z

Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
46 Baranowski Fabian 2013 D0
34 Becker Franciszek 2013 D0
23 Bielawa Adam 2013 D0 Ultrabliźniacy i Przyjaciele
42 Bogner Maria 2014 D0
43 Bogner Zofia 2016 D0
14 Budnik Malwina 2014 D0 Przedszkole nr 20
7 Chlebowska Maria 2015 D0
18 Chodlewska Gabriela 2013 D0
19 Chodlewska Weronika 2016 D0
2 Ciąder Mateusz 2013 D0 MKS Siechnice
20 Flisiński Tobiasz 2014 D0 Przedszkole nr 20
32 Gala Ida 2016 D0
15 Głogowska Natalia 2013 D0
26 Góralewicz Apolonia 2015 D0 Elephate Running Team
44 Hermansen Emma 2013 D0 Tupiące Jeżyki
45 Hermansen Oskar 2015 D0 Tupiące Jeżyki
41 Jeliński Adam 2013 D0 NOA - Run Your Life
30 Jonko Marta 2016 D0 Domowe
35 Kolebuk Antoni 2015 D0 Rodzina Kolebuków
Kopacki Jakub 2014 D0
13 Kostkowska Jagoda 2013 D0 Przedszkole nr 50
3 Kubica Filip 2015 D0 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
4 Kubica Zofia 2013 D0 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
36 Larkowska Natalia 2016 D0
6 Lekki Maja 2013 D0 Przedszkole UKŁADANKA
47 Łakomy Jakub 2013 D0 Bergson Team Run
24 Majewski JAKUB 2013 D0 Pastelowe Przedszkole
31 Markowski Franciszek 2013 D0 wesoła kraina
10 Mikołajczak Antoni 2015 D0 Matner Running Team
29 Murmyło Jadwiga 2013 D0
56 Najbar Alicja 2015 D0 NAJ Team
21 Niciejewska Antonina 2014 D0 Przedszkole 20
9 Nowaczyk Martyna 2013 D0
12 NYCZKA KACPER 2013 D0
50 Orzechowska Anna 2015 D0
51 Orzechowska Gabriela 2013 D0
53 Ozarków Lenka 2013 D0 przedszkole
5 Pajor Zuzanna 2015 D0 Happy Bees
28 Pieron Krzysztof 2015 D0 Przedszkole Króla Maciusia I
52 Polański Roman 2014 D0 Romek Team
16 Poznańska Iga 2015 D0 Przedszkole 1
17 Poznański Tymon 2013 D0 Przedszkole 68
22 Rzatkiewicz Wiktor 2013 D0 Publiczne Przedszkole Prymusek II
27 Siciński Wiktor 2013 D0 Przedszkole Stumilowy Las
38 Srokowska Nina 2013 D0
8 STANISZ ALICJA 2014 D0
57 Staszak Martyna 2015 D0 Przedszkole nr 27
1 Szewczuk Natan 2014 D0
33 Topolska Lilianna 2015 D0
48 Tyburek Łucja 2014 D0 Przedszkole Żak Oława
37 Tynecki Henryk 2013 D0
11 Ważny Maksymilian 2013 D0 Olympic Wrocław
39 Wesołowska Marysia 2014 D0
40 Wesołowska Zuzia 2016 D0
25 Zentkowska Zofia 2013 D0 Sp 20
49 Zych Antonina 2014 D0 Biedronki
54 Żminkowski Olaf 2014 D0
55 Żminkowski Tymoteusz 2014 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Adamus Michał 2011 D1 SP 22
9 Bobyk Karol 2011 D1 Mamka i Syn
43 Bondarewicz Kajetan 2012 D1 P49/bondziki
35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR 2012 D1 Przedszkole nr 1 Wroclaw
44 Caban Wojtek 2011 D1 Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach
22 Cieśla Barbara 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
23 Cieśla Bartosz 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
46 Duławski Wincent 2012 D1 Przedszkole Galileo we Wrocławiu
10 Flisinski Tymoteusz 2012 D1 SP 22 Wrocław
2 Głód Zofia 2012 D1 SP21
21 Hajdasz Nadia 2012 D1
13 Hotała Antonina 2011 D1 OSM I st. nr 2
39 Ilków Bartek 2011 D1 Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy
27 Jonko Franciszek 2012 D1 Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław
28 Jonko Łucja 2011 D1 Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław
47 Kagan Franciszek 2012 D1 Ul.Wołowska20 we Wrocławiu
52 Kalinski Szymon 2012 D1 Szkola Podstawowa EDUKACJA
14 Kielar Alan 2012 D1
15 Kielar Laura 2012 D1
Kopacki Piotr 2012 D1
7 Kozłowski Michał 2011 D1
33 Krause Jakub 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak
16 Kubczak Łucja 2011 D1 SP 25 Wrocław
42 kusal piotr 2011 D1 szkola podstawowa nr 22 ul.karpnicka wroclaw
36 Larkowski Mateusz 2011 D1 SP 36
17 Majer-Chojnacki Nicolas 2012 D1 Przedszkole nr. 99
8 Markowska Emilia 2012 D1 BŁĘKITNE ŚLIMACZKI
26 Murmyło Franciszek 2011 D1
51 Najbar Wojciech 2012 D1 NAJ Team
6 Olaczek Nikodem 2012 D1
3 Owczarzak Aniela 2011 D1 Ninja Marudy
18 Pańczyk Jakub 2012 D1 SP 22 Wrocław
45 Pazdej Wiktor 2012 D1 ŻYWIOŁ
24 Pieron Łukasz 2011 D1 Szkoła Primus
11 Pięta Filip 2012 D1 Grupa Pana Tolka
32 Rabsztyn Dominik 2011 D1 Navigo
19 Raczyński Radosław 2011 D1 SP 22
4 Ratański Kuba 2011 D1 SP22 Wrocław
20 Rokicka Weronika 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 22
37 SIPURZYŃSKA LENA 2011 D1 SP MĄKOSZYCE
48 Skurak Zuzanna 2011 D1 Szkoła podstawowa 93
50 SOBCZAK ADAM 2011 D1 SP1 BRZEG DOLNY
34 SOSNOWSKI Adam 2011 D1 SP 22
40 Srokowska Natalia 2012 D1
53 Staszak Tomek 2011 D1 SP 66
29 Stępień Martyna 2012 D1 Przedszkole PROMYK
5 Stodółka Konrad 2011 D1 Leniwiec
41 Synowiec Adam 2011 D1 KLUB SP 22
SZEGLOWSKA Oliwia 2012 D1 Przedszkole Nr 68
1 Szewczuk Antoni 2012 D1
31 Ślusarczyk Mateusz 2012 D1 Happy Kids
25 Świdkiewicz Szymon 2011 D1 SP 22
30 Wichrowska Alicja 2012 D1
38 ZYCH Michalina 2011 D1 Sp 22
49 Żyła Gabriel 2012 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
45 Baranowska Laura 2010 D2
33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 D2
4 Bartosik Kosma 2010 D2 Night Runners Wrocław Kids
21 Bieniek Mikołaj 2009 D2 SP 28
17 Bomirski Tomek 2010 D2 SP109 Wrocław
42 Bondarewicz Aleksandra 2009 D2 SP32/bondziki
43 Bondarewicz Dominik 2010 D2 SP23/bondziki
36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN 2010 D2 SP50 Wroclaw
12 Budnik Paweł 2010 D2 sp 22
34 Czerwińska Hanna 2010 D2 AZS AWF Wrocław
38 Dołoszyńska AGATA 2010 D2 SP BOLKÓW
6 Folcik Alicja 2009 D2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3
5 Głód Maria 2009 D2 SP21
22 Góralewicz Oliwia 2010 D2 Elephate Running Team
27 Górny Paweł 2009 D2 PRO-RUN WROCŁAW
31 Hajdasz Oskar 2010 D2
54 Jarosz Kacper 2010 D2 SP nr 1 w Kątach Wrocławskich
53 Jeżewska Nadia 2009 D2 SP 30 Wrocław
25 Kaczmarek Adam 2009 D2 SP15
Kaleta Bartłomiej 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu
10 Kapuścińska Amelia 2009 D2 Sp 21 Wrocław
15 Kluczka Dominika 2010 D2 SP nr 61 Wrocław
41 Kopka Liwia 2010 D2 SP 50 Wrocław
1 Kornaś Jan 2010 D2 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
55 Kowalska Hanna 2010 D2 Bergson Team
13 Kozłowska Emilia 2009 D2
9 Krawczyk Jędrzej 2009 D2 UKS 55
23 Kubczak Daniel 2010 D2 SP 25 Wrocław
46 Łakomy Julianna 2010 D2 Bergson Team Run
44 Łopuszyńska Urszula 2010 D2 SP 22 WROCŁAW
50 Michalska Kalina 2010 D2 WLKS Wrocław
28 MIERZWA LENA 2009 D2 SP Borowa
2 Miłek Aleksandra 2009 D2 Smolec
19 Miszkieło Aleksandra 2009 D2 SP 20 Wrocław
11 Olaczek Michał 2010 D2
24 Pańczyk Martyna 2009 D2 SP 22 Wrocław
14 Pągowski Arkadiusz 2010 D2 SP 50
32 Pieron Piotr 2009 D2 Szkoła Primus
20 Ptak Maksymilian 2009 D2 Spartanie Dzieciom
29 Raczyński Przemysław 2010 D2 SP 22
26 Ratajczak Natalia 2009 D2 SP22
51 Religa Kacper 2010 D2 MKS SIECHNICE
8 Rybiański Mateusz 2009 D2 SP 24 Wrocław
30 Sicińska Klaudia 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 22
47 Sielecka Hanna 2009 D2 Klub SP 22
18 Skulimowski Tomasz 2009 D2 SP 22
49 Smyrnov Maksym 2010 D2 ZS 16
48 Sołtys Tymek 2010 D2
7 STANISZ JAKUB 2010 D2 sp 22
39 Szmyd Martyna 2010 D2 SP Nr 25
40 Szmyd Milena 2010 D2 SP Nr 25
35 Ślusarczyk Kuba 2010 D2 im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim
37 Topolska Vivienne 2010 D2 Sp 30
3 Tracz Natalia 2009 D2 SP 4 Oleśnica
16 Wysocka Michalina 2010 D2 SP 1 Wrocław
52 Zentkowska Zuzanna 2010 D2 SP 20

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bieniek Dorota 2006 D3 SP 28
5 Ciszek Katarzyna 2006 D3 Ninja Marudy
41 Duławska Mia 2008 D3 Szkoła podstawowa AMS we Wrocławiu
4 Głód Barbara 2007 D3 SP21
7 Grys Mateusz 2006 D3 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
8 Grys Wojciech 2008 D3 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
21 Hotała Jan 2006 D3 SP 1
25 Ignaszewski Zuzanna 2008 D3 SP 68
23 Kaczmarek Anna 2007 D3 SP15
14 Kluczka Mateusz 2006 D3 SP nr 61 Wrocław
13 Kłosowski Michał 2006 D3 SP34
6 Kobylecki Jan 2006 D3 Ninja Marudy
1 Kornaś Franciszek 2008 D3 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
26 KOWALSKA ANTONINA 2006 D3 SZ.P.22
35 Krauze Julia 2007 D3 SP 73/MKS MOS WROCŁAW
20 Kułakowska Maria 2007 D3 SP 3 Środa Śląska
3 Kuźmicki Piotr 2006 D3 Kiku Run Team
48 Kwiecień Hanna 2007 D3 SP22
32 LEWANDOWSKI JONASZ 2006 D3 Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
42 Michalska Hanna 2007 D3 WLKS Wrocław
50 Najbar Piotr 2008 D3 NAJ Team
19 Nowak Maria 2006 D3 Szkoła Podstawowa 22
11 Olaczek Patryk 2006 D3
12 Olaczek Wiktoria 2008 D3
10 Owczarzak Helena 2006 D3 Ninja Marudy
34 Pajęcka Lena 2007 D3 WLKS Wrocław
39 Piskorowska Dagmara 2006 D3 SP 45 Wrocław
40 Piskorowska Daria 2006 D3 SP 45 Wrocław
15 Poliwoda Jerzy 2007 D3 Poliwoda Team
16 Poliwoda Piotr 2008 D3 Poliwoda Team
18 Ptak Kacper 2007 D3 Spartanie Dzieciom
9 Pyzik Szymon 2007 D3 SSP 46
33 Raczyński Jakub 2008 D3
24 Ratajczak Eryk 2007 D3 SP22
27 ROGALA FILIP 2007 D3 Zespół Szkół nr 20
17 Rzatkiewicz Hanna 2007 D3 SP nr 27 Wrocław
45 Semiczek Krzysztof 2008 D3 SP w Kiełczowie
31 SIPURZYŃSKA HANNA 2006 D3 SP MĄKOSZYCE
28 Skrzek Kinga 2007 D3 SP68
49 Staniec Julia 2008 D3 MOS Wocław
2 Stankiewicz Filip 2006 D3 Ninja Marudy
29 Stępień Julia 2007 D3 PSP 24
44 Szmagaj Oliwia 2006 D3 MKS MOS Wrocław
30 Topolska Oliwia 2007 D3 Sp 30
36 Tyburek Michalina 2008 D3 SP 1 Oława
37 Zdanowicz EMILIA 2007 D3
43 Zielińska Julia 2006 D3 SP 73 Wrocław
38 Zogata Antonina 2008 D3 SP 65
46 Żyła Julian 2008 D3
47 Żyła Karina 2006 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
215 Bielicki Dominik 2003 D4 SP5
206 Buk Matylda 2005 D4 SP76/MKS Parasol
212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK 2004 D4 UKS PIAST BOLKÓW
220 Gielarowski Mateusz 2004 D4 MKS MOS Wrocław
224 JANAS FILIP 2004 D4 MKS Parasol Wrocław
216 Jeliński Jan 2004 D4 NOA - Run Your Life
211 Kolebuk Hanna 2003 D4 Rodzina Kolebuków
223 Kowalska Maja 2005 D4 Bergson Team
207 Kuchta Tomasz 2005 D4
201 Kuźmicka Agata 2004 D4 Kiku Run Team
209 Łoziński Mikołaj 2005 D4 Parasol
205 MIERZWA KAROL 2005 D4 GKS START Długołęka
204 Pągowski Sławomir 2005 D4 SP 50
221 Pitala Bartosz 2004 D4 MKS MOS Wrocław
203 Ratański Dawid 2004 D4 SP26 Wrocław
218 ROGALA KACPER 2003 D4 Zespół Szkół nr 20
219 Romanowska Oliwia 2004 D4
213 Rutkowska Natalia 2004 D4 WLKS Wrocław
214 Rutkowska Paulina 2005 D4 WLKS Wrocław
222 Szmagaj Mateusz 2004 D4 MKS MOS Wrocław
210 Śliwińska Asia 2003 D4 Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy
217 Śmiałowski Jędrzej 2004 D4 SP 17/ MKS MOS WROCŁAW
202 Ważny Artur 2005 D4 MKS MOS Wrocław
208 Wójcik Dominik 2003 D4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni