Warszawa

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

18.02.2023 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Bujnowski Sebastian 2018 D0
16 BULZACKI ADAM 2018 D0 UKS Filipides Teresin
17 Cieplak Franciszek 2018 D0 przedszkole 192
3 Cymerman Karol 2018 D0 Przedszkole Pod Topolami
14 Garman Kornelia 2018 D0 Sportowa Kraina
23 Głodowski Kuba 2018 D0 Leśna Polanka
22 Goławska Maria 2019 D0 Ciuchcia Puch Puch
7 Gradus Wojtek 2020 D0
24 Jaworska Magdalena 2018 D0 Przedszkole 176
4 Kawałek Anita 2021 D0 Żłobek nr 68
11 Kujawa Ignacy 2018 D0
10 Kwiatkowska Zuzanna 2021 D0 NaDystansie.pl
15 Lachowska Oliwia 2020 D0 Filip running team
8 Majewski Franciszek 2018 D0 Widłorogi
9 Ostrowska Helena 2020 D0
1 Otłowska Bianka 2018 D0 Trimasters/ Przedszkole Tajemniczy Ogród
5 Sekuła Oliwia 2019 D0 Przedszkole Promyki
21 Senk Jan 2021 D0 KIDS RUNNING ACADEMY
Sierpiński Tadeusz 2018 D0 MitanSki
20 Smejda Melania 2018 D0 Przedszkole nr 390
19 Struzik Emilia 2018 D0 Ducla Academy
13 Święcicki Jeremi 2018 D0
6 Warda Milena 2019 D0
2 Wrocławska Lena 2018 D0 Przedszkole nr 340 Kasztanowego Ludka
18 Zawada Krzysio 2018 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Arcidiacono Sofia 2017 D1 Happy Preschool
49 BONDER ZUZANNA 2017 D1 Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży
24 Borejko Oliwia 2016 D1 Oliwia Team
41 Brach Zuzanna 2016 D1 Przedszkole 176
46 Brzyszko Maksymilian 2017 D1 myVinci
26 Bujnowska Aleksandra 2017 D1
17 Carboni Elena 2017 D1 Przedszkole w Wólce Kosowskiej
48 Ciepluch Nela 2017 D1 Gminne Przedszkole w Wólce Kosowskiej
5 Cymerman Helenka 2016 D1 Przedszkole im. Jasia i Małgosi
Daniel Laura 2016 D1 Wbs
37 Deja Anna 2016 D1 Przedszkole 424
44 Fafińska Lidia 2016 D1 Przedszkole
29 Głodek Wktoria 2016 D1 Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi
27 Głowacka Ida 2017 D1 British Primary School of Wilanow
28 Głowacki Aaron 2017 D1 British Primary School of Wilanow
Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D1
45 Hornung Władysław 2017 D1
47 Jaworski Tomasz 2016 D1 Przedszkole 176
9 JUST Wojciech 2016 D1 Przedszkole nr 271
8 Kacprzak Alicja 2017 D1 Przedszkole nr 341
1 Kalinowska Weronika 2016 D1
39 Kaseja Tomek 2016 D1 Niezła Korba
13 Kot Szymon 2017 D1
23 KOZAKOWSKi Aleksy 2016 D1 Kozaki
3 Kozerska Elżbieta 2017 D1
14 Kuźniarska Milena 2017 D1 Przedszkole nr 434
25 Kwiatkowska Weronika 2016 D1 334
33 Lachowski Filip 2017 D1 Filip running team
20 Lisowska Karolina 2016 D1 Przedszkole 334
31 Mioduszewski Filip 2016 D1 SP 386
34 Murawski FILIP 2016 D1 Pawko Runner Team
2 Nasiadek Hania 2017 D1
19 Niewiarowska Aleksandra 2017 D1 OJ_DANA
Pagacz Jan 2016 D1
11 Podstawek-Zawadzka Łucja 2016 D1 Przedszkole 108
43 Popielawska Mira 2016 D1 KIDS RUNNING ACADEMY
38 Popławski Franciszek 2016 D1
22 Raczkiewicz Olek 2016 D1 SP NR 92 im. JANA BRZECHWY
35 Rogowska Hanna 2017 D1 P50
32 Rojek Tymon 2017 D1 KIDS RUNNING ACADEMY
42 Rózga Iga 2017 D1
30 Rudziński Henryk 2017 D1 Kids Running Academy
7 Rutkowska Amelia 2016 D1 Melix
Sierpińska Wanda 2016 D1 MitanSki
40 Skultecki Mikołaj 2017 D1
21 Stanisławska Marianna 2016 D1 KIDS RUNNING ACADEMY
10 Staszewska Laura 2016 D1 Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi
50 Tittenbrun Jan 2017 D1 Niezła Korba
15 vasilev Ivo 2016 D1 AZS AWF Warszawa
18 Wawer Franciszek 2017 D1 Przedszkole Mruczankowe
4 Wrocławska Weronika 2017 D1 Przedszkole nr 340 Kasztanowego Ludka
6 Wysopal Antonina 2017 D1
36 Zgórzak Anna 2016 D1 Plastusiowe Przedszkole nr 414
16 Zimowicz Mila 2017 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
40 Anuszewska Hania 2015 D2
13 Arcidiacono Davide 2014 D2 Kids Run Academy
3 BAŁDYGA Ewa 2014 D2 SP nr 132
38 Banaszkiewicz Adam 2014 D2 Power Training
4 Baran Pola Anna 2014 D2 Ducla Academy
21 Bohdanowicz Miłosz 2015 D2 Naprzód Młociny
35 Bralski Tomasz 2015 D2
23 Bujnowska Anna 2015 D2 SP
36 Cieplak Ryszard 2014 D2 UKS Diamond Athletics
31 Druciarek Michalina 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
14 Duda Wojciech 2014 D2
50 Dudek Zuzanna 2015 D2 342 Szk.Pdst w Warszawie
54 Ejchart Filip 2014 D2 DUCLA ACADEMY
28 Garman Martyna 2014 D2 UKL Olimpijczyk 112
56 Głuchowski Piotr 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
59 Goławski Mikołaj 2014 D2 Sp. Nr 344
46 Gołąb Wiktoria 2015 D2
32 Gozdek Michał 2014 D2 UKS Diamond Athletics Białołęka
57 Hornung Tadeusz 2014 D2
45 Józwik XENIA 2015 D2 HARX TEAM
12 JUST Przemysław 2014 D2 SP 289
11 Kacprzak Maciej 2015 D2 Szkoła Podstawowa nr 209
37 Kaczyńska Antonina 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
41 Kaseja Ola 2014 D2 Niezła Korba
60 Klimiuk Leon 2014 D2 SP53
8 Komorek Antoni 2015 D2 Pędzące Chomiki
53 Kozioł Jan 2015 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
6 Książak Anna 2015 D2
27 Kwaśniewski Filip 2014 D2
7 Łukowska Maja 2014 D2 Ducla Academy Warszawa
51 Majer Wojciech 2015 D2 SP 310
19 Miotk Milosz 2014 D2 Barca Academy Warszawa
34 Możdżyński Miron 2014 D2 SP 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
42 Pedrycz Bogumił 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
48 Peterlik Michalina 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
25 Pogoński Aleksander 2014 D2 Judo Lemur
1 Rachwał Iga 2014 D2 12tri.pl
20 Raczkiewicz Maja 2014 D2 SP NR 92 im. JANA BRZECHWY
33 Raczko Jerzy 2014 D2 Kids Running Academy/SP400
62 Radwan-Rohrenschef Adam 2015 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
29 Ratajski Mateusz 2015 D2
30 Rojek Joanna 2014 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
26 Rudziński Stefan 2014 D2 Kids Running Academy
52 Senk Barbara 2015 D2 KIDS RUNNING ACADEMY
16 Sieciński Aleksander 2015 D2 Wisła Płock
17 Sieciński Patryk 2015 D2 Wisła Płock
9 Skwarcz Hania 2015 D2
10 Skwarcz Staś 2014 D2
43 Smejda Witek 2014 D2 SP nr 321
15 Sobczuk Helena 2014 D2 SP 110 Warszawa
44 Specht Jan 2014 D2 SP 168
55 Statkiewicz Patryk 2015 D2 SP 344
47 Szymajda Kaja 2015 D2 SP 175
24 Święcicki Wawrzyniec 2015 D2 Kids Running Academy
61 Tittenbrun Filip 2015 D2 Niezła Korba/SP 24 STO
2 Tranda Jan 2014 D2 Młode Lwy Kyokushin Dojo
49 Turulski Maciej 2015 D2 Kids Running Academy
18 Wawer jan 2015 D2 Przedszkole Mruczankowe
Woźniak Franek 2014 D2 Szkoła Podstawowa w Mrokowie
58 Yaroshenko Mariya 2015 D2 YaroshDance
22 Zawada Rysio 2014 D2 Kids Running Academy
Zawadzka Elżbieta 2014 D2 Szkoła w Chmurze
39 Zgórzak Michał 2014 D2 SP 368 im. Polskich Olimpijczyków
5 Ziomek Igor 2015 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
36 Arak-Yang Zofia 2012 D3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
53 Bańko Piotr 2012 D3 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
30 Bartosińska Zofia 2012 D3 Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej Mroków
13 Biernat Tomasz 2012 D3 Kids Running Academy
17 Borejko Filip 2013 D3 KIDS RUNNING ACADEMY
46 Brach Blanka 2012 D3 SP 175
28 Bralski Aleksander 2012 D3
42 Budnik Oliwier 2012 D3 Szkoła Podstawowa w Mrokowie
10 Carboni Luca 2013 D3 Sp Mroków
34 Chojniak Karina 2012 D3 SP MROKÓW
54 Ciepluch Maja 2012 D3 SP Mroków
32 Deja Franciszek 2013 D3 Kids Running Academy
26 Dryl Patrycja 2013 D3 SP 41
9 Duda Szymon 2012 D3
55 Górka Tymoteusz 2013 D3 SP 80
3 Inorowicz Matylda 2012 D3 UMAKS-26
1 JABRZYK PAWEŁ 2012 D3 UKSG-8 BIELANY
43 Józwik HANA 2013 D3 HARX TEAM
25 Karpiłowski Mikołaj 2013 D3 SP 369
19 KAŹMIERCZAK ANNA 2013 D3 ZAKROCZYM
12 Kiełek Stanisław 2013 D3 SZKOŁA PODSTAWOWA MROKÓW
22 Kobylec Paweł 2012 D3
6 Komorek Jan 2012 D3 Pędzące Chomiki
16 KOZAKOWSKA JULIA 2013 D3 Kozaki
23 Kwaśniewski Franciszek 2012 D3
20 Kwiecień Anna 2012 D3 AZS AWF
24 Lach Basia 2012 D3 Szkoła Niepokalanek
50 Majewska Zuzanna 2013 D3 KS Atak Agrykola
18 Niewiadomska Zofia 2013 D3 Ducla Academy
14 Niewiarowska Dominika 2012 D3 OJ_DANA
27 Nowaczek Jeremi 2013 D3
33 Osińska Lena 2013 D3 Sp Mroków
29 Romanowicz Marcel 2012 D3 Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Mrokowie
44 Senk Krzysztof 2013 D3 KIDS RUNNING ACADEMY
47 Sługocka Nadia 2013 D3 Szkoła Podstawowa
49 Soćko Maria 2013 D3 Szkoła Podstawowa w Mrokowie
41 Specht Stefan 2012 D3 SP 168
15 Stanislawski Tytus 2012 D3 KIDS RUNNING ACADEMY
37 Stanisławska Łucja 2013 D3 KIDS RUNNING ACADEMY
4 Stańczak Borys 2012 D3 Team ZabieganeDni
5 Stańczak Nadia 2012 D3 Team ZabieganeDni
52 Statkiewicz Dawid 2012 D3 SP 344
51 Stępień Pola 2013 D3 Ducla academy
39 Suska Joanna 2012 D3 SP Mroków
31 SZCZUTOWSKA LIDIA 2013 D3 Szkoła Podstawowa w Mrokowie
45 Szymajda Ada 2012 D3 SP 175
21 Święcicka Jagna 2013 D3 Kids Running Academy
7 Świostek Alan 2012 D3 RunAlan
2 Tranda Adam 2012 D3 Młode Lwy Kyokushin Dojo
11 Turek Maria 2013 D3 SP371
48 Turulska Aleksandra 2013 D3 Kids Running Academy
40 Tyczyński Jan 2012 D3 SP 88 Warszawa
8 Vasileva Lea 2013 D3 AZS AWF Warszawa
35 Wardencka Kinga 2012 D3 SP w Mrokowie
38 Wojewoda Maurycy 2012 D3 Kids Running Academy / SP373

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
36 Anuszewska Tosia 2010 D4
50 Banasiak Cecylia 2010 D4 SP nr 264
23 Banaszczyk MAX 2011 D4 AZS AWF Warszawa
28 Bargieł Mateusz 2011 D4 Sp. 16 im. Tony Halika
14 Bech Daniel 2011 D4 Szkoła podstawowa nr 380
51 Brejnak Ryszard 2010 D4 Sp2 Wyszków
43 Brutkowska Anna 2011 D4 Kids Running Academy
15 Carboni Matteo 2011 D4 Sp Mroków
40 Dettlaff Aleksander 2010 D4 SP Mroków
29 Dryl Laura 2011 D4 SP 41
30 Filowicz Maciej 2011 D4 Kids Running Academy
1 Gas Liliana 2010 D4 UKS ORZEŁKI
26 Gaweł Natalia 2011 D4
13 Gawracz Miłosz 2011 D4 SP 369
53 Gonciarek Szymon 2011 D4 KIDS RUNNING ACADEMY
33 Gwiazda Aleksandra 2011 D4 SP w Mrokowie
32 Kaczyńska Julia 2011 D4 KIDS RUNNING ACADEMY
4 Kalwajtys Jakub 2010 D4 SPP CWKS LEGIA WARSZAWA
5 Kalwajtys Wiktoria 2011 D4 SPP CWKS LEGIA WARSZAWA
35 Kiljańczyk Grzegorz 2010 D4 ZSP Mroków
3 Kozerska Antonina 2011 D4 UKS Żoliborz
45 Krawczyk Zosia 2010 D4 OKS Skra
6 Książak Michał 2010 D4
9 Kuźniarska Julianna 2011 D4 SP 353
27 Kwasniewska Matylda 2010 D4 Trener Forest
22 Lesiuk Lena 2011 D4 AZS AWF Warszawa
52 Łabęcki Bartosz 2011 D4 UKS Diamond Athletics Białołęka
48 Majer Bartosz 2010 D4 KS Czempion Warszawa
49 Majewska Amelia 2010 D4 KS Atak Agrykola
24 Mioduszewski Olaf 2011 D4 SP 386
17 Niewiarowska Joanna 2011 D4 OJ_DANA
20 Olejnik Filip 2010 D4 SP 77 Wawa/UKS Filipides
16 Pajor Nadia Alicja 2010 D4 Ducla Academy
11 Pałysa Alicja 2011 D4 Ducla Academy Warszawa
41 Pastuszka Ignacy 2010 D4
18 Płoskonka Liliana 2010 D4 UKS Żoliborz
7 Potocka Julia 2011 D4 SP 397 Warszawa
31 Raczko Agata 2011 D4 Kids Running Academy/SP400
25 Ratajski Maciej 2010 D4
44 Sadłoń Ignacy 2010 D4 DD Running Team
46 Staniszewska Nadia 2010 D4 Duklanowski Team
10 Stępniak Lena 2011 D4 KS Atak Agrykola
19 Swiniarski Igor 2011 D4 Tri P.I.G.
Szczepanik Eryk 2010 D4 Szkoła Podstawowa w Mrokowie
2 Tranda Anastazja 2011 D4 Młode Lwy Kyokushin Dojo
47 Turulski Filip 2011 D4 Kids Running Academy
34 WĘGLIŃSKI PAWEŁ 2010 D4 KS Barakuda
8 Więcławska Lena 2011 D4 SP. Mroków
37 Wiśniewski Wiktoria 2010 D4 Mroków
39 Wojewoda Mikołaj 2010 D4 Kids Running Academy / SP373
21 Zambrowska Lena 2010 D4 Szkoła Podstawowa nr 133 w Warszawie
38 Zborowska Aleksandra 2011 D4 Szkoła Mroków
42 Zdral Zuzanna 2010 D4 Sp Mroków
12 Zimowicz Alicja 2010 D4 Ducla Academy Warszawa

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
225 Aksienionek Michał 2008 D5 Ducla Academy / SP154
Berft Borys 2007 D5 Klub Sportowy Czempion
222 BUŁAKOWSKI ADAM 2007 D5 XCIV L.O IM.GEN.STANISŁAWA MACZKA WARSZAWA
230 Jakautsou Kastuś 2008 D5 Szkoła Podstawowa im. M. Świątkiewicz w Mrokowie
Janas Marianna 2008 D5 KS Champion Warszawa
211 Jankowska Hania 2008 D5
220 Kałowska Emilia 2007 D5 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
210 Karczewska Marta 2008 D5 KS ATAK AGRYKOLA
224 Kariozen Jacek 2008 D5 Ducla Academy
217 KAŹMIERCZAK STANISŁAW 2009 D5 ŚWIT NDM
219 Knap Roman 2009 D5
218 Kobylec Paulina 2008 D5
205 Kozerska Weronika 2009 D5 UKS Żoliborz
213 Kożuchowska Zosia 2009 D5 SP 8 Siedlce
227 Kryńska Zosia 2009 D5 SP Mroków
201 Kuncio Maciej 2009 D5
209 Łastowiecka Karolina 2007 D5 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
223 Nowaczek Kosma 2009 D5
Obłękowski Michał 2009 D5 Szkoła Podstawowa nr 77 w Warszawie
221 Oczadły Maksym 2009 D5 SP 209
214 Olejnik Mikołaj 2007 D5 LO XCIV im.gen.S.Maczka/UKS Filipides Teresin
226 Osińska Ada 2009 D5 Sp Mroków
207 Potocki Jan 2009 D5 SP 397 Warszawa
212 Proczek Zofia 2009 D5 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
203 Przybysz Krzysztof 2008 D5 LO im Herberta
235 Ptak Maja 2009 D5 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
202 Rachwalska Zosia 2008 D5 KS Atak Agrykola
204 Skowrońska Daria 2009 D5 AZS AWF Warszawa
216 Slomski David 2007 D5 Technikum nr 3 w piasecznie
215 Sucjojad Hubert 2009 D5 SP 209
231 Szabat Mateusz 2009 D5 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
208 Szylberg Anna 2008 D5 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
232 Śliwiński Bartek 2007 D5
233 WCISŁO Mateusz 2009 D5 143
229 Wiśniewski Filip 2007 D5 ZS Poligraf
234 Woch Alicja 2008 D5 WIDŁOROGI
206 Wrzeszcz Helena 2009 D5
228 Zborowski Piotr 2009 D5 Szkoła Mroków

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni