z

Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

13.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
23 Bielawa Adam 2013 D0 Ultrabliźniacy i Przyjaciele
14 Budnik Malwina 2014 D0 Przedszkole nr 20
7 Chlebowska Maria 2015 D0
18 Chodlewska Gabriela 2013 D0
19 Chodlewska Weronika 2016 D0
2 Ciąder Mateusz 2013 D0 MKS Siechnice
20 Flisiński Tobiasz 2014 D0 Przedszkole nr 20
15 Głogowska Natalia 2013 D0
26 Góralewicz Apolonia 2015 D0 Elephate Running Team
13 Kostkowska Jagoda 2013 D0 Przedszkole nr 50
3 Kubica Filip 2015 D0 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
4 Kubica Zofia 2013 D0 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
6 Lekki Maja 2013 D0 Przedszkole UKŁADANKA
24 Majewski JAKUB 2013 D0 Pastelowe Przedszkole
10 Mikołajczak Antoni 2015 D0 Matner Running Team
21 Niciejewska Antonina 2014 D0 Przedszkole 20
9 Nowaczyk Martyna 2013 D0
12 NYCZKA KACPER 2013 D0
5 Pajor Zuzanna 2015 D0 Happy Bees
28 Pieron Krzysztof 2015 D0 Przedszkole Króla Maciusia I
16 Poznańska Iga 2015 D0 Przedszkole 1
17 Poznański Tymon 2013 D0 Przedszkole 68
Pragłowski Tomasz 2013 D0 Tupiące Jeżyki
22 Rzatkiewicz Wiktor 2013 D0 Publiczne Przedszkole Prymusek II
27 Siciński Wiktor 2013 D0 Przedszkole Stumilowy Las
Sroka Alicja 2013 D0 Tupiące Jeżyki
8 STANISZ ALICJA 2014 D0
1 Szewczuk Natan 2014 D0
11 Ważny Maksymilian 2013 D0 Olympic Wrocław
25 Zentkowska Zofia 2013 D0 Sp 20

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Adamus Michał 2011 D1 SP 22
9 Bobyk Karol 2011 D1 Mamka i Syn
22 Cieśla Barbara 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
23 Cieśla Bartosz 2012 D1 GRUPA DBK OPOLE
10 Flisinski Tymoteusz 2012 D1 SP 22 Wrocław
2 Głód Zofia 2012 D1 SP21
21 Hajdasz Nadia 2012 D1
Hendzelek Marika 2012 D1 SP 22
13 Hotała Antonina 2011 D1 OSM I st. nr 2
14 Kielar Alan 2012 D1
15 Kielar Laura 2012 D1
7 Kozłowski Michał 2011 D1
16 Kubczak Łucja 2011 D1 SP 25 Wrocław
17 Majer-Chojnacki Nicolas 2012 D1 Przedszkole nr. 99
8 Markowska Emilia 2012 D1 BŁĘKITNE ŚLIMACZKI
6 Olaczek Nikodem 2012 D1
3 Owczarzak Aniela 2011 D1 Ninja Marudy
18 Pańczyk Jakub 2012 D1 SP 22 Wrocław
PIECZATKA MILOSZ 2011 D1 SP.22
24 Pieron Łukasz 2011 D1 Szkoła Primus
11 Pięta Filip 2012 D1 Grupa Pana Tolka
19 Raczyński Radosław 2011 D1 SP 22
4 Ratański Kuba 2011 D1 SP22 Wrocław
20 Rokicka Weronika 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 22
5 Stodółka Konrad 2011 D1 Leniwiec
1 Szewczuk Antoni 2012 D1
25 Świdkiewicz Szymon 2011 D1 SP 22

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 D2
4 Bartosik Kosma 2010 D2 Night Runners Wrocław Kids
21 Bieniek Mikołaj 2009 D2 SP 28
17 Bomirski Tomek 2010 D2 SP109 Wrocław
12 Budnik Paweł 2010 D2 sp 22
6 Folcik Alicja 2009 D2 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3
5 Głód Maria 2009 D2 SP21
22 Góralewicz Oliwia 2010 D2 Elephate Running Team
27 Górny Paweł 2009 D2 PRO-RUN WROCŁAW
31 Hajdasz Oskar 2010 D2
25 Kaczmarek Adam 2009 D2 SP15
10 Kapuścińska Amelia 2009 D2 Sp 21 Wrocław
15 Kluczka Dominika 2010 D2 SP nr 61 Wrocław
1 Kornaś Jan 2010 D2 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
13 Kozłowska Emilia 2009 D2
9 Krawczyk Jędrzej 2009 D2 UKS 55
23 Kubczak Daniel 2010 D2 SP 25 Wrocław
28 MIERZWA LENA 2009 D2 SP Borowa
2 Miłek Aleksandra 2009 D2 Smolec
19 Miszkieło Aleksandra 2009 D2 SP 20 Wrocław
11 Olaczek Michał 2010 D2
24 Pańczyk Martyna 2009 D2 SP 22 Wrocław
14 Pągowski Arkadiusz 2010 D2 SP 50
32 Pieron Piotr 2009 D2 Szkoła Primus
20 Ptak Maksymilian 2009 D2 Spartanie Dzieciom
29 Raczyński Przemysław 2010 D2 SP 22
26 Ratajczak Natalia 2009 D2 SP22
8 Rybiański Mateusz 2009 D2 SP 24 Wrocław
30 Sicińska Klaudia 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 22
18 Skulimowski Tomasz 2009 D2 SP 22
7 STANISZ JAKUB 2010 D2 sp 22
3 Tracz Natalia 2009 D2 SP 4 Oleśnica
16 Wysocka Michalina 2010 D2 SP 1 Wrocław

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bieniek Dorota 2006 D3 SP 28
5 Ciszek Katarzyna 2006 D3 Ninja Marudy
Danielewicz Maciej 2006 D3 SP22
Domański Mikołaj 2006 D3 SP 22 Wrocław
4 Głód Barbara 2007 D3 SP21
7 Grys Mateusz 2006 D3 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
8 Grys Wojciech 2008 D3 SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE
21 Hotała Jan 2006 D3 SP 1
25 Ignaszewski Zuzanna 2008 D3 SP 68
23 Kaczmarek Anna 2007 D3 SP15
14 Kluczka Mateusz 2006 D3 SP nr 61 Wrocław
13 Kłosowski Michał 2006 D3 SP34
6 Kobylecki Jan 2006 D3 Ninja Marudy
1 Kornaś Franciszek 2008 D3 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
26 KOWALSKA ANTONINA 2006 D3 SZ.P.22
20 Kułakowska Maria 2007 D3 SP 3 Środa Śląska
3 Kuźmicki Piotr 2006 D3 Kiku Run Team
Kwiecień Hanna 2007 D3 SP22
19 Nowak Maria 2006 D3 Szkoła Podstawowa 22
11 Olaczek Patryk 2006 D3
12 Olaczek Wiktoria 2008 D3
10 Owczarzak Helena 2006 D3 Ninja Marudy
15 Poliwoda Jerzy 2007 D3 Poliwoda Team
16 Poliwoda Piotr 2008 D3 Poliwoda Team
18 Ptak Kacper 2007 D3 Spartanie Dzieciom
9 Pyzik Szymon 2007 D3 SSP 46
24 Ratajczak Eryk 2007 D3 SP22
27 ROGALA FILIP 2007 D3 Zespół Szkół nr 20
17 Rzatkiewicz Hanna 2007 D3 SP nr 27 Wrocław
Sozańska Amelia 2008 D3 ZSP 16 Wrocław
2 Stankiewicz Filip 2006 D3 Ninja Marudy

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
206 Buk Matylda 2005 D4 SP76/MKS Parasol
207 Kuchta Tomasz 2005 D4
201 Kuźmicka Agata 2004 D4 Kiku Run Team
205 MIERZWA KAROL 2005 D4 GKS START Długołęka
204 Pągowski Sławomir 2005 D4 SP 50
203 Ratański Dawid 2004 D4 SP26 Wrocław
202 Ważny Artur 2005 D4 MKS MOS Wrocław
208 Wójcik Dominik 2003 D4
Żelawski Piotr 2004 D4 PSP nr 16 Opole

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni