z

Trójmiasto

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Barczak Michał 2014 D0 Przedszkole 39 Gdańsk
17 Dawidowicz Jakub 2016 D0
4 Florek Natalia 2014 D0 BigYellowFoot Adventure Team
22 Hryń-Morawski Jerzy 2014 D0
Jurczak Franciszek 2013 D0
13 Klucznik Ania 2016 D0
14 Klucznik Asia 2013 D0
24 KRYGER JAN 2013 D0 PRZEDSZKOLE NR4 TCZEW
15 Lip Tomasz 2014 D0 Parówy hmm hmm hmm
Maculewicz Laura 2014 D0 Multipower Polska Team
Marciniuk Oliwia 2013 D0 KFMM Triathlon Team
25 Orłowska Klara 2014 D0 SPORTZONE
12 Ostrowski JACEK 2014 D0 Publiczne Przedszkole w Lubichowie
8 Paschke Leoś 2016 D0 ShipCup
9 Pełszyńska Zosia 2016 D0
7 Piechociński Gniewko 2015 D0 PS 26 Gdynia
5 Prasek Lea 2014 D0
6 Prasek Tytus 2017 D0
19 Przybyciel Tymon 2015 D0
11 Ptach Mateusz 2016 D0
16 Raszpunda Ada 2014 D0
1 Rogowski Jan 2016 D0 Oprychy Team
3 Sedlaczek Ewelina 2013 D0 Przedszkole Nr 1 1 Gdańsk
2 Sierocin Neala 2014 D0 Leśna Baza Wilczek
20 Smółkowski Szymon 2014 D0 RumiaRunner
Teska Martyna 2013 D0 Przedszkole nr 19 Gdynia/ SGA Gdynia
18 Trzasko Oleg 2014 D0 El Contragolpe
23 Wiśniewska Zuzanna 2013 D0 Przedszkole Skrawek Nieba
21 Woloszyk Antoni 2014 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Aćimović Natalia 2012 D1 Sp 2
11 Borawska Natalia 2012 D1 Przedszkole Nr 12 w Sopocie
12 Borawski Jacek 2012 D1 Przedszkole Nr 12 w Sopocie
15 Braatz Albert 2011 D1 SP 92
17 Dawidowicz Kamil 2011 D1 Podstawowa 29 Leonardo
23 Duda Jasiek 2011 D1 Sp 1
5 Górski Krzysztof 2011 D1
4 Kalisz Mikołaj 2012 D1 Przedszkole nr 34
3 Kamiński Jan 2011 D1
16 Lachowicz Szymon 2012 D1
10 Lendzion Jakub 2012 D1 Przedszkole nr 64 Kubuś Puchatek
22 Lewandowska Alicja 2012 D1 Przedszkole nr 46 Muszelka
14 Lisiecki Piotr 2012 D1
9 Marcinkowska Iga 2011 D1
7 Paschke Marysia 2012 D1 Przedszkole Samorządowe nr 42 Pod Modrzewiem
8 Pikul Aniela 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku
1 Piotrowski Tomek 2012 D1 SP nr 80 w Gdańsku
13 Raszpunda Iga 2011 D1
20 Smółkowski Konrad 2011 D1 RumiaRunner
19 Sobocińska Zuzanna 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni
2 Szczypka Adrianna 2012 D1
18 Trzasko Martyna 2011 D1 SP nr 81 Gdańsk
21 Woloszyk Zofia 2012 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Braatz Leon 2010 D2 SP 92
3 Chrustowski Kacper 2009 D2 SP33 Gdansk
2 Dancewicz Milena 2009 D2 sp8
4 Filbrandt Artur 2009 D2 SP 92
15 Kowalik Oliwia 2009 D2 Sp nr 4 Pruszcz Gdański
17 KRYGER PATRYK 2009 D2 SP11 TCZEW
18 KRYGER PAWEŁ 2010 D2 SP11 TCZEW
9 Kucharska Tosia 2009 D2
10 Lisiecka Eliza 2010 D2 SP20 Gdynia
8 Ostrowski KONRAD 2010 D2 SP w Lubichowie
5 Pełszyński Krzysztof 2009 D2 Gedanensis
11 Przybylska Małgorzata 2009 D2
6 Ptach Weronika 2009 D2 SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
16 Słomion Kinga 2010 D2 Belta Team Gdańsk
7 Steller Dawid 2010 D2 Szkoła podstawowa nr 27 Gdańsk
14 Szymborska Marika 2009 D2 Sp 50 Gdańsk
1 Tokarczyk Piotr 2010 D2 LKS Zorza Gdynia
13 Walentynowicz Lena 2009 D2 Pruszcz Biega

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Bałdyga Tymon 2007 D3 RUNEDA
14 Czoska Jakub 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 33 Gdynia
18 Falk Maciej 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
6 Filbrandt Maciej 2006 D3 SP 92
19 Ickowska Agata 2007 D3 SP12 gdynia/Zorza Gdynia
1 Kwiatkowska Tatiana 2007 D3 Małe Lwy
17 Lewandowski Cezary 2008 D3 SP 29 Leonardo
13 Lip Bartosz 2008 D3 SP 39 Gdynia/Parówy hmm hmm hmm
12 Ostrowski ADAM 2008 D3 SP w Lubichowie
7 Pełszyński Piotr 2007 D3 Gedanensis
8 Pełszyński Tomasz 2007 D3 Gedanensis
15 Pobłocki Tymoteusz 2007 D3 Bojano Biega
3 Rogocz Antonina 2007 D3
2 Rogowski Wiktor 2008 D3 Gedania 1922 / SP42 Gdańsk
20 Słomion Julia 2007 D3 Belta Team Gdańsk
10 Smal Damian 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku
11 Sowa Ewa 2006 D3 KL Zorza Gdynia
4 Stępińska Kornelia 2006 D3 RKS Rumia
Teska Patrycja 2008 D3 Sz. P nr 14/SGA Gdynia
16 Trzasko Alicja 2008 D3 SP nr 81 Gdańsk
5 Wilk Igor 2007 D3 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
21 Wiśniewski Łukasz 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 86 Gdańsk
22 Żołnowska Milena 2007 D3 SP81 Gdańsk

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
210 Bałdyga Miłosz 2004 D4 RUNEDA
201 Jakubek Gwidon 2004 D4
204 Kubicki Antoni 2005 D4 Misiaki
206 Kucharski Tadeusz 2004 D4
205 Rokita Maja 2005 D4 LKS ZORZA/RockyRUN
207 RUSOŃ BARTOSZ 2004 D4 SP SALEZJANKI RUMIA
202 Skopczyński Jan 2004 D4 SP33Gdańsk/biegowyswiat.pl
208 Szymborska Małgorzata 2004 D4 Gimnazjum Nr 20
209 Wiśniewski Jakub 2005 D4 Belta Team MTB Gdańsk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni