z

Katowice

Wyniki

Bieg 1

16.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 133 CZERNEK WOJCIECH Katowice AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1992 M20 00:16:17 00:16:17
2 507 KAWIK TOMASZ Brenna KAWIK TEAM/RUNSPIRATION 1991 M20 00:16:18 00:16:18
3 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:38 00:16:38
4 103 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:51 00:16:51
5 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:58 00:16:59
6 563 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:02 00:17:02
7 628 BEZNER KAMIL Bytom TEAM PASEK 1984 M30 00:17:03 00:17:03
8 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:17:14 00:17:15
9 511 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza DOLINIARZE 1985 M30 00:17:27 00:17:27
10 266 GADOMSKI KAMIL Katowice 1998 M16 00:17:39 00:17:39
11 531 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:17:42 00:17:42
12 601 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa 1995 K20 00:17:43 00:17:43
13 397 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M30 00:17:47 00:17:48
14 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:17:49 00:17:51
15 445 BUKAŁA DAWID Bieruń 1994 M20 00:18:00 00:18:00
16 171 LIZAK WOJCIECH Jastrzębie-Zdrój 1980 M30 00:18:01 00:18:01
17 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:18:15 00:18:17
18 20 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M50 00:18:32 00:18:34
19 522 ZIECINA MACIEJ katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 M30 00:18:33 00:18:34
20 11 GOLBA KASIA Mielec NIGTH RUNNERS/1SECOND 1989 K20 00:18:43 00:18:44
21 342 WILK DAWID Zabrze NIGHT RUNNERS 1989 M20 00:18:44 00:18:47
22 23 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:18:48 00:18:50
23 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:18:56 00:18:59
24 498 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M30 00:19:08 00:19:08
25 278 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:19:08 00:19:11
26 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:19:11 00:19:13
27 412 JANKOWSKI ŁUKASZ Katowice TRAINING- CONNECTING PEOPLE 1986 M30 00:19:12 00:19:14
28 263 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:19:14 00:19:16
29 387 WARSKI PATRYK Katowice 1983 M30 00:19:13 00:19:17
30 203 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:19:17 00:19:20
31 316 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:19:27 00:19:31
32 625 PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC SOKÓŁ ZAKOPANE 1958 M50 00:19:31 00:19:34
33 595 BEŁC PAWEŁ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1999 M16 00:19:34 00:19:35
34 119 ADAMCZYK MIROSŁAW Siemianowice Śląskie CSC ADVENTURE ACADEMY 1970 M40 00:19:35 00:19:37
35 298 MORDARSKI PIOTR katowice 1973 M40 00:19:37 00:19:39
36 631 MYKAŁA RAFAŁ Katowice AUGUSTEAM 1973 M40 00:19:37 00:19:42
37 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:19:42 00:19:46
38 170 DOMAŃSKI JAROSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:19:42 00:19:47
39 588 CZADO ARTUR Sosnowiec 1991 M20 00:19:51 00:19:53
40 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:19:55 00:19:58
41 441 MLECZKO MARIAN Zabrze AKTYWNE ZABRZE 1962 M50 00:19:57 00:20:00
42 345 WOWER BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1982 M30 00:20:01 00:20:02
43 416 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:10 00:20:14
44 135 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:20:12 00:20:15
45 83 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:15 00:20:18
46 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:18 00:20:20
47 238 KROSNY SEBASTIAN Mikołów BIEGAMYZSERCEM.PL_BIEGATON 1982 M30 00:20:20 00:20:20
48 518 SZALA KRZYSZTOF Łaziska Górne BIEGAMGDZIECHCE.PL 1985 M30 00:20:21 00:20:23
49 100 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:20:27 00:20:29
50 389 WIECZOREK DAMIAN Katowice NIGHT RUNNERS 1971 M40 00:20:25 00:20:30
51 301 DZIDOWSKI ALEKSANDER Zawiercie BIEGAJ RAZEM Z NAMI ZAWIERCIE 1981 M30 00:19:58 00:20:52
52 281 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów 1998 M16 00:20:27 00:21:16
53 442 HERTLING KRZYSZTOF Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:28 00:21:16
54 497 KORNATOWSKI TOMASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1977 M30 00:20:32 00:20:36
55 363 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie 1971 M40 00:20:36 00:20:40
56 514 JACHYM ARKADIUSZ Bielsko-Biała 1976 M40 00:20:36 00:20:40
57 428 KOBEL RADOSŁAW Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1977 M30 00:20:38 00:20:42
58 72 JANKO KAROLINA Chorzów UKS KARLIK CHORZÓW 2000 K16 00:20:41 00:20:44
59 329 TUREK RAFAŁ Będzin NIEZRZESZONY 1977 M30 00:20:41 00:20:43
60 311 KUKUCZ BARTŁOMIEJ Skoczów LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN 1986 M30 00:20:41 00:20:45
61 192 KOZIEŁ GRZEGORZ Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:42 00:20:44
62 228 HIRSZ TOMASZ Siemianowice Śląskie 1980 M30 00:20:44 00:20:48
63 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:20:47 00:21:34
64 198 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:48 00:20:53
65 562 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:20:48 00:20:52
66 307 RADCZUK DARIA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA/BROOKS RUNNING 1986 K30 00:20:51 00:20:54
67 637 KANIA DAMIAN MYSŁOWICE 1980 M30 00:20:54 00:20:57
68 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:58 00:21:04
69 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:21:00 00:21:03
70 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:21:02 00:21:07
71 610 PALCZEWSKI PRZEMEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1975 M40 00:21:02 00:21:05
72 431 PLICH ANDRZEJ Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 1977 M30 00:21:05 00:21:08
73 270 POTĘGA GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza 1968 M40 00:21:12 00:22:00
74 467 STACHOWIAK SEBASTIAN Katowice 1971 M40 00:21:13 00:22:00
75 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 M30 00:21:21 00:21:27
76 310 GONIWIECHA RAFAŁ Katowice ENDURANCE TEAM 1979 M30 00:21:23 00:22:11
77 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:21:32 00:22:20
78 82 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:35 00:23:08
79 31 KĘPA KRZYSZTOF Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:37 00:21:43
80 326 KINEL JACEK Siemianowice Slaskie ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:21:41 00:21:46
81 370 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:21:45 00:22:34
82 480 STRUMIŃSKI EMIL Czeladź MOVEMAN.PL 1988 M20 00:21:47 00:22:37
83 153 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:21:48 00:21:52
84 540 STAŃCZYK TOMASZ Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1972 M40 00:21:51 00:22:37
85 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:21:56 00:22:43
86 160 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODW 1992 K20 00:21:58 00:22:46
87 581 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO 1983 M30 00:21:59 00:22:49
88 299 RUS MICHAŁ Ruda Śląska 1983 M30 00:22:02 00:22:50
89 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:22:03 00:22:08
90 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:22:04 00:22:51
91 38 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1985 M30 00:22:05 00:22:52
92 525 SEGIET PAWEŁ Bytom SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:22:07 00:22:11
93 241 LOSKA WALDEMAR Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 M40 00:22:07 00:22:12
94 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:22:09 00:22:56
95 61 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARTNER 2000 1978 M40 00:22:15 00:23:04
96 188 SOKOŁOWSKA MAJA Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:22:22 00:22:27
97 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:22:23 00:23:56
98 623 MISZCZAK DAMIAN Imielin IMIELIN BIEGA/TEAM PAPRY 20 1974 M40 00:22:26 00:24:48
99 260 GAŃCZAK WALDEMAR Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1978 M30 00:22:30 00:22:33
100 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1988 M20 00:22:31 00:22:37
101 624
736*
SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:22:32 00:23:23
102 54 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:22:34 00:23:22
103 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:22:35 00:23:26
104 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:22:36 00:22:41
105 645 ĆMIEL MATEUSZ KATOWICE 1988 M20 00:22:38 00:22:44
106 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:43 00:23:32
107 373 GIERSZEWSKI KAROL Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 2000 M16 00:22:44 00:22:47
108 144 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun 1973 M40 00:22:45 00:22:52
109 573 WOTA SERGIUSZ Krynica Morska 1968 M40 00:22:47 00:23:38
110 504 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:22:49 00:22:55
111 621 BZDYK KATARZYNA Katowice 1984 K30 00:22:52 00:22:55
112 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:22:53 00:22:59
113 539 STAŃCZYK AGNIESZKA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1978 K30 00:22:57 00:23:44
114 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:22:57 00:23:44
115 286 SEWERA SEBASTIAN Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1983 M30 00:22:59 00:23:04
116 29 HOROWSKI TOMASZ Tychy SZYBCY I WŚCIEKLI 1972 M40 00:22:59 00:23:49
117 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:23:01 00:23:51
118 233 PIETRYSIAK STEFAN Zabrze S.A.S ZABRZE 1960 M50 00:23:05 00:23:13
119 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:23:06 00:23:54
120 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:23:06 00:24:39
121 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:23:06 00:23:55
122 618 IWAŃCZAK STANISŁAW Katowice 1966 M50 00:23:08 00:23:10
123 149 MOTOWIDŁO TOMASZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:23:08 00:23:59
124 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:23:10 00:24:00
125 439 ĆWIKLIŃSKI PIOTR Dąbrowa Górnicza KLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIE 1980 M30 00:23:12 00:24:01
126 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:23:15 00:24:05
127 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:23:15 00:23:21
128 40 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40 00:23:16 00:24:08
129 484 RYMASZEWSKI WOJTEK Zabrze TRENERBIEGANIA.PL 1982 M30 00:23:16 00:24:08
130 161 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:23:16 00:24:09
131 512 DYRCZ ANNA Knurów 1972 K40 00:23:19 00:23:26
132 559 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN 1977 M30 00:23:20 00:24:11
133 175 SUŁKOWSKI OLEK Katowice WUJEK BIEGA 1979 M30 00:23:21 00:25:55
134 399 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice 2000 K16 00:23:22 00:24:16
135 120 KUCZBORSKI JAROSŁAW Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1974 M40 00:23:24 00:24:15
136 274 ROLNIK REMIGIUSZ Mikołów 1967 M40 00:23:25 00:24:15
137 423 KMERA TOMASZ Sosnowiec SAINT-GOBAIN-SQUAD 1978 M30 00:23:25 00:23:28
138 35 MAŁKOWSKI TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:23:26 00:25:45
139 41 GOŁĄBEK PIOTR Sosnowiec 1983 M30 00:23:28 00:24:23
140 231 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:30 00:25:01
141 27 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M30 00:23:42 00:25:13
142 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:23:43 00:23:49
143 585 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:23:44 00:24:30
144 115 ŻERO SEBASTIAN Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1981 M30 00:23:44 00:24:31
145 73 GWÓŹDŹ MICHAŁ Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:23:47 00:24:43
146 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:23:49 00:24:38
147 571 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:23:49 00:24:45
148 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:51 00:25:25
149 627 LAZAR GRAŻYNA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:23:51 00:24:45
150 323 FLOREK IREK Mysłowice 1983 M30 00:23:52 00:25:28
151 216 LASSOTA-BUJAK MARIOLA Czeladź CZELADŹBIEGA 1978 K30 00:23:53 00:24:47
152 468 STACHOWIAK DAMIAN Katowice 1996 M20 00:23:54 00:24:45
153 510 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC 1973 M40 00:23:54 00:24:42
154 66 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:54 00:24:49
155 630 DOMAGALSKI RYSZARD ZABRZE 1958 M50 00:23:58 00:24:48
156 63 BIERNAT MATEUSZ Katowice 1987 M20 00:23:58 00:24:50
157 166 GĄSIOROWSKI MARCIN Rybnik 1978 M30 00:24:00 00:24:09
158 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:24:00 00:24:48
159 597 KRAJECKA-SOLARZ ALINA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1972 K40 00:24:01 00:24:51
160 332 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN 1978 M30 00:24:02 00:24:53
161 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy 1979 M30 00:24:03 00:24:57
162 465 SZCZYGIEŁ JULIA Zawiercie KS VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:24:05 00:24:52
163 237 ŻMIJEWSKI MACIEJ Zabrze 1985 M30 00:24:07 00:26:28
164 218 ZIELIŃSKI MARCIN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 M30 00:24:07 00:24:57
165 53 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:24:08 00:24:57
166 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:24:13 00:25:47
167 309 HELBIN JAKUB Dąbrowa górnicza MACROLOGIC RUNTIME 1982 M30 00:24:14 00:26:32
168 390 STARY DAMIAN Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1976 M40 00:24:14 00:25:46
169 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:24:14 00:25:04
170 598 WYPYCH KLAUDIA Wieruszow 1989 K20 00:24:15 00:25:08
171 638 KANIA AGNIESZKA Mysłowice MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 1980 K30 00:24:15 00:25:09
172 409 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:18 00:25:13
173 240 KUŚ DAWID Katowice RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 1987 M20 00:24:18 00:25:06
174 564 SŁOMSKI MAKSYM Katowice PPNBB 1988 M20 00:24:18 00:25:11
175 483 SURZYN MICHAŁ Katowice 1984 M30 00:24:18 00:25:49
176 419 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:24:22 00:25:52
177 320 LEWANDOWSKI TOMASZ Katowice SKLEP BIEGACZA 1989 M20 00:24:24 00:26:42
178 71 JANKO KAMIL Chorzów 1996 M20 00:24:25 00:25:12
179 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:25 00:26:01
180 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:24:26 00:24:34
181 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:24:26 00:25:17
182 495 DEPTA MARTYNA Mikołów 1993 K20 00:24:26 00:25:58
183 392 KAŁUSKI KUBA Katowice 1985 M30 00:24:27 00:25:59
184 202 DUDA RADOSŁAW Ożarowice GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1990 M20 00:24:31 00:25:22
185 406 BIENIEK ADRIAN Chorzow 1983 M30 00:24:32 00:25:24
186 414 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:24:34 00:26:07
187 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:24:37 00:26:11
188 302 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:38 00:26:12
189 275 ROLNIK BARTOSZ Mikołów 2000 M16 00:24:38 00:25:30
190 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:24:40 00:25:29
191 430 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA 1960 M50 00:24:42 00:26:16
192 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:43 00:25:32
193 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:24:44 00:25:39
194 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:24:46 00:27:26
195 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:24:46 00:25:39
196 319 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:24:50 00:26:22
197 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik 1979 M30 00:24:51 00:26:29
198 455 PUCEK TOMASZ Chorzów 1979 M30 00:24:52 00:25:43
199 393 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:52 00:25:45
200 229 BOJDOŁ MARCIN Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 M40 00:24:52 00:26:27
201 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:24:55 00:27:35
202 576 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:24:55 00:26:28
203 165 SOLECKI TOMASZ Bieruń GOMOLA TRANS AIRCO 1979 M30 00:24:55 00:27:35
204 533 PIATEK JACEK Knurów 1976 M40 00:24:55 00:25:49
205 174 SZYNAWA ADRIAN Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1987 M20 00:24:56 00:25:47
206 112 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie 1982 M30 00:24:57 00:26:32
207 331 BĘDKOWSKA ANNA Sosnowiec KOSTUCHNA BIEGA 1972 K40 00:24:58 00:25:02
208 425 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice GALEN TEAM 1981 M30 00:24:59 00:26:32
209 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:25:03 00:27:22
210 90 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1975 M40 00:25:04 00:25:58
211 401 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:25:06 00:26:40
212 644 SZCZEPONIK KLEMENTYNA Świętochłowice GALEN TEAM 1989 K20 00:25:07 00:26:40
213 527 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:25:10 00:26:45
214 179 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno 1972 M40 00:25:11 00:27:32
215 75 GUROK BOGUSIA Ruda ślaska NIGHT RUNNERS 1980 K30 00:25:13 00:26:06
216 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:25:13 00:26:05
217 344 MROCZKA ANNA Katowice 1978 K30 00:25:13 00:26:05
218 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:25:16 00:26:08
219 584 PŁOSKA MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K20 00:25:16 00:26:04
220 98 KOSOBUDZKA MONIKA Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1976 K40 00:25:17 00:26:10
221 84 SZELUGA JERZY Zabrze 1975 M40 00:25:17 00:26:53
222 636 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M20 00:25:18 00:26:10
223 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:25:18 00:26:53
224 138 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:25:18 00:26:49
225 385 WARSKA MARTA Katowice - 1984 K30 00:25:18 00:26:52
226 593 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M20 00:25:19 00:27:49
227 448 JODŁOWIEC MICHAŁ Imielin 1999 M16 00:25:20 00:26:56
228 327 SZATNIEWSKA AGNIESZKA Będzin NIEZRZESZONA 1978 K30 00:25:21 00:26:11
229 30 MISZCZYK AGNIESZKA KATOWICE 1978 K30 00:25:21 00:26:57
230 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:23 00:26:20
231 293 KLUSKA KINGA Chorzow CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 K16 00:25:25 00:26:14
232 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:25:30 00:26:24
233 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:25:30 00:27:02
234 461 CISŁO PRZEMEK Sosnowiec DĘBÓWKA 1979 M30 00:25:31 00:25:34
235 180 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno 1974 K40 00:25:33 00:27:53
236 97 KOSOBUDZKI SEBASTIAN Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1975 M40 00:25:38 00:26:31
237 81 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:25:40 00:26:28
238 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:25:40 00:27:16
239 62 PALENTA MAREK Katowice 1971 M40 00:25:41 00:27:14
240 130 NIŹNIK MARCIN Siemianowice Śląskie 1985 M30 00:25:43 00:26:40
241 535 SZYMAŃSKI MICHAŁ Katowice 1979 M30 00:25:44 00:27:18
242 267 DZIEWIOR ANNA sosnowiec 1972 K40 00:25:47 00:27:21
243 186 MICHALCEWICZ KATARZYNA ZABRZE JA ICH NIE ZNAM 1989 K20 00:25:47 00:27:24
244 575 POLAK KRZYSZTOF Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:25:49 00:28:08
245 199 MAJER BŁAŻEJ Kietrz 1994 M20 00:25:52 00:28:16
246 183 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M40 00:25:52 00:26:46
247 205 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:25:52 00:28:14
248 151 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:25:55 00:27:30
249 102 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:26:00 00:26:52
250 17 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:26:02 00:28:35
251 415 BULAK WITOLD Chorzów PARKRUN KATOWICE 1986 M30 00:26:02 00:27:43
252 95 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:26:03 00:26:55
253 96 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:26:03 00:26:55
254 580 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:26:04 00:28:36
255 407 MOCNY MICHAŁ Kraków DUROSKI 1987 M20 00:26:04 00:28:36
256 248 HORZELA ADAM Katowice 1986 M30 00:26:05 00:27:40
257 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:26:11 00:27:08
258 152 BERESKA BARTŁOMIEJ Gliwice 1985 M30 00:26:15 00:27:05
259 336 PIETREK DARIUSZ Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 M30 00:26:15 00:28:35
260 476 LACHERA BOGUSŁAW Zabrze NIGHT RUNNERS 1959 M50 00:26:15 00:28:34
261 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:26:16 00:28:37
262 335 PIETREK EWELINA Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:26:16 00:28:35
263 487 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:19 00:27:52
264 532 LYSKO AGNIESZKA Katowice DOLINIARZE.COM 1985 K30 00:26:19 00:27:51
265 108 PIEKOSZEWSKI JANUSZ Mysłowice 1975 M40 00:26:19 00:27:17
266 276 ROLNIK MARLENA Mikołów 1992 K20 00:26:19 00:27:11
267 226 MADEJ NATALIA Tychy ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:26:21 00:27:58
268 261 GROMADZKI KAMIL Katowice 1986 M30 00:26:23 00:27:58
269 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:26:23 00:27:19
270 230 MISZCZAK ANNA Imielin 1975 K40 00:26:23 00:28:45
271 528 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M50 00:26:25 00:27:59
272 586 KUCHTA ALICJA KATOWICE REMAGUM 1967 K40 00:26:26 00:27:14
273 350 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:26:26 00:26:30
274 232 SZPEK BARBARA Goczałkowice Zdrój ADS MASNA KRYTYCZNA 1980 K30 00:26:27 00:28:03
275 69 ŻYCHOŃ ADAM Katowice 1986 M30 00:26:27 00:27:15
276 358 KOCÓJ DOMINIKA Zabrze NIGHT RUNNERS 1991 K20 00:26:28 00:28:47
277 587 DĄBEK ARTUR Piła Kościelecka 1985 M30 00:26:28 00:27:17
278 634 ULCZOK TOMASZ Łaziska Górne 1980 M30 00:26:30 00:28:50
279 86 RONER AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:26:33 00:28:56
280 247 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Zawiercie 1982 M30 00:26:33 00:28:53
281 640 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:26:34 00:28:09
282 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:35 00:28:13
283 132 RYKALSKI DAMIAN Jaworzno EPKT SPOTTERS 1981 M30 00:26:36 00:28:11
284 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:36 00:28:59
285 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:26:36 00:28:12
286 642 TYL ALEKSANDRA KATOWICE 1973 K40 00:26:38 00:28:12
287 542 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice KLUB MORSÓW TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000 M16 00:26:38 00:26:45
288 490 BARCZYK ŁUKASZ Klucze 1981 M30 00:26:39 00:28:10
289 250 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:26:40 00:28:20
290 478 LACHERA MARYSIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1960 K50 00:26:41 00:29:00
291 254 WILCZEK MONIKA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1959 K50 00:26:43 00:27:36
292 463 KOŚNIAK SŁAWOMIR Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1984 M30 00:26:45 00:27:33
293 308 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:26:46 00:27:38
294 245 KAMIŃSKI RAFAŁ Gliwice NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:26:47 00:28:21
295 43 PARCHENIAK JACEK Katowice 1968 M40 00:26:47 00:27:41
296 140 ESZYK JERZY Katowice 1968 M40 00:26:50 00:27:43
297 173 CZEMPIEL MATEUSZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1989 M20 00:26:50 00:28:28
298 239 MOĆKO GRZEGORZ Katowice 1955 M60 00:26:56 00:28:32
299 473 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K30 00:26:56 00:28:31
300 334 OSMULSKA ANNA Katowice 1986 K30 00:26:58 00:28:37
301 446 URBANIAK ANIA Krzywaczka HUSARIA 1980 K30 00:27:00 00:27:52
302 583 WOŹNICZKA KRZYSZTOF Katowice 1969 M40 00:27:04 00:28:39
303 422 FLAK HENRYK Katowice 1956 M60 00:27:05 00:29:26
304 142 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:27:07 00:28:01
305 348 WITMAN EWA Katowice 1975 K40 00:27:09 00:29:28
306 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:27:11 00:29:35
307 251 JASNOCH BOGUMIŁA MIKOŁÓW 1958 K50 00:27:12 00:28:48
308 172 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:27:12 00:28:46
309 566 GOŁDA DOROTA Katowice RUNDOMATO 1993 K20 00:27:15 00:28:53
310 296 SIEJDA DANIEL Siemianowice Śląskie 1984 M30 00:27:15 00:29:34
311 217 LASKA RAFAŁ Katowice 1975 M40 00:27:17 00:29:36
312 236 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA Katowice BRAK 1984 K30 00:27:20 00:29:39
313 224 OSTROWSKA MONIKA Katowice 1979 K30 00:27:21 00:28:16
314 436 CHROBAK ANIA Gliwice OPEL ACTIVE TEAM 1986 K30 00:27:22 00:28:59
315 303 PAWŁOWSKI CZESŁAW nowy sącz 1956 M60 00:27:25 00:29:59
316 400 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:27:29 00:30:01
317 220 MATUNIN ALINA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 K30 00:27:31 00:29:10
318 432 BARON EUGENIUSZ Gostyń USNB 1964 M50 00:27:31 00:29:08
319 471 MĘTLAK MAŁGORZATA Zawiercie KS.VICTORIA ZAWIERCIE 2000 K16 00:27:32 00:28:19
320 421 JAKSIK MAGDALENA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1990 K20 00:27:36 00:29:12
321 262 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:27:37 00:28:33
322 427 CHEBA DOROTA Bytom 1970 K40 00:27:39 00:28:36
323 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:41 00:29:21
324 314 BASISTA JUSTYNA Radzionków 1983 K30 00:27:42 00:29:19
325 502 OBUCHOWSKA KINGA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1998 K16 00:27:42 00:30:05
326 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:27:45 00:30:21
327 219 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1981 K30 00:27:46 00:29:25
328 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:27:47 00:30:10
329 429 KOBEL ANIA Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1978 K30 00:27:47 00:30:09
330 111 DURA MAGDALENA siemianowice śląskie DUROSKI 1979 K30 00:27:49 00:30:21
331 169 KLIMEK SYLWIA Katowice RISE&SHINE 1987 K20 00:27:50 00:30:10
332 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:27:53 00:30:16
333 264 MACHAJSKA PATRYCJA Katowice 1995 K20 00:28:00 00:30:19
334 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:28:01 00:30:23
335 530 WRONECKA EMILIA TORUŃ SPORT W WIELKIM MIEŚCIE 1992 K20 00:28:05 00:29:40
336 620 BUSS JAKUB Kudowa-Zdrój KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA 1972 M40 00:28:05 00:30:31
337 433 BARON ANIELA Gostyń 1964 K50 00:28:09 00:29:47
338 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:28:10 00:30:46
339 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:28:25 00:30:49
340 360 KACAN SABINA Zabrze NIGHT RUNNERS 1977 K30 00:28:26 00:30:01
341 282 SUCHANEK ALEKSANDRA Pyskowice NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:28:26 00:30:01
342 195 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:28:30 00:30:50
343 68 PERLAK MAGDALENA Katowice 1990 K20 00:28:31 00:30:10
344 388 LIPMAN WIEŃCZYSŁAW Katowice 1965 M50 00:28:32 00:30:52
345 622 BEDLICKI MICHAŁ Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1969 M40 00:28:34 00:31:01
346 32 KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA Czeladź #CZELADZBIEGA 1973 K40 00:28:34 00:30:55
347 346 GRZELA KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie NATIONALE NEDERLANDEN 1983 M30 00:28:35 00:31:01
348 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:28:37 00:29:32
349 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:28:37 00:30:14
350 150 DONOCIK KRZYSZTOF Katowice 1982 M30 00:28:39 00:31:15
351 548 MAŁYSZKO DAWID Katowice 1989 M20 00:28:41 00:31:20
352 611 PIĘTOŃ PAWEŁ Katowice ROCKFIT 1988 M20 00:28:41 00:30:13
353 561 ŚWIERŻYŃSKI KAROL Katowice 1989 M20 00:28:43 00:31:22
354 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:28:48 00:31:10
355 626 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:28:48 00:31:22
356 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:28:50 00:31:30
357 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:28:53 00:31:18
358 402 GRUSZKA EWA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:28:53 00:31:18
359 304 CHODZIDŁO RAFAŁ Chorzów 1981 M30 00:28:54 00:30:33
360 291 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:28:55 00:31:20
361 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:28:57 00:30:30
362 506 BŁAUT-TURCZYK KATARZYNA Katowice 1978 K30 00:28:57 00:30:38
363 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:28:57 00:30:37
364 519 TURCZYK TOMASZ Katowice 1978 M30 00:28:58 00:30:38
365 398 JARCZYK KAMIL Siemianowice Śląskie 1988 M20 00:29:00 00:30:40
366 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:29:02 00:30:42
367 328 RÓŻYC BARBARA Zabrze NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:29:03 00:31:27
368 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:29:06 00:30:39
369 341 ŻYŁKA AGNIESZKA Zabrze 1980 K30 00:29:06 00:31:31
370 550 SITKO-MAJKA ANASTAZJA Żywiec 1986 K30 00:29:07 00:31:28
371 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:29:07 00:30:48
372 223 IMIOŁCZYK IZABELA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 K30 00:29:14 00:30:53
373 600 DOMŻOŁ RADOSŁAW Mysłowice PPNBB 1995 M20 00:29:15 00:31:47
374 554 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:29:16 00:31:44
375 646 STABZYK JOANNA KATOWICE TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:29:17 00:31:44
376 256 JARASZ ALEKSANDER Zabrze 1977 M30 00:29:18 00:31:50
377 315 KOWALSKI SŁAWOMIR Bytom BIEGAM OD WCZORAJ 1983 M30 00:29:18 00:31:52
378 39 KOZOK MAŁGORZATA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1976 K40 00:29:21 00:31:41
379 364 GAIM JACEK Sosnowiec 1975 M40 00:29:22 00:31:58
380 255 BUKSIŃSKA IWONA Zabrze 1968 K40 00:29:27 00:31:50
381 353 GWÓŹDŹ MICHAŁ Katowice 1990 M20 00:29:28 00:31:07
382 617 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:29:29 00:31:50
383 517 SMYK EWA Katowice 1971 K40 00:29:30 00:29:36
384 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:29:31 00:32:01
385 547 STAWOWY KRZYSZTOF Rybnik PIORUNY 1989 M20 00:29:31 00:32:02
386 413 SŁYSZKO ADAM Bytom 1976 M40 00:29:34 00:31:59
387 619 IWAŃCZAK MAŁGORZATA KATOWICE 1995 K20 00:29:34 00:30:26
388 306 PELCZAR BARBARA Sosnowiec 1994 K20 00:29:34 00:32:07
389 649 KOSTAREK ASIA katowice 1989 K20 00:29:34 00:31:57
390 330 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:29:35 00:31:55
391 244 KUBISTY ANNA Oświęcim - 1970 K40 00:29:37 00:31:14
392 632 ZANOFF ELENA Katowice ROCKFIT 1977 K30 00:29:39 00:31:11
393 182 MARCHEWKA ŁUKASZ Bytom ROCKY BALBOA RUNNING CLUB 1981 M30 00:29:42 00:32:17
394 612 REDMAN GRZEGORZ Czeladź RKP 1981 M30 00:29:51 00:32:18
395 361 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:29:54 00:32:25
396 325 MACZEK-GĄDEK MONIKA Sosnowiec 1976 K40 00:29:58 00:32:36
397 599 MADEJ MARCIN Czeladź 1980 M30 00:30:00 00:32:38
398 435 KINEL AGNIESZKA Katowice 1982 K30 00:30:00 00:32:20
399 592 TERKA-NOWAK ANNA Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1989 K20 00:30:03 00:32:33
400 639 DZIUROWIK MARTA SOSNOWIEC 1987 K20 00:30:04 00:32:28
401 89 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:30:04 00:32:28
402 434 GOLECZKO MARIUSZ Ruda Śląska 1993 M20 00:30:06 00:32:31
403 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:30:06 00:32:31
404 200 PAŁKA ALEKSANDRA Rzeszów 1992 K20 00:30:10 00:32:34
405 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:30:14 00:32:47
406 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN 1979 K30 00:30:22 00:31:59
407 553 KAPUŚCIK BEATA katowice 1969 K40 00:30:25 00:32:46
408 408 URBANOWICZ DAMIAN ruda śląska 1985 M30 00:30:26 00:33:02
409 515 KURASZYŃSKA EWA Chorzów 1980 K30 00:30:30 00:30:36
410 529 URBANOWICZ PAWEŁ Ruda Śląska 1989 M20 00:30:35 00:33:10
411 378 GRZYŚKA PIOTR Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:30:36 00:33:01
412 80 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K30 00:30:40 00:33:10
413 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:30:40 00:31:33
414 257 SYPUŁA DANUTA Mikołów 1960 K50 00:30:41 00:32:19
415 374 PLAC KLAUDIA Jaworzno 1988 K20 00:30:43 00:33:09
416 543 KACZMAREK DAWID Jastrzębie Zdrój 1988 M20 00:30:51 00:33:19
417 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:30:55 00:33:17
418 354 SZLENDAK JUSTYNA Siemianowice Śląskie 1985 K30 00:31:06 00:33:25
419 447 GLINKA ANNA Sosnowiec 1985 K30 00:31:07 00:33:33
420 382 CZARNY MARZENA Jaworzno JAWORZNOŁBC 1979 K30 00:31:08 00:33:37
421 381 CZARNY MARIUSZ Jaworzno JAWORZNO ŁBC 1978 M30 00:31:08 00:33:37
422 460 SNOPEK KRZYSZTOF Sosnowiec DĘBÓWKA 1980 M30 00:31:13 00:31:17
423 454 SZMAJDUCH JUSTYNA Siemianowice Śląskie 1978 K30 00:31:16 00:33:42
424 509 KUBICZEK DOMINIK Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM 1982 M30 00:31:30 00:33:56
425 565 NIEDZIELSKI MICHAŁ Łaziska Górne 1974 M40 00:31:31 00:34:12
426 269 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:31:39 00:34:05
427 647
722*
WALISZAK DAMIAN Malinowice 1975 M40 00:31:42 00:34:14
428 394 KUNYSZ MICHAŁ Łaziska Górne 1995 M20 00:31:47 00:34:18
429 377 ŁUSZCZYNA AGATA Strzelce Opolskie 1979 K30 00:31:47 00:33:22
430 214 NYTKO EWELINA Czarna 1995 K20 00:31:50 00:34:15
431 521 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:31:58 00:34:34
432 488 HNATÓW DOROTA Dąbrowa Górnicza SPARTA DĄBROWA GÓRNICZA 1983 K30 00:32:03 00:34:32
433 297 CHELUSZKA KAROL Zabrze 1995 M20 00:32:04 00:34:43
434 187 SOBCZAK ALICJA Ruda Śląska 1987 K20 00:32:15 00:34:45
435 462 KOŚNIAK BEATA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1985 K30 00:32:17 00:34:38
436 380 KOTOWICZ-GRZYŚKA MAŁGORZATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:32:17 00:34:41
437 453 OCZKOWICZ MARTA Sosnowiec 1991 K20 00:32:20 00:34:47
438 464 PŁONKA JOANNA Katowice 1972 K40 00:32:21 00:34:48
439 526 KLIMASARA MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:32:21 00:34:44
440 552 WINKLER AGNIESZKA Katowice 1973 K40 00:32:22 00:34:44
441 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:26 00:35:04
442 405 TUCHOWSKI ROMAN Ruda Śląska 1973 M40 00:32:32 00:35:08
443 643 KUSZKA KATARZYNA Kołobrzeg GALEN TEAM 1992 K20 00:32:33 00:34:56
444 404 CHRUŚCIŃSKI MACIEJ Świętochłowice 1987 M20 00:32:36 00:35:11
445 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:32:37 00:35:09
446 159 KWINTA JOANNA Katowice SZWAGIER BIEGA 1969 K40 00:32:42 00:35:17
447 196 PAWEŁEK BARBARA Świętochłowice 1972 K40 00:32:44 00:35:02
448 158 KWINTA TOMASZ Katowice SZWAGIER BIEGA 1966 M50 00:32:54 00:35:29
449 456 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:32:57 00:35:32
450 50 PAWLICZEK DAGMARA Jastrzębie-Zdrój 1981 K30 00:33:03 00:35:33
451 49 PAWLICZEK MARIUSZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:33:03 00:35:34
452 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:33:08 00:35:30
453 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:10 00:35:33
454 386 LEWICKA BASIA Katowice 1983 K30 00:33:15 00:35:46
455 501 OBUCHOWSKA MAŁGORZATA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 K40 00:33:16 00:35:38
456 629 BAJOREK ŁUKASZ RUDA ŚLĄSKA 1984 M30 00:33:24 00:35:03
457 164 PÓŹNIEWSKA MAGDALENA Łomża 1993 K20 00:33:30 00:36:01
458 206 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:33:32 00:35:54
459 154 HEPEK ARTUR Bytom 1970 M40 00:33:36 00:36:07
460 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:36 00:36:12
461 109 ŁYPACZEWSKI PIOTR Będzin 1991 M20 00:33:39 00:36:06
462 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:48 00:36:17
463 384 KOSMALA KATARZYNA Świetochłowice 1966 K50 00:33:50 00:35:23
464 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:33:54 00:36:16
465 190 ESZYK ALEKSANDRA Katowice 1969 K40 00:34:05 00:34:59
466 411 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:34:18 00:36:52
467 496 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:34:23 00:36:50
468 292 SZAŁAŃSKI ŁUKASZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1991 M20 00:34:28 00:36:05
469 285 OMYŁA ANNA Siemianowice 1990 K20 00:34:31 00:37:05
470 614 JANKOWSKI ANDRZEJ Katowice 1952 M60 00:34:40 00:37:03
471 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:34:58 00:35:55
472 557 BOBER-OGON BETINA Siemianowice Śląskie NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1988 K20 00:35:02 00:37:25
473 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:35:05 00:37:41
474 516 JANKOWSKA WIOLETTA Katowice MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIE 1967 K40 00:35:05 00:37:28
475 305 KRUMPHOLZ LAURA Dąbrowa Górnicza 1994 K20 00:35:12 00:37:44
476 184 HYRIA ANNA Bytom ROCKY BALBOA RUNNING CLUB 1983 K30 00:35:25 00:37:59
477 128 CZESZEJKO-SOCHACKA ANNA Siemianowice Śląskie 1982 K30 00:35:38 00:38:09
478 129 CZESZEJKO-SOCHACKI TOMASZ Siemianowice Śląskie 1977 M30 00:35:38 00:38:10
479 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:35:58 00:38:34
480 265 WABNIC KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1994 K20 00:36:12 00:37:47
481 48 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:36:36 00:39:02
482 594 BORZĘCKA ANNA Katowice PPNBB 1996 K20 00:36:47 00:39:20
483 648 KRZYKAWSKI ARKADIUSZ MALINOWICE 1973 M40 00:36:51 00:39:21
484 633 KAWA AGNIESZKA Zabrze 1979 K30 00:36:51 00:39:16
485 367 MAZUR-GAŃCZAK MARTA swietochlowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:37:00 00:38:34
486 121 MOCNY AGNIESZKA Katowice DUROSKI 1993 K20 00:37:22 00:39:56
487 246 SZCZYPKA SABINA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1988 K20 00:37:36 00:40:12
488 324 DZIERKA ALEKSANDRA Zabrze 1981 K30 00:37:52 00:40:18
489 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM ZABRZE 1942 M60 00:37:53 00:40:35
490 477 WŁODARCZYK BEATA Mikołów 1976 K40 00:39:36 00:42:00
491 208 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 8 GZ "DZIELNE ORZEŁKI"/ 87 DH "MROCZNA PUSZCZ 1962 M50 00:41:35 00:43:56
492 635
770*
STARY NATALIA Ruda Śląska ADS MASA KRYTYCZNA 1979 K30 00:41:38 00:44:10
493 207 SZOŁTYS KAROLINA Katowice 8GZ DZIELNE ORZEŁKI/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:44:57 00:47:20
494 268 GĘBSKA ELŻBIETA Będzin KSR TKKF OMEGA 1959 K50 00:45:08 00:47:29
495 338 KADŁUBEK MAGDALENA Chorzów 1974 K40 00:45:54 00:48:30
496 579 MLECZKO URSZULA Zabrze 1964 K50 00:46:18 00:49:00
497 582 WILCZEK KRYSTYNA Wieszowa 1964 K50 00:46:18 00:49:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni