z

Trójmiasto

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

16.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Bętkowska Matylda 2020 D0 Językiem Żyrafy Rumia
3 Czarnowska Róża 2019 D0
Dzileński Rafał 2019 D0 Megamocni
Gołąb Leon 2018 D0
Gołąb Łucja 2020 D0
5 Lachiewicz Weronika 2018 D0
6 Lachiewicz Zuzanna 2020 D0
4 Łosińska Agata 2018 D0 Przedszkole nr 84
2 Łukwiński Grzegorz 2020 D0 Żłobek dzwoneczek
8 Piasecka Helena 2018 D0
1 Solecka Nela 2018 D0
9 Wejs-Kurek Łucja 2019 D0 Piraci
10 Wejs-Kurek Sara 2019 D0 Piraci
7 Wygnańczuk Józef 2018 D0 Akademia Piłkarska Gdynia

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
8 Barczak Adam 2016 D1 Przedszkole 39 Gdańsk
6 Czarnowska Michalina 2017 D1
1 Klucznik Ania 2016 D1
10 Lachowicz Julia 2016 D1 Chatka Puchatka Gdynia
4 Łukwiński Krzysztof 2017 D1 Przedszkole 75
9 Piasecka Matylda 2016 D1
5 Półtorzycki Adam 2017 D1
3 Prasek Tytus 2017 D1
7 Rogowski Jan 2016 D1 Gedania Gdańsk 1922
2 Trusewicz-Żydok Leonard 2017 D1 Lamusy

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Arroyave Wejs Benjamin 2014 D2 SP 47 Gdynia
14 Barczak Michał 2014 D2 SP 35 Gdańsk
3 Brzeski Tymon 2014 D2 SP9
7 Falba Borys 2014 D2 Borys Team
9 Gałuszyńska Maja 2015 D2 Active Flow
16 Kwietniewski Patryk 2015 D2 Przedszkole Tęcza Montessori
10 Łosińska Lena 2015 D2 Szkoła podstawowa nr 2
6 Łukwińska Lidia 2015 D2 Sp1
4 Mleczek Tobiasz 2015 D2 Przedszkole72 GDAŃSK
8 Piechociński Gniewko 2015 D2 SP 16
5 Prasek Lea 2014 D2
12 Raszpunda Ada 2014 D2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gdańsku
11 Skupny Ignacy 2015 D2 SP 42 w Gdańsku
2 Solecki Filip 2014 D2 GORILLAS OCR
17 Suchanowski Jerzy 2015 D2 ZSSiMS nr 75 Gdańsk
1 Trusewicz-Żydok Sabina 2015 D2 Lamusy
13 Wygnańczuk Jakub 2015 D2 Akademia Piłkarska Gdynia

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Gałuszyńska Nina 2012 D3 Active Flow
5 Jurczak Franciszek 2013 D3
2 Klucznik Joanna 2013 D3 GSS
1 Lachowicz Szymon 2012 D3 SP20 Gdynia
4 Majewska Konstancja 2013 D3 Active Flow
7 Nowocin Natalia 2012 D3 SP 9
3 Piotrowski Tomasz 2012 D3 UKS Neptun Gdańsk/ SP nr 80 w Gdańsku
8 Smołoński Marcel 2012 D3 ACTIVE FLOW

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Bójko Martyna 2011 D4 GALA
2 Brzeski Marcel 2011 D4 SP9
7 Dragan Blanka 2010 D4
5 Kierszka Ignacy 2011 D4 UKS GROMIK
12 Kruszyński Jakub 2011 D4 ULKS Skoczek Pogórze
11 Mateusz REDZIMSKI 2010 D4 SP PĘPOWO
3 Mleczek Martyna 2010 D4 SP75 GDAŃSK
10 Raszpunda Iga 2011 D4 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Gdańsku
9 Smołoński Ignacy 2010 D4 ACTIVE FLOW
8 Wiśniewska Karolina 2010 D4 KSN PRUSZCZ GDAŃSKI
1 Witoslawska Weronika 2011 D4 Mks Gala sp75
6 Zaborowski Dawid 2010 D4 Awf Gdańsk

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
201 Dancewicz Milena 2009 D5 MMKS Gdańsk
206 Dancewicz Milena 2009 D5 MMKS GDAŃSK
202 Mleczek Antonina 2008 D5 ZSP NR.1 GDAŃSK
203 Podliński Grzegorz 2008 D5 Olimpijczyk
204 Rogowski Wiktor 2008 D5 Gedania Gdańsk 1922
205 Walas Daniel 2009 D5 Sp75

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni