z

Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

30.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bomirska Kasia 2017 D0
14 Boratyńska Katarzyna 2019 D0 Wosiek Team
10 Franczyk Bartosz 2020 D0 Żłobek nr 15, ul. Łukowa, Wrocław
15 gala ida 2016 D0 wesoła gromadka
20 Gańko Jeremiasz 2019 D0
1 Kaczmarek Maria 2017 D0 RaDziki
9 Kowalska Zuzanna 2016 D0 CICLISMO Wrocław
23 Leszczyński Bartłomiej 2017 D0
8 Łaźniewska Pola 2017 D0 Chaberek
16 Mikołajczak Franciszek 2018 D0 Przedszkole nr 56 - Niezpominajka
6 Miś Franciszek 2017 D0 Przedszkole nr 33 Wrocław
7 Mojka Aleksander 2016 D0
4 Przybyłko Filip 2018 D0 Przrdszkole
5 Przybyłko Maria 2019 D0 Zlobek
11 Siemianowski Wojciech 2017 D0 Przedszkole na każdą pogodę nr 10
17 Sukiennik Jerzyk 2019 D0
13 Suproń Jarosław 2018 D0 Suproń Team
21 Szczerbakowicz Filip 2018 D0
2 Szewczuk Izabella 2020 D0
12 Wilk Alicja 2016 D0 Przedszkole
18 Wypiór Fryderyk 2019 D0
19 Wypiór Hana 2016 D0
3 Żółtowska Antonina 2017 D0 P62_Stumilowy Las

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Adamowicz Jakub 2014 D1 SP4 Wrocław
20 BARTECZKA KORNELIA 2015 D1 Sp 22
3 BUDNIK MALWINA 2014 D1 BUDNIK TEAM
6 Flisiński Tobiasz 2014 D1 LITWIN SPORTS / SP22
12 Franczyk Krzysztof 2015 D1 ZSP nr 20 ul. Karpnicka 2, Wrocław
1 Kaczmarek Joanna 2015 D1 RaDziki
8 Kolebuk Antoni 2015 D1
7 Koziura Tytus 2015 D1 Wysoka Hardcores
10 Kubica FILIP 2015 D1 MKS Siechnice
16 Machoń Jagoda 2014 D1 KS ARKADIA BIKE ACADEMY
19 Mikołajczak Antoni 2015 D1 Przedszkole nr 56 Niezapominajka
5 Miś Aleksander 2014 D1 SP 71 Wrocław
11 Najbar Alicja 2015 D1 NAJ Team
17 Orzechowska Anna 2015 D1
Pachowicz Igor 2015 D1 ZSP nr 5
9 Pajor Zuzanna 2015 D1 Happy Bees
4 Przybyłko Tymon 2014 D1 Szkola
14 Siemianowska Alicja 2015 D1
18 Sukiennik Hanna 2015 D1 Przedszkole nr 20 Wrocław
15 Suproń Radosław 2015 D1 Suproń Team
2 Szewczuk Natan 2014 D1 SP nr. 63

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Adamowicz Mateusz 2012 D2 SP4 Wrocław
23 BARTECZKA GABRYSIA 2012 D2 Sp 22
13 Bielawa Adam 2013 D2 SP 22
20 Bryłka-Nadolski Artur 2012 D2 SP50
19 Chwaleba Laura 2013 D2 SP 20
17 Ciąder Mateusz 2013 D2 MKS SIECHNICE
4 Flisiński Tymoteusz 2012 D2 LITWIN SPORTS / SP22
21 Hrisulidis Michał 2013 D2 SP 22 Wrocław
3 Janus Leon 2013 D2 Szkoła podstawowa nr 22
24 Kagan Franciszek 2012 D2 Zespół szkolno- przedszkolny nr 5 Osobowice
12 KANUS Natalia 2013 D2 Sp34 wrocław
7 Kubica ZOFIA 2013 D2 SP 1 / MKS SIECHNICE
8 Najbar Wojciech 2012 D2 NAJ Team
18 Orzechowska Gabriela 2013 D2 SP 19
Pachowicz Błażej 2012 D2 ZSP nr 5
22 Painta Kuba 2013 D2 Anatomia Biegania
Podleśny Marcel 2012 D2
Rułka Leon 2013 D2 Bodyhub Fit
14 Rybakiewicz Marcel 2012 D2
6 Serafin Antek 2013 D2 SP22 Wrocław
2 Serkies ALICJA 2012 D2
15 Suproń Przemysław 2012 D2 Suproń Team
1 Szewczuk Antoni 2012 D2 SP nr. 63
16 Tynecki Henryk 2013 D2 SP 45
5 Ważny Maksymilian 2013 D2 Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu
11 Wilk Paweł 2012 D2 Szkoła podstawowa
10 Wlizło Filip 2012 D2 MKS Siechnice

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
28 Bomirski Tomek 2010 D3 SP 109 Wrocław
27 Bryłka-Nadolski Sebastian 2010 D3 SP50
5 Budnik Paweł 2010 D3 BUDNIK TEAM
22 Caban Mateusz 2010 D3
11 Caban Wojciech 2011 D3 SP Ludwikowice
3 Cieśla Karolina 2011 D3 Sp22
24 Dąbrowski Antek 2011 D3
13 Drewnicka JULIA 2010 D3 MKS Siechnice
12 Franczyk Aleksandra 2011 D3 SP 22 Wrocław
6 Głód Maria 2009 D3 MKS Parasol Wrocław
20 Gronowski Piotr 2011 D3 Szkoła Podstawowa w Świątnikach
4 Grzyb Aleksandra 2009 D3 UKS Olimpijczyk 46
23 Howley Kryspin 2009 D3
8 Ilków Bartek 2011 D3
19 Kabała Hanna 2009 D3 SP3 Wrocław
26 Kaczmarek Adam 2009 D3 SP15
29 Kaczorowska Emilia 2010 D3 Sp 61
16 KANUS PATRYK 2009 D3 Sp34 wrocław
17 Kluczka Dominika 2010 D3 SP Parnas
18 Kowalska Zuzanna 2010 D3 SP27
10 KOWALSKI FRANCISZEK 2011 D3 CICLISMO Wrocław
2 Lipowicz Mateusz 2011 D3 RaDziki
1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 D3
9 Mojka Stanisław 2009 D3
21 SIPURZYŃSKA LENA 2011 D3 SP MĄKOSZYCE
25 Tracz Natalia 2009 D3 SP 4 Oleśnica
15 Wilk Ewa 2010 D3 Szkoła podstawowa
14 Wlizło Michał 2011 D3 MKS Siechnice
7 Wysocka Michalina 2010 D3 SP 1 Wrocław

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
202 Franczyk Anna 2008 D4 SP 22 Wrocław
207 Gronowski Franciszek 2007 D4 Szkoła Podstawowa w Świątnikach
206 Kabała Zofia 2007 D4 SP3 Wrocław
209 Kaczmarek Anna 2007 D4 LO XIII
203 Kluczka Mateusz 2006 D4 III LO
205 Kowalski Adam 2007 D4 SP27
204 Machoń Juliusz 2008 D4 KS ARKADIA BIKE ACADEMY
201 Najbar Piotr 2008 D4 NAJ Team
208 SIPURZYŃSKA HANNA 2006 D4 ORKAN OSTRZESZÓW

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni