1986 M30 00:23:43 00:23:49
108 1096 BULA DANIEL Świętochłowice RKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICA 1982 M30 00:23:53 00:24:44
109 94 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:23:58 00:24:50
110 381 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:24:01 00:24:52
111 455 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:24:02 00:24:16
112 1110 DOBKOWSKI MARTIN Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU 1992 M20 00:24:07 00:24:57
113 439 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE AMATOR 1951 M60 00:24:08 00:24:18
114 341 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M40 00:24:09 00:25:08
115 1127 KAMIENIAK MILOSZ Zabrze NIGHT RUNNERS/MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1986 M30 00:24:15 00:25:49
116 59 KOSTRZEWSKI MARCIN Zabrze NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:24:15 00:24:19
117 1195 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice 1973 M40 00:24:20 00:25:16
118 69 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:24:20 00:25:11
119 1211 SALOSTOWICZ ADAM Piekary Śląskie BIKEATELIER TEAM 1977 M40 00:24:22 00:25:56
120 1128 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:24:25 00:24:31
121 111 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:26 00:24:35
122 1199 PIĘTKA RADOSŁAW Sosnowiec 1983 M30 00:24:41 00:26:16
123 160 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:24:49 00:26:24
124 54 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:24:49 00:25:38
125 1206 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:24:49 00:25:44
126 199 KOWALCZYK JORDAN Zabrze 1986 M30 00:25:01 00:25:53
127 145 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:25:01 00:28:42
128 526 BOROŃ TOMEK Tychy RUNHOGS TYCHY 1978 M40 00:25:02 00:25:04
129 409 PRZYŁUDZKI JANUSZ Mikołów 1952 M60 00:25:03 00:25:10
130 483 GĄGOL IRENEUSZ Dąbrowa Górnicza RUN 4 FUN DG 1966 M50 00:25:08 00:25:14
131 430 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M40 00:25:09 00:25:11
132 1027 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne AVIA TEAM 1983 M30 00:25:09 00:26:01
133 1078 KRUPA ŁUKASZ Katowice FC CWANIAKI 1988 M30 00:25:10 00:26:00
134 1213 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:25:10 00:26:04
135 389 ANTOLAK EDWARD Katowice TKKF SATURN CZELADŹ 1951 M60 00:25:11 00:26:52
136 489 KOWALSKI ROBERT RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 M50 00:25:19 00:27:50
137 1020 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:25:21 00:26:17
138 1015 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC ORANGE POLSKA 1972 M40 00:25:21 00:26:56
139 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:25:27 00:27:47
140 1179 GOLASZ MAREK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1964 M50 00:25:27 00:27:50
141 1210 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:25:28 00:25:39
142 131 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:29 00:27:51
143 243 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów 1976 M40 00:25:30 00:26:19
144 1039 ORZECHOWSKI BARTŁOMIEJ Połomia 1986 M30 00:25:32 00:26:37
145 1006 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:25:33 00:27:08
146 1175 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M50 00:25:34 00:27:11
147 426 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M30 00:25:38 00:27:16
148 1170 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:25:43 00:27:19
149 520 TRZCIONKA DAWID Tychy 1981 M30 00:25:46 00:25:53
150 472 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno AT THE SPEED OF LIFE 1992 M20 00:25:51 00:26:40
151 97 KOWALCZYK DAMIAN Tychy DZIECIĘCY ŚWIAT MARZEŃ TYCHY 1974 M40 00:25:51 00:27:29
152 1143 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:25:56 00:27:30
153 1052 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 M30 00:25:58 00:27:39
154 19 CIASTO SEBASTIAN Przezchlebie 1985 M30 00:25:58 00:26:49
155 497 BARCHANOWSKI WOJCIECH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:26:03 00:27:42
156 1026 KNAPIK PIOTR Sosnowiec BIEGAJĄCE MARUDY 1973 M40 00:26:04 00:27:05
157 80 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice 2002 M16 00:26:04 00:26:58
158 523 POKRZYWNICKI MARCIN Rybnik 1990 M20 00:26:07 00:26:59
159 254 NAWRAT WALDEMAR Katowice 1956 M60 00:26:12 00:26:18
160 139 DEWOR MAREK Rybnik I-SPORT 1971 M40 00:26:12 00:27:52
161 1002 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:26:12 00:27:03
162 480 KLOZA GRZEGORZ Orzesze 1994 M20 00:26:13 00:27:48
163 1132 WOJDYŁO PATRYK Chorzów PROFI AUTO 1986 M30 00:26:14 00:27:12
164 1103 HOROWSKI TOMASZ Tychy RUNHOGS TYCHY 1972 M40 00:26:21 00:27:16
165 1010 MERTAS DOMINIK Babice I-SPORT 1977 M40 00:26:22 00:27:15
166 29 ZAPART SEBASTIAN Katowice 1986 M30 00:26:26 00:28:02
167 1090 SANDBERG DAWID Bytom 1989 M20 00:26:27 00:27:33
168 337 MAZUR SŁAWOMIR JAWORZNO 1981 M30 00:26:28 00:28:54
169 24 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:26:29 00:27:26
170 326 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice COMPANEROS ASFALT TEAM 1973 M40 00:26:30 00:27:24
171 1001 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:26:30 00:27:27
172 1169 ŻYLAK MARCIN Woźnik BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:26:30 00:28:05
173 467 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:26:33 00:28:09
174 1115 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:26:36 00:28:11
175 56 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:26:36 00:28:14
176 1216 KUCZEK KRZYSZTOF Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1969 M40 00:26:37 00:28:12
177 1181 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:26:41 00:29:47
178 325 TROCKI TOMASZ Czerwionka - Leszczyny BIEGAM BO LUBIĘ 1973 M40 00:26:51 00:26:54
179 154 PAJAK DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1979 M30 00:26:52 00:27:48
180 1011 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:26:55 00:27:46
181 1161 SYGUŁA ADAM Katowice 1978 M40 00:27:02 00:28:39
182 1139 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:27:04 00:29:35
183 476 STYŚ MICHAŁ Katowice 1985 M30 00:27:04 00:29:29
184 324 JURKIEWICZ DARIUSZ Katowice KATOWICE 1974 M40 00:27:16 00:30:27
185 1133 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:27:17 00:28:53
186 1159 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:27:20 00:30:26
187 1068 URBANOWICZ DAMIAN ruda śląska ADS MASNA 1985 M30 00:27:21 00:30:25
188 130 FRĄCZEK MARIUSZ Myszków 1977 M40 00:27:21 00:28:21
189 1022 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT-KATOWICE 1982 M30 00:27:22 00:28:59
190 1145 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50 00:27:24 00:29:48
191 1120 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:27:26 00:29:50
192 453 ZWOLAK RAFAŁ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1986 M30 00:27:32 00:29:54
193 222 JEDLIŃSKI ŁUKASZ Katowice 1974 M40 00:27:34 00:29:59
194 45 JARASZ ALEKSANDER Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1977 M40 00:27:34 00:30:14
195 515 NIEMIEC WOJCIECH Katowice 1991 M20 00:27:35 00:30:45
196 63 NEC GRZEGORZ Mysłowice 1980 M30 00:27:37 00:30:41
197 329 SOBEL ŁUKASZ Tychy 1985 M30 00:27:42 00:29:20
198 377 WIDERA MICHAŁ Zabrze 1989 M20 00:27:47 00:30:10
199 20 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:27:52 00:28:47
200 1112 NIECZYPOR ROLAND Katowice LAID-BACK 1956 M60 00:27:57 00:30:19
201 404 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:27:59 00:30:20
202 290 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE MK TEAM 1983 M30 00:28:13 00:30:38
203 429 KUCZYŃSKI DAMIAN Katowice 1981 M30 00:28:17 00:30:44
204 35 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M30 00:28:27 00:30:06
205 61 NOWAK ŁUKASZ Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M40 00:28:35 00:30:17
206 1108 FRANKIEWICZ WOJTEK Katowice 1983 M30 00:28:39 00:30:20
207 1085 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:28:47 00:30:26
208 1060 SITKO SYLWESTER Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1972 M40 00:28:48 00:31:08
209 1046 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 1969 M40 00:28:49 00:31:13
210 1189 ŻYREK DANIEL Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:28:50 00:31:59
211 1125 BĄK KRZYSZTOF Mysłowice POLSAT NEWS 1980 M30 00:29:00 00:32:10
212 87 MERTA GRZEGORZ Ruda Slaska MANDACIK 1986 M30 00:29:08 00:30:47
213 513 JĘDRUSIAK PATRYK Katowice 1992 M20 00:29:09 00:31:41
214 140 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1992 M20 00:29:12 00:31:49
215 542 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:29:22 00:31:56
216 1030 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:29:24 00:32:38
217 536 ŻELAWSKI ADAM Opole GRUPA DBK OPOLE 1972 M40 00:29:29 00:30:20
218 1086 PŁONKA MIKOŁAJ Sosnowiec 1992 M20 00:29:33 00:32:42
219 1053 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M50 00:29:35 00:31:11
220 1102 TYRAŃSKI MARCIN Siemianowice Ślaskie BREMBO 1981 M30 00:29:41 00:32:07
221 511 KASPERSKI WOJCIECH Siemianowice Śląskie SIEMIANOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 1983 M30 00:29:52 00:33:03
222 1031 SITKO PAWEŁ Katowice 1959 M50 00:30:00 00:33:05
223 217 WITOR MAREK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1989 M20 00:30:02 00:33:17
224 287 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:30:02 00:33:17
225 1203 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M30 00:30:04 00:32:29
226 213 PAWŁUSZEK LESZEK Przyłęk 1951 M60 00:30:10 00:32:43
227 74 BOGUSZ DAMIAN Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 M30 00:30:20 00:32:52
228 1215 SIEWNIAK MARCIN Brzezinka GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:30:21 00:31:57
229 1214 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:30:28 00:32:05
230 308 GAWOR PIOTR Katowice 1973 M40 00:30:31 00:32:52
231 1023 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:30:32 00:33:36
232 304 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:30:39 00:32:18
233 1183 SMOLEJ SEBASTIAN Chełm Śląski 1978 M40 00:30:46 00:33:12
234 1047 BARANOWICZ MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 2002 M16 00:30:48 00:33:13
235 318 HRYNDIO JERZY katowice FABRIKANORDIKA 1955 M60 00:30:56 00:33:20
236 1033 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:31:08 00:32:43
237 42 WYSOCKI PIOTR Katowice 1969 M40 00:31:16 00:33:38
238 482 LASAK MICHAŁ Świętochłowice 1987 M30 00:31:19 00:34:26
239 1041 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:31:29 00:34:34
240 537 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:31:30 00:32:20
241 1197 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:32:06 00:35:09
242 30 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M20 00:32:08 00:35:25
243 360 KOŚCIELNIAK ARTUR Sosnowiec 1978 M40 00:32:09 00:35:22
244 1099 RICHTARZ TOMASZ Sosnowiec BREMBO 1982 M30 00:32:13 00:35:27
245 320 JOSZKO NORBERT Dylaki GRUPA DBK OPOLE 1978 M40 00:32:19 00:33:14
246 33 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:32:21 00:35:30
247 1055 BANAŚ DAWID Bytom TROPICIELE PRZYGODY 1984 M30 00:32:21 00:35:41
248 357 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF Będzin 1978 M40 00:33:13 00:35:36
249 65 ŁABA MIROSŁAW Bytom #KAMRATY 1978 M40 00:33:14 00:36:31
250 529 DZIWOKI JACEK Wielicza 1978 M40 00:33:40 00:36:54
251 1166 PAJĄK MARCIN Katowice 1975 M40 00:33:42 00:36:09
252 402 RATAJ ŁUKASZ Mysłowice 1983 M30 00:33:44 00:36:09
253 339
258*
PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:33:55 00:36:22
254 106 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie INNOTEAM 1979 M30 00:33:59 00:37:13
255 395 SZYMCZAK IREK Siemianowice Śl. 1970 M40 00:34:05 00:37:22
256 311 BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik GRUPA DBK KATOWICE 1978 M40 00:34:09 00:36:39
257 1176 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M40 00:34:23 00:36:49
258 71 KWIECIŃSKI MARIUSZ Katowice BRAK 1976 M40 00:34:33 00:37:50
259 1147 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie A-TEAM 1984 M30 00:34:34 00:37:46
260 540 GRUCHEL KRZYSZTOF RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:34:40 00:37:42
261 187 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1963 M50 00:34:54 00:37:25
262 1083 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:35:34 00:38:49
263 148 SOBIESKI MIKOŁAJ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 2002 M16 00:36:10 00:38:48
264 147 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:36:15 00:38:49
265 149 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M40 00:36:34 00:39:11
266 1152 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:36:54 00:40:08
267 1142 CZERNIEWSKI GRZEGORZ Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 M40 00:37:02 00:40:21
268 333 OCYSEK MICHAŁ KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM 1983 M30 00:37:55 00:41:08
269 293 FERTAKOWSKI ZDZISŁAW KATOWICE GISZOWIEC 1937 M60 00:37:56 00:40:26
270 1164 LANDAU JAKUB Katowice NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1984 M30 00:38:56 00:42:05
271 512 DUDEK PRZEMYSLAW Tychy 1980 M30 00:39:21 00:42:41
272 338 JĘDRUŚ OLGIERD MYSŁOWICE 1956 M60 00:40:37 00:43:45
273 471 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:40:39 00:43:41
274 266 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:42:50 00:46:05
275 1066 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:43:58 00:47:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni