Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

10.12.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 Bachar Aleksandra 2019 D0 Przedszkole
12 Boratyńska Katarzyna 2019 D0 Wosiek Team
Butyńska Klementyna 2020 D0 Strzelin
25 Fischer Edward 2018 D0 Akademia Pana Kleksa Wrocław
13 Franczyk Bartosz 2020 D0 Żłobek nr 15 Łukowa Wrocław
2 Gołąbek Jakub 2018 D0 Pestka Montessori Zabrodzie
4 Grodzki Bruno 2018 D0 Przedszkole w Kiełczowie
7 Haber Zofia 2018 D0 MKS Siechnice
9 Jachymiak Marcel 2019 D0 Przedszkole nr 26
26 kidoń Borys 2020 D0
23 Kinal Gabriela 2019 D0 Tęczowe Siódemki
15 Kleszcz Maja 2018 D0
8 Kopacz Alicja 2019 D0
11 Kowalska Filina 2019 D0 Przedszkole nr 80
30 Kowalska Lilianna 2019 D0 CICLISMO Wrocław
17 Koziński Tymoteusz 2019 D0
21 Michalczyk Nela 2020 D0 Żłobek przygody w obłokach
18 Mikołajczak Franciszek 2018 D0 Przedszkole nr 56 Niezapominajka
19 Milewicz Weronika 2019 D0 Przedszkole Kręciołek we Wrocławiu
27 Mroczek Nataniel 2018 D0
6 Musiał Szymon 2018 D0 City Kids 2
24 Olaczek Dawid 2018 D0 Tata startuje TEAM
Pachowicz Wiktoria 2021 D0 BIWP
20 Rogoś Tadeusz 2019 D0
16 Stodółka Kajetan 2018 D0
3 Suproń Jarosław 2018 D0 Suproń Team
10 Szczepańska-Fil Oliwia 2019 D0 Przedszkole J.S. Bacha Wrocław
22 Szczerbakowicz Filip 2018 D0 MiniWorld Dobrzykowice
1 Szewczuk Izabella 2020 D0
14 Świerczyński Tymon 2018 D0
Terebei Kira 2019 D0 przedszkole123
28 ZATOŃ IGNACY 2020 D0
29 ZATOŃ RYSZARD 2018 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
23 Białkowska Ula 2017 D1
5 Bomirska Kasia 2017 D1
27 Bób Karolina 2017 D1 Szkoła podstawowa Lutynia
21 Chyłek Anna 2017 D1 Wrocławskie skauty
26 Cieśla Hanna 2016 D1
43 Doniec Helena 2016 D1 Przedszkole 51
19 Dudziak Franciszek 2017 D1 Przedszkole Siechnice
40 Dziwiński Igor 2017 D1 RUN4FUN OLEŚNICA
8 Gala Ida 2016 D1 122 Wesoła Gromadka
44 Gołębiowska Dobrawa 2016 D1 Akademia Sportu Run4Fun
42 Guzowski Tymoteusz 2017 D1 NAVIGO
11 Haber Emilia 2016 D1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach
34 Hetmański Leon 2017 D1 Kolorowy Kącik
33 Hrisulidu Jagoda 2016 D1 Przedszkole nr 10 Wrocław
12 HUTNIK Martynka 2016 D1 Niezapominajka
29 Jaromin Wojciech 2016 D1 Marco Polo
10 Jędrzejczyk Jan 2017 D1 Gołąbki Pocztowe
4 Jurdziak Łucja 2016 D1 Leśne Grzyby
1 Kaczmarek Maria 2017 D1 RaDziki
48 Kowalewska Helena 2016 D1 Zaczarowana Kraina
28 KOWALSKA ZUZANNA 2016 D1 CICLISMO Wrocław
14 Kowalski Maksymilian 2016 D1 Przedszkole nr 80
31 Krawczyk Gabriel 2017 D1 Przedszkole 51
25 Lenart Maja 2016 D1 Fundacja Drużyna ML
24 Lesiuk Miłosław 2017 D1 Przedszkole Planeta Skarbów
35 Leszczyński Bartłomiej 2017 D1
2 Lulis Helena 2017 D1 Lulis
36 Łaźniewska Pola 2017 D1 Chaberek
15 Matkowski Albert 2017 D1
45 Michalczyk Julia 2016 D1 sp nr 80
3 Miś Franciszek 2017 D1 P33
9 Musiał Bartosz 2016 D1 City Kids 2
38 Napierała Kajetan 2016 D1 SP 80
39 Napierała Mikołaj 2017 D1 SP 80
32 Pawlak Ignacy 2016 D1 MKS Siechnice
46 Pieczykolan Maja 2017 D1
47 PIEŃKOWSKA AGATA 2016 D1 przedszkole
30 Rogoś Adam 2016 D1
7 Serkies Aleksandra 2017 D1
17 Sielicka Joanna 2016 D1
49 Siemianowski Wojciech 2017 D1 Przedszkole nr 10
6 SKRAJNY JAN 2016 D1 JAGODOWE PRZEDSZKOLE
16 Staniów Rozalia 2017 D1 ZSP nr 23 we Wrocławiu
37 Stolarczyk Alicja 2016 D1 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
20 Sznajder Arkadiusz 2017 D1
18 Śliwa Tymon 2016 D1
22 Świerczyński Natan 2016 D1
Tsitarau Mirosław 2016 D1 Run for fun
50 TURULA ASIA 2017 D1
41 ZIĘBA EDYTA 2016 D1 BROCHOWSCY SPORTOWCY
13 Żółtowska Antonina 2017 D1 Stumilowy Las

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 ALFAWICKA WIKTORIA 2014 D2 MKS SIECHNICE
18 Bachurski Tymoteusz 2015 D2 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
47 Banasz Klara 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 80
24 Barteczka Kornelia 2015 D2 SP 22
48 Bętlewska Hanna 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 80 Wrocław
49 Bętlewski Michał 2015 D2 Szkoła Podstawowa Nr 80 Wrocław
28 Białkowski Antek 2015 D2
42 Bobruk Bartłomiej 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 80 Wrocław
11 Bochenek Michał 2014 D2
66 BRODOWSKA MONIKA 2014 D2 BROCHOWSCY SPORTOWCY
7 BUDNIK MALWINA 2014 D2 BUDNIK TEAM
34 Budziewska Kalina 2015 D2 ŁAB ŁAGIEWNIKI
Butyński Stanisław 2015 D2 Strzelin
27 Chyłek Leon 2015 D2 Ekola
72 Czarnecka Róża 2015 D2
26 Dudziak Antonia 2015 D2 MKS Siechnice
25 Flisiński Tobiasz 2014 D2 SP46 / Litwin Triathlon Elite
21 Franczyk Krzysztof 2015 D2 SP 22 Wrocław
61 Gdaniec Iga 2014 D2 Sp 80
33 GOLEC Michał 2014 D2 Szkoła Podstawowa Nr 21 we Wrocławiu
80 Gorząd Mateusz 2014 D2 Sp 80 we Wrocławiu
45 Grzyb Zosia 2015 D2 SP 80 we Wrocławiu
71 Gwardzik OLA 2014 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA 77 WROCŁAW
54 Hreniak Jagoda 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 80
15 HUTNIK FRANEK 2014 D2 Szkola nr 4
41 Janiczak Emilia 2014 D2 Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu
85 Januszkiewicz Natalia 2014 D2 SP Łagiewniki
40 Junkiewicz Andżelika 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 38
75 Juszczyszyn Nina 2014 D2 MKS Siechnice
2 Kaczmarek Joanna 2015 D2 RaDziki
77 Katrycz Zofia 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 80 Wrocław
46 Khiruk Iurii 2015 D2 Szkoła nr 80
30 Kidoń Alicja 2015 D2
20 Kolebuk Antoni 2015 D2 Rodzina Kolebuków
9 Koziura Tytus 2015 D2 Wysoka Hardcores
60 Krakowiak Jakub 2015 D2 Szkola Podstawowa nr 80 im. Tysiaclecia Wroclawia
43 Krawczyk Ignacy 2014 D2 Sp 80
44 Krawczyk Wojciech 2015 D2 Sp 80
52 Kruhelska Iga 2015 D2 Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia
29 Krukowska ZUZANNA 2015 D2 MKS Siechnice
5 Kubica FILIP 2015 D2 SP 1 / MKS SIECHNICE
31 Kułak Michalina 2014 D2
76 LAMPERSKI EMIL 2015 D2 SP 2 OBORNIKI ŚLĄSKIE
74 LAMPERSKI EMIL 2015 D2 SP2 OBORNIKI ŚLĄSKIE
69 Lipczyńska Lena 2015 D2 Szkoła nr 80 we Wrocławiu
51 Łyczko Leon 2015 D2 SP80
14 Machoń Jagoda 2014 D2 KS ARKADIA BIKE ACADEMY
13 Maciejewski Jakub 2014 D2 MKS SIECHNICE
55 Michalczyk Mateusz 2014 D2 S.P. nr 80 we Wrocławiu
35 Mikołajczak Antoni 2015 D2 Szkoła podstawowa nr 61
57 Mikrut Jan 2015 D2 SP118
37 Milewicz Wiktoria 2015 D2 Sp 80 we Wrocławiu
3 Miś Aleksander 2014 D2 SP71
63 Napierała Franciszek 2014 D2 SP 80
39 Nierusz Sławomir 2014 D2 Szkoła Podstawowa Nr.80 we Wrocławiu
67 Olczak Antoni 2014 D2 Sp 80 Wrocław
78 Olczak Janina 2014 D2 Sp 80 Wrocław
6 Orzechowska Anna 2015 D2
Pachowicz Igor 2015 D2 ZS5
19 Pajor Zuzanna 2015 D2 SP 53
53 Pawlak Stanisław 2015 D2 MKS Siechnice
38 Pawłowska Natalia 2015 D2 SP NR 80 Wrocław
79 Pieczykolan Jan 2015 D2
81 PIEŃKOWSKI FILIP 2014 D2 szkoła
56 Polak Zofia 2014 D2 MKS Siechnice
70 Przybylska Pola 2014 D2 Anatomiabiegania
50 Przybyła Rafał 2015 D2 SP80 im. Tysiąclecia Wrocławia
Przybyslawska Julia 2014 D2 SP4
68 Pypeć NATALIA 2014 D2 Szkoła
22 Ratajczak Igor 2014 D2 SP22
8 Rączka Pola 2014 D2 MKS Siechnice
12 Serkies Agnieszka 2014 D2
82 Siemianowska Alicja 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 95
84 SKŁADZIEŃ Mikołaj 2015 D2 SP80
23 Smoleń Zuzanna 2014 D2 4STEP
64 Sosicka Agata 2014 D2 Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia
36 Stafij Kacper 2015 D2 SP nr 80 we Wrocławiu
4 Suproń Radosław 2015 D2 Suproń Team
1 Szewczuk Natan 2014 D2 SP nr. 63
83 Tabor Paulina 2015 D2 PSP 24 Opole
86 TURULA OLA 2015 D2
59 WĄCHOCKI IGOR 2014 D2 MKS SIECHNICE
32 Wróblewski Ignacy 2015 D2
58 Zadworny Kacper 2015 D2 Szkoła podstawowa nr 80 Wroclaw
62 Zaleski Bruno 2014 D2 SP nr 80 we Wrocławiu
65 Zarzecka Kornelia 2014 D2 Szkoła
73 ZATOŃ JULIAN 2015 D2
16 Zminkowski Olaf 2014 D2
17 Zminkowski Tymoteusz 2014 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Barteczka Gabriela 2012 D3 SP 22
44 Bełza Adam 2012 D3 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
10 Bogusz Stanisław 2013 D3 SP AMS
23 Bób Joanna 2012 D3 Szkoła podstawowa Lutynia
20 Bryłka-Nadolski Artur 2012 D3 SP50 Wrocław
34 Chaszczewska Amelia 2012 D3
17 Chlipała Aleksandra 2013 D3
35 Cisowska Natalia 2012 D3 Szkoła
51 Doniec Mikołaj 2013 D3 Sp 80
50 Duda Dominika 2012 D3 Wrocław, SP 80
22 Faliszewski Jakub 2013 D3 Run4Fun
43 Fischer Julia 2013 D3 SP 17 Wrocław
16 Flisiński Tymoteusz 2012 D3 SP46 / Litwin Triathlon Elite
12 GWARDZIK IDA 2012 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA 77 WROCŁAW
40 Hrisulidis Michał 2013 D3 SP 22 Wrocław
26 Irzabek Joanna 2012 D3 MKS Siechnice
57 Januszkiewicz Dawid 2012 D3 SP Łagiewniki
32 Jaromin Damian 2013 D3 SP 44
11 Jasińska Iga 2013 D3 SP 47
3 Jurdziak Kajetan 2013 D3 Leśne Grzyby
18 KANUS Natalia 2013 D3
45 Kembłowski Eryk 2012 D3 SP Gminy Oleśnica w Oleśnicy
24 Kieres ANNA 2013 D3 MKS SIECHNICE
54 Kowalewska Jagoda 2013 D3 SP64
27 Kowalska Maja 2013 D3 Run4Fun
25 Kozińska Daria 2012 D3 Sp. 8
21 Krukowska JULIA 2013 D3 MKS Siechnice
5 Kubica ZOFIA 2013 D3 SP 1 / MKS SIECHNICE
36 Kuźnicka Lena 2012 D3 Szkoła podstawowa nr 80 we Wrocławiu
19 LEŚNIOWSKA-PARFIANOWICZ Milana 2013 D3 Salvagente Leśne Wilcze Jednorożce
53 Ławrynowicz Marta 2013 D3 SP80 Wrocław
38 Michalczyk Franciszek 2012 D3 SP 80 Wrocław
41 Olaczek Nikodem 2012 D3 SP Iskry Wrocław
6 Orzechowska Gabriela 2013 D3 SP 19
28 Pawlicki Mikołaj 2012 D3 PKS Łany
33 PAWŁOWSKI Damian 2012 D3 SP NR 80 Wrocław
55 Pazdej Wiktor 2012 D3 Akacja
Przybyslawski Bartosz 2013 D3 SP4
7 Putyra Janina 2012 D3 ZSP Wysoka
49 Ramos Gajewski Alejandro 2013 D3 Szkoła Podstawowa nr 80, Wrocław
30 ROZNERSKA SOFIA 2013 D3 SSP72
56 Rubacha Marek 2013 D3 MKS Siechnice
4 Serkies ALICJA 2012 D3
14 Sielicki Dariusz 2013 D3
31 Stafij Wojciech 2013 D3 SP nr 80 we Wrocławiu
13 Staniów Julian 2013 D3 SP nr 39 Wrocław
2 Suproń Przemysław 2012 D3 Suproń Team
1 Szewczuk Antoni 2012 D3 SP nr. 63
46 Trela Estera 2012 D3 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
9 Tynecki Henryk 2013 D3 SP45
29 WARZECHA VICTORIA 2013 D3 MKS SIECHNICE
42 Wędzonka Emilia 2012 D3 SP80 Wroclaw
8 Wiater Weronika 2013 D3 Team Navigo
Wójtowicz Olivia 2012 D3 ATUT
37 Wysocki Nikodem 2012 D3 SP Edukacja
52 Zadrożny Nikodem 2012 D3 SP 80 WROCŁAW
39 Zawadzka Małgorzata 2012 D3
48 Zięba Kamila 2013 D3 szkoła
47 Żołnowski Mateusz 2012 D3 SP 6 Oleśnica

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
45 Banaś Julia 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
38 Bobruk Filip 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 80 Wrocław
12 Bochenek Emilia 2011 D4
5 Bomirski Tomek 2010 D4 SP 109 Wrocław
25 Bób Aleksandra 2010 D4 Szkoła podstawowa Lutynia
24 Bryłka-Nadolski Sebastian 2010 D4 SP50 Wrocław
9 BUDNIK PAWEŁ 2010 D4 BUDNIK TEAM
13 Caban Mateusz 2010 D4
40 Caban Wojciech 2011 D4 SP Ludwikowice
46 Chutkiewicz Barbara 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
47 Ciesielska Michalina 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
2 Cieśla Karolina 2011 D4 Sp22
37 Cisowski Szymon 2010 D4 Szkoła
58 Doniec Aleksander 2010 D4 Sp 80
17 Drewnicka Julia 2010 D4 MKS Siechnice
55 Duda Kamila 2010 D4 Wrocław, SP 80
23 Dudziak ZUZANNA 2011 D4 MKS Siechnice
16 Filarski Eryk 2010 D4 SP81
20 Franczyk Alekandra 2011 D4 SP 22 Wrocław
21 GRONOWSKI PIOTR 2011 D4 SP Świątniki
15 Hirowski Bartosz 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 26
14 Jasińska Bianka 2011 D4 SP 64
35 Junkiewicz Michał 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 38
4 Jurdziak Jagna 2010 D4 Leśne Grzyby
27 Kieres WOJCIECH 2010 D4 MKS SIECHNICE
31 Kisiel Kamila 2011 D4 Jest Lepiej Run Team
6 Kluczka Dominika 2010 D4 Parnas
33 Kornaś Jan 2010 D4 GóryLasy
63 Kowalewski Jakub 2011 D4 SP64
48 Kowalik Jakub 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
29 Kowalska Zuzanna 2010 D4 SP27
30 KOWALSKI FRANCISZEK 2011 D4 CICLISMO Wrocław
11 KRZAK NATASZA 2010 D4 Akademia Sportu RUN4FUN
43 Kuptsov Maksym 2011 D4 80
26 Kurek Adam 2011 D4 S.P. nr 22
1 LIPOWICZ MATEUSZ 2011 D4 RaDziki
59 Lisowski Dawid 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 80
3 Lulis Ryszard 2010 D4 Lulis
42 Mikrut Patryk 2011 D4 SP118
56 Moniuk Noemi 2011 D4 SP80 Wrocław
57 Moniuk Noemi 2011 D4 SP.80
62 Mościński Kacper 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
36 Murmyło Franciszek 2011 D4 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 5
44 Olaczek Michał 2010 D4 SP Iskry Wrocław
32 Osowiecki Karol 2011 D4 Szkoła podstawowa nr 80 we Wrocławiu
49 Otfinowski Konstanty 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
19 Pałgan Sebastian 2011 D4 SP 77 Wrocław
50 Poniewierski Piotr 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
10 Przymęcki Konrad 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 93
51 Ropuszyńska Alicja 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
60 SKŁADZIEŃ Mateusz 2011 D4 SP80
34 Skurak Zuzanna 2011 D4 SP 93
64 Skuza Filip 2011 D4 Wolves
18 Staniów Zofia 2011 D4 SP nr 39 Wrocław
61 STANISŁAWSKA EUGENIA 2010 D4 AZS AWF WROCŁAW
28 Stodółka Konrad 2011 D4 GKS START DŁUGOŁĘKA
52 Sudolska Maja 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
54 SUSKA WERONIKA 2011 D4 BROCHOWSCY SPORTOWCY
53 Ścibura Gabriela 2011 D4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
22 Śliwa Hubert 2011 D4
7 Śródka Jadwiga 2011 D4
41 Trzebiatowska Julia 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 18
39 Wysocka Hanna 2010 D4 SP 80
8 WYSOCKA MICHALINA 2010 D4 MKS MOS WROCŁAW

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
225 Bachurska Klaudia 2009 D5 KB Harcownik
208 Bartoś Ignacy 2009 D5 MKS SIECHNICE
220 Bokwa Alina 2008 D5 Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy
221 Fabijan Aleksandra 2009 D5 MKS Siechnice
207 GRONOWSKI FRANCISZEK 2007 D5 II LO w Świdnicy
205 Hirowski Jakub 2008 D5 Technikum nr 7
216 Hreniak Mikołaj 2009 D5 Szkoła Podstawowa nr 80
218 Kaczmarek Adam 2009 D5 SP15
219 Kaczmarek Anna 2007 D5 XIII LO
211 KADYS KLAUDIA 2008 D5 Międzylesie
Kaliciński Aleksander 2008 D5 MKS Siechnice
217 Kamiński Marcin 2009 D5 SP17 Wrocław/MKS MOS Wrocław
209 KANUS Patryk 2009 D5
224 Katrycz Eryk 2009 D5 Szkoła Pdstawowa nr 80 Wrocław
214 Kowalski Adam 2007 D5 LO15
202 Machoń Juliusz 2008 D5 LITWIN SPORTS
Maciejewski Ernest 2007 D5 LO 5 Wrocław
206 Maj Liliana 2009 D5 Sp 34
201 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 D5
203 MISZKIEŁO ALEKSANDRA 2009 D5 SP 20 Wrocław
212 Pawlicka Kamila 2009 D5 PSP nr 1 w Miłoszycach
215 Pawłowski Jakub 2009 D5 SP NR 80 Wrocław
210 Pomianek Łukasz 2009 D5
222 Pypeć Michał 2009 D5 Szkoła
213 Rogala Filip 2007 D5 LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu
204 Tomala Maciek 2009 D5 Szkoła Podstawowa nr 40 Wrocław
226 Widziewicz Damian 2009 D5 MKS MOS BNO Wrocław
223 Wysocka Hanna 2008 D5 MKS Parasol

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni