z

Warszawa

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

13.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
38 Bałacki Kacper 2013 D0 BBLZT
23 Berger Marcel 2015 D0
19 Czyżkowska Karolina 2014 D0 Przedszkole nr 267
20 Czyżkowski Krzysztof 2016 D0
28 Długosz Wiktoria 2013 D0 Przedszkole 361
3 Duda Wojciech 2014 D0
4 Dudek Mateusz 2013 D0 Przedszkole nr 1 w Piastowie
44 DURU LAURA 2016 D0 PRZEDSZKOLE
12 Gałecki Jakub 2013 D0
36 Garbat Aurelia 2013 D0 COR TEAM
5 Głogowski Bartosz 2016 D0
15 Górka Tymoteusz 2013 D0 P 340
45 Graczyk-Wawro Helena 2013 D0 Leśna Grupa
37 JACZYŃSKI Franciszek 2015 D0
32 Kaliś Hanna 2014 D0 Przedszkole nr 403 Warszawa
7 Karpiłowski Mikołaj 2013 D0 Przedszkole nr 422/ Klub Judo Lemur
25 Karpiłowski Mikołaj 2013 D0 Vicious Circle
26 Karpiński Filip 2014 D0 Przedszkole nr 288
33 Kaseja Aleksandra 2014 D0 Przedszkole nr 50 w Warszawie
34 Kaseja Tomasz 2016 D0
46 Kasperska Celina 2015 D0 Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi
47 Kasperska Maria 2013 D0 Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi
17 Kołosowska Małgorzata 2014 D0 Przedszkole nr 409 Warszawa
30 Kowalska Urszula 2014 D0 Trinergy
Kozłowska Iga 2015 D0 Przedszkole 334
10 Krypa Helena 2013 D0
9 Kwasowiec Karol 2016 D0
6 Lisowska Karolina 2016 D0
31 Michalczyk Hanna 2014 D0 Przedszkole 236
24 Mientkiewicz Barbara 2015 D0 Nr 272
11 Moskal Karolina 2013 D0
29 Najbert Zosia 2013 D0 Przedszkole nr 33 w Warszawie
43 Piotrowska Julia 2014 D0 Duklanowski Team
39 Potasz Anna 2015 D0 Przedszkole nr 197
40 Potasz Antoni 2013 D0 Przedszkole nr 197
16 Raczkiewicz Maja 2014 D0 Przedszkole 236 Mali Odkrywcy
2 Redkiewicz Kaja 2013 D0 COR TEAM
1 Rostworowski Witold 2015 D0
41 Rybicka Aleksandra 2014 D0
42 Rybicka Wiktoria 2013 D0
21 Sawicki Maksymilian 2013 D0
8 Specht Jan 2014 D0 Przedszkole nr 180
13 Suchodolska Wiktoria 2015 D0 Słoneczne przedszkole Chrzanowskiego14
18 Tittenbrun Filip 2015 D0 Niezła Korba
35 Tomczyk Leon 2014 D0 Przedszkole Nr26
27 Turek Maria 2013 D0 Przedszkole 311
22 Wasilewski Karol 2015 D0
14 Yaroshenko Maria 2015 D0 To CoŚ

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
ADAMKIEWICZ LENA 2011 D1 LENA LEMONIADA TEAM
15 BANASZCZYK MAX 2011 D1
34 Berkan Olga 2011 D1
47 Bielecki Szymon 2011 D1 KSW SOKUDO OTWOCK/LKS MAZUR KARCZEW
11 Duda Szymon 2012 D1
21 Dziudzi Mateusz 2012 D1 Przedszkole nr 19
28 Gawracz Miłosz 2011 D1 Szkoła 369
20 Gratys Zuzanna 2011 D1 Lecę bo chcę
48 Grudziąż Oliwia 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 261 Warszawa Wiertnicza 26
5 Hartfil Liliana 2011 D1 AZS AWF Warszawa
44 JACZYŃSKI Nikodem 2011 D1
7 Jankowska Lila 2011 D1 SP 314 Warszawa
39 Kaliś Krystyna 2012 D1 SP 351 Warszawa
40 Kaliś Marcel 2011 D1 SP 351 Warszawa
6 Kamiński Wojciech 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 386
14 Kącki Ignacy 2012 D1 SP 115
23 Kitlas JAGODA 2011 D1 Dream Run / adidas Runners Warsaw
49 Kot Antoni 2012 D1 Naprzód Młociny SP77
38 Kowal Nataniel 2012 D1 Vegerunners
41 Kowalec Maja 2012 D1
1 KOZERSKA ANTONINA 2011 D1 Sp 68
45 KROCHMALSKI IGNACY 2011 D1 Krochmale
26 Krypa Artur 2011 D1
32 Kuźniarska Julianna 2011 D1
25 Kwasowiec Katarzyna 2012 D1
8 LEPIESZKIEWICZ Jan 2011 D1
35 Mioduszewski Olaf 2011 D1 Sz.P. 386
17 Mirkowski Adrian 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 263 w Warszawie
27 Moskal Szymon 2011 D1
18 OSTROWSKI FRANCISZEK 2011 D1 FC Płochocin
19 OSTROWSKI JAKUB 2012 D1 FC Płochocin
50 Pawłuszek Gustaw 2012 D1
10 Potocka Julia 2011 D1 SP143
12 Przybysz Piotr 2012 D1
37 Rak Konstanty 2012 D1 Grupa Pana Tolka / #ChaseYourDreams
30 Roszczyk Kamila 2011 D1 UKS G-8 BIELANY
36 Rzewuski Tymon 2012 D1 RK Athletics
31 Scheffner Maksymilian 2011 D1 SP 12
22 Specht Stefan 2012 D1 Przedszkole nr 180
13 Szmidt Jagoda 2011 D1 SP nr 1 w Milanówku
24 Świderski MARCEL 2012 D1
9 Świostek Alan 2012 D1 RunAlan
42 Tomczyk Adam 2012 D1 Szkoła nr 48
4 Wasilewski Olivier 2012 D1 Łomiankowska Grupa Biegowa
29 Wawer-Dąbrowska Pola 2012 D1 Wszystkie Moce Świata
46 Więcławska Lena 2011 D1 ZSP Mroków
43 Wnorowska Matylda 2011 D1 Grey
16 Zagożdżon Szymon 2012 D1
33 Zalewski Alex 2011 D1 SP w Pomiechówku im. Gen. Wiktora Thommee
3 ZDANOWICZ JUSTYNA 2012 D1
2 ZDANOWICZ PAULINA 2012 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
42 Anuszewska Tosia 2010 D2
23 Babik Antonina 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 1 Łomianki
43 Berkan Damian 2009 D2
52 Bielecka Maja 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku/KSW SOKUDO Otwock
55 Chmielewski Ziemowit 2009 D2 SP133
15 Chrapek Krzysztof 2009 D2 Sp nr 298 ul. Krakusa w Warszawie
33 Ciężkowski Olaf 2009 D2 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
46 Dębski PAWEŁ 2009 D2 SP Mroków
35 Domagała Ryś 2010 D2 Koksy
24 Domagała Wojtek 2010 D2
12 Dudek Aleksandra 2009 D2 SP nr 2 w Piastowie
21 Dziudzi Zuzanna 2009 D2 Sp. nr 1
51 Garbat Antonina 2009 D2 COR TEAM
20 Hruzewicz Denis 2009 D2 ASW
44 Karpiński Maciej 2010 D2 UKS Gepard
37 Kawka Tomasz 2010 D2
16 Kiewra Grzegorz 2009 D2 AZS AWF Warszawa/SP 77/Naprzód Młociny
17 Kiewra Karolina 2009 D2 AZS AWF Warszawa/SP 77/Naprzód Młociny
13 Kopa Justyna 2009 D2
14 Kopa Maja 2010 D2
49 Kowal Antonina 2009 D2 Vegerunners
1 Kozerska Weronika 2009 D2 UKS Gepard/ Sp 65
18 Kozłowicz Antonina 2009 D2 Sp nr 351 na Woli
31 Kozłowska Iga 2010 D2 Sp 77
Kozłowski Marcin 2009 D2 SP366
Krawczyk Zosia 2010 D2
3 Kuncio MACIEJ 2009 D2 SP.355
27 Kwasowiec Joanna 2010 D2 KSP 109
26 Kwiatkowski Kajetan 2010 D2 SP 263
39 Kwietniewski MIKOŁAJ 2009 D2 SP357
6 Lutomirska Asia 2010 D2 AZS AWF WARSZAWA
5 Maksymiuk Marcin 2009 D2 AZS AWF Warszawa
45 Michalczyk Maciej 2009 D2 Warszawski Klub Kolarski
36 Michalczyk Marcel 2009 D2 SP77 / Naprzód Młociny
48 Najbert Ignacy 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr1 w Warszawie
25 Oczadły Maksym 2009 D2 SP 209
8 Olejnik Filip 2010 D2 SP 77/RUN Oley - ŁGB
19 OSTROWSKI TOBIASZ 2009 D2 FC Płochocin
54 Piotrowski Staś 2009 D2 Duklanowski Team
53 Plejznerowski Jakub 2009 D2 Lekkoatleci z Otwocka
Pniewski Igor 2009 D2 SP 94
22 Pociejewska Maja 2010 D2 Nationale-Nederlanden
9 Potocki Jan 2009 D2 SP143
30 Proczek Zofia 2009 D2 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
4 Rachwalski Bartosz 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie
7 Redkiewicz Kacper 2009 D2 COR TEAM
10 SALAMON FRANCISZEK 2010 D2 SZKOŁA SP 80
2 Skowrońska Daria 2009 D2 SPR 3
11 Stachelska Hanna 2009 D2 LEKKOATLECI Z OTWOCKA
28 Strzelecka Maja 2010 D2 SP 356
32 Styńska Anita 2010 D2 PSP 114
38 Szczepański Patryk 2010 D2 SP223
50 Urbańczyk Ania 2010 D2 SP 222
40 Wasilewska Jagoda 2010 D2 SP352
47 Woźniak Szymon 2009 D2 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29 Yaroshenko Alexander 2010 D2 To CoŚ
41 Zimowicz Alicja 2010 D2
34 Zubrzycka Paulina 2009 D2 Oldskull

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Biczel Dobrochna 2007 D3 SP316
63 Chmielewski Jędrzej 2007 D3 SP133
52 Dębski Krzysztof 2006 D3 SP Mroków
40 Domagała Franek 2008 D3 Koksy
53 Drużga Jonatan 2008 D3 SP92 im. Jana Brzechwy w Warszawie
11 Dudek Tomasz 2006 D3 Nr.314 im.Przyjaciół Ziemii
5 Fornalska Julia 2008 D3 SP 263
18 Gajdecki Mateusz 2006 D3 Gepard
33 Gębarski Max 2008 D3 PSPO Nr. 13 im. Lotników Amerykańskich
22 Górka Krzysztof 2007 D3 SP 80
14 Gratys Natalia 2006 D3 Lecę bo chcę
45 Hofman Maja 2006 D3
4 Jankowska Hania 2008 D3 SP 314 Warszawa
54 Kaliś Maciej 2006 D3 SP 351 Warszawa
32 Kałowska Emilia 2007 D3 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
17 Karaban Alina 2008 D3 Szkoła 225
37 Kariozen Jacek 2008 D3 Duklanowski Team
50 Karpiński Rafał 2008 D3 UKS Gepard
10 Kącki Kostek 2008 D3 SP 115
34 Kołosowski Szymon 2006 D3 SP 77
16 Kozioł Gabriela 2007 D3 SP nr 41
24 Kozłowska Julia 2008 D3 Sp77
55 KROCHMALSKI FILIP 2007 D3 Krochmale
58 Kruszyńska Alicja 2007 D3 AZS-AWF
15 Kucharczuk Jerzy 2006 D3
47 Kula Zuzanna 2007 D3 Szkoła
62 Kurowski Michał 2006 D3
20 Kwasowiec Wojciech 2007 D3 KSP 109
59 Lewandowska Zofia 2006 D3 AZS AWF Warszawa
13 Lisowski Maksymilian 2008 D3 Tebek Team
56 Łukowska Zuzanna 2007 D3 Duklanowski Team
46 Ogonek Małgorzata 2008 D3 SP342
3 Olejnik Mikołaj 2007 D3 SP 77/RUN Oley - ŁGB
7 Palmowska Julia 2008 D3 JOGGER
48 Piechowicz Maja 2008 D3 SP 154
31 Pióro Mateusz 2006 D3 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
61 Plejznerowski Mateusz 2007 D3 Lekkoatleci z Otwocka
Pniewski Bartłomiej 2007 D3 SP 94
8 Przybysz Krzysztof 2008 D3 SP im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii Dębe Wielkie
1 Rachwalska Zosia 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 114 w Warszawie
27 Radomiński Maciej 2006 D3 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
23 Rodak Ewa 2008 D3 KS Barakuda
2 Samul Jan 2008 D3 SP 31 Warszawa
41 Sasin Wiktor 2008 D3 SP 350
51 Sikora Robert 2007 D3 sp 382
9 Sikorski Bartosz 2006 D3 Sp 2 Ząbki
35 Staska Alicja 2007 D3 KS BARAKUDA
36 Staska Maksymilian 2008 D3 KS BARAKUDA
30 Styńska Natalia 2007 D3 PSP 114
21 Suchodolski Ignacy 2008 D3 SP41
43 Szczepańska Maja 2006 D3 SP223
42 SZCZUTOWSKA OLIWIA 2007 D3 MROKÓW
26 Szylberg Anna 2008 D3 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
49 Szymanowska Maria 2006 D3 UKS HERKULES SULEJÓWEK
25 Urbańczyk Marysia 2007 D3 SP 222
12 Wenzel Gustaw 2006 D3 SP nr 65 Warszawa
38 Wieśniak Zuzanna 2007 D3 AZS - AWF Warszawa/SP209
57 Więcławski Tomasz 2007 D3 ZSP Mroków
60 Wiktorowicz Lena 2008 D3
6 Woch Alicja 2008 D3 SP 77 / Widłorogi
29 Wróbel Marcel 2006 D3 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
28 Zawadka Mateusz 2008 D3 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
44 Ziendara Franciszek 2008 D3
39 Żeberek Martyna 2007 D3 KS BARAKUDA

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bagińska Maja 2004 D4 Duklanowski Team
226 Bogusz Maja 2003 D4 Gimnazjum 122
225 Haponiuk Wojciech 2003 D4 Widłorogi
214 Jadachowska Amelia 2005 D4 SP 154
224 Jarecki Oskar 2004 D4 Szkoła Podstawowa nr 261 Warszawa Wiertnicza 26
201 Kleczewski Piotr 2005 D4 UKS KUSY
215 Kłopotowski Michał 2005 D4 SP 154
216 Makowska Maja 2005 D4 SP 154
209 Marzoch Zofia 2003 D4 Szkoła postawowa nr 352 z oddziałami gimnazjalnymi
217 Matejuk Katarzyna 2005 D4 SP 154
203 Nowina-Konopka Stanisław 2004 D4 SP 52 Warszawa
206 Obuchowicz Natasza 2003 D4 GOS Raszyn
222 PALMOWSKI KACPER 2004 D4 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
211 Paździoch Kacper 2005 D4 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
218 Perl Amelia 2005 D4 SP 154
220 Piasecka Joanna 2005 D4 AZS AWF
221 Piasecki Stanisław 2005 D4 AZS AWF
210 Piątkowska Oliwia 2003 D4 Szkoła podstawowa nr 352 z oddziałami gimnazjalnymi
212 Rojek Przemysław 2005 D4 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
202 Sobótka Jakub 2005 D4 im. M. Kopernika w Nowej Wsi
223 Stańczuk JAN 2005 D4 Szkoła nr 1 w Kobyłce
228 Szymański Filip 2005 D4 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pułtusku
204 Wenzel Karol 2005 D4 SP nr 65 Warszawa
227 Wilczyńska Julia 2004 D4 SP nr 4 Pułtusk
219 Wodyński Michał 2003 D4 Jogger NDM
208 Wróbel Wiktoria 2004 D4 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
213 Zalewski Sebastian 2004 D4 SP w Pomiechówku im. Gen. Wiktora Thommee
207 Zawadka Marta 2004 D4 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
205 Zięba Bartosz 2005 D4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni