z

Katowice

Wyniki

Bieg 6

19.03.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 855 KOTYLA SZYMON Warszawa KU AZS UMED ŁÓDŹ 1992 M20 00:16:05 00:16:05
2 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:08 00:16:08
3 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:17 00:16:18
4 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:16:29 00:16:29
5 507 KAWIK TOMASZ Brenna KAWIK TEAM/RUNSPIRATION 1991 M20 00:16:48 00:16:48
6 133 CZERNEK WOJCIECH Katowice AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1992 M20 00:16:53 00:16:53
7 628 BEZNER KAMIL Bytom TEAM PASEK 1984 M30 00:16:58 00:16:58
8 103 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:17:00 00:17:00
9 838 BEDNORZ KAMIL Rybnik NIGHT RUNNERS 1995 M20 00:17:12 00:17:13
10 785 POŁEĆ ADRIAN Ruda Śląska 1992 M20 00:17:19 00:17:19
11 185 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik GET RUN 1987 M20 00:17:27 00:17:28
12 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:17:29 00:17:32
13 961 GARCZARCZYK MICHAŁ Ruda Śląska SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M20 00:17:40 00:17:40
14 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:17:42 00:17:44
15 563 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:48 00:17:49
16 397 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M30 00:18:11 00:18:13
17 266 GADOMSKI KAMIL Katowice 1998 M16 00:18:15 00:18:16
18 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:18:16 00:18:17
19 641 KUBAT KAMIL Świerklaniec TEAM PASEK 1993 M20 00:18:35 00:18:37
20 23 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:18:36 00:18:37
21 947 SZYMANOWSKI JAKUB Zabrze 1996 M20 00:18:42 00:18:42
22 203 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:18:44 00:18:46
23 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:18:45 00:18:47
24 764 ANTOŃCZYK DENNIS Rydułtowy UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 2000 M16 00:18:50 00:18:51
25 342 WILK DAWID Zabrze NIGHT RUNNERS 1989 M20 00:18:50 00:18:52
26 953 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń 1992 M20 00:18:50 00:18:52
27 498 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M30 00:18:54 00:18:55
28 819 LAMPARSKI ŁUKASZ Gorki Wielkie 1988 M20 00:18:54 00:18:56
29 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:18:56 00:18:57
30 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:19:00 00:19:01
31 771 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:19:14 00:19:16
32 588 CZADO ARTUR Sosnowiec 1991 M20 00:19:23 00:19:26
33 316 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:19:26 00:19:28
34 243 BRZDĄK ŁUKASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:19:28 00:19:30
35 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:19:31 00:19:33
36 396 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:19:34 00:19:37
37 717 ŻELICHOWSKI ARTUR Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1973 M40 00:19:36 00:19:37
38 949 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice 1987 M20 00:19:38 00:19:40
39 786 MOTYL PIOTR KATOWICE 1965 M50 00:19:41 00:19:43
40 631 MYKAŁA RAFAŁ Katowice 1973 M40 00:19:42 00:19:45
41 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:19:45 00:19:48
42 356 ANONIMOWY ANONIM Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:19:48 00:19:51
43 827 BIES MARIUSZ Kęty KĘCKIE HARPAGANY 1978 M30 00:19:51 00:19:54
44 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS 1983 M30 00:19:57 00:20:00
45 742 BOK RAFAŁ Zabrze NIGHT RUNNERS 1980 M30 00:19:57 00:20:00
46 480 STRUMIŃSKI EMIL Czeladź MOVEMAN.PL 1988 M20 00:19:57 00:20:01
47 363 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie 1971 M40 00:20:04 00:20:06
48 965 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety 1988 M20 00:20:06 00:20:08
49 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:07 00:20:10
50 610 PALCZEWSKI PRZEMEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1975 M40 00:20:10 00:20:15
51 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:20:23 00:20:28
52 51 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:23 00:20:25
53 923 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1982 M30 00:20:24 00:20:26
54 710 TERECH TOMASZ Radzionkow TOURSPORT RUNNING TEAM 1974 M40 00:20:26 00:20:26
55 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:20:28 00:21:33
56 414 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:20:29 00:20:32
57 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:29 00:20:31
58 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:20:35 00:20:39
59 83 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:37 00:20:38
60 791 SURMAN JULIA Katowice 1999 K16 00:20:42 00:20:43
61 677 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:20:44 00:20:48
62 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:20:51 00:20:54
63 937 JARMUŁ WOJCIECH Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1988 M20 00:20:54 00:20:57
64 966 MUCHA MATEUSZ Siemianowice Śląskie 1992 M20 00:20:55 00:20:56
65 684 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie KOCHAM TO ROBIĆ 1972 M40 00:20:56 00:20:59
66 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 M20 00:20:59 00:21:05
67 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:21:02 00:21:04
68 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:21:08 00:22:11
69 65 NOWAK EWA Mysłowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 K40 00:21:09 00:21:15
70 833 MOĆKOWSKI ADAM Chełmek 1976 M40 00:21:09 00:21:15
71 418 KAPICA RAFAŁ Katowice PARKRUN KATOWICE 1975 M40 00:21:11 00:21:14
72 514 JACHYM ARKADIUSZ Bielsko-Biała 1976 M40 00:21:13 00:21:15
73 399 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:21:13 00:21:16
74 345 WOWER BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1982 M30 00:21:14 00:21:17
75 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:21:18 00:21:26
76 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:21:18 00:22:22
77 431 PLICH ANDRZEJ Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 1977 M30 00:21:27 00:22:30
78 329 TUREK RAFAŁ Będzin NIEZRZESZONY 1977 M30 00:21:30 00:22:33
79 104 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1997 K16 00:21:32 00:21:36
80 105 MIKA ŁUKASZ Rydułtowy FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1981 M30 00:21:33 00:21:37
81 733 BUJAK MAREK Czeladź #CZELADZBIEGA 1977 M30 00:21:34 00:21:39
82 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:21:34 00:21:40
83 38 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1985 M30 00:21:35 00:21:41
84 144 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun SPORTRUN TYCHY 1973 M40 00:21:35 00:21:41
85 734 DANIELCZUK DOMINIK LUBLIN DOMAN 1984 M30 00:21:38 00:22:42
86 844 LISOWSKI MARCIN Mysłowice 1981 M30 00:21:40 00:21:44
87 72 JANKO KAROLINA Chorzów UKS KARLIK CHORZÓW 2000 K16 00:21:44 00:21:45
88 635 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:46 00:21:46
89 192 KOZIEŁ GRZEGORZ Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:21:47 00:22:54
90 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:21:48 00:21:55
91 606 BARCHANOWSKI WOJCIECH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:21:48 00:21:51
92 540 STAŃCZYK TOMASZ Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1972 M40 00:21:49 00:21:54
93 940 GOLF KRYSTIAN Chorzów NIEZRZESZONY 1986 M30 00:21:49 00:22:52
94 233 PIETRYSIAK STEFAN Zabrze S.A.S ZABRZE 1960 M50 00:21:50 00:21:54
95 29 HOROWSKI TOMASZ Tychy URODZENI BIEGACZE 1972 M40 00:21:50 00:21:56
96 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:21:53 00:22:56
97 409 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:21:56 00:21:59
98 198 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:21:57 00:23:04
99 31 KĘPA KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:22:00 00:23:02
100 270 POTĘGA GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza 1968 M40 00:22:00 00:22:06
101 596 DYDUCH STANISŁAW Katowice PPNBB 1988 M20 00:22:02 00:23:08
102 260 GAŃCZAK WALDEMAR Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1978 M30 00:22:05 00:22:09
103 675 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK 1979 M30 00:22:14 00:23:17
104 683 KOENIG KRZYSZTOF Katowice 1983 M30 00:22:15 00:22:19
105 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:22:16 00:23:19
106 627 LAZAR GRAŻYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:22:16 00:22:21
107 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:22:17 00:23:21
108 651 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M30 00:22:20 00:22:25
109 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:22:21 00:23:27
110 539 STAŃCZYK AGNIESZKA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1978 K30 00:22:22 00:22:27
111 870 JAWIEŃ ANNA Olkusz 1986 K30 00:22:27 00:22:32
112 559 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M30 00:22:28 00:22:34
113 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:22:32 00:22:37
114 117 WALASZCZYK PIOTR Chorzów ENDURANCE TEAM 1978 M30 00:22:33 00:23:38
115 54 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:22:35 00:23:40
116 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:22:35 00:23:41
117 227 SITEK JAKUB Skrzyszów RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1990 M20 00:22:36 00:23:41
118 621 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:22:37 00:24:40
119 659 ZWOLAK TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1978 M30 00:22:45 00:22:50
120 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:22:51 00:23:56
121 448 JODŁOWIEC MICHAŁ Imielin 1999 M16 00:22:53 00:24:58
122 555 KARDACZ MARIUSZ Katowice ROCKFIT 1977 M30 00:22:57 00:24:03
123 351 BOGUCKI JACEK Katowice 1991 M20 00:23:03 00:25:07
124 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:04 00:24:06
125 41 GOŁĄBEK PIOTR Sosnowiec 1983 M30 00:23:05 00:24:07
126 332 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M30 00:23:06 00:23:11
127 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:23:06 00:23:10
128 504 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:10 00:23:14
129 736 SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza HARPAGAN SOSNOWIEC 1982 M30 00:23:12 00:25:16
130 724 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M50 00:23:12 00:24:15
131 153 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:23:12 00:24:17
132 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:23:13 00:23:17
133 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:23:13 00:23:17
134 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik 1979 M30 00:23:14 00:24:17
135 160 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODW 1992 K20 00:23:16 00:24:18
136 571 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:23:16 00:24:24
137 161 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:23:18 00:24:21
138 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:23:18 00:24:21
139 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:21 00:24:25
140 847 STUDZIŃSKI TOMASZ Bytom 1988 M20 00:23:25 00:23:31
141 323 FLOREK IREK Mysłowice 1983 M30 00:23:26 00:24:37
142 468 STACHOWIAK DAMIAN Katowice 1996 M20 00:23:27 00:24:39
143 510 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC 1973 M40 00:23:28 00:24:32
144 423 KMERA TOMASZ Sosnowiec SAINT-GOBAIN-SQUAD 1978 M30 00:23:30 00:23:34
145 42 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 00:23:32 00:25:35
146 231 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:33 00:24:41
147 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:23:34 00:24:40
148 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:23:36 00:24:41
149 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:23:43 00:24:51
150 962 JASIULEWICZ WOJCIECH Sosnowiec 1989 M20 00:23:43 00:24:51
151 66 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:44 00:24:48
152 584 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:23:48 00:24:52
153 669 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:23:50 00:24:54
154 188 SOKOŁOWSKA MAJA Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:23:51 00:25:03
155 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:23:59 00:24:04
156 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:23:59 00:25:13
157 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:00 00:25:08
158 27 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M30 00:24:01 00:26:06
159 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:24:03 00:25:12
160 636 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M20 00:24:03 00:25:08
161 174 SZYNAWA ADRIAN Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1987 M20 00:24:04 00:25:09
162 936 REKIEĆ KAJA Dąbrowa Górnicza 1993 1993 K20 00:24:07 00:24:12
163 302 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:13 00:26:18
164 691 LIS MARIUSZ Sosnowiec MAGNETI MARELLI POLAND 1974 M40 00:24:13 00:24:16
165 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:24:16 00:25:23
166 944 CHMIELNICKI PATRYK Mikołów NIEZRZESZONY 1993 M20 00:24:16 00:24:19
167 469 TERLIKOWSKI KACPER Będzin 1993 M20 00:24:16 00:25:24
168 719 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie ENDURANCE TEAM 1984 M30 00:24:18 00:25:30
169 157 GRELA DARIUSZ Katowice WUJEK BIEGA 1977 M30 00:24:18 00:27:29
170 175 SUŁKOWSKI OLEK Katowice WUJEK BIEGA 1979 M30 00:24:18 00:27:29
171 964 KIERES MICHAŁ Jaroty LEŚNE RUN TEAM 1984 M30 00:24:19 00:25:32
172 282 SUCHANEK ALEKSANDRA Pyskowice NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:24:19 00:25:32
173 438 NOWAK ŁUKASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1986 M30 00:24:20 00:25:30
174 322 KAPA TOMASZ Czeladź #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:24:21 00:25:30
175 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:24:25 00:24:32
176 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:26 00:25:37
177 222 SAGANOWSKI MARCIN TYCHY ADS MASNA KRYTYCZNA 1971 M40 00:24:27 00:26:35
178 401 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:24:34 00:26:39
179 822 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze KOCHAMTOROBIĆ 1980 M30 00:24:34 00:24:39
180 881 IWASZKIEWICZ DOMINIK Katowice GALEN TEAM 1995 M20 00:24:39 00:25:46
181 562 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:24:39 00:25:50
182 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:24:40 00:25:53
183 484 RYMASZEWSKI WOJTEK Zabrze TRENERBIEGANIA.PL 1982 M30 00:24:41 00:25:53
184 618 IWAŃCZAK STANISŁAW Katowice 1966 M50 00:24:41 00:25:46
185 53 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:24:41 00:25:44
186 304 CHODZIDŁO RAFAŁ Chorzów 1981 M30 00:24:42 00:25:52
187 364 GAIM JACEK Katowice 1975 M40 00:24:42 00:25:46
188 576 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:24:49 00:25:54
189 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:24:49 00:26:54
190 77 DZIAMSKI RYSZARD Chorzów FUNDACJA ISKIERKA - BIEGAM DLA MIRKI 1976 M40 00:24:49 00:25:57
191 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:24:49 00:26:02
192 90 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1975 M40 00:24:50 00:25:58
193 217 LASKA RAFAŁ Katowice 1975 M40 00:24:52 00:25:58
194 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:24:53 00:26:03
195 138 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:24:53 00:26:00
196 73 GWÓŹDŹ MICHAŁ Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:24:55 00:26:02
197 393 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:57 00:26:07
198 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:25:00 00:26:06
199 857 MIELCAREK LESZEK Bytom NIERZESZONY 1955 M60 00:25:01 00:28:20
200 957 OLSZENKO ANDRZEJ Będzin 1983 M30 00:25:02 00:25:04
201 419 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:03 00:27:07
202 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:25:05 00:26:17
203 667 RAMOS FILIPE Katowice 1971 M40 00:25:14 00:26:24
204 30 MISZCZYK AGNIESZKA KATOWICE 1978 K30 00:25:15 00:27:20
205 183 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M40 00:25:15 00:26:20
206 740 WINKLER AGNIESZKA Katowice NIGHT RUNNER ŚLĄSK 1981 K30 00:25:16 00:26:24
207 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:25:17 00:27:25
208 461 CISŁO PRZEMEK Sosnowiec DĘBÓWKA 1979 M30 00:25:18 00:25:21
209 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy ARMADA 1979 M30 00:25:22 00:26:33
210 580 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:25:22 00:27:29
211 626 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:25:22 00:27:29
212 956 STACHURSKA ANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 K20 00:25:24 00:27:31
213 960 SZCZEPAŃSKI ADAM Zabrze 1985 M30 00:25:26 00:27:35
214 839 SCHUETZ PIOTR Siemianowice Śląskie 1988 M20 00:25:27 00:26:34
215 654 MIKETA MAREK Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 1973 M40 00:25:28 00:27:36
216 590 JAGLARZ JAROSŁAW Bobrowniki VILAMALIA 1964 M50 00:25:29 00:28:42
217 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:25:29 00:26:38
218 179 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno 1972 M40 00:25:36 00:26:49
219 593 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M20 00:25:37 00:28:48
220 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:25:40 00:26:46
221 729 LENART ADRIAN Bytom BTM RUNNERS 1981 M30 00:25:41 00:26:44
222 759 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:25:42 00:27:53
223 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:25:44 00:28:47
224 81 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:25:44 00:27:51
225 455 PUCEK TOMASZ Chorzów 1979 M30 00:25:45 00:27:54
226 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:25:45 00:27:50
227 796 JANKOWSKA AGNIESZKA Katowice SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:25:46 00:26:58
228 495 DEPTA MARTYNA Mikołów 1993 K20 00:25:47 00:26:57
229 173 CZEMPIEL MATEUSZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1989 M20 00:25:47 00:27:55
230 237 ŻMIJEWSKI MACIEJ Zabrze TOMTOM SPORTS 1985 M30 00:25:47 00:27:58
231 848 KONIECZKO TOMASZ Dobieszowice 1980 M30 00:25:48 00:27:52
232 527 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:25:48 00:28:57
233 702 KOWACZ MATEUSZ Sosnowiec 1984 M30 00:25:49 00:27:54
234 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:25:53 00:26:02
235 490 BARCZYK ŁUKASZ Klucze ARMADA 1981 M30 00:25:54 00:27:58
236 346 GRZELA KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie NATIONALE NEDERLANDEN 1983 M30 00:25:58 00:28:10
237 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:25:59 00:29:13
238 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:59 00:26:06
239 112 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie 1982 M30 00:26:06 00:28:14
240 487 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:10 00:28:18
241 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:26:11 00:28:21
242 143 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M30 00:26:12 00:28:20
243 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1985 K30 00:26:15 00:27:22
244 746 BIEŃKOWSKI DAWID Bytom BTMRUNNERS 1984 M30 00:26:17 00:27:21
245 262 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:26:20 00:27:28
246 600 DOMŻOŁ RADOSŁAW Mysłowice PPNBB 1995 M20 00:26:21 00:28:28
247 751 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:21 00:28:27
248 245 KAMIŃSKI RAFAŁ Gliwice NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:26:22 00:28:30
249 968 JASIŃSKA-KOT AGNIESZKA Marki 1979 K30 00:26:22 00:28:31
250 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:26:22 00:28:33
251 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:24 00:27:35
252 542 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice KLUB MORSÓW TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000 M16 00:26:28 00:27:38
253 406 BIENIEK ADRIAN Chorzow 1983 M30 00:26:30 00:28:38
254 754 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:26:31 00:27:38
255 945 SIEJA ZBYSZEK Piekary Śl 1965 M50 00:26:33 00:27:44
256 854 CHABUZ DOMINIKA Jędrzejów PARKRUN KATOWICE 1995 K20 00:26:35 00:28:42
257 763 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:26:36 00:27:46
258 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:26:37 00:27:46
259 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:26:38 00:28:43
260 250 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:26:40 00:28:49
261 460 SNOPEK KRZYSZTOF Sosnowiec DĘBÓWKA 1980 M30 00:26:41 00:26:46
262 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:26:43 00:27:52
263 967 RYNCZUK WOJCIECH JAWORZNO 1979 M30 00:26:43 00:28:54
264 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:48 00:28:57
265 186 MICHALCEWICZ KATARZYNA ZABRZE JA ICH NIE ZNAM 1989 K20 00:26:54 00:28:03
266 402 GRUSZKA EWA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:26:56 00:28:04
267 334 OSMULSKA ANNA Katowice 1986 K30 00:26:56 00:29:10
268 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:26:57 00:29:06
269 180 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno 1974 K40 00:26:57 00:28:10
270 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:27:01 00:30:05
271 391 STARY MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1997 M16 00:27:02 00:29:10
272 102 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:27:07 00:28:15
273 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:07 00:29:13
274 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:27:10 00:29:17
275 875 KONIECZNY MICHAŁ Studzionka SPŁAKANI.PL 1992 M20 00:27:11 00:29:21
276 172 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:27:12 00:29:16
277 115 ŻERO SEBASTIAN Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1981 M30 00:27:20 00:29:30
278 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:27:20 00:29:30
279 810 ORZECHOWSKI ADAM Katowice 1979 M30 00:27:21 00:30:26
280 251 JASNOCH BOGUMIŁA MIKOŁÓW 1958 K50 00:27:23 00:28:28
281 656 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K20 00:27:28 00:28:35
282 589 BRZDĘK SEBASTIAN Zawiercie 1982 M30 00:27:30 00:29:42
283 197 MALCZAK MATEUSZ Katowice THE PIRATE CAT 1982 M30 00:27:34 00:29:47
284 308 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:27:34 00:29:49
285 226 MADEJ NATALIA Tychy ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:27:36 00:29:44
286 86 RONER AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:27:36 00:28:47
287 422 FLAK HENRYK Katowice 1956 M60 00:27:36 00:30:40
288 896 PIOTROWSKA MAGDALENA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:27:36 00:28:46
289 895 PIOTROWSKI MACIEJ Będzin SAINT-GOBAIN SQUAD 1990 M20 00:27:36 00:28:46
290 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:27:37 00:30:43
291 758 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1991 M20 00:27:37 00:30:46
292 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:27:45 00:28:55
293 607 SOBCZAK MARIUSZ Sosnowiec TFATFADRATFA 1974 M40 00:27:48 00:29:59
294 942 DŁUGOSZ EWA Mikołów 1975 K40 00:27:49 00:30:54
295 943 DŁUGOSZ DARIUSZ Mikołów 1968 M40 00:27:50 00:30:54
296 825 JASNY AGATA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:27:51 00:29:58
297 407 MOCNY MICHAŁ Kraków DUROSKI 1987 M20 00:27:52 00:29:56
298 43 PARCHENIAK JACEK Katowice ARMADA 1968 M40 00:27:52 00:29:58
299 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:27:52 00:29:56
300 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:27:52 00:28:59
301 16 MICHALIK MARCIN Katowice 1977 M30 00:27:54 00:30:00
302 348 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:27:55 00:30:09
303 933 MARKOWICZ EWELINA Katowice 1993 K20 00:28:01 00:29:06
304 821 POPCZYK EWELINA Sosnowiec 1976 K40 00:28:02 00:29:06
305 35 MAŁKOWSKI TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:28:02 00:30:13
306 37 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1990 K20 00:28:02 00:30:13
307 69 ŻYCHOŃ ADAM Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:28:03 00:30:09
308 554 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:28:07 00:30:12
309 566 GOŁDA DOROTA Katowice RUNDOMATO 1993 K20 00:28:08 00:30:16
310 195 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:28:10 00:30:20
311 315 KOWALSKI SŁAWOMIR Bytom BIEGAM OD WCZORAJ 1983 M30 00:28:11 00:31:21
312 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:28:11 00:30:16
313 963 KIERCZEK JUSTYNA CHORZÓW 1982 K30 00:28:14 00:30:20
314 142 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:28:15 00:29:21
315 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:28:15 00:29:29
316 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:28:18 00:30:28
317 884 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:28:19 00:29:31
318 521 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:28:20 00:31:36
319 140 ESZYK JERZY Katowice 1968 M40 00:28:20 00:30:26
320 258 TIEBLER MARLENA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1987 K20 00:28:22 00:29:31
321 832 GAPIŃSKI PAWEŁ Katowice 1973 M40 00:28:26 00:30:34
322 680 BZDYK IWONA Katowice PARKRUN KATOWICE 1987 K20 00:28:31 00:31:36
323 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:28:41 00:30:52
324 778 ROSA AGNIESZKA Tychy 1978 K30 00:28:45 00:31:49
325 700 SUKIENIK BARTŁOMIEJ Radzionków 1983 M30 00:28:47 00:30:59
326 386 LEWICKA BASIA Katowice 1983 K30 00:28:49 00:30:54
327 473 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K30 00:28:56 00:32:02
328 151 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:28:57 00:32:03
329 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:28:59 00:32:05
330 969 MACHERA ANNA WARSZAWA 1981 K30 00:29:02 00:32:16
331 707 TUSIŃSKI MIROSŁAW Oświęcim 1974 M40 00:29:04 00:31:17
332 230 MISZCZAK ANNA Imielin 1975 K40 00:29:10 00:32:15
333 502 OBUCHOWSKA KINGA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1998 K16 00:29:16 00:31:27
334 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:29:18 00:32:27
335 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:29:19 00:32:33
336 145 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1989 K20 00:29:23 00:30:33
337 849 KACZMAREK LUKASZ Katowice 1976 M40 00:29:24 00:32:35
338 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:29:25 00:32:32
339 89 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:29:28 00:30:37
340 845 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK 1990 M20 00:29:32 00:32:41
341 244 KUBISTY ANNA Oświęcim - 1970 K40 00:29:36 00:31:41
342 526 KLIMASARA MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:29:37 00:30:49
343 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:29:39 00:31:49
344 330 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:29:44 00:31:54
345 955 WIŚNIEWSKA ANNA Gliwice 1983 K30 00:29:48 00:33:02
346 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:29:50 00:32:59
347 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:29:54 00:33:01
348 699 SKÓRA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:29:55 00:32:59
349 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:29:56 00:32:01
350 107 PARSZEWSKA ALEKSANDRA bytom BTM RUNNERS 1991 K20 00:29:56 00:33:03
351 84 SZELUGA JERZY Zabrze 1975 M40 00:29:58 00:33:13
352 411 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:30:04 00:33:09
353 379 BARDOSZ RENATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1973 K40 00:30:09 00:33:14
354 361 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:30:13 00:32:24
355 798 STARZYK JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:30:16 00:32:23
356 834 ZWIROWICZ PAWEŁ Gliwice GRUPA DBK 1988 M20 00:30:19 00:33:26
357 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:30:21 00:33:33
358 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:30:30 00:33:41
359 347 GORAUS-GŁOWANIA DARIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1990 K20 00:30:34 00:32:42
360 127 RADZIEJEWSKI ZENON Jaworzno 1971 M40 00:30:45 00:33:53
361 296 SIEJDA DANIEL Siemianowice Śląskie 1984 M30 00:30:50 00:33:59
362 456 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:30:50 00:33:54
363 318 DYMANUS KAROLINA Mysłowice TIC 1988 K20 00:30:54 00:33:05
364 543 KACZMAREK DAWID Jastrzębie Zdrój 1988 M20 00:30:58 00:34:15
365 841 MATULA REMIGIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK 1982 M30 00:31:06 00:34:16
366 434 GOLECZKO MARIUSZ Ruda Śląska 1993 M20 00:31:08 00:34:20
367 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:31:09 00:34:20
368 447 GLINKA ANNA Sosnowiec 1985 K30 00:31:14 00:33:27
369 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:31:23 00:34:31
370 123 ŚLĘCZKA RADKA Jaworzno RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1980 K30 00:31:28 00:34:37
371 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:31:44 00:34:53
372 578 SERAFIN MARCIN Katowice GRUPA DBK 1987 M20 00:31:46 00:34:56
373 496 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:31:46 00:34:58
374 924 GROS AGNIESZKA Katowice 1979 K30 00:32:03 00:35:17
375 842 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK 1976 K40 00:32:07 00:35:17
376 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:13 00:35:22
377 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:32:19 00:35:26
378 952 DĄBROWSKI PAWEŁ Chorzów Batory 1986 M30 00:32:41 00:35:57
379 591 BRZDĘK ANITA Zawiercie GRUPA JURA PL, ZAWIERCIE BIEGA 1980 K30 00:32:44 00:35:51
380 951 OLSCHIMKE KATARZYNA Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1982 K30 00:32:50 00:36:05
381 565 NIEDZIELSKI MICHAŁ Łaziska Górne 1974 M40 00:32:56 00:36:03
382 748 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:32:58 00:36:04
383 715 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie 1993 K20 00:33:05 00:35:15
384 206 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:33:06 00:36:18
385 34 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M50 00:33:12 00:36:26
386 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:33:12 00:36:27
387 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:23 00:36:39
388 92 GRZYBEK ADRIAN Siemianowice Śląskie SZLACHTA Z SIEMCÓW 1983 M30 00:33:24 00:36:30
389 405 TUCHOWSKI ROMAN Ruda Śląska 1973 M40 00:33:26 00:35:39
390 882 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:33:28 00:36:42
391 501 OBUCHOWSKA MAŁGORZATA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 K40 00:33:29 00:36:40
392 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:30 00:36:45
393 959 LANDAU JAKUB Katowice NIEWYMIĘKACZE 1984 M30 00:33:31 00:35:38
394 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:32 00:35:42
395 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:34:04 00:37:11
396 662 CHMIEL BEATA Bilcza NORDIC SCYZORYKI 1973 K40 00:34:17 00:36:23
397 950 ZIELONKA DOROTA Bielsko - Biała 1979 K30 00:34:28 00:37:42
398 941 BIEŃKOWSKI PAWEŁ Gliwice 1983 M30 00:34:29 00:37:41
399 868 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:34:32 00:36:39
400 840 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK 1980 M30 00:34:36 00:37:46
401 739 WAŚCIŃSKI RAFAŁ Mikołów GRUPA DBK 1992 M20 00:34:36 00:37:46
402 934 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:34:37 00:37:50
403 609 DETKO ANNA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1979 K30 00:34:38 00:37:44
404 24 BORUTA MARCIN Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:34:38 00:37:45
405 688 JANKOWSKA AGATA Imielin 1989 K20 00:34:57 00:38:09
406 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:35:02 00:38:15
407 208 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 8 GZ "DZIELNE ORZEŁKI"/ 87 DH "MROCZNA PUSZCZ 1962 M50 00:35:06 00:36:18
408 781 KUREK EDWARD KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60 00:35:27 00:38:33
409 376 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K40 00:35:32 00:38:41
410 812 GRZYWOCZ IRENA Bytom PROFIT SPORT TEAM 1951 K60 00:35:44 00:39:02
411 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:36:02 00:39:13
412 605 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:36:12 00:39:35
413 121 MOCNY AGNIESZKA Katowice DUROSKI 1993 K20 00:36:23 00:38:27
414 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:36:24 00:39:32
415 744 KURAŚ DAMIAN KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 1972 M40 00:36:33 00:39:43
416 743 CZAJKOWSKA AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 K30 00:36:33 00:39:43
417 899 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK 1984 M30 00:36:46 00:39:56
418 265 WABNIC KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1994 K20 00:36:48 00:39:53
419 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM, ZABRZE 1942 M60 00:36:49 00:40:11
420 693 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno MKBIKE KAZ 1963 M50 00:37:56 00:41:04
421 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:37:59 00:41:21
422 48 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:38:08 00:41:13
423 324 DZIERKA ALEKSANDRA Zabrze 1981 K30 00:38:17 00:41:29
424 207 SZOŁTYS KAROLINA Katowice 8GZ DZIELNE ORZEŁKI/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:38:40 00:41:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni