z

Szczecin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

09.10.2022 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
16 Bielawski Adam 2019 D0
Biernacik Tomek 2020 D0 Stargard
17 Bramowska Nikola 2018 D0
6 Brzeziński Tymoteusz 2020 D0
14 Czyżyk Krzysztof 2021 D0 Jutrzenka
15 Ebel Mia 2018 D0
3 Filipowski Nikodem 2019 D0
10 Kaczmarek Kacper 2018 D0
8 Kaczorowska Alicja 2018 D0
9 Kortus Wiktoria 2018 D0
1 Mazurczuk Alicja 2018 D0
2 Mazurczuk Mateusz 2021 D0
4 Mechliński Stanisław 2018 D0 #maluch_biega_
Musialik Katarzyna 2019 D0 PP9
11 Narejko Leoś 2020 D0
12 Piecyk Krzysztof 2018 D0 PP 54
5 Skoczylas Filip 2018 D0
7 Staniszczak Franciszek 2019 D0
Szwarc Wincent 2020 D0
Wesołowska Alicja 2018 D0 Przedszkole w Trzebieży
13 Wiśniewski Witold 2018 D0 Runfourfun

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Brzeziński Mikołaj 2016 D1
3 Filipowski Tymoteusz 2017 D1
16 Jezierski Filip 2016 D1
2 Karski Jan 2016 D1 PP 10
15 Klimczak Alan 2016 D1 SP 37 SZCZECIN
8 Loryś Miłosz 2017 D1
13 Piechowiak Zuzanna 2016 D1 KochamKonie
1 Płusa Amelia 2016 D1 Savages
6 Poniewiera Maksymilian 2016 D1
17 Sawicka Nela 2016 D1 P72
10 Strzelec Michał 2017 D1 Przedszkole nr 1 Gryfino
11 SZYMCZAK MIKOŁAJ 2016 D1 Farty Puszczy
Wesołowska Hanna 2016 D1 Przedszkole w Trzebieży
5 Wichrowski Franciszek 2017 D1 Przedszkole nr 18, Szczecin
9 Winnik Felicja 2016 D1 Slimaki
14 Wiśniewska Pola 2016 D1 Runfourfun
18 Zając Maja 2016 D1 Oddział Przedszkolny Sp 28 Szczecin
12 Zaloga Wiktor 2016 D1 Szkoła
7 Ziemniewicz Laura 2016 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Biernacik Wojtek 2014 D2 Stargard
16 Budna Hanna 2014 D2 Sp16
17 Budny Antoni 2015 D2 Sp16
10 Kaczmarek Jakub 2014 D2 SP16
8 Kaczorowski Antek 2014 D2
18 Kamiński Florian 2014 D2 NSP Legato
7 Kędzierska Jagódka 2014 D2
5 KOLB ANTONINA 2015 D2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 71 SZCZECIN
13 MAJ Marta 2014 D2 SP 59 / jakotakobiega
14 Majewska Maja 2014 D2 UKS OSOT Szczecin
Musialik Radosław 2015 D2 SP 12
15 Odorski Karol 2015 D2 Szkoła
12 Piecyk Magdalena 2014 D2 SP 65
2 Pietrowicz Hania 2015 D2
1 Płusa Natalia 2014 D2 Savages
4 Wichrowski Ignacy 2015 D2 Fizjokids
9 Winnik Idalia 2014 D2 Slimaki
3 WOŁOSZYN TOSIA 2014 D2 FENIKS PESTA
11 Zabłocki Szymon 2015 D2 SP14
6 Żurek Tomasz 2014 D2 SP37

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Bondarczuk Jerzy 2013 D3 SP 59
1 Borowiec Alicja 2013 D3 SP 16
4 Królikowski Tomasz 2012 D3
5 Maciołek Maria 2012 D3 SSP nr 2
6 Maciołek Mikołaj 2012 D3 SP 28 / KS Iskierka
7 Maj Hania 2012 D3 SP 59 / jakotakobiega
12 Mijal Henryk 2013 D3 Zmęczeni na Starcie
10 Odorski Dawid 2012 D3 Szkoła
Polasik Jan 2012 D3 Wy-biegani Szczecin / OSM w Szczecinie
3 Rompalski Filip 2013 D3 SP 39
13 Zając Hanna 2012 D3 CKS Szczecin
11 Zalewska Zosia 2013 D3
8 Zaloga Weronika 2013 D3 Szkoła
2 Ziemniewicz Jakub 2012 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Bondarczuk Irena 2011 D4 SP 59
1 Dudenko Fabian 2010 D4 Dudki team
10 Jankowski Szymon 2011 D4 Salos Szczecin
4 Kielsznia Michał 2010 D4 AP Pogoń
11 Klimczak Adam 2011 D4 SP 37 SZCZECIN
3 KOLB ALEKSANDER 2011 D4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 71 SZCZECIN
7 Kwaśniewska Laura 2011 D4 Szkoła podstawowa nr 59
2 Mazur Maksymilian 2010 D4 Szkoła Podstawowa - Bezrzecze
9 piechota Kordian 2010 D4 Szkoła
8 Walas Hanna 2011 D4 SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin
12 Wojnar Marcin 2010 D4 Football Arena
13 Wojnar Michał 2010 D4 Football Arena
5 Żurek Maciej 2010 D4 Sp37/ OKS Prawobrzeże

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
201 Krajewski Jakub 2009 D5 SP 48
204 Pacuszka Maja 2008 D5 Szkoła im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
205 Piątkowska Weronika 2008 D5 LO XVI Szczecin
202 Przeworski Jakub 2009 D5 Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie
203 Talarek Zofia 2008 D5 LO 4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni