z

Szczecin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
15 Banaszczyk Antoni 2014 D0
7 Borodyn Hanna 2014 D0 Boro Squad
Borysiuk Gabriela 2014 D0 Przedszkole
4 Brodziński Miłosz 2014 D0 Football Factory
23 Cały Klara 2016 D0 Publiczne Przedszkole w Przecławiu
Dąbrowski Arkadiusz 2014 D0 Przedszkole Niepubliczne Krasnal
9 Jezierska Michalinka 2017 D0
10 Jezierski Tymek 2014 D0 PP8 Police
24 Kaliński Lucjan 2014 D0 Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie
25 Kowalik Mateusz 2016 D0 CMS Szczecin
3 Krupieńcztk Bartosz 2014 D0 Przedszkole nr 3
18 KRZYŻANOWSKA ZOSIA 2013 D0
1 Kuźbik Weronika 2013 D0 Monia Gym
22 Lewandowska Ines 2015 D0
11 Łyp Pola 2014 D0
20 Maduzia Klara 2013 D0 Pyrzyce Biegają
2 Możdżer Martyna 2014 D0 PP 61
6 Prokop Barbara 2014 D0
12 Pycel Antonii 2014 D0
16 Radziński Feliks 2015 D0
Sarzyński Kacper 2015 D0 Przedszkole
Sarzyński Marcel 2013 D0 Przedszkole
29 Skrobanek Jakub 2014 D0 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
26 Stefaniak Tomasz 2014 D0 Przedszkole SP65
19 Stępkowski Karol 2014 D0 Bajkowe przedszkole Nr 8 Police
Strzechowska Gabriela 2015 D0 HEJNAŁEK
27 Surdacki Janek 2013 D0 Przedszkole nr 1 w Gryfinie
13 Szadokierski Bartosz 2015 D0 ANAWA TOUR
14 Szadokierski Szymon 2013 D0 ANAWA TOUR
5 Szczypek Tosia 2014 D0 CKS Szczecin
8 Szulc Szymon 2013 D0 SKB Dzik
Szwak Rozalia 2016 D0
28 Ślęzak Jakub 2013 D0 Przedszkole Dobra Szczecińska
17 Wypych Hanna 2013 D0 Przebiegłe Jenoty
21 ZIEMBA WIKTORIA 2014 D0 PRZEDSZKOLE NR 1 W GRYFINIE

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
17 Ciechowicz Justyna 2012 D1 Mini Bus Kamień Pomorski
4 Dittmann Mayra 2012 D1
13 Dul Błażej 2012 D1 Przedszkole Nr 1 w Gryfinie
15 Frąckowiak Iga 2012 D1 PP nr 9 Police
21 Grugel Filip 2011 D1
10 Haściło Marcel 2012 D1 Szkoła Podstawowa nr 23
Koch Ignacy 2012 D1 SP 37
19 Komar Martyna 2011 D1 Pyrzyce Biegają
9 Kowalczyk Wojciech 2012 D1 Calineczka Gryfino
11 Kozłowski Michał 2011 D1 SP Piwonii
7 Krupieńczyk Tomasz 2011 D1 Szkoła nr 61
3 Kupczyk Oksana 2011 D1 Puszczyk Bukowy
2 Kuźbik Zuzanna 2011 D1 Monia Gym
1 Machola Marcin 2011 D1 Monia Gym
16 Maras Julian 2011 D1 Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin
5 Możdżer Weronika 2012 D1 PP 61
18 Piątkowski Mateusz 2011 D1 Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin
12 Prokop Wojciech 2011 D1
14 Pycel Zofia 2012 D1
8 Szczypek Maja 2011 D1 CKS Szczecin
Władkowski Aleksander 2012 D1 SP 71 Szczecin
20 Wójcik Laura 2012 D1 Przedszkole w Baniach
6 Złotkowska Florka 2012 D1 PP61

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
27 Bęben Blanka 2010 D2 KS Dobra Marina
14 Błaziak Borys 2010 D2 Błękitna
12 Borodyn Marcelina 2009 D2 Boro Squad
19 Czapłowska Liliana 2010 D2 SP 61
Dąbrowska Maja 2009 D2 SP nr 55 Szczecin Błękitna
4 Dittmann Marco 2009 D2
Dzięcioł Kajetan 2010 D2 CKS szczecin
32 Gonerko Mikołaj 2009 D2 King BC Szczecin
16 Gozdyra Antek 2010 D2 sp47
7 Górny Filip 2010 D2 KSP im. JPII
11 Hanczarek Aleksandra 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp.
8 Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 D2 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
2 Jaśkiewicz Marcin 2010 D2
3 Jaśkiewicz Wojciech 2010 D2
28 Karska Lena 2010 D2 SP 33
25 KOŃKO Gabriela 2010 D2 SP nr 16
22 Kowalczyk Nela 2009 D2 Coral Reef Team
1 Kozłowska Alicja 2010 D2 UKS MKL Szczecin
26 KRZYŻANOWSKI MATEUSZ 2009 D2 SP 10
29 Lewandowski Gabriel 2009 D2 KS TEAM BARYŁA GORZÓW
9 Majewska Emilia 2009 D2 Sp 2 Gryfino
24 Michalak Cezary 2010 D2 CKS Szczecin
23 Policzkiewicz Olga 2010 D2 KSP Szczecin
15 Prygiel Antonina 2009 D2 SP 59
13 Przeworski Jakub 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
6 Sitek Lena 2010 D2 SKB Dzik
30 Smółko Lena 2010 D2 SP 59
18 Szymańska Maja 2010 D2 SP59
17 Wypijewski Franciszek 2010 D2 SP59
21 Wypych Zuzanna 2010 D2 Przebiegłe Jenoty
10 Ziobrowski Damian 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 3
5 Złotkowska Tosia 2010 D2 SP59
20 ZOGAS OLYMPIA 2010 D2 CKS SZCZECIN RYDLA
31 Żarnicki Karol 2009 D2

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
14 Błoniarz Franek 2007 D3 SP74
3 Brodzińska Oliwia 2008 D3 ŁKB TRUCHT
9 Czerniachowska Karolina 2008 D3
1 Dudek Oliwia 2007 D3 Szkoły Salezjańskie Szczecin
10 Duraj Wiktoria 2007 D3 SP w Baniach
24 Gonerko Mateusz 2007 D3 King BC Szczecin
8 Kasperowicz Tadeusz 2006 D3 KS IRONMAN
20 Kowalik Hubert 2007 D3 CMS Szczecin
4 Kujawska Ania 2006 D3 SP 37
2 Lechowicz Filip 2008 D3 Offseason
19 Maduzia Klaudia 2007 D3 Pyrzyce Biegają
15 Majcher Szymon 2007 D3 SP 74 Szczecin
22 Malentowicz Morfeusz 2008 D3 Morfeusza i Ola
13 Mucha IGOR 2008 D3 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
23 Nowek Aleksandra 2008 D3 Morfeusza i Ola
11 Piatkowska Weronika 2008 D3 PSP Mierzyn
16 Pniewska Aleksandra 2006 D3 Ironman CS Polska
6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN 2007 D3 SP 37
17 Rejer Joanna 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
18 Rejer Paweł 2008 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
7 Roman Wiktoria 2008 D3 Monia Gym
21 Stefaniak Izabela 2007 D3 KOS BnO Szczecin
5 Strojny Alicja 2006 D3 Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
12 ZOGAS ATHINA 2007 D3 CKS SZCZECIN RYDLA

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Adamów Hubert 2005 D4 Dobry Team ECOPOL
206 Bęben Bartosz 2005 D4 KS Dobra Marina
208 Błoniarz Michał 2005 D4 Pogoń Prawobrzeże
204 Czerniachowska Wiktoria 2004 D4
203 Kasperowicz Zbigniew 2004 D4 KS IRONMAN
210 Skrobanek Hanna 2005 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
211 Skrobanek Zofia 2005 D4 Miejski Klub Pływacki Szczecinek
209 Stępień Oliwia 2003 D4
201 Surdacki Jerzy 2003 D4
207 Ulass Patrycja 2003 D4 MKS Kusy Szczecin
202 Węgielnik Patryk 2005 D4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni