z

Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

30.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kaczmarek Maria 2017 D0 RaDziki
9 Kowalska Zuzanna 2016 D0 CICLISMO Wrocław
8 Łaźniewska Pola 2017 D0 Chaberek
6 Miś Franciszek 2017 D0 Przedszkole nr 33 Wrocław
7 Mojka Aleksander 2016 D0
4 Przybyłko Filip 2018 D0 Przrdszkole
5 Przybyłko Maria 2019 D0 Zlobek
2 Szewczuk Izabella 2020 D0
3 Żółtowska Antonina 2017 D0 P62_Stumilowy Las

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 BUDNIK MALWINA 2014 D1 BUDNIK TEAM
6 Flisiński Tobiasz 2014 D1 LITWIN SPORTS / SP22
1 Kaczmarek Joanna 2015 D1 RaDziki
8 Kolebuk Antoni 2015 D1
7 Koziura Tytus 2015 D1 Wysoka Hardcores
10 Kubica FILIP 2015 D1 MKS Siechnice
5 Miś Aleksander 2014 D1 SP 71 Wrocław
11 Najbar Alicja 2015 D1 NAJ Team
Pachowicz Igor 2015 D1 ZSP nr 5
9 Pajor Zuzanna 2015 D1 Happy Bees
4 Przybyłko Tymon 2014 D1 Szkola
2 Szewczuk Natan 2014 D1 SP nr. 63

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Flisiński Tymoteusz 2012 D2 LITWIN SPORTS / SP22
3 Janus Leon 2013 D2 Szkoła podstawowa nr 22
7 Kubica ZOFIA 2013 D2 SP 1 / MKS SIECHNICE
8 Najbar Wojciech 2012 D2 NAJ Team
Pachowicz Błażej 2012 D2 ZSP nr 5
Rułka Leon 2013 D2 Bodyhub Fit
6 Serafin Antek 2013 D2 SP22 Wrocław
2 Serkies ALICJA 2012 D2
1 Szewczuk Antoni 2012 D2 SP nr. 63
5 Ważny Maksymilian 2013 D2 Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 Budnik Paweł 2010 D3 BUDNIK TEAM
11 Caban Wojciech 2011 D3 SP Ludwikowice
3 Cieśla Karolina 2011 D3 Sp22
6 Głód Maria 2009 D3 MKS Parasol Wrocław
4 Grzyb Aleksandra 2009 D3 UKS Olimpijczyk 46
8 Ilków Bartek 2011 D3
10 KOWALSKI FRANCISZEK 2011 D3 CICLISMO Wrocław
2 Lipowicz Mateusz 2011 D3 RaDziki
1 MIŁEK ALEKSANDRA 2009 D3
9 Mojka Stanisław 2009 D3
7 Wysocka Michalina 2010 D3 SP 1 Wrocław

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Najbar Piotr 2008 D4 NAJ Team

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni