z

Szczecin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

24.10.2021 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Bartczak Zuzanna 2019 D0
17 Domin Adam 2018 D0 przy SP63
7 Faleński Julian 2017 D0 Hoża Team
25 Fiałek Anastazja 2017 D0 Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz
26 Fiałek Aniela 2020 D0
3 Filipowski Nikodem 2019 D0 Fehlau Run Team
4 Filipowski Tymoteusz 2017 D0 Fehlau Run Team
2 Głogowski Henio 2018 D0
20 KLAUZA Piotr 2017 D0 www.PiotrekBIEGA.pl
21 KLAUZA Wojciech 2019 D0 www.PiotrekBIEGA.pl
14 KOŁATKA ALEKSANDRA 2016 D0 PP 20
Laskowski Ignacy 2016 D0
11 Marmura Zuzanna 2019 D0
12 Mechliński Stanisław 2018 D0 maluch_biega
16 Mużyło Kostek 2018 D0 RAZ Szczecin
15 Nastarowicz Wojtuś 2017 D0 Pszczółka i spółka
22 Okieńczuk Filip 2020 D0 Nasza Bajka
23 Okieńczuk Leon 2018 D0 maliNowa Edukacja
Patyk Jan 2016 D0
18 Piecyk Krzysztof 2018 D0
8 Płusa Amelia 2016 D0 Savages
1 Poniewiera Maksymilian 2016 D0 Przedszkole
13 SKOCZYLAS FILIP 2018 D0 Przedszkole Słoneczna 9
24 Staniszczak Franciszek 2019 D0
5 Szczepaniak Michał 2017 D0 Teczowe przedszkole
19 Śpiewak Lilianna 2016 D0
9 Winnik Felicja 2016 D0 Ślimaki Winniczki
6 Ziemniewicz Laura 2016 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
18 Borg Marleen 2015 D1 S.A.I.L.
7 Borodyn Hania 2014 D1 Farty Puszczy
2 Budna Hanna 2014 D1 UKS OSOT SZCZECIN
3 Budny Antoni 2015 D1 UKS OSOT SZCZECIN
14 Czaplicka Pola 2015 D1 SP 55
15 Gładyszak Hanna 2014 D1 Lego Friends
5 Głogowski Jurek 2015 D1
17 Kaczmarek Jakub 2014 D1 SP16
21 Kolb Antonina 2015 D1 Przedszkole Publiczne Nr 11
Kotynia Aleksander 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
13 Krupieńczyk Bartosz 2014 D1 Sp 55
24 Lewandowska Ines 2015 D1 ALKS AJP Gorzów Wlkp.
20 Maj Marta 2014 D1 SP 59 / jakotakobiega
23 Majewska Maja 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 47
22 Pawłaszek Julian 2015 D1 Przedszkole Publiczne nr 13
19 Piecyk Magdalena 2014 D1
9 Płusa Natalia 2014 D1 Savages
11 Rompalska Alicja 2015 D1 PP 11
8 Szadokierski Bartosz 2015 D1 Anawa Tour
6 Szczepaniak Alicja 2014 D1 Do 20 szczecin
12 Wichrowski Ignacy 2015 D1 Przedszkole nr 18, Szczecin
16 Wiktorzak Igor 2014 D1 Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
10 Winnik Idalia 2014 D1 Ślimaki Winniczki
1 Wołoszyn Tosia 2014 D1 Adrenalina Team
4 Zabłocki Szymon 2015 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Bartczak Wojciech 2013 D2
2 Bondarczuk Jerzy 2013 D2 SP 59
12 Borg Simon 2013 D2 S.A.I.L.
5 Dykowski Adam 2013 D2 SP6
1 Głogowski Gustaw 2013 D2
11 Jachnik Jakub 2012 D2 SCT Prawobrzeże
17 Leśniowska-Parfianowicz Milana 2013 D2 Leśne Wilcze Jednorożce
14 Maj Hanna 2012 D2 SP 59 / jakotakobiega
7 Mijal Henryk 2013 D2 STO
8 Rompalski Filip 2013 D2 SP39
15 Spychała Hanna 2013 D2 Szkoła Podstawowa w Przecławiu
16 Surdacki Janek 2013 D2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie
6 Szadokierski Szymon 2013 D2 Anawa Tour
10 Władkowski Aleksander 2012 D2 SP 74
3 Wypych Hanna 2013 D2 Przebiegłe Jenoty
4 Ziemniewicz Jakub 2012 D2
13 Złotkowska Florka 2012 D2 SP59

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
18 Bartczak Filip 2011 D3
12 Bondarczuk Irena 2011 D3 SP 59
21 Butkiewicz Lila 2010 D3
2 DUDENKO Fabian 2010 D3 DUDKI TEAM
15 Dzioba Michał 2010 D3 Hoża Team
26 Gajzler Antoni 2010 D3 SP 61 im. Michała Kmiecika w Szczecinie
19 Gołembiewska Weronika 2010 D3
30 Jankowski Szymon 2011 D3 Salos Szczecin
4 Kielsznia Michał 2010 D3 AP Pogoń
29 Kolb Aleksander 2011 D3 Szkoła Podstawowa Nr 71
16 Krajewski Jakub 2009 D3 SP48
22 Krupieńczyk Tomasz 2011 D3 Sp 55
25 Kupczyk Oksana 2011 D3 MONIA GYM
23 Lemańska Dominika 2009 D3 MKS Kusy Szczecin
36 Lewandowski Gabriel 2009 D3 ALKS AJP Gorzów Wlkp.
1 ŁEBKOWSKI Jakub 2010 D3 Szkoła podstawowa NR 2 Gryfino
20 Marmura Mariusz 2010 D3 SP1 Stargard
14 Mazur Maksymilian 2010 D3 Szkoła Podstawowa Bezrzecze
28 Mliński Wiktor 2009 D3 Sp.23
11 Nurek Jan 2011 D3 SP 74
34 Pawłaszek Katarzyna 2011 D3 Centrum Mistrzostwa Sportowego/MKS Olimpia Szczecin
24 Pilarczyk Emil 2010 D3 Football Arena
13 Przeworski Jakub 2009 D3 SP nr 48 Szczecin
5 Pupek Maksymilian 2011 D3
6 Pupek Wiktoria 2009 D3
35 Selwasiuk Joanna 2009 D3 MKS Kusy Szczecin
17 Walas Hanna 2011 D3 SP 3 w Szczecinie / UKS Olimpia Szczecin
31 Wiszniewski Oskar 2009 D3 SP 23
9 Wojnar Marcin 2010 D3 Szkoła CMS
10 Wojnar Michał 2010 D3 Szkoła CMS
3 Wołoszyn Maja 2011 D3 Adrenalina Team
32 Wymysłowski Łukasz 2009 D3
33 Wymysłowski Mateusz 2009 D3
ZABIELSKA WIKTORIA 2010 D3 UKSMKL SZCZECIN
27 Złotkowska Tosia 2010 D3 SP59
8 Żemojdzin Mikołaj 2011 D3 CKS Szczecin
7 Żołnowska Amelia 2011 D3 SGA Szczecin

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Domin Łucja 2008 D4 Szkoła Podstawowa nr 33
206 Grędziński Kacper 2008 D4 Kolarze Z Górki Ciśnij Team
201 Kalinowski Dawid 2007 D4
207 Kowal Franciszek 2008 D4 SP69/Arkonia Szczecin
203 Lemańska Maja 2007 D4 MKS Kusy Szczecin
208 Pacuszka Maja 2008 D4 Mierzyn
Polak Dorota 2008 D4
204 Prusinowska Aleksandra 2006 D4 Szkoła
202 Zieliński Kamil 2008 D4

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni