z

Trójmiasto

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1 - Gdańsk

17.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Barczak Adam 2016 D0 Przedszkole 39 Gdańsk
19 Bętkowska Matylda 2020 D0 CITY TRAIL Team
22 Chojnacki Mikołaj 2016 D0 GorillasOCR
4 Czarnowska Michalina 2017 D0
5 Czarnowska Róża 2019 D0
Derheld Jan 2017 D0 Trek Gdynia Młode Wilki
2 Dobrzeniecka Maja 2017 D0 Słoneczna Kraina
3 Dobrzeniecki Leon 2016 D0 Słoneczna kraina
17 Gałka Aleksander 2016 D0 Przedszkole nr 13 w Gdańsku
8 Grzesik Jakub 2018 D0 PP Przystanek Przygoda
1 Klucznik Anna 2016 D0
Lewandowski Tymoteusz 2016 D0 Przedszkole nr39
Łapuć Fryderyk 2019 D0
14 Łukwiński Grzegorz 2021 D0
15 Łukwiński Krzysztof 2017 D0 Przedszkole 75
Malinowska Ida 2017 D0 Przedszkole Pod Kasztanami
Malinowska Nina 2019 D0 Przedszkole Pod Kasztanami
Modzelewski Jerzy 2016 D0
9 Paschke Leonard 2016 D0 Przedszkole Nr 42 w Gdyni
10 Pełszyńska Zosia 2016 D0
11 Pełszyński Mikołaj 2019 D0
12 Pędziszewska Nadia 2019 D0 Vai Alto
13 Pędziszewski Marcel 2016 D0 Vai Alto
21 PTACH MATEUSZ 2016 D0 Przdszkole Promyczek
20 Szwedek Karol 2016 D0 SP NR 26 W GDYNI
16 Szyca Barbara 2016 D0 Przedszkole nr.73
6 Tworkowski Milosz 2017 D0
Umińska Olivia 2016 D0 KS Barrakuda Gdańsk
18 Wysłouch Tomasz 2017 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
5 Barczak Michał 2014 D1 SP 35 Gdańsk
9 Brzeski Tymon 2014 D1
2 Gałuszyńska Maja 2015 D1 Active Flow /Sp17 Gdynia
6 Grzesik Lena 2015 D1 SP Banino
12 Kalisz Zosia 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 76
Łapuć Aleksander 2015 D1 Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2
8 Łukwińska Lidia 2015 D1 Ninja kids
10 Mleczek Tobiasz 2015 D1 Przedszkole72
1 Piechociński Gniewko 2015 D1
4 Raszpunda Ada 2014 D1 SP 2 w Gdańsku
Rybarczyk Grzegorz 2014 D1 KS Barrakuda Gdańsk
7 Tarkowski Tadeusz 2014 D1 SP40
3 Tworkowska Jagoda 2015 D1
11 Wysłouch Maria 2015 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Gałuszyńska Nina 2012 D2 Active Flow /Sp17 Gdynia
4 Grabowski Kacper 2012 D2 Active Flow
5 Jabłoński Dominik 2013 D2 Active Flow
10 Januszkiewicz Tymon 2012 D2 SP 27 Gdańsk
Jarmulowicz Pola 2013 D2 SP 92
14 JELNICKI Jan 2012 D2 SP 89
12 Jurczak Franciszek 2013 D2
17 Kalisz Mikołaj 2012 D2 Tri Talent Team
2 Klucznik Joanna 2013 D2 GSS
Kowalski Antoni 2012 D2 SP 2 Gdańsk
16 KRYGER JAN 2013 D2 CRITERS TEAM
8 Lachowicz Szymon 2012 D2 SP20 Gdynia
Łapuć Helena 2013 D2 Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2
7 Majewska Konstancja 2013 D2 Active Flow / SP 17
19 Miłoś Karol 2012 D2 Los Milos
15 Minkiewicz Borys 2013 D2 Żyrafia Osada
11 Paschke Maria 2012 D2 Szkoła Podstawowa Nr 44 w Gdyni
Pawlak Leon 2012 D2
1 Piotrowski Tomasz 2012 D2 UKS Neptun Gdańsk
18 Sedlaczek Ewelina 2013 D2
20 SZOSTAK Mikołaj 2012 D2
9 Teska Martyna 2013 D2 Active Flow
13 Wieczorek Antoni 2012 D2
6 Wolańska Lena 2013 D2 Active Flow

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
13 Brzeski Marcel 2011 D3
1 Dancewicz Milena 2009 D3 SP 8
17 Dragan Blanka 2010 D3
Gałęziowski Przemysław 2010 D3
4 Gotartowska Paulina 2011 D3
11 Grodzka Magdalena 2009 D3 CTS
8 Januszkiewicz Kinga 2010 D3 SP 27 Gdańsk
Jarmulowicz Tymon 2010 D3 TriTalent
15 KRYGER PATRYK 2009 D3 CRITERS TEAM
16 KRYGER PAWEŁ 2010 D3 CRITERS TEAM
9 Lepek Weronika 2010 D3 SP 27
7 Marcinkowska Iga 2011 D3 Gdańsk SP 27
12 Maszota Dawid 2011 D3 SOSW PUCK
18 Miłoś Iza 2010 D3 Los Milos
14 Mleczek Martyna 2010 D3 SP75
10 Prątnicki Miłosz 2011 D3 KKS Sfora
19 Ptach WERONIKA 2009 D3 SKLA SOPOT
5 Raszpunda Iga 2011 D3 SP 6 w Gdańsku
Rozmus Hania 2011 D3
Rybarczyk Piotr 2011 D3 KS Barrakuda Gdańsk
3 Tokarczyk PIOTR 2010 D3 SP 44 Gdynia
6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 D3
2 Wolańska Julia 2011 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
202 Mleczek Antonina 2008 D4
201 Teska Patrycja 2008 D4 Biegun OCR Team
204 Wypych Anna 2006 D4 Samochodówka
203 Zwara Julia 2008 D4 Tri Talent Team Gdańsk

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni