z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

28.09.2019
11:00
godzina

Bieg 2

16.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3

22.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4

19.01.2020
11:00
godzina

Bieg 5

23.02.2020
11:00
godzina

Bieg 6

29.03.2020
11:00
godzina

Bieg 1

28.09.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1256 GOSIEWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ / 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 1988 M30 00:15:33 00:15:33
2 1154 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M20 00:15:51 00:15:52
3 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:19 00:16:19
4 1157 RUDNIK DAMIAN Bydgoszcz DAMIAN RUDNIK TEAM 1995 M20 00:16:48 00:16:50
5 1254 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:17:00 00:17:01
6 20 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:02 00:17:03
7 1121 JAGODZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1990 M20 00:17:04 00:17:05
8 253 SKIBA ŁUKASZ Bydgoszcz SZYMI TEAM 1988 M30 00:17:11 00:17:12
9 1015 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:17:11 00:17:13
10 1042 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M40 00:17:14 00:17:16
11 1077 MAĆKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1986 M30 00:17:32 00:17:34
12 264 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:44 00:17:46
13 1209 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:56 00:17:58
14 1229 SZCZEŚNIAK WIKTOR Bydgoszcz CWZS ZAWISZA 2003 M16 00:18:02 00:18:03
15 190 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:03 00:18:05
16 151 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:18:07 00:18:08
17 12 MAIK DARIA Mrocza KOTŁOWSKIMAIKPARANADYSTANSIE TEAM 1997 K20 00:18:14 00:18:16
18 1194 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH Bydgodzcz AŚ BYDGOSZCZ 1980 M30 00:18:17 00:18:20
19 143 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1987 M30 00:18:18 00:18:20
20 225 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:38 00:18:40
21 161 KORALEWSKA JULIA Bydgoszcz 2002 K16 00:18:40 00:18:41
22 196 ŁAGANOWSKI ŁUKASZ Janikowo RARAMURI SOSNÓWIEC/COLITIS TEAM 1984 M30 00:18:43 00:18:45
23 102 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA/1BLOG 1978 M40 00:18:44 00:18:47
24 247 FLOREK PAWEŁ Bydgoszcz RUNADDICTS 1986 M30 00:18:45 00:18:48
25 1178 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz 1983 M30 00:18:46 00:18:51
26 269 PĘKAŁA ALEKSANDRA Bydgoszcz RUN PASJA 1984 K30 00:18:52 00:18:54
27 256 DURCZAK JERZY Białe Błota BYDGOSKIE OKONIE 1980 M30 00:18:54 00:18:58
28 24 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1969 M50 00:18:55 00:18:59
29 22 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1986 K30 00:19:01 00:19:02
30 1190 GIEŁAŻYN MATEUSZ Koronowo CYSTERSI 1993 M20 00:19:02 00:19:04
31 1026 BARCZAK RAFAŁ złotów STACHOWSCY.EU 1975 M40 00:19:03 00:19:04
32 38 MAŁACHA DAWID Żnin KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:19:10 00:19:10
33 1159 ŻUCHOWSKA ANNA Płonne 1998 K20 00:19:10 00:19:11
34 229 WARCZAK PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1976 M40 00:19:09 00:19:12
35 1252 ETTINGER PAWEŁ BYDGOSZCZ 1987 M30 00:19:12 00:19:15
36 1097 BŁASZAK ŁUKASZ Solec Kujawski BUBA SOLEC KUJAWSKI 1986 M30 00:19:14 00:19:16
37 259 PIC DAWID Osielsko KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1992 M20 00:19:21 00:19:23
38 121 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:19:22 00:19:24
39 1105 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:26 00:19:28
40 224 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:19:26 00:19:30
41 1225 STODOLNY MICHAŁ Kołaczkowo KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:19:32 00:19:36
42 274 CHUDAŃSKI HUBERT Bydgoszcz SP PSP BYDGOSZCZ 1985 M30 00:19:38 00:19:43
43 1226 ŻYLSKA ZUZANNA Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 2002 K16 00:19:43 00:19:45
44 63 KOWALSKI JACEK Bydgoszcz 1977 M40 00:19:45 00:19:49
45 111 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:19:44 00:19:49
46 1023 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz 1993 M20 00:19:48 00:19:50
47 137 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1989 M30 00:19:48 00:19:52
48 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:19:51 00:19:57
49 1001 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3GRAVITY 1985 M30 00:19:54 00:19:57
50 71 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:59 00:20:02
51 1090 DULEBA DARIUSZ Bydgoszcz NOKIA BYDGOSZCZ 1983 M30 00:20:00 00:20:03
52 1271 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:05 00:20:08
53 77 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:20:13 00:20:16
54 1257 LUIS RUIZ BYDGOSZCZ 1979 M40 00:20:16 00:20:21
55 265 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:20:18 00:21:21
56 234 ELIAS FRANCISCO BYDGOSZCZ SCD RIBADESELLA 1976 M40 00:20:21 00:21:27
57 136 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:20:26 00:20:28
58 133 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:20:32 00:21:35
59 179 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:33 00:21:37
60 33 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:20:35 00:21:37
61 138 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:20:36 00:20:42
62 1167 SKORECKI ALEKSANDER Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:20:37 00:20:41
63 189 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:20:38 00:20:40
64 164 SŁOMKA MACIEJ Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:20:43 00:20:54
65 254 MUSS ALEKSANDER Bydgoszcz ACE OF SPADES 1973 M40 00:20:47 00:20:53
66 1174 ROŻDŻYŃSKA PATRYCJA Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1996 K20 00:20:47 00:20:49
67 1037 SYPNIEWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:20:50 00:20:53
68 202 SKARWECKI REMIGIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1984 M30 00:20:51 00:20:56
69 203 MALENDOWICZ ROBERT Tuchola 1975 M40 00:21:00 00:21:04
70 1227 KRYGIER MATEUSZ Żnin 1989 M30 00:21:01 00:22:06
71 1192 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:05 00:21:08
72 280 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M30 00:21:06 00:21:11
73 122 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:07 00:22:10
74 195 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:09 00:21:12
75 1049 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:21:10 00:21:16
76 1067 HAIZE TOMEK Bydgoszcz ARRK 1978 M40 00:21:12 00:21:15
77 1160 GŁOGOGOWSKI KRZYSZTOF Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40 00:21:18 00:22:22
78 1081 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:21:24 00:21:28
79 1007 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:26 00:21:32
80 1155 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:21:32 00:21:35
81 267 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:21:33 00:21:39
82 1211 MICHALIK JOANNA Bydgoszcz PB SLA 1981 K30 00:21:34 00:21:38
83 1202 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:34 00:21:45
84 1183 KUCHARSKI MACIEJ OPALENICA 1982 M30 00:21:35 00:22:38
85 1086 ZAKROCKI KAMIL Osielsko 1990 M20 00:21:35 00:21:57
86 129 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:21:36 00:21:48
87 258 SIKORA SYLWIA Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 K40 00:21:38 00:21:43
88 27 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:21:38 00:22:40
89 1120 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:38 00:24:47
90 50 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:21:39 00:22:40
91 1170 LEWICKI KONRAD Bydgoszcz ŻANDARMII Z BYDGOSZCZY 1982 M30 00:21:40 00:22:42
92 294 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:21:40 00:22:42
93 1074 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:21:41 00:21:47
94 1063 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:21:44 00:21:49
95 1045 BRUNKE TOMASZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 M40 00:21:47 00:21:51
96 1142 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:21:48 00:21:52
97 117 RYGIEWICZ WOJCIECH Wolwark BBL SZUBIN 1965 M50 00:21:56 00:21:58
98 1004 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:21:59 00:22:03
99 1217 KOWALCZYK KAMILA Bydgoszcz SILNI PONAD MIARĘ 1992 K20 00:22:00 00:22:10
100 53 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:03 00:22:11
101 1270 WUJEK MAGDALENA Bydgoszcz OWOCBIEGA TEAM 1983 K30 00:22:07 00:22:07
102 174 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:22:15 00:22:20
103 1204 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz LADYQUEEN 1978 K40 00:22:18 00:22:21
104 221 KONKEL BARTOSZ Bydgoszcz 1986 M30 00:22:18 00:23:26
105 1060 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:22:19 00:22:26
106 132 JANOWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN CB 163 1977 M40 00:22:23 00:23:36
107 222 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:22:23 00:23:27
108 1101 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:22:24 00:23:27
109 1032 JANIKOWSKA AWA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1990 K20 00:22:29 00:23:32
110 1216 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:22:38 00:22:47
111 113 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:22:38 00:22:46
112 60 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:22:38 00:23:40
113 104 IWANEK DOMINIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1987 K30 00:22:43 00:24:45
114 1011 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:22:43 00:23:46
115 107 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:22:46 00:23:57
116 1127 KAMIŃSKI ŁUKASZ Niemcz WATAHA BYDGOSZCZ 1985 M30 00:22:47 00:22:51
117 1260
300*
BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:48 00:22:57
118 1169 MŁYNAREK MONIKA Łochowo UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 2002 K16 00:22:51 00:23:02
119 65 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:22:55 00:23:59
120 212 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:22:55 00:23:01
121 43 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Piechcin #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:22:56 00:25:09
122 1126 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M40 00:22:58 00:24:59
123 1025 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:22:59 00:23:05
124 1112 LUBIŃSKI ROBERT Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1986 M30 00:22:59 00:23:11
125 1136 MONSIORSKI ADAM Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1973 M40 00:22:59 00:24:06
126 175 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:23:01 00:24:07
127 118 KITKOWSKI PIOTR Bydgoszcz KITA TEAM 1977 M40 00:23:02 00:25:05
128 17 DERENGOWSKI LUKASZ Bydgoszcz 1985 M30 00:23:02 00:24:16
129 145 BOROWICZ ANNA Bydgoszcz 1982 K30 00:23:03 00:24:07
130 209 SZAJBE MICHAŁ Niemcz CZARNE STOPY 1983 M30 00:23:08 00:24:12
131 135 KOWALSKI MAREK NIEMCZ REKINY OSIELSKO 1970 M40 00:23:10 00:23:19
132 1258 ZIMON MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:23:11 00:24:17
133 126 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:12 00:24:24
134 1268 MELWIŃSKA PAULINA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1981 K30 00:23:14 00:24:19
135 1003 MAZURKIEWICZ PIOTR Dobrcz 1978 M40 00:23:15 00:24:22
136 283 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M30 00:23:16 00:25:20
137 272 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:17 00:24:22
138 261 NOWICKI OLGIERD Bydgoszcz 1985 M30 00:23:20 00:23:25
139 1175 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M30 00:23:22 00:24:32
140 34 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:23:22 00:24:26
141 162 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:22 00:24:32
142 1206 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:24 00:24:39
143 1255 GLAZIK MACIEJ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:23:24 00:25:29
144 1145 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:23:24 00:23:41
145 244 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:26 00:24:30
146 1056 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:30 00:23:37
147 68 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:23:32 00:24:35
148 1180 IDCZAK PIOTR Niemcz 1984 M30 00:23:32 00:25:35
149 213 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:23:33 00:23:40
150 61 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:23:33 00:24:39
151 1277 PASZKIEWICZ JAROSŁAW Tryszczyn 1974 M40 00:23:33 00:25:38
152 25 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY 1978 K40 00:23:39 00:24:42
153 1222 RÓŻYCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1960 M50 00:23:40 00:23:44
154 155 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:41 00:24:47
155 1122 STRÓŻYK GRAŻYNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:44 00:24:49
156 1214 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:23:45 00:24:58
157 1083 RAKOWSKA NATALIA Bydgoszcz 1993 K20 00:23:46 00:23:58
158 76 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:23:47 00:24:52
159 165 MICHALSKA DARIA Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 K20 00:23:47 00:23:53
160 1054 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:23:49 00:24:59
161 73 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:50 00:23:57
162 90 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:50 00:24:56
163 1265 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:51 00:23:57
164 291 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M30 00:23:52 00:25:59
165 154 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:52 00:24:03
166 173 GANDZIAROWSKA ANNA Bydgoszcz 1990 K20 00:23:53 00:23:57
167 1240 KNIOŁA PRZEMYSŁAW Jadwiżyn 1999 M20 00:23:56 00:24:59
168 1208 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:23:57 00:26:00
169 182 DEBCZYNSKI MACIEJ Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:23:58 00:25:07
170 1075 BALCERZAK LESZEK Łabiszyn 1979 M40 00:23:58 00:26:02
171 171 GROCHOWSKI KAMIL Bydgoszcz GROSZKI 1981 M30 00:23:59 00:25:03
172 1048 GÓŹDŹ TOMASZ Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1977 M40 00:23:59 00:26:01
173 1099 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:00 00:25:08
174 40 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:24:02 00:26:09
175 144 BOROWICZ IRENEUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:03 00:25:07
176 275 KAMIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1976 K40 00:24:05 00:25:11
177 160 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:24:09 00:25:18
178 1022 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:09 00:25:16
179 1165 SZRAJDA MONIKA osówiec WATAHA BYDGOSZCZ 1978 K40 00:24:10 00:24:19
180 287 ZDROJEWSKI PAWEŁ BYDGOSZCZ 1971 M40 00:24:10 00:26:17
181 1177 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:24:11 00:25:16
182 110 RUSIECKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1987 M30 00:24:11 00:26:14
183 191 KORTAS MARCIN Bydgoszcz 1972 M40 00:24:13 00:25:20
184 1057 KLAWIKOWSKA JULITA Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 K30 00:24:13 00:25:16
185 169 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:24:15 00:24:19
186 1230 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz WZGÓRZE WOLNOŚCI 1948 M60 00:24:15 00:24:29
187 181 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:24:17 00:24:28
188 239 SADOWSKA-KRAWCZENKO IWONA Łochowo 1967 K50 00:24:19 00:24:24
189 139 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:24:19 00:24:28
190 128 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:24:20 00:25:33
191 1279 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:24:21 00:26:24
192 26 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:24:22 00:26:29
193 186 SZELIGA KAROLINA Nekla 1992 K20 00:24:23 00:25:30
194 1218 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M20 00:24:23 00:25:31
195 219 WIĘCASZEK MACIEJ Bydgoszcz PRO-PAIN THE TRUTH HURTS 1972 M40 00:24:23 00:26:29
196 1187 KOZIOŁ ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:24:25 00:25:33
197 32 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:24:28 00:25:33
198 236 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:24:29 00:25:35
199 1199 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:24:38 00:26:40
200 1146 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:24:39 00:25:46
201 100 KLESSA KRYSTIAN Bydgoszcz 1984 M30 00:24:44 00:25:58
202 1188 NAGORZYSKA SYLWIA Bydgoszcz BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘ 1982 K30 00:24:44 00:25:46
203 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:45 00:25:52
204 149 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:24:45 00:26:50
205 170 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:24:46 00:26:01
206 28 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:24:53 00:24:53
207 1237 KOWALSKI HUBERT Łochowo RUNDOM 2003 M16 00:24:53 00:26:58
208 290 DYMEK SŁAWOMIR BYDGOSZCZ 1984 M30 00:24:56 00:26:07
209 1273 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1969 M50 00:24:59 00:26:07
210 276 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:25:00 00:26:07
211 131 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:25:00 00:27:02
212 80 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:25:03 00:27:11
213 172 BABIŃSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1983 M30 00:25:12 00:26:22
214 114 SUSZEK JOANNA Sienno 1985 K30 00:25:15 00:27:18
215 94 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:25:19 00:27:26
216 119 RÓŻAŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1981 M30 00:25:19 00:27:34
217 1223 STASIEWSKI MARIUSZ Bydgoszcz TRISPACE/TREK 1975 M40 00:25:21 00:26:40
218 1030 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:25:23 00:27:32
219 41 WOSZCZYK AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:25:25 00:27:29
220 156 LEWANDOWSKI DAMIAN Bydgoszcz 1980 M30 00:25:25 00:27:33
221 1082 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:25:25 00:26:28
222 1138 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:29 00:26:37
223 1253 DYNAJEWSKA MAGDALENA ŁOCHOWO EURO-NOVA TEAM 1979 K40 00:25:29 00:26:32
224 1215 WÓJTOWICZ RYSZARD Solec Kujawski WÓJTOWICZ TEAM 1992 M20 00:25:30 00:28:33
225 185 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:25:30 00:27:32
226 237 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 1979 M40 00:25:32 00:26:39
227 140 KOZIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1973 M40 00:25:35 00:26:49
228 106 MĘTEL LAURA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:25:35 00:27:38
229 1248 CZYZEWSKI MATEUSZ Solec Kujawski KUJAVIA3TEAM 1988 M30 00:25:36 00:26:51
230 293 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:38 00:25:43
231 70 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:42 00:26:49
232 1232 SOBOL MAGDALENA Nakło nad Notecią 1976 K40 00:25:42 00:27:51
233 112 KUJDA DOROTA OSIELSKO OSIELSKO 1980 K30 00:25:43 00:26:56
234 134 WINKLEWSKI KRZYSZTOF Solec Kujawski 1976 M40 00:25:43 00:27:48
235 1117 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk STRZELECKA DOLINA 1987 M30 00:25:46 00:27:51
236 301 MONTOWSKI JAKUB Bydgoszcz 1982 M30 00:25:49 00:26:55
237 1162 GOŚCINNY MICHAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:25:50 00:27:52
238 39 ZIELIŃSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1986 M30 00:26:01 00:27:11
239 1151 CIEŚLEWICZ WALDEMAR Bydgoszcz 1969 M50 00:26:02 00:27:07
240 1152 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń ŁABISZYN RUNNERS 1991 M20 00:26:02 00:28:12
241 44 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:26:03 00:27:09
242 1245 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:26:06 00:27:14
243 177 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:26:11 00:27:24
244 251 SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1982 M30 00:26:12 00:28:24
245 1246 SIUDZIŃSKA ANNA Bydgoszcz 1979 K40 00:26:16 00:26:39
246 215 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:26:16 00:28:24
247 278 TESKA JERZY Bydgoszcz 1953 M60 00:26:16 00:28:25
248 1088 KNASIECKI PIOTR Bydgoszcz 1974 M40 00:26:20 00:29:27
249 1027 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:26:26 00:28:29
250 1264 PŁACHTA MICHAŁ WARSZAWA 1986 M30 00:26:27 00:27:36
251 1182 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1946 M60 00:26:27 00:28:30
252 1038 KRUTUL KATARZYNA Sienno 1974 K40 00:26:27 00:26:36
253 86 KOLANOWSKA GRAŻYNA Bydgoszcz 1962 K50 00:26:28 00:27:33
254 87 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:26:28 00:27:34
255 48 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:26:34 00:27:51
256 270 SIENKIEWICZ ARTUR Bydgoszcz BYDGOSKASZOSA.PL 1980 M30 00:26:36 00:28:43
257 208 SOBCZAK MARCIN Bydgoszcz CZARNE STOPY 1983 M30 00:26:47 00:28:05
258 62 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:26:47 00:28:51
259 207 SOBCZAK ANNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1984 K30 00:26:47 00:28:05
260 205 KLAMROWSKI JENNIFER Brzoza 1988 K30 00:26:49 00:26:55
261 56 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:26:50 00:28:58
262 79 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:52 00:28:04
263 85 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:26:54 00:27:59
264 1269 MELWIŃSKI SŁAWOMIR BYDGOSZCZ VOLCANO 1979 M40 00:26:55 00:28:59
265 1263 BOROWICZ MAŁGORZATA Bydgoszcz KLUB ZDROWIA 1973 K40 00:26:59 00:29:05
266 1161 DURA JULIA Bydgoszcz 1998 K20 00:27:03 00:29:14
267 116 GRUDZKA AGATA Bydgoszcz 1983 K30 00:27:10 00:29:21
268 1104 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:12 00:29:15
269 295 ZDROJEWSKI PIOTR bydgoszcz - 1967 M50 00:27:14 00:27:14
270 1262 STRYJAK TOMASZ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 1973 M40 00:27:16 00:28:24
271 1274 KLIMEK ZBIGNIEW Bydgoszcz 1981 M30 00:27:20 00:29:22
272 108 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:27:20 00:29:29
273 1116 NOWAK HUBERT Kcynia 2002 M16 00:27:21 00:29:23
274 84 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:27:24 00:28:28
275 146 SOBEL JAGODA Janikowo SZLAKIEM MOJEGO ŻYCIA 1990 K20 00:27:24 00:29:31
276 223 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:27:26 00:28:34
277 227 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz 1984 M30 00:27:29 00:29:45
278 1134 KOŚCIAŃSKA BOGUSŁAWA Strzelce Górne 1986 K30 00:27:30 00:29:46
279 1018 KUTRZUBA MARCIN Inowrocław 1989 M30 00:27:35 00:28:40
280 82 KAPELEWSKI MARCIN Bydgoszcz CYSTERSI 1979 M40 00:27:35 00:28:48
281 289 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:27:36 00:30:41
282 88 BRETT PRZEMYSŁAW Białe Błota BTW BYDGOSZCZ 1973 M40 00:27:37 00:29:44
283 1191 GRAPATYN PIOTR Bydgoszcz AŚ BYDGOSZCZ 1976 M40 00:27:39 00:29:47
284 1267 WOJTYSIAK DOROTA Bydgoszcz 1981 K30 00:27:41 00:28:47
285 59 KARSKI MARCIN Bydgoszcz 1976 M40 00:27:41 00:29:49
286 1201 JAWORSKA KACZMAREK SYLWIA TORUŃ #4FAJTER 1978 K40 00:27:42 00:28:46
287 1020 ZIELIŃSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1991 K20 00:27:45 00:29:50
288 158 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:27:45 00:29:56
289 163 RATKE KAMIL Bydgoszcz 1982 M30 00:27:49 00:29:56
290 176 JABŁOŃSKI TOMASZ Bydgoszcz 1982 M30 00:27:55 00:29:03
291 288 JANIC JOANNA Bydgoszcz 1978 K40 00:27:57 00:30:05
292 19 SKOWRON MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:27:57 00:31:02
293 30 JASIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1988 K30 00:27:59 00:30:10
294 1195 SYCZUK GRZEGORZ Dąbrowa Chełmińska 1975 M40 00:28:03 00:30:09
295 1092 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:28:04 00:29:08
296 18 KUKLISOVA GABRIELA Bydgoszcz 1980 K30 00:28:05 00:30:13
297 1259 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:28:05 00:30:12
298 1181 PACZKA ANNA Gniezno 1977 K40 00:28:05 00:30:16
299 183 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:07 00:29:24
300 1019 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:28:08 00:30:13
301 1242 PALIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz 1979 M40 00:28:09 00:30:15
302 1171 TYSZKIEWICZ ANNA Bydgoszcz 1971 K40 00:28:13 00:30:22
303 168 POPOWSKA BARBARA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 K60 00:28:15 00:30:18
304 1071 PRZYBYLSKA KAROLINA Poznań ORLEN RUNNING TEAM 1988 K30 00:28:17 00:30:27
305 1272 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:28:19 00:31:25
306 1148 ZUPA MARTYNA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1996 K20 00:28:21 00:31:25
307 217 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:28:27 00:30:40
308 238 TOMASZEWSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1981 M30 00:28:29 00:29:38
309 101 STYPCZYŃSKI DAWID Zławieś Mała 1991 M20 00:28:30 00:29:43
310 1125 KOCHOWICZ ANNA Zielonka WATAHA BYDGOSZCZ 1971 K40 00:28:33 00:30:49
311 92 WATOROWSKA MARTYNA Bydgoszcz RUN4FUN 1992 K20 00:28:33 00:29:41
312 241 SZYPERSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:28:33 00:30:38
313 1094 JAGODZIŃSKA PAULINA Bydgoszcz 1984 K30 00:28:34 00:31:40
314 1052 BRZEZIŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1987 K30 00:28:36 00:30:47
315 187 MOŹDZIOCH MONIKA Poznań NARAMOWICE BIEGAJĄ 1987 K30 00:28:36 00:30:41
316 1132 OSIŃSKI ADAM Bydgoszcz 1972 M40 00:28:37 00:31:42
317 1123 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA Niemcz WATAHA BYDGOSZCZ 1986 K30 00:28:37 00:30:48
318 105 FRYDRYCHOWICZ LILIANNA BYDGOSZCZ 1960 K50 00:28:40 00:30:42
319 1158 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:28:43 00:30:47
320 1028 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:28:44 00:29:54
321 1087 GRZĘDZICKA MARTA Bydgoszcz 1987 K30 00:28:45 00:30:56
322 1036 WICENTY PIOTR Bydgoszcz 1984 M30 00:28:50 00:31:56
323 1021 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:28:51 00:30:02
324 1133 BARTOSZEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:28:52 00:30:05
325 271 BRAKOWSKA PATRYCJA Niemcz 1988 K30 00:28:53 00:31:04
326 1176 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:29:05 00:30:17
327 75 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:29:08 00:31:11
328 67 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:29:09 00:30:20
329 193 MALENDOWICZ ŻANETA Tuchola 1974 K40 00:29:13 00:31:19
330 1278 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:29:14 00:31:18
331 1163 LEMKE KASIA Bydgoszcz 1981 K30 00:29:21 00:32:25
332 1205 SIMINSKA MONIKA Inowrocław 1982 K30 00:29:22 00:31:34
333 1179 JELIŃSKA NATALIA Złotniki kujawskie ŁABISZYN RUNNERS 1991 K20 00:29:23 00:31:35
334 1185 BERNAT JOANNA Bydgoszcz 1976 K40 00:29:23 00:32:28
335 250 SIECZKOŚ AGNIESZKA Pakość ŁABISZYN RUNNERS 1989 K30 00:29:24 00:31:37
336 1051 STANISZEWSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz 1988 K30 00:29:26 00:31:30
337 1053 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:29:30 00:30:38
338 257 WERKOWSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1988 K30 00:29:40 00:31:52
339 233 SZCZYGIEŁ MICHAŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:59 00:32:14
340 153 KULCZYŃSKA JOANNA Bydgoszcz 1964 K50 00:30:02 00:32:08
341 1166 SMIETANA PIOTR Osowiec WATAHA BYDGOSZCZ 1972 M40 00:30:12 00:30:23
342 1221 GUMOWSKA ANETA Bydgoszcz 1981 K30 00:30:19 00:32:28
343 1103 JARZEMSKA ALICJA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 K30 00:30:19 00:31:23
344 216 SZMIGIELSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1968 M50 00:30:22 00:33:27
345 282 ZACHAREWICZ JOANNA Bydgoszcz VAUPE TEAM 1980 K30 00:30:27 00:30:31
346 1224 ŁUKOMSKI DAWID Bydgoszcz ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:30:29 00:32:42
347 98 LEWANDOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1982 K30 00:30:35 00:32:48
348 243 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:30:36 00:33:44
349 1079 MAĆKOWSKA MAGDA Bydgoszcz 1985 K30 00:30:37 00:32:45
350 1203 MINISZEWSKA IRENA Bydgoszcz 1980 K30 00:30:51 00:33:04
351 1228 DEMBEK MICHAL Osowiec BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1985 M30 00:30:54 00:31:58
352 1115 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:30:56 00:31:02
353 268 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:30:58 00:34:04
354 54 KILIŃSKA MAGDALENA Żołędowo HELIX POMATIA 1983 K30 00:31:05 00:33:13
355 286 GRABOWSKA-KUTOWIŃSKA EWA Bydgoszcz 1983 K30 00:31:08 00:31:12
356 1119 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:31:13 00:34:16
357 35 WAWRZYNIAK SANDRA Kotomierz BYDGOSZCZ NA START 1991 K20 00:31:13 00:33:20
358 1031 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz #BIEGACZE 1973 K40 00:31:13 00:33:22
359 1186 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:31:15 00:33:20
360 148 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M50 00:31:15 00:32:27
361 1173 DERECKA KATARZYNA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1972 K40 00:31:16 00:33:29
362 1172 WRÓBEL MAŁGORZATA Bydgoszcz SĄSIEDZI KP7 1985 K30 00:31:17 00:33:22
363 1149 WIATROWSKA KATARZYNA Bydgoszcz SPA KROPKA 1983 K30 00:31:23 00:31:30
364 248 GŁĘBOCKA AGNIESZKA Białe Błota 1981 K30 00:31:23 00:33:33
365 232 WESÓŁ VIOLETTA Bydgoszcz 1975 K40 00:31:29 00:33:36
366 1080 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:31:34 00:33:46
367 1029 RATAJCZAK ARLETA Bydgoszcz 1976 K40 00:31:34 00:33:42
368 96 ZAKRZEWSKI ADAM BIAŁE BŁOTA 1995 M20 00:31:40 00:33:47
369 246 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:31:46 00:34:49
370 1002 TUCZKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1991 K20 00:31:47 00:34:52
371 1131 WOŹNIACKA BEATA Solec Kujawski AZYL.DLA.JEŻY/FUNDACJA JEKO 1965 K50 00:31:47 00:34:03
372 1124 SZEWCZYK KATARZYNA Bydgoszcz 1981 K30 00:31:49 00:34:01
373 1102 DOMAŃSKA MAGDALENA Niemcz 1964 K50 00:31:57 00:34:06
374 51 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:32:01 00:34:13
375 1189 GOŁDYŃ KAROLINA Bydgoszcz 1991 K20 00:32:04 00:34:11
376 21 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:32:06 00:35:11
377 1184 KRZYŻANOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz CZARNE STOPY 1977 K40 00:32:15 00:35:19
378 64 GADOMSKA MARIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1952 K60 00:32:16 00:34:19
379 1118 PANTKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1988 K30 00:32:19 00:34:30
380 1219 ROŻYŃSKA MONIKA Bydgoszcz 1992 K20 00:32:19 00:34:29
381 1197 DERING MAGDALENA Bydgoszcz 1990 K20 00:32:34 00:35:41
382 279 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:32:41 00:35:46
383 36 WÓJCIK ANNA Bydgoszcz 1981 K30 00:32:43 00:33:54
384 1016 MALCZEWSKA MIRKA Bydgoszcz 1957 K60 00:32:43 00:34:52
385 1261 MAZUR MICHAŁ MAŁOCIN 1995 M20 00:32:46 00:34:52
386 1276 KOCZUR DONATA WYSTĘP 1995 K20 00:32:46 00:34:52
387 1012 BIAŁEK ANNA OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1982 K30 00:32:47 00:35:53
388 281 RÓŻYCKA MAŁGORZATA Ostrowo 1980 K30 00:32:47 00:35:55
389 52 CICHA IRENA Bydgoszcz RUN4FUN 1955 K60 00:32:52 00:35:56
390 123 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:32:57 00:34:07
391 1068 BYCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:33:09 00:36:12
392 245 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:33:19 00:35:29
393 159 DRABIK MAJA Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1992 K20 00:33:22 00:35:35
394 285 JASIAK JOANNA Solec Kujawski 1983 K30 00:33:29 00:34:37
395 1198 FRISCHKE AGNIESZKA Bydgoszcz 1983 K30 00:33:33 00:35:43
396 1066 KUCHARSKI ADAM Budzyń 1965 M50 00:33:33 00:36:39
397 1065 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K50 00:33:33 00:36:39
398 45 BOGDANÓW KAROLINA Bydgoszcz 1989 K30 00:33:41 00:36:45
399 91 SCHNEIDER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1961 M50 00:33:43 00:35:49
400 1275 KLIMEK JUSTYNA BYDGOSZCZ KLUB ZDROWIA JUSTYNA 1985 K30 00:34:08 00:34:08
401 194 SZCZEPANEK-KOZIŃSKA JUSTYNA Bydoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 K30 00:34:19 00:36:29
402 23 KOSZOWSKA ANIA Bydgoszcz 1BLOG 1982 K30 00:34:20 00:36:29
403 178 PYJOS MARCIN Bydgoszcz ATOS 1980 M30 00:34:48 00:37:53
404 1006 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:34:51 00:36:58
405 1033 ZUPA ALEKSANDRA Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1993 K20 00:34:52 00:37:56
406 1043 KUZIAK ALEKSANDRA Bydgoszcz BIEGAJ Z DĘBAMI 1965 K50 00:34:56 00:37:04
407 1093 GÓŹDŹ HANNA Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1949 K60 00:35:21 00:37:35
408 1164 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:35:33 00:35:41
409 1110 ZIELIŃSKA EWA bydgoszcz 1982 K30 00:36:04 00:39:10
410 166 SZCZESIK-MAJCHRZAK DAGAMRA osówiec 1985 K30 00:37:18 00:40:24
411 167 MAJCHRZAK JAKUB osówiec - 1987 M30 00:37:19 00:40:24
412 1111 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA Stablewice CS GROUP RUNNERS TEAM 1989 K30 00:37:57 00:41:02
413 1220 PACZKOWSKA AGNIESZKA Osielsko LASECZKI 1976 K40 00:39:26 00:42:32
414 242 JADACH MONIKA Dobrcz 1980 K30 00:39:34 00:42:40
415 1156 KICIAK ANIA Bydgoszcz 1986 K30 00:39:50 00:41:57
416 263 DURA BARBARA Bydgoszcz 1957 K60 00:40:21 00:43:26
417 58 SMARUJ-SADOWSKA JANINA Bydgoszcz 1951 K60 00:43:10 00:46:18
418 46 LEJB AGNIESZKA Bydgoszcz RUN4FUN 1989 K30 00:43:28 00:46:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni