z

Warszawa

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

17.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Bałacki Kacper 2013 D0
47 Baranowski Piotruś 2014 D0 przedszkole 253
34 Czajka Ida 2013 D0 Klub Matiego
43 Duda Szymon 2012 D0
44 Duda Wojciech 2014 D0
39 Dudek Mateusz 2013 D0 Przedszkole nr 1 w Piastowie
48 Garbat Aurelia 2013 D0 COR TEAM
23 Gmurczyk Janek 2014 D0 przedszkole im. Marii Kownackiej nr 130
31 Górka Tymoteusz 2013 D0 P340
29 Jaskółowski Leon 2014 D0
40 Kaliś Hania 2014 D0 Przedszkole nr 403 w Warszawie
41 Kaliś Krysia 2012 D0 Przedszkole nr 403 w Warszawie
30 Karpiłowski Mikołaj 2013 D0 Przedszkole Nr 422/ Klub Judo Lemur
17 Kołosowska Małgorzata 2014 D0 Przedszkole nr 409 Warszawa
36 Kowal Nataniel 2012 D0 Vege Runners
14 Kozak Mikołaj 2016 D0
5 Kozłowska Iga 2015 D0
35 Krępacka Magdalena 2012 D0 Klub Matiego
32 Kwasowiec Kasia 2012 D0 Przedszkole im Dominika Savio
46 Kwaśniewski Bartek 2012 D0 Przedszkole
28 Lutomirski Wojciech 2012 D0 Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków
24 MAĆKOWSKI Adrian 2012 D0
11 Masłowska Amelia 2012 D0 POLONIA WARSZAWA MTB
27 Michalczyk Hanna 2014 D0 Przedszkole 236
25 Najbert Zofia 2013 D0 Przedszkole nr 23 Warszawa
18 Nurek Ignacy 2015 D0
3 Ostrowski Jakub 2012 D0 ---
19 Panek Szymon 2012 D0 Przedszkole
9 Piotrowski Wiktor 2013 D0 Ortoreh team
37 Pojawa Marcin 2015 D0 Byledobiec Anin
38 Potempska Helena 2014 D0
33 Raczkiewicz Maja 2014 D0 Przedszkole Mali Odkrywcy
22 Redkiewicz Kaja 2013 D0 COR TEAM
8 Sikora Antonina 2012 D0 Biokod Karrots
12 Specht Jan 2014 D0 Przedszkole 180
13 Specht Stefan 2012 D0 Przedszkole 180
20 spyra kalina 2012 D0
21 Świostek Alan 2012 D0
6 Turek Maria 2013 D0 BezNapinki
49 Tyczyńska Barbara 2012 D0
15 Wacławik Kacper 2014 D0
26 Wasilewski Karol 2015 D0 Żłobek nr 17
16 Woźniak Maja 2012 D0 Przedszkole nr 381 Warszawa
10 Yaroshenko Maria 2015 D0 To CoŚ
7 Zagożdżon Szymon 2012 D0
42 Zawadzki Jeremi 2012 D0 Przedszkole 412
1 Zdanowicz Justyna 2012 D0
2 Zdanowicz Paulina 2012 D0
45 ŻUCHOWSKI Mateusz 2012 D0 Przedszkole nr 181

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
30 Bader-Strzała Adrianna 2010 D1 Pro Family Cycling Team
33 Bujko Adam 2011 D1
3 BYLINA IGNACY 2011 D1
41 Chudzicki Filip 2010 D1
18 Dąbrowski Jakub 2010 D1 217 SP Warszawa
14 Domagała Ryś 2010 D1 Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia
24 Domagała Wojciech 2010 D1
15 Gierak Zuzka 2010 D1 SP 314 klasa 2D
34 Golonko Iwo 2011 D1
42 Górniak Maksymilian 2011 D1
16 Gratys Zuzanna 2011 D1 Sz.P. Nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie
46 Hakenberg Antoni 2011 D1 Przedszkole BAJECZKA
25 Hartfil Liliana 2011 D1 AZS AWF Warszawa
47 Hofman Jacek 2011 D1 Zakamarki
50 Kaczmarczyk Maja 2011 D1 Przedszkole
44 Kaliś Marcel 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie
51 Karamon Jagoda 2010 D1 Biegam
9 Kopa Maja 2010 D1 Szkoła
1 Kozerska Antonina 2011 D1 Przedszkole nr 197 Do-Re-Mi
49 Kozłowska Iga 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 77 w Warszawie
48 Krawczyk Zosia 2010 D1
40 Krępacki Bartłomiej 2010 D1 Klub Matiego
8 Krochmalski Ignacy 2011 D1 Przedszkole pod Poziomka
39 Kwasowiec Joasia 2010 D1 KSP 109 im Świętej Rodziny
7 Kwiatkowski Kajetan 2010 D1 SP 263
12 LEPIESZKIEWICZ JAN 2011 D1 Psi Patrol
26 Lutomirska Joanna 2010 D1 AZS AWF WARSZAWA
29 MAĆKOWSKI Radek 2011 D1
45 Marszał Piotr 2011 D1 SP 112 Filia Oddział Zerówkowy
38 Mioduszewski Olaf 2011 D1 WAPN
27 Moćko Gabryś 2010 D1 SP 132
19 Nurek Marta 2011 D1
5 Olejnik Filip 2010 D1 SSP 13/RUN Oley
4 Ostrowski Franciszek 2011 D1 ---
17 Paraszewski Piotr 2010 D1
52 Pasiorowska Emilia 2011 D1
31 Piech Malwina 2010 D1 Academia Gorila
10 Piotrowska Ludwika 2011 D1 Ortoreh team
11 Piotrowska Łucja 2010 D1 Ortoreh team
2 Potocka Julia 2011 D1 SP 143 Warszawa
36 Roszuk Tymoteusz 2011 D1
28 SALAMON FRANCISZEK 2010 D1 SZKOŁA
Sieńczyk Jan 2010 D1
35 Stukman Kuba 2010 D1 sp 391
22 Szczepański Patryk 2010 D1 SP 223
20 Teleon Aleksander 2010 D1 JacekBiega Running Team
21 Teleon Borys 2010 D1 JacekBiega Running Team
23 TEPPER Izabela 2011 D1 U Smoka
6 Wasilewska Anna 2011 D1
32 Wasilewska Jagoda 2010 D1 SP 352
37 Wiechetek Jakub 2010 D1 SP118
43 Wolski Mateusz 2011 D1 Biegam Na Tarchominie
13 Yaroshenko Alexander 2010 D1 To CoŚ

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
54 Baranowska Antonina 2009 D2 SP 82 Warszawa
46 Bednarczuk Igor 2008 D2 SP 261 Wilanów
16 Czerska Amelia 2008 D2 SP 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
43 Dąbrowski Jan 2009 D2 Warsaw Montessori School
17 Domagała Franek 2008 D2 Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia
28 DRESCHER MARCELINA 2009 D2 SZKOLA
39 Dudek Aleksandra 2009 D2 SP nr 2 w Piastowie
Faber Gaweł 2008 D2 Szkola
55 Garbat Antonina 2009 D2 COR TEAM
42 Gebarski Max 2008 D2 SMARTTECH3D
8 Głogowska Basia 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr. 351
49 Grad Maria 2009 D2
56 Gryz Krystian 2009 D2 UKS Herkules Sulejówek
40 Kałowski Orest 2009 D2 K-Łosie
41 Karaban Alina 2008 D2 SP 225 w Warszawie
14 Kiewra Grzegorz 2009 D2 Naprzód Młociny
15 Kiewra Karolina 2009 D2 Naprzód Młociny
12 Kopa Justyna 2009 D2 Szkoła
36 Kowal Antonina 2009 D2 Vege Runners
18 Kozak Maciej 2008 D2 SP 227
3 Kozerska Weronika 2009 D2 SP 68/ UKS Gepard
50 Kozłowicz Antonina 2009 D2 12tri.pl
47 Kozłowska Julia 2008 D2 Szkoła Podstawow nr 77 w Warszawie
7 Kozłowski Marcin 2009 D2 SP342
13 Kwaśniewska Wiktoria 2009 D2 Szkoła
37 Luterek Paweł 2008 D2
51 Maliszewski Maksymilian 2008 D2 KKK IPPON
33 Michalczyk Liwia 2008 D2 Warszawski Klub Kolarski
34 Michalczyk Maciej 2009 D2 SP 133
48 Michalczyk Marcel 2009 D2 SP 77 / Naprzód Młociny
32 Najbert Ignacy 2009 D2 Sz. P. nr 1 Warszawa
30 Osiecimska Natalia 2009 D2 SP 52
6 Ostrowski Tobiasz 2009 D2 ---
31 Palmowska Julia 2008 D2 Szkoła podstawowa Kroczewo/ klub Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
38 Potempski Stanisław 2008 D2
5 Potocki Jan 2009 D2 SP 143 Warszawa
11 Przybysz Krzysztof 2008 D2
26 Redkiewicz Kacper 2009 D2 COR TEAM
10 Rejczak Anna 2008 D2
27 Samul Jan 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 31 w Warszawie
Sasin Wiktor 2008 D2 SP 350 / UKS Irzyk
Sieńczyk Zosia 2008 D2
1 Skowrońska Daria 2009 D2 RK Athletics
24 spyra bruno 2008 D2
35 Stępniak Dorotka 2008 D2 SP 82 Warszawa
2 Szwarnowski Xavier 2009 D2 SP 29 Warszawa
21 Świtała Tymon 2008 D2 Wolne Dzieci ze Szkoły Harmonia
19 Tryniszewska Gabriela 2009 D2
57 Tyczyński Wojciech 2009 D2
25 Wiraszka Piotr 2009 D2 SP 322 w Warszawie
9 Woch Alicja 2008 D2 SP 77 / WIDŁOROGI
44 Wolska Maja 2009 D2 Biegam Na Tarchominie
20 Woźniak Szymon 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 316 Warszawa
4 ZAJĄC Ola 2008 D2 Szkoła Nr. 1 w Ożarowie Mazowieckim
22 Zając Zofia 2008 D2 SP 82
23 Zając Zuzanna 2008 D2 SP 82
29 Zawadka Mateusz 2008 D2 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
52 Zglińska Marta 2009 D2 UKS Herkules Sulejówek
53 Żuchowska Maja 2009 D2 Szkoła podstawowa nr 77
45 ŻYŁOWSKA Julia 2009 D2 SP 321

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
49 Bednarczuk Eryk 2006 D3 SP 261 Wilanów
24 Biczel Dobrochna 2007 D3 Biegamy RAZEM
21 Biedrzycka Zuza 2007 D3
41 Bondyra Oliwier 2006 D3 UKS Herkules Sulejówek
38 Chudzicki Jakub 2005 D3
11 Cur Kacper 2007 D3 Szkoła
36 Czajka Konrad 2006 D3 Klub Matiego
60 Czarnocki Igor 2006 D3 UKS Herkules Sulejówek
54 Dąbrowska Julia 2006 D3 Sp 316
59 Dębski Krzysztof 2006 D3 SP Mroków
53 Dryja Miłosz 2006 D3 SP100
20 Dukała Ewa 2006 D3
42 Gadomska Karolina 2005 D3 UKS Herkules Sulejówek
17 Gajdecki Mateusz 2006 D3
28 Golonko Ignacy 2007 D3
31 Górka Barbara 2005 D3 SP 80
32 Górka Krzysztof 2007 D3 SP 80
10 Gratys Natalia 2006 D3 Sz.P. Nr 3 im.Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie
43 Gryz Kamil 2005 D3 UKS Herkules Sulejówek
48 Hofman Maja 2006 D3 Zakamarki
40 Jung Oliwia 2007 D3 Szkola SP
9 Kabziński Tomasz 2006 D3 KIWIPORTAL.PL
47 Kaliś Maciej 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie
55 Karamon Oliwia 2007 D3 Biegam
4 Kleczewski Piotr 2005 D3 UKS KUSY
14 Kołosowski Szymon 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 77 Warszawa
57 KONCA JULIA 2007 D3 KB Ożarów Mazowiecki Biega
58 KONCA MICHAŁ 2007 D3 KB Ożarów Mazowiecki Biega
44 Kowalska Oliwia 2005 D3 UKS Herkules Sulejówek
13 Kozak Jakub 2006 D3 SP 227
5 KROCHMALSKA Filip 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 92
1 Krzak Oliwia 2005 D3 SP 16 Warszawa
22 Kucharczuk Jerzy 2006 D3
35 Kwasowiec Wojtek 2007 D3 KSP 109 im Świętej Rodziny
27 Łysiak Marcin 2007 D3 Sp 356
29 Maron Szymon 2006 D3 Jack team
26 Michalczyk Jan 2006 D3 Warszawski Klub Kolarski
19 Miśkiewicz Alex 2006 D3 Hardcorowe Wychylylybymy
3 Olejnik Mikołaj 2007 D3 SP 77/RUN Oley
45 Orzechowski Norbert 2005 D3 UKS Herkules Sulejówek
12 Paraszewski Maciej 2006 D3
50 Piasecka Joanna 2005 D3 SP 133 w Warszawie
51 Piasecki Stanisław 2005 D3 SP 133 w Warszawie
33 Porębski Maciej 2006 D3 SP Nr 16 Warszawa
39 Potempska Anastazja 2006 D3
2 Przygoda Weronika 2005 D3 UKS Siódemka Legionowo
37 Radomiński Maciej 2006 D3 KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI
61 Rozenblicka Julia 2007 D3 SP204
18 spyra blanka 2006 D3
16 Szczepańska Maja 2006 D3 SP 223
56 Szewczyk Maciej 2005 D3 Szkoła Muzyczna im.Bacewicz
52 Szymanowska Maria 2006 D3 UKS Herkules
15 Teleon Tamara 2007 D3 JacekBiega Running Team
7 Wenzel Gustaw 2006 D3 SP nr 65 Warszawa
8 Wenzel Karol 2005 D3 SP nr 65 Warszawa
46 Wiecha Barbara 2005 D3 UKS Herkules Sulejówek
23 Wierbiłowicz Miłosz 2005 D3 Szkoła Podstawowa nr 84 w Warszawie
30 Wieśniak Zuzanna 2007 D3 Sportowe Bielany/SP 209
34 Wojciechowicz Adrian 2006 D3 SZKOŁA NR 257 WARSZAWA
25 Wróbel Marcel 2006 D3 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
6 Zięba Bartosz 2005 D3 SSP 26 STO im. prof. Jigoro Kano

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
220 Abramowicz Róża 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
230 Bielecki Krzysztof 2004 D4 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 W-wa
210 Borys Aleksandra 2002 D4 UKS Victoria Józefów
232 Ceglarska Paulina 2003 D4 Sp nr 3 Łomianki - gimnazjum
206 CHOŁUJ MATEUSZ 2003 D4 GIMNAZJUM 143 WARSZAWA
213 Dziczek Kacper 2002 D4 Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego
214 Flis Małgorzata 2003 D4 Gimnazjum nr 1 w Łomiankach
215 Furman Zuzanna 2002 D4 Klub Matiego
233 Hołowiecka Julianna 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
212 Kamień Monika 2003 D4 Gimnazjum nr 83
231 KONCA Aleksander 2002 D4 KB Ożarów Mazowiecki Biega
218 Kosowska Wiktoria 2002 D4
219 Kosowski Bartłomiej 2004 D4
221 Kowalska Justyna 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
222 Łukasiak Szymon 2003 D4 UKS Herkules Sulejówek
223 Makos Szymon 2002 D4 UKS Herkules Sulejówek
224 Mielczarek Laura 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
216 Nowina-Konopka Stanisław 2004 D4 Szkoła Podstawowa nr 52 w Warszawie
201 Onopiuk Jakub 2003 D4
228 Pękacki Sebastian 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
229 Piasecka Maria 2003 D4 Gimnazjum nr 70
202 Przygoda Michał 2002 D4 UKS Siódemka Legionowo
205 Rynkun Michał 2002 D4 KB JOGGER
211 Sadowska Zosia 2004 D4 Gimnazjum im. E. Bułhaka
225 Szymanowska Aleksandra 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
203 TYNDZIK ELEONORA 2003 D4 UKS KUSY
204 TYNDZIK MARIA 2003 D4 UKS KUSY
217 Urbańska Małgorzata 2004 D4 Łomiankowska Grupa Biegowa
226 Wieczorek Krystyna 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek
208 Wodyński Michał 2003 D4 Jogger NDM
209 Wróbel Wiktoria 2004 D4 KS BARAKUDA Mińsk Mazowiecki
207 Zawadka Marta 2004 D4 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
227 Zgliński Hubert 2004 D4 UKS Herkules Sulejówek