z

Katowice

Wyniki

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 178 SZELEST BARBARA Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1978 K40 00:20:38 00:20:38
2 84 ADAMCZYK-NOWAK BEATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1974 K40 00:21:08 00:22:00
3 181 JANICKA-JAWOR ASIA Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1978 K40 00:23:40 00:24:34
4 292 LUCKA JUDYTA Bielsko Biała 1978 K40 00:24:05 00:24:58
5 1054 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K40 00:24:11 00:25:04
6 207 IMIOŁCZYK IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K40 00:24:37 00:25:33
7 275 NYKIEL MAŁGORZATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1973 K40 00:25:47 00:28:14
8 1021 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:26:28 00:28:07
9 1007 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:26:32 00:28:07
10 103 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:36 00:28:14
11 175 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:27:08 00:27:11
12 1059 ZYCH WIOLETA Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1973 K40 00:27:13 00:28:13
13 48 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:27:53 00:28:51
14 252 STOLAREK MAŁGORZATA Bytom STREFA BYKÓW BYTOM 1978 K40 00:27:57 00:30:25
15 250 MADEJA ALEKSANDRA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 K40 00:27:57 00:30:26
16 143 PICH JANETA Rybnik I-SPORT 1978 K40 00:28:52 00:30:27
17 1167 PASTUSZKA MAŁGORZATA Mysłowice 1978 K40 00:29:12 00:30:50
18 1140 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:29:23 00:31:53
19 168 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:29:26 00:32:05
20 234 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:29:29 00:32:08
21 270 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA CZELADŹ #CZELADZBIEGA 1975 K40 00:29:30 00:31:57
22 41 WYSOCKA MONIKA Katowice 1976 K40 00:29:59 00:32:25
23 247 DOBOSZ KATARZYNA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1974 K40 00:30:11 00:32:39
24 190 GRABOWSKA ANITA Sosnowiec 1978 K40 00:30:40 00:33:18
25 191 LATA BEATA Siemianowice Śląskie 1973 K40 00:30:58 00:33:39
26 261 MUTWIL TERESA Wodzisław Śląski MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1974 K40 00:31:00 00:33:41
27 77 KLUKOWSKA IWONA Katowice 1973 K40 00:31:05 00:33:32
28 294 GRZYB IZABELA Sosnowiec 1974 K40 00:31:06 00:33:33
29 256 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:31:06 00:33:33
30 297 KULPIŃSKA ANNA GLIWICE 1974 K40 00:31:10 00:32:08
31 226 CYGANEK AGNIESZKA Kraków BEFIT24TEAM 1974 K40 00:31:45 00:32:36
32 1135 KLIMONTOWICZ KATARZYNA Tychy 1976 K40 00:31:49 00:34:29
33 171 JANUKOWICZ EWA KATOWICE 1972 K40 00:32:25 00:34:53
34 18 NOWAK MONIKA Katowice PORAŻENI SPORTEM 1976 K40 00:32:34 00:34:15
35 52 KNOL AGNIESZKA Sosnowiec 1973 K40 00:33:29 00:36:13
36 53 WYJADŁOWSKA ANNA Sosnowiec 1973 K40 00:33:29 00:36:13
37 224 PYTEL ALEKSANDRA Siemianowice śląskie MK -TEAM 1969 K40 00:33:36 00:36:06
38 31 POLAKOWICZ ALEKSANDRA Chorzów 1977 K40 00:34:11 00:36:51
39 1028 KNAPIK BEATA Sosnowiec BIEGAJĄCE MARUDY 1974 K40 00:35:35 00:37:15
40 230 SZOJDA ELŻBIETA Tychy 1978 K40 00:37:12 00:39:41
41 277 GOŚCINIEWICZ ANNA Katowice ZIEMOWIT TEAM 1978 K40 00:37:14 00:39:52
42 1153 KONARSKA EWA Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1977 K40 00:37:30 00:40:13
43 1084 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:37:52 00:40:33
44 233 BOBER ALEKSANDRA Siemianowice Śląskie MK TEAM SIEMIANOWICE 1969 K40 00:42:22 00:44:52
45 101 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:44:40 00:45:35
46 315 JARZYŃSKA AGNIESZKA Chorzów 1978 K40 00:48:01 00:50:40
47 1024 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:48:52 00:51:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni